Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
اسپایدر منو دیدم ، یک ساعت اولش ملال اور بود و سناریو خیلی بی پایه و سر هم بندی شده بود ، ولی ۴۰ دقیقه آخرش و مبارزاتش واقعا خفن بود ، بسی کیف کردم !
طنز عالی داشت ، واقعا آدم رو میخندوند و موسیقی متن بی نظیری داشت ، موسیقی متن فیلمای ابر قهرمانی باید اینطوری باشه.

آخرین ویرایش:

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,090
نام
هومن
سلام

مانگای The Rising Of The Shield Hero خیلی خیلی از انیمش بهتره .
آن گویینگ داره ترجمه میشه ؟
مانگای این و the promised neverland خیلی خوبه رسما تو انیمه کلی اتفاق هارو جذف می کنند یا به خواست خودشون جلو عقب می کنند که به نظرم خوب نیست ولی چون مجبورا کار رو تو چند قسمت ارائه بدن باید از یه چیزایی بزنند!
مانگا تا قسمت 37 اینا ترجمه کردن فارسیش رو متاسفانه و باید بری از سایت های دیگه ترجمه انگلیسی رو بخونی چاره نیست!
راستی The King's Avatar هم 3تا OVA داره یادت نره ببینی!و اینم ببین Tensei shitara Slime Datta Ken اینم انیمه ای خوبیه تو این سبک!

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
از جای معتبری نخوندم ، ولی مثل اینکه حماسه وینلند رفت ور دست برسرک ! مانگاکاش مریض شده. یه دو سالی هست نرفتم سمتش که یه چند تا چپتر جمع شه! اگه همین جوری رو هوا بمونه کلا دیگه نمیرن این چند چپترم بخونم

............

What the hell is going on

من سر بحث گیمینگ این قضیه هم گفتم که سونی کاسه داغ تر از آش نشده و قضیه فراتر از این حرفاست!

بیا اینا هم شدن مسئولای ما ، این همه جنگ و کشتار و مهاجرت و کودکان سرباز و فقر و فلاکت رو ول کردن ، رفتن گیر دادن به لولی های دوست داشتنی ما !!

حالا نمیدونه آدم این قضیه به مرغ و کروات ختم میشه ، یا دامن کل صنعت انیمه و مانگا رو قراره بگیره ، مثل no game no life ....
واقعا با این کارا میخوان مقدمات ظهور رو فراهم کنن؟؟

آخرین ویرایش:

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,349
نام
مسلم
سلام

مانگای The Rising Of The Shield Hero خیلی خیلی از انیمش بهتره .
آن گویینگ داره ترجمه میشه ؟
آنگوئینگش رو نمیدونم ولی هر چند وقت یه بار کانال انیم ورلد چپتر جدید آپلود میکنه.
اسپایدر منو دیدم ، یک ساعت اولش ملال اور بود و سناریو خیلی بی پایه و سر هم بندی شده بود ، ولی ۴۰ دقیقه آخرش و مبارزاتش واقعا خفن بود ، بسی کیف کردم !
طنز عالی داشت ، واقعا آدم رو میخندوند و موسیقی متن بی نظیری داشت ، موسیقی متن فیلمای ابر قهرمانی باید اینطوری باشه.
منم دیدمش ولی نفهمیدم ملت برای چی این همه براش هایپ شدن. مثل باقی فیلم های سوپر هیرویی بود دیگه، چیز خاصی نداشت:D
Wreck it Ralph 2 رو هم دیدم. من اشتباه متوجه شدم یا موضوع فیلم دومش یه ذره زیادی شعاری شده بود؟:D
مانگای این و the promised neverland خیلی خوبه رسما تو انیمه کلی اتفاق هارو جذف می کنند یا به خواست خودشون جلو عقب می کنند که به نظرم خوب نیست ولی چون مجبورا کار رو تو چند قسمت ارائه بدن باید از یه چیزایی بزنند!
مانگا تا قسمت 37 اینا ترجمه کردن فارسیش رو متاسفانه و باید بری از سایت های دیگه ترجمه انگلیسی رو بخونی چاره نیست!
راستی The King's Avatar هم 3تا OVA داره یادت نره ببینی!و اینم ببین Tensei shitara Slime Datta Ken اینم انیمه ای خوبیه تو این سبک!
نه لازم نیست انگلیسی بخونه، از همینجا میتونه فارسیش رو بخونه، فقط باید یوزر پسوورد انیم ورلدش رو وارد کنه:>
پ.ن: راستی دیروز خیلی اتفاقی یوزر پس انیم ورلدم رو بیاد آوردم:))
What the hell is going on

من سر بحث گیمینگ این قضیه هم گفتم که سونی کاسه داغ تر از آش نشده و قضیه فراتر از این حرفاست!

بیا اینا هم شدن مسئولای ما ، این همه جنگ و کشتار و مهاجرت و کودکان سرباز و فقر و فلاکت رو ول کردن ، رفتن گیر دادن به لولی های دوست داشتنی ما !!

حالا نمیدونه آدم این قضیه به مرغ و کروات ختم میشه ، یا دامن کل صنعت انیمه و مانگا رو قراره بگیره ، مثل no game no life ....
واقعا با این کارا میخوان مقدمات ظهور رو فراهم کنن؟؟
ماجیکا?!!!!:D هیچی دیگه، فقط مونده انیمه بین ها رو به عنوان مجرمین بالقوه طبقه بندی کنن:D حتماً از این به بعد دیگه دیدن ناناتسو نو تایزای هم جرم به حساب میاد چون ظاهر ملیوداس زیر سن قانونیه:D
============================================
March Comes in Like a Lion هم تموم شد. حیف بود، خیلی دوستش داشتم و دلم میخواست یه فصل دیگه هم ازش میساختن:x البته توی فصل دوم یکم زیادی روی بعضی مسائل کلید کردن و به قولی لوثش کردن و سبک انیمه هم از شونن ورزشی شد جوسی (هرچند از اول هم اونقدرها ورزشی نبود:D) ولی بازم چیزی از ارزش های انیمه کم نمیکنه (قبل از اینکه سوتفاهم هم بشه بگم که من با سبک جوسی اصلاً مشکلی ندارم:D) ولی دوست داشتم فصل دومش یکم بیشتر روی کیوکو مانور بده. داغ Shaft هم که روی پیشونی انیمه زده شده، و با اینکه نمیدونستم استودیو سازنده اش کیه ولی هر کی چهار تا انیمه ازشون دیده باشه دیگه قشنگ تا ته قضیه رو میره، مخصوصاً اینکه این تمپلت های آماده شون رو هم توی همه کارهاشون هم به کار بردن و دیگه یه جورایی شورش رو در آوردن:D. ولی به نظرم بهترین کار هم دادن انیمه دست Shaft بوده چون یه جورایی سطح روایت داستان رو چند لول بالاتر بردن در حدی که بعضی از سکانس ها مثل تابلوی نقاشی متحرک بود که با موسیقی و صداگذاری عالی اوج هنر انیمه رو به نمایش میذاشت.

پ.ن: بسه دیگه، نمیخوام زیاد وراجی کنم;;)
پ.ن: گوگل هم دیگه چت زده. روی کلمه Yuri یه سرچ بزنین و ببینین عکس کیو گذاشتن:))

sopranus

کاربر سایت
Jan 17, 2009
1,393
نام
aliakbar
سلام
2 تا انیمه سینمایی دیدم مای هرو اکادمی و 7 گناه که کیفیتشون از خود انیمه بالاتر بودن مخصوصا اکادمی
دوستان چندتا انیمه سینمایی از انیمه های معروف معرفی کنید ممنون میشم
سطح این تاپیک از فارومای تخصصی انیمه هم بالاتره بدون اغراق

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,309
نام
پرهام
سلام
انگیلیسی خوندن به من نیومده :D
نه لازم نیست انگلیسی بخونه، از همینجا میتونه فارسیش رو بخونه، فقط باید یوزر پسوورد انیم ورلدش رو وارد کنه:
تو اون نرم افزاری که محمدعلی لینکشو داد ؟
اون ردیفه . دارم هرچی توشه رو فله ای دانلود میکنم :D
من جای دیگه ای فعالیت ندارم اما اینو میدونم که بچه های این تاپیک اکثرا جاهای دیگه اسم و رسمی دارن تو بحث انیمه . یجورایی چکیده و فیلتر شده سایر منایع انیمه ای تو این تاپیک جمع شدن .

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
سلام
2 تا انیمه سینمایی دیدم مای هرو اکادمی و 7 گناه که کیفیتشون از خود انیمه بالاتر بودن مخصوصا اکادمی
دوستان چندتا انیمه سینمایی از انیمه های معروف معرفی کنید ممنون میشم

این که سطح این جا بالاتره ناشی از اینه که همه ما از اون جاها متواری شدیم :))
و البته تو اکثر اون فروم ها آدم نبود باهاش بشه بحث کرد و چیزی گذاشت ملت بخونن... انیم ورلد یه مدت خوبی همچین فضای قشنگی رو داشت که نمیدونم تقدیر الهی بود یا هر چیز دیگه دووم نیاورد سیستم اش... هر چند من از اون جا یه سری از بهترین رفقام رو پیدا کردم.

انیمه سینمایی اقتباسی از انیمه های معروف هاه؟

Suzumiya Haruhi no Shoushitsu: این رو قبلاً در موردش نوشته بودم بذا پیدا کنم پستم رو... هاع... ایناهاش لینک به پست مذکور

Kizimonogatari: پیش درآمد اصلی و در حقیقت نقطه شروع داستانی مجموعه مونوگاتاری... که یه سه گانه است. و خب جزو خشن ترین انیمه هایی ـه که کلاً میشه در قالب سینمایی دید

Berserk: Ougo no Jidan: که به سه گانه برسرک: عصر طلایی هم معروفه... تمیز ترین اقتباس از یکی از خفن ترین آرک های خفن تری مانگاهای تاریخ.

One Piece: Z فیلم Z که دوازدهمین فیلم وان پیس ـه بهترین چیزیه که وان پیس در مورد فیلم های سینمایی اش به خودش دیده. داستان خفن، اکشن خوف و کاراکترهای شدیداً دوست داشتنی

Gintama: Movie 2: اسم اش رو یادم رفته. فیلم اول گینتاما که خلاصه یکی از آرکاشه به جهنم، ولی فیلم دوم اش یه داستان جدا و عجیب غریبی داره که نمونه نداره انصافاً

Dragon Ball Super: Broly: هولی شعط...این خیلی خوبه... اکشن مشتی و تکرار نشدنی

Fate Stay Night Heaven's Feel: سه گانه ای که روایت دوباره و متفاوتی از F S/N ـه... شدیداً از لحاظ کیفی و بصری دهن وا کنه..تنها مسئلش اینه که فعلاً دو تا فیلمش اکران شده و فقط بلوری اولیش در دسترسه

Cowboy Bebop the Movie: اینم یه اسمی داشت یادم رفته. ولی هر چی که ملت در مورد کابوی بیباپ دوست دارن تو این سینمایی به طول تمام و کمال هست با یه سری سکانس های شدید خاطره انگیز.

sopranus

کاربر سایت
Jan 17, 2009
1,393
نام
aliakbar
این که سطح این جا بالاتره ناشی از اینه که همه ما از اون جاها متواری شدیم :))
و البته تو اکثر اون فروم ها آدم نبود باهاش بشه بحث کرد و چیزی گذاشت ملت بخونن... انیم ورلد یه مدت خوبی همچین فضای قشنگی رو داشت که نمیدونم تقدیر الهی بود یا هر چیز دیگه دووم نیاورد سیستم اش... هر چند من از اون جا یه سری از بهترین رفقام رو پیدا کردم.

انیمه سینمایی اقتباسی از انیمه های معروف هاه؟

Suzumiya Haruhi no Shoushitsu: این رو قبلاً در موردش نوشته بودم بذا پیدا کنم پستم رو... هاع... ایناهاش لینک به پست مذکور

Kizimonogatari: پیش درآمد اصلی و در حقیقت نقطه شروع داستانی مجموعه مونوگاتاری... که یه سه گانه است. و خب جزو خشن ترین انیمه هایی ـه که کلاً میشه در قالب سینمایی دید

Berserk: Ougo no Jidan: که به سه گانه برسرک: عصر طلایی هم معروفه... تمیز ترین اقتباس از یکی از خفن ترین آرک های خفن تری مانگاهای تاریخ.

One Piece: Z فیلم Z که دوازدهمین فیلم وان پیس ـه بهترین چیزیه که وان پیس در مورد فیلم های سینمایی اش به خودش دیده. داستان خفن، اکشن خوف و کاراکترهای شدیداً دوست داشتنی

Gintama: Movie 2: اسم اش رو یادم رفته. فیلم اول گینتاما که خلاصه یکی از آرکاشه به جهنم، ولی فیلم دوم اش یه داستان جدا و عجیب غریبی داره که نمونه نداره انصافاً

Dragon Ball Super: Broly: هولی شعط...این خیلی خوبه... اکشن مشتی و تکرار نشدنی

Fate Stay Night Heaven's Feel: سه گانه ای که روایت دوباره و متفاوتی از F S/N ـه... شدیداً از لحاظ کیفی و بصری دهن وا کنه..تنها مسئلش اینه که فعلاً دو تا فیلمش اکران شده و فقط بلوری اولیش در دسترسه

Cowboy Bebop the Movie: اینم یه اسمی داشت یادم رفته. ولی هر چی که ملت در مورد کابوی بیباپ دوست دارن تو این سینمایی به طول تمام و کمال هست با یه سری سکانس های شدید خاطره انگیز.
ممنون دوست عزیز گینتاما فوقالعاده بود
دنیای انیمه سایت عالی بود ولی کاربر اماتور مثل بنده زیاد بود
من تک تک کامنتهای اینجا رو میخونم حتی وقتی از انیمه ای صحبت میشه که ندیدم و دوست ندارم در صورتی که جاهای دیگه واقعا غیر قابل تحمل اند
یکی از دلایل خلوت شدن اینجا تموم شدن ناروتو بود چون موقعی که هفتگی میومد اینجا بیشتر شلوغ میشد
خلاصه من یکی از بهترین سرگرمیهای زندگیم رو مدیون اینجا ام دم همتون گرم

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,259
نام
محمد
دوستان بی زحمت زیرنویس Kaguya-sama wa Kokurasetai: Tensai-tachi no Renai Zunousen و Tate no Yuusha no Nariagari و همینطور
Tensei shitara Slime Datta Ken رو تا اخرین قسمتی که اومده بگذارید!:D
پ.ن:
@Police _ 110 دست خودت رو میبوسه!:D

آخرین ویرایش:

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,007
نام
خلیل
دوستان بی زحمت زیرنویس Kaguya-sama wa Kokurasetai: Tensai-tachi no Renai Zunousen و Tate no Yuusha no Nariagari و همینطور
Tensei shitara Slime Datta Ken رو تا اخرین قسمتی که اومده بگذارید!:D
پ.ن:
@Police _ 110 دست خودت رو میبوسه!:D

Attachments

• Tensei Shitara Slime Datta Ken.zip
    505.2 KB · مشاهده: 2
  • Tate no Yuusha no Nariagari.zip
    204.8 KB · مشاهده: 2
  • Kaguya-sama wa Kokurasetai.zip
    288.7 KB · مشاهده: 2

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,349
نام
مسلم
خیلی یهویی، رفتم انیمه دانلود کنم و دیدم بلوری قسمت اول Zoku Owarimonogatari اومده. بشتابید و دانلود کنید>:)

zowarimonogatari.jpg

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,349
نام
مسلم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر