Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
14,719
نام
امیر حسین
همین یک ساعت پیش دیزنی همه رو غافلگیر کرد شدید!هر چی دوست دارید بگید ، ولی من نمیتونم جولوی هایپ و جوش و خروش خونم رو بگیرم ،. پسر خیلی خفن بود .
بین تمام کارهای دیزنی غیر از سری Toy Story هیچ کاری یادم نمیاد که شماره دومش بهتر از اولی باشه! و اکثرش هم بهتر که هیچ،در مقابل اولی آشغالی بیش نیستند:D
ببینم این چه میکنه! گرچه...خود شماره اول فروزن،به نظرم ضعیف ترین کار موزیکال اخیر دیزنی بوده و اصلا باهاش حال نکردم!(کلا سه تا داشتیم Tangled و این و Moana :-" ) برای همین بهتر شدن از اون به نظرم اصلا کار سختی نیست:-"

ولی تریلرش به نظر میرسه واقعا بتونه بهتر باشه! :D
 

Z-fan

wielder of Triforce of Wisdom
کاربر سایت
Jul 10, 2013
4,292
نام
سید محمد حسین
میخوام یه مشت شر و ور که سر شبی به ذهنم خطور کرده رو این جا بنویسم... اگه نمی خونید تنها ضرری که براتون داره اینه که انگشتتون رو باید دو سه بار بیشتر تکون بدید تا برسید به پست بعدی :D
====
اگه یه روز بپرسن پرونده همه انیمه های ناتموم که بالای دو ساله که رها شدن رو میسوزونیم و ادامه شون رو ملغی می کنیم
ولی سیّد چون تویی میذاریم یکیشون ادامه پیدا کنه

اون موقع میگم
_چون من سیّد به این خوبی ام نمی کنیدش دو تا؟;;)
اونم دستپاچه میشه...
_خب چون سیّد به این خوبی ای(با شدّت عرق میریزد:-s) می کنیم اش دو تا
اون وقت من محکم جواب میدم Re:Zero و Kingdom (ازش قول میگیرم کینگدام رو از دست پیروت بگیره بده یه استدیوی آدم حسابی که ارزش قائله)

کینگدام که مشخصه... خدا رو شکر همیشه تو سابردیت مانگا یکی پیدا میشه که بگه "من تازه مانگا رو شروع کردم، خیلی خوب و حماسی و باحاله...تازه می فهمم چرا این قدر این جا همه بر خلاف آرت استایل زاغارت اش دوستش دارن:);)"
بعد همون یارو چند هفته دیگه تو همون سابردیت پست میذاره "هولی شعط... این چی بود...این یکی از بهترین مانگاهاییه که تو عمرم خوندم\m/\m/:x:-t:-t"
بله تنها واقعه ای که تو این چند هفته اتّفاق افتاده اینه که این یارو آرک جنگ های ائتلافی رو تموم کرده که آرک بعدی آرک نهایی فصل دوم انیمه است. :D
که کلا توجیح می کنه من چرا همیشه عین روانی ها این آرک رو تو این جا هایپ می کنم :D حتی اگه همتون بیایید بگید Overrated ـه هم از موضع ام پایین نمیام.

ولی Re:Zero...
این یکم عجیبه چون از حیث ارزشی اگه نیگاه کنی برداشتن یه عنوان Isekai قاطی این همه کار ناتموم خیلی زور داره. مگه نه؟
حقیقتاً نه! ولی قبلش من موضع ام همیشه در مورد Isekai ها روشنه. ستینگ(چون ژانر نیست میگم بهش Setting) ایسکای اساساً یه قالبیه که کار رو برای نوشتن کارهای فانتزی خییییییییلی راحت می کنه. مثل Template آماده برای ساخت وبسایت ـه. اونم یه Template خیلی خوشگل.
از اون جا که خیلی تمپلیت ماننده خیلی ها میان سراغش و هر کی هم توش یه چیزی مینویسه خیلی خوب و خوش رنگ و لعاب و مخاطب عام (و حتی خاص) پسنده.
و این جاست که ایسکای تو یه حد وسط وایمیسته چون به واسطه ذات Template مانند بودنش خیلی چیزا این وسط تکراری میشن و به نوعی بو میگیرن...

این جاست که گیمیک(Gimmick) یا ویژگی های منحصر به فرد تو معادل فارسی اش میان وسط.
گیمیک هان که میگیرن کارهای خوب و معمولی و بد رو از هم تو یه ستینگ جدا می کنن. نیگاه به محبوب ترین ستینگ کل انیمه ها یعنی دبیرستان باید نشون بده که چرا حتی 2018 هم کار خوب تو این ستینگ پیدا میشه.

ایسکای خوب نسبت به ایسکای معمولی همیشه گیمیک بهتر و خفن تری
کمدی کثیف و جدی نبودن هیچ چیز تو Kono Suba و شارلاتان بودن کازوما تو اون داستان، یکی از بهترین گیمیک های کل تاریخ ایسکای از زمان .Hack ـه :D به مرگ شما :D
یکی از دلایلی که همیشه سعی می کنم از SAO دور شم همین ضعف گیمیک هاشه. ایده هایی که هر آرک میده بیرون خدایی جذاب نیستن. بهترین گیمیک کل سری SAO همون Gun Gale Online ـه که خودش رو از SAO از قصد جدا می کنه...می فهمید...بهترین گیمیک کل سری، جدا کردن اسم سری از خودشه :D
هر چند Ordinal Scale از دور هر رقمه فیلم خوبی میزنه... همین مشکل گیمیک رو داره و اصن آدم رو جذب نمی کنه دو فصل(برا من یه فصل) ببینه تا به تیکه خوبش برسه.

در مورد Re:Zero باید بگم گیمیک ـی که داستان رو استارت میزنه محشره. این که شخصیت اوّل عملاً پروتاگونیست دارک سولزه و میمیره و از چک پوینت های رندوم زنده میشه ایده ایه که کلی در برای سناریوهای خاص وا می کنه.
ولی رک بگم. من خودم شدید منتظر بودم انیمه پاش لیز بخوره. تو استفاده از گیمیک شخصیتی سوبارو سوء استفاده کنه و کاری کنه که من هم از ویژگی اش، هم از خودش، هم از داستانی که دورش می چرخه و هم از کل اسم Re:Zero متنفّر شم. مشابه بلایی که سر SAO و Goblin Slayer(با این که ایسکای نیست ستینگ اش ولی هست :D) و accel World اومد.

و خب آرک دوم داستان(سر قضیه سگ ها) تقریباً داشتم به این نتیجه می رسیدم که داستان داره دقیقاً به همین نقطه میرسه
که یهو آرک سوم شروع شد و بوووم. Re:Zero از یه انیمه ایسکای معمولی با یه گیمیک خاص کلاً به یه چیز خاص واسم تبدیل شد که همیشه منتظر ادامه شم.

اسپویل نمی کنم چی شد. ولی به طرز جالبی بعدها که نیگاه کردم خیلی ها برعکس من فکر می کردن و از نیمه دوم انیمه خوشحال نبودن و من تا به امروز حتی اگه درک شون هم بکنم نمی تونم قبولشون کنم. آرک سوم Re:Zero ضعف و قدرت های شخصیت اصلی شو خیلی عالی بیرون می کشه(خیلی عالی... من فکر می کنم همین که خیلی ها از سوبارو متنفّر اند ناشی از موفقیت نویسنده تو درست به تصویر کشیدنش به عنوان یه شخصیت ـه نه یه ابزار داستانی) دنیایی که داستان توش اتّفاق می افته رو خیلی قشنگ بسط میده و چند تا شخصیت فرعی رو(نام نمی برم شون) تا حد فرای باور من دوست داشتنی می کنه. علاوه بر همه اینا یه سری مبارزه محشر هم به نمایش می ذاره.

همه اینا جدا از کارگردانی و موسیقی محشر، دوبله های ماندگار و موارد فنی این چنینی ـه که برام انیمه رو آورد بالا کلی.

===========
و این که مثل کینگدام آرک بعدی Re:Zero بسیار پشم ریزونه. هنوز کامل نخوندم آرک 4 رو
ولی فقط میگم بر و بچ سازنده انیمه (White Fox) خیلی بر و بچ خوبین.
آرک سوم اگه یکم مطلع باشید پایانش با پایان انیمه یکی نیست و یخورده جلوتر میره بعد پرونده اش رو می بنده و میره آرک بعدی

من تو اسپویلر میذارم وقایع نهایی آرک سوم رو، نمیدونم لایت ناول که منبع اقتباس انیمه است با وب ناول چقدر فرق داره ولی این چیزیه که تو وب ناول اتّفاق می افته
البته چیزی که میذارم خلاصه قلع و قمع شده است. زبون نویسنده که هیچی زبون فن-مترجم های وب ناول (هم که خدایی کارش خیلی خوبه) رو هم من نمیتونم کامل برگردونم
واسه همین اگه بخواید بعداً هم بخونید کلی جذابیت داره همین آخر آرک 3 براتون

راستیت اش آرک سوم برخلاف انیمه اصن پایان خوب و مهربونی نداره :D
White Fox گرفته صرفاً از مهربون ترین جای پایان داستان با یه قیچی بریده که من کارشون رو تحسین می کنم
اگه می خواست تا ته آرک بره مادر همه می زائید سر انتظار فصل دو...الان خیلی ها کلاً یادشون رفته ری:زیرو چی بود اصّن :D

تو وب ناول دو تا اتّفاق دیگه بعد از نجات امیلیا از دست بتلگیوس و فرقه اش میفته.

اتّفاق اوّل همزمان با نبرد سوبارو و شوالیه ها با بتلگیوس ـه که اون طرف داستان، کروش و رِم بین راه میخورن به یه بنده خدایی...این بنده خدا میگیره یکی از ارابه ها رو در جا پودر می کنه. بعد که کروش تصمیم میگیره باهاش مقابله کنه طی نبرد با این یاروی تک و تنها یه جمعی به فنا میرن، کروش هم بدون این که بتونه حرکت مفیدی بزنه یه دستش از شونه کنده میشه. رم هم که اون وسط فقط سعی می کنه کروش رو زنده نیگه داره.
بعد یهو سر و کله یکی دیگه هم از پشت پیدا میشه و دخل بقیه شوالیه ها رو میاره. بعد اینا خودشون رو معرفی می کنن که اسقف های پرخوری و طمع اند.
دو تا اسقف کنار هم، دیگه رِم هم می فهمه هیچ رقمه حریف نیست از لحاظ منطقی.
ولی خب منطقی... رِم کاملاً به خاطر احساساتش نسبت به سوبارو و البته کروش که یه دست نداره و وضعش شدید وخیمه حمله ور میشه به این دو تا اسقف...(یه نکته هم بگم که وال سفید از مخلوقات اسقف پرخوری ـه و قابلیت خوردن هویت افراد و پاک کردنش از ذهن بقیه که تو انیمه داشت رو از خود اسقف ـه گرفته)

این جا داستان کات میخوره و میریم پایتخت... و اتّفاق دوم
رم بیهوش تو عمارت کروش خوابیده
و فریس هم دستای کروش رو تونسته درمان کنه.
ولی نکته این جاست، رِم کلاً از هوش رفته و هیچ کس یادش نیست کیه، به غیر از سوبارو
کروش هم حافظه اش رو به کل از دست داده اومده نقطه صفر شده کلاً یه آدم دیگه
اتفاق دوم هم جلسه بین امیلیا و ویلهلم و فریس و سوبارو و کروش در مورد وقایعیه که اتفاق افتاده که باز کردن اش خیلی مشکله این جا... ولی خیلی جلسه خفنیه از حیث روایت داستانی و شخصیت فریس رو هم خیلی خوب وا می کنه.

بعد که جلسه تموم میشه بیرون عمارت ویلهلم به سوبارو شونه اش رو نشون میده که بانداژ داره و پشتش پر خونه. ویلهلم میگه این زخم رو از یه آدم با حفاظت الهی(یه همچین چیزایی :D) خورده. و درمان نمیشه. سوبارو نگران میشه که نمیره این جوری ویلهلم. پیرمرد هم بهش آرامش خاطر میده که زخم شونه اش خیلی قدیمی ـه و تا یه مدت مدیدی بسته بوده و همین تازگی باز شده.
سوبارو میپرسه چطوری، ویلهلم هم میگه رخمش وقتی اون فردی که حفاظت الهی داره و زخمش کرده و بهش نزدیکه، دوباره وا میشه.
سوبارو هم سوالش قابل پیش بینیه: که کی زخمی کرده پیرمرد رو و چرا بعد این همه مدت برگشته
جواب پیری خودش کلی پلات توئیست ـه: شمشیر زن مقدس پیشین، ترشیا ون آسترئا، زن مرحومش!!!!

بعد از این دوباره سوبارو رو میبینیم کنار رم بیهوش.
این جا توضیخ میده اسقف پرخوری، میتونه حافظه و هویت هر کسی رو بخوره... اگه هویت رو بخوره، طرف از ذهن همه کس و همه چیز پاک میشه. اگه حافظه رو بخوره، همه چیز و همه کس از ذهن طرف پاک میشه، مثل سناریوی کروش.
اگه هر دو صورت بگیره به وضع رِم در میاد. میشه یه پوسته خالی که صرفاً زندست.
سوبارو تنها امیدش اینه که شاید... شاید اگه اسقف پرخوری رو بکشه هویت و خاطرات رم برگردن.

آخر آرک یه فلش بک ریز هم به وقتی که سوبارو میرسه پایتخت و میبینه رم بیهوش افتاده میزنه داستان...
خیلی تمیز سوبارو که تو کل راه دلواپس این بوده که چرا بقیه رم رو به یاد نمیارن وقتی وضع رِم رو میبینه تو ایکی ثانیه خنجر رو برمیداره میزنه تو گلو خودش.x_x
بعد که میبینه همون بغل رم بیهوش برگشته و چک پوینتش زیاد عقبش نمیره ذهنش آروم میشه می فهمه حتی اگه برگرده هم نمیتونه تو اون لحظه نجاتش بده.
خیلی سوبارو بدبخته

و بعد همه اینا میره آرک 4 که بهتر میشه.
و میمونم منی که هنوز منتظر فصل دوئه انیمه ام:((
 

parham_safa

مدیر انجمن
Sep 24, 2005
10,416
نام
پرهام
سلام
آقا از یه جایی برای The King's Avatar زیرنویس فارسی گرفتم .
الان رسیدم قسمت 5 و انگاری زیرنویس مال اون اپیزود نیست اصلاً .
کسی زیرنویس قسمت 5 رو داره برام آپ کنه ؟
 
  • Like
Reactions: m.a.t and zack fair

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
6,372
نام
خلیل
سلام
آقا از یه جایی برای The King's Avatar زیرنویس فارسی گرفتم .
الان رسیدم قسمت 5 و انگاری زیرنویس مال اون اپیزود نیست اصلاً .
کسی زیرنویس قسمت 5 رو داره برام آپ کنه ؟
 

Attachments

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
8,226
نام
مازیار
کسی زیر نویس خوب برا gosick نداره ؟؟ زیر نویس aw هیچ فرقی با فاجعه نداره، چطور دفعه قبل با این سال دیدنش خدا می‌دونه
 
  • Like
Reactions: m.a.t

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
14,719
نام
امیر حسین
کسی زیر نویس خوب برا gosick نداره ؟؟ زیر نویس aw هیچ فرقی با فاجعه نداره، چطور دفعه قبل با این سال دیدنش خدا می‌دونه
اگر اشتباخ نکنم دو قسمت اولش رو یکی دیگه زده بود:D
بقیش رو سبزچیدوری و محمدعلی زدن، اون موقع که زیرنویس میکردن که یادمه اگر بهترین نبودن جزو بهترین ها بودن:-" :D
 

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,421
نام
علیرضا
سلام بچه ها
با توجه به لیست خلیل که برام گذاشته بود، Made In Abyss و Ballroom E Youkoso رو دیدم. هر دو تاشونو لذت بردم. نمیتونم بگم کدوم بیشتر دقیقا.
Ballroom E Youkoso و Made In Abyss خبری از سیزن دوشون نیست ؟
میدونم این دو تا سبکشون نسبتا جدا هستش ولی مرتبط به همین اینا دیگه چی رو پیشنهاد میکنین ؟ انیمه خیلی دارک هم نمیخوام ببینم.

دوست دارم انیمه ورزشی خوب اگه باز هستش، معرفی کنین ( یدونه دیگه غیر از Chihayafuru توی لیست خلیل بود فکر کنم. کلا ترکیب درام و رومنس و ورزشی رو حال میکنم )

Chihayafuru رو هم میخوام ببینم ولی اصلا یادم نیست که سیزن 1 رو همون موقع که پخش میشدش کامل دیدم یا همون موقع ها بودش که دنیای انیمه رو ول کردم، ولی فکر کنم دیده بودم اما در هر صورت باید از اول ببینم چون تقریبا یادم رفته.

دنبال این بودم که Bakuman براش سیزن جدیدی اومده یا نه و خودم تا کجا دیدم که بعد از سرچ زدن توی این فروم و اینا فهمیدم که تا آخرش دیده بودم و در کف سیزن 4 بودم که همون موقع فهمیدم که تایید نشده و این در کف بودن رو تا به الان با خودم همراه اووردم و الان که باز دیدم، دیدم کلا خبری نیست :D

پینشنهادیم توی سبک Bakuman بودش بدین.

نمیدونم دیگه به روحیاتم بخوره یا نه ولی اگه انیمه ای هم سبک و هم رده Stein; Gate و Gosick و Anohana هستش معرفی کنین، یادمه دوسشون داشتم و توی ذهنم موندن.
فکر کنم بخوام الان Chihayafuru و Kuroko no Basket و Nanatsu No Taizai رو ببینم.

بجه ها Animworld فرومش چی شده ؟ فکر کنم خیلی دور بودم اتفاقات زیادی افتاده :D
 
  • Like
Reactions: m.a.t and zack fair

trainer

کاربر سایت
Jan 19, 2009
726
نام
میلاد

Boku no Hero Academia the Movie: Futari no Hero

یا خدا....عجب چیزی بودش.... یک سوم پایانی فیلم، این انیماتورها چی کار که نکردن :o:|
هیجان ـش عالی بود، کلاً نفس گیر بودش، اگه 4صبح نبودش، حتماً داد میزدم :D
فعلاً خیلی تو جو ـم...بعداً میاد در موردش مفصل صحبت میکنم.

P.S
مثلاً میخواستم برم بخوابم، گفتم یه خورده ی اولش رو نگا کنم...تا تهش رفتم :D
P.SS
امیدوارم که هر چه زودتر زیرنویس فارسی بشه....
درود
واقعا فوق العاده بود این /// جو هیجانی انیمیشن لامصب نمیخوابید اصلا و همش بالا بود ... بخصوص بخش پایانی که دیگه ترکوند واقعا .. دمشون گرم
به نظرتون اون گانتلت رو توی فصل بعد میتونیم تو دست میدوریا ببینیم ؟
 

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
14,719
نام
امیر حسین
سلام بچه ها
با توجه به لیست خلیل که برام گذاشته بود، Made In Abyss و Ballroom E Youkoso رو دیدم. هر دو تاشونو لذت بردم. نمیتونم بگم کدوم بیشتر دقیقا.
Ballroom E Youkoso و Made In Abyss خبری از سیزن دوشون نیست ؟
میدونم این دو تا سبکشون نسبتا جدا هستش ولی مرتبط به همین اینا دیگه چی رو پیشنهاد میکنین ؟ انیمه خیلی دارک هم نمیخوام ببینم.

دوست دارم انیمه ورزشی خوب اگه باز هستش، معرفی کنین ( یدونه دیگه غیر از Chihayafuru توی لیست خلیل بود فکر کنم. کلا ترکیب درام و رومنس و ورزشی رو حال میکنم )

Chihayafuru رو هم میخوام ببینم ولی اصلا یادم نیست که سیزن 1 رو همون موقع که پخش میشدش کامل دیدم یا همون موقع ها بودش که دنیای انیمه رو ول کردم، ولی فکر کنم دیده بودم اما در هر صورت باید از اول ببینم چون تقریبا یادم رفته.

دنبال این بودم که Bakuman براش سیزن جدیدی اومده یا نه و خودم تا کجا دیدم که بعد از سرچ زدن توی این فروم و اینا فهمیدم که تا آخرش دیده بودم و در کف سیزن 4 بودم که همون موقع فهمیدم که تایید نشده و این در کف بودن رو تا به الان با خودم همراه اووردم و الان که باز دیدم، دیدم کلا خبری نیست :D

پینشنهادیم توی سبک Bakuman بودش بدین.

نمیدونم دیگه به روحیاتم بخوره یا نه ولی اگه انیمه ای هم سبک و هم رده Stein; Gate و Gosick و Anohana هستش معرفی کنین، یادمه دوسشون داشتم و توی ذهنم موندن.
فکر کنم بخوام الان Chihayafuru و Kuroko no Basket و Nanatsu No Taizai رو ببینم.

بجه ها Animworld فرومش چی شده ؟ فکر کنم خیلی دور بودم اتفاقات زیادی افتاده :D
تو سبک بالروم... هرچی کار ورزشیه:D درسته یکم فازشون فرق داره، ولی به اندازه کافی شبیه هست:D

باکومن هم بنده خدا تا ته مانگا رو انیمه کردن رفت! منتظر چیزی نباش:D

گفتی آنو هانا و گوسیک... بیشتر نزدیک به آنو هانا ، Shigatsu wa kimi no uso رو پیشنهاد میدم و حتما ببین:D

و... AW هم پارسال مرحوم شد:(( الانم سایت هست ولی میبینی خود فروم ول شده به امون خدا:[ من که فقط تاپیک One Piece Treasure Cruise رو دارم و میریم اونجا پست میدیم:-"
اما تو تلگرام یه چندتایی کانال دارن و اونجا هنوز تیم های ترجمه فعالن
 

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
8,226
نام
مازیار
اگر اشتباخ نکنم دو قسمت اولش رو یکی دیگه زده بود:D
بقیش رو سبزچیدوری و محمدعلی زدن، اون موقع که زیرنویس میکردن که یادمه اگر بهترین نبودن جزو بهترین ها بودن:-" :D
کاری به کیفیت ترجمه ندارم ، داغونه ، نمی‌دونم با کدوم اپ ساب کردن که اینطوری شده. مثلاً تمام زیر نویس یک دقیقه بعد انیمه تو یه صفحه میاد ، و باید همشو بخونی خودت تو ذهنت جای گذاری کنی که اون خط ترجمه مال کدوم دیالوگه
....
رفیقام آخر هفته ها پیشم جمع میشن ، منم پیشنهاد کردم gosick رو هفته بعد ببینیم ، همون لحظه اول که ببینن سابش این شکلیه میگن بی خیال قطعش کن
 
آخرین ویرایش:

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
1,430
نام
مسلم
کاری به کیفیت ترجمه ندارم ، داغونه ، نمی‌دونم با کدوم اپ ساب کردن که اینطوری شده. مثلاً تمام زیر نویس یک دقیقه بعد انیمه تو یه صفحه میاد ، و باید همشو بخونی خودت تو ذهنت جای گذاری کنی که اون خط ترجمه مال کدوم دیالوگه
....
رفیقام آخر هفته ها پیشم جمع میشن ، منم پیشنهاد کردم gosick رو هفته بعد ببینیم ، همون لحظه اول که ببینن سابش این شکلیه میگن بی خیال قطعش کن
منم سر معرفی گوسیک به دوستم همین مشکل رو داشتم. خودم چون با زیرنویس انگلیسی دیده بودم متوجه نشدم و وقتی برای اون پخشش کردم تازه متوجه شدم که زمانبندی چند قسمت اول مشکل داره و با اینکه خیلی خوشش اومده بود ولی همین باعث شد که دیگه ادامه اش نده. حالا اینکه فقط مشکل هماهنگی داره، چند تا از مانگاها و مانهواها و انیمه های خوب هستن که به خاطر اینکه مترجم چند قسمت اول نابلد بوده یا سرسری گرفته یا چند تا مترجم داشته، اونقدر بد ترجمه شدن که اصلاً آدم روش نمیشه به کسی معرفیشون کنه، مثل برج خدا، کوبرا یا همین باکه مونوگاتاری که خدا رو شکر بعداً مترجم سری های بعدی زحمت کشید و دوباره از نو ترجمه اش کرد.

============================================
هر چقدر قسمت های 5 و 6 Dororo در زمینه داستان پردازی یه جهش ناگهانی داشته اند، برعکس قسمت هفتمش خیلی Lame بود، انگاری که داری میتی کوموون نگاه میکنی:D
همچنین...
1.jpg

And she kept singing till the end:(

2.jpg
 

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

Top
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟