Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,008
نام
خلیل
سلام برای شما هم سایت MAL ارور 403 میده؟ یه دو سه روزه برا من باز نمیشه سایتش
myanimelist.net down? Current problems and status. - DownFor
Myanimelist.net Down or Just Me ?

نه...اینگار جدی جدی مشکل داره....

+++++++++++++++

145328

Great Pretender - E03
چقدر خوبه این انیمه...چالش هاش خیلی باحاله....پیشنهاد میکنم که حتماً نگاش کنید.

آواز اخرش هم یکی از آهنگ های Queen ـه :|

فعلاً فقط انیمه سابتایتل داره زیرنویس فارسی ـش رو میزنه...کیفیت و سرعت عملش هم خیلی خوبه
زیرنویس فارسی انیمه Great Pretender زیرنویس فارسی انیمه سابتایتل

pkarash

کاربر سایت
Aug 22, 2012
260
نام
آرش
در مورد MAL انیم‌مانیا (animmaniaa) تو تلگرامش یه پست گذاشته:
خوب در reddit صحبت سر این موضوع هست که سایت Myanimelist.net جلوی اکثر کسایی که میخوان با V*N وارد سایت بشن رو میگیره و شما پیام 403 Forbidden دریافت میکنید . سایت Myanimelist.net هیچ مشکلی نداره در حال حاضر باز میشه و داره کار میکنه . حالا سوال اینجاست مایی که در ایران خودمون فـــیلتر کردیم این سایت رو و الان هم خوده این سایت کسایی که با V*N میان رو فـــیلتر کرده چطوری به سایت دسترسی داشته باشیم ؟! یا باید از کشور هایی خیلی خاص مثله چک یا بلغارستان و ... وصل شید یا به این شکل در پست بعدی توضیح میدم چطور ?
پست بعدیش هم خودتون برین تو کانال بخونین. مرسی اه!
زحمت میکشی پست بعدشم بزاری برای ماهایی ک تو کانالشون نیستیم ببینیم چ راهی داده
ای به چشم (پرهام لطفا رحم کن!)
فقط خودم هنوز امتحان نکردم، ولی یادمه اون موقع‌ها که V اپرا رو نبسته بودن باهاش راحت می‌شد رفت MAL و مثل تـــور و... به اون گیر نمی‌داد.
با V*N که دارید استفاده میکنید مرورگر (Web browser) خوبه Opera دانلود کنید . بعد از نصب اون Opera رو باز کنید در قسمت بالا سمت چپ روی لوگوی قرمز Opera کلیک کنید و به قسمت Settings برید و سمت چپ در قسمت Advanced به Security and privacy و بعد از اونجا بخش V*N رو پیدا کنید و فعالش کنید . نکته مهم چون قسمت V*N مرورگر Opera فیلتر هست و کار نمیکنه حتما وقتی که V*N مرورگر Opera رو فعال کردید حتما V*N که دارید و ازش استفاده میکنید رو هم فعال کنید به این شکل شما هم V*N خودتون رو فعال دارید و هم V*N مرورگر Opera رو . چطوری بدونم که V*N مرورگر Opera فعال هست ؟ بالا کنار ادرس سایت که میزنید یک لوگوی ابی رنگ اضافه میشه . حالا چرا این کارو میکنیم ؟ به این شکل شما سایت Myanimelist.net رو گول میزنید و اون متوجه این موضوع نمیشه که شما دارید با V*N به سایت وصل میشید و به راحتی سایت براتون باز میشه.
مرسی لطف کردی:x
قربانت :x
پ.ن: امتحان کردم و جواب داد. :-bd

آخرین ویرایش:

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,570
نام
بهنام
در مورد MAL انیم‌مانیا (animmaniaa) تو تلگرامش یه پست گذاشته:

پست بعدیش هم خودتون برین تو کانال بخونین. مرسی اه!
زحمت میکشی پست بعدشم بزاری برای ماهایی ک تو کانالشون نیستیم ببینیم چ راهی داده، البته منکه تو MAL کاری ندارم لیستمم 5/4 سالی میشه اپدیت نکردم ولی خب هرچی بیشتر بدونیم بهتره
فقط خودم هنوز امتحان نکردم، ولی یادمه اون موقع‌ها که V اپرا رو نبسته بودن باهاش راحت می‌شد رفت MAL و مثل تـــور و... به اون گیر نمی‌داد.
مرسی لطف کردی:x

آخرین ویرایش:

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,008
نام
خلیل
لطفاً آموزش استفاده از فیلترشکن و یا بحث در مورد اون رو تو پیام شخصی خودتون دنبال کنید.

فقط این رو بگم که اون روشی که تو کانال animmaniaa گفته شده، فقط روی سرورهای آمریکا و اروپای Opera جواب میده روی آسیا که بزارید، سایت MAL خطا میده....پس احتمالش هستش که بعداً هم روش Opera بسته بشه.

ولی به نظرم راه حل مناسب تر این مشکل بهتره که از IP های residential استفاده بشه که MAL متوجه نشه.

mansour2023

کاربر سایت
Feb 9, 2015
1,248
بالاخره حسش اومد و Weathering with You رو دیدم و باید بگم انصافا قشنگ بود، کلی جزئیات داشت تصاویر و مناظرش
اینو باید دوبار دید یه بار که عادی برای داستان یه دور دیگه هم فقط برای جزئیات و زیباییش، قطرات بارانش خیلی خوب بود :-t
اگه با your name بخوام مقایسه کنم کفه ترازو به طرف your name میره پایین ولی خب اینم خوب بود فقط با پسرِ زیاد نتونستم ارتباط بگیرم بر خلاف اون یکی
.

راستی لایو اکشن کاگویا ساما هم اومده، من اصلا لایو اکشن باز نیستم و باید بگم زیاد خوشم نیومد :D
کاگویاش فقط خوب بود بقیه شون جالب نبودن مخصوصا فوجیوارا، یه سری اداها فقط تو انیمه قشنگه تو لایو اکشن میخوره تو ذوقت :D
دفعه دیگه بهتره از این اشتباها نکنم

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,246
نام
امیر حسین
myanimelist.net down? Current problems and status. - DownFor
Myanimelist.net Down or Just Me ?

نه...اینگار جدی جدی مشکل داره....

+++++++++++++++

View attachment 145328

Great Pretender - E03
چقدر خوبه این انیمه...چالش هاش خیلی باحاله....پیشنهاد میکنم که حتماً نگاش کنید.

آواز اخرش هم یکی از آهنگ های Queen ـه :|

فعلاً فقط انیمه سابتایتل داره زیرنویس فارسی ـش رو میزنه...کیفیت و سرعت عملش هم خیلی خوبه
زیرنویس فارسی انیمه Great Pretender زیرنویس فارسی انیمه سابتایتل
یه توضیحی میدی داستانش چیه؟
این عکسه که جذابه:D

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,008
نام
خلیل
یه توضیحی میدی داستانش چیه؟
این عکسه که جذابه:D
جونم برا امیر آکیبا بگه که....اگه بخوام درباره ی داستان بگم...از جذابیتهای اون کم میشه، تا این حد بگم که داستان درباره ی کلاه برداری و مافیا هستش....

Fallen God

کاربر سایت
Jun 1, 2011
129
نام
Soshy
سلام برای شما هم سایت MAL ارور 403 میده؟ یه دو سه روزه برا من باز نمیشه سایتش
این مال جای اینکه بیاد دستی به سرو روی اون رابط کاربری باستانیش بکشه میاد مانع تراشی میکنه واسه کاربراش. :D جداً انحصار بد چیزیه.

jack daw

کاربر سایت
Jul 13, 2013
799
نام
Arash
جونم برا امیر آکیبا بگه که....اگه بخوام درباره ی داستان بگم...از جذابیتهای اون کم میشه، تا این حد بگم که داستان درباره ی کلاه برداری و مافیا هستش....
تریلرشو دیدم @-) خونی بود که تو رگ هام ارسام کرد
اصلا انیمه داره بهم میگه چربش کن :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

• Akiba
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر