Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
خندیدم:|

کسی نمیدونه چند قسمته تا کی قراره بیاد؟
به نظر من اگه حوصلشو نداری بشین مانگا را بخون تموم کن بعد هم ناروتو گایدن خودتو راحت کن !
کاشکی حداقل فیلر هاش ارزش نگاه کردن داشت !

moxA.J

کاربر سایت
Aug 15, 2012
1,271
نام
Morteza
به نظر من اگه حوصلشو نداری بشین مانگا را بخون تموم کن بعد هم ناروتو گایدن خودتو راحت کن !
کاشکی حداقل فیلر هاش ارزش نگاه کردن داشت !

من همین یک ماه پیش شروع کردم به نگاه کردن از ناروتو شروع کردم بعد هم شیپودن فیلراشو همرو رد کردم اما الان که رسیدم تهش فهمیدم که فیلرا چقدر عذاب اوره

یچیز دیگه مانگاش تموم شده یا داره میاد؟

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
من همین یک ماه پیش شروع کردم به نگاه کردن از ناروتو شروع کردم بعد هم شیپودن فیلراشو همرو رد کردم اما الان که رسیدم تهش فهمیدم که فیلرا چقدر عذاب اوره

یچیز دیگه مانگاش تموم شده یا داره میاد؟
تموم شده...

sinan

کاربر سایت
Dec 25, 2011
151
Tokyo Ghoul Ep 10

در اون حد که دوستان می گفتن افتضاحه زیادم بد نبود ولی خوب احساس می کنم مانگارو فوق العاده زیاد خلاصه کردن و داستان یه خورده و مبهم و غیر منطقیه!
البته 2 تا اپیزود که می گن از همه خفن تره مونده :p

--

پ.ن: همین الان تموم کردم واقعا اپیزود آخر فوق العاده بود!!
تحولی در وجودم ایجاد شد!!

آخرین ویرایش:

Red Dead

کاربر سایت
Jun 16, 2010
1,659
نام
سیاوش
این serial experiments lian چقدر خوبه :| چرا هیچکس تا الان همچین چیز فوق العاده ای رو بهم معرفی نکرده بود :|
بعد مدت ها هم انیمه سفارش دادم آخرش اومد همه دیسک هاش خم شده بودن :|

SMB2VF

کاربر سایت
Dec 23, 2013
555
نام
Mehdi
الان قسمت 103 دی گری من رو دیدم.تنها نکته ی منفی که به ذهنم میرسه قیافه ی Earl هست که نمیشه ازش به عنوان آواتار استفاده کرد:dدر مورد مانگاش سوال داشتم.الان کلا چند چپتر از مانگا اومده؟من الان باید از چپتر چند بخونم؟:dو اینکه مانگا به فارسی ترجمه شده یا نه؟:d

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,092
نام
هومن
جا داره یادی از تهیه کننده و... Baby Steps S2 بکنیم که بعد یک سال از اومدنش گرافیکش نسبت به قبل تقاوتی نکرده هیچ یکمم بدتر شده انگار دادی دسته یه بچه....از طرق دیگه هم بدجور دسته دلبازن اومدن اهنگ opening رو بعده یکسال واسه این کپی کردن!!از طرف دیگه هم تا جالا که 20 قسمت اومده opening جدید ندادن!!:|رسما دارن خرج نکردن هم حدی داره.......

Esmralda

کاربر سایت
Jul 11, 2015
123
نام
شانت
این serial experiments lian چقدر خوبه :| چرا هیچکس تا الان همچین چیز فوق العاده ای رو بهم معرفی نکرده بود :|
بعد مدت ها هم انیمه سفارش دادم آخرش اومد همه دیسک هاش خم شده بودن :|

Lain بهترین انیمه ایه که من توی زندگیم دیدم. تا حالا هم چیزی هم سبکش ندیدم ولی میگن Texhnolyze توی همون مایه هاست.
انیمه شاهکار اگر بازم میخوای Tenshi no Tamago رو نگاه کن. اصلا شبیه Lain نیست ولی عالیه.

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
الان قسمت 103 دی گری من رو دیدم.تنها نکته ی منفی که به ذهنم میرسه قیافه ی Earl هست که نمیشه ازش به عنوان آواتار استفاده کرد:dدر مورد مانگاش سوال داشتم.الان کلا چند چپتر از مانگا اومده؟من الان باید از چپتر چند بخونم؟:dو اینکه مانگا به فارسی ترجمه شده یا نه؟:d

اهم اهم :d

Earl که کلا جریانش رو فک کنم به خودت بود داشتم تو پروف میگفتم :d ولی Earl رو بیخیال Tyki یا Road رو بزار آواتارت :d مانگارو هم بخونی یکی دیگه اضافه میشه خیلی باحاله XDDD

اگه میخوای مانگا بخونی باید از چپتر 157 شروع کنی و تا 219 اومده مانگاش

مانگاش از 157 شروع کنی شاید یکم بگی کیفیتش بده اما از یه جایی به بعد کیفیت مانگا وحشتناک بالا میره :d تقریبا میشه گفت از جایی که مانگا ماهیانه میشه

زود همین الان بگو شخصیتای محبوبت کیان؟ :d

SMB2VF

کاربر سایت
Dec 23, 2013
555
نام
Mehdi
اهم اهم :d

Earl که کلا جریانش رو فک کنم به خودت بود داشتم تو پروف میگفتم :d ولی Earl رو بیخیال Tyki یا Road رو بزار آواتارت :d مانگارو هم بخونی یکی دیگه اضافه میشه خیلی باحاله XDDD

اگه میخوای مانگا بخونی باید از چپتر 157 شروع کنی و تا 219 اومده مانگاش

مانگاش از 157 شروع کنی شاید یکم بگی کیفیتش بده اما از یه جایی به بعد کیفیت مانگا وحشتناک بالا میره :d تقریبا میشه گفت از جایی که مانگا ماهیانه میشه

زود همین الان بگو شخصیتای محبوبت کیان؟ :d

نه به من نبود:d
اول که خود آلن:xبعدم Tyki و Cross و Road.اصل کاری Lero رو یادم رفت:dاز کاندا هم نسبتا خوشم میاد.

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
نه به من نبود:d
اول که خود آلن:xبعدم Tyki و Cross و Road.اصل کاری Lero رو یادم رفت:dاز کاندا هم نسبتا خوشم میاد.

ایول دقیقا عین خودمه لیستت :d

من فقط بعضی مواقع نمیدونم جایگاه دوم Tyki رو بزارم یا Cross :d

ولی جایگاه اول که همیشه خود آلنه ><

البته مانگا هم بشین سریع بخون سر یه آرک مطمعن باش عاشق کاندا میشی :d من خودم تا قبل این آرک زیاد خوشم نمیومد ازش (کلا از این تیریپ کاراکترا که تو خیلی انیمه ها هستن خوشم نمیاد) ولی تو یه آرک مانگا میترکونه

مانگاهارو دیدی هرچند وقت یه بار نتیجه Popularity Poll هارو میزارن؟ تو این مانگا همیشه آلن اول میشد ولی بعد از اون آرک کاندا اول میشد :d در این حد خفنه

SMB2VF

کاربر سایت
Dec 23, 2013
555
نام
Mehdi
ایول دقیقا عین خودمه لیستت :d

من فقط بعضی مواقع نمیدونم جایگاه دوم Tyki رو بزارم یا Cross :d

ولی جایگاه اول که همیشه خود آلنه ><

البته مانگا هم بشین سریع بخون سر یه آرک مطمعن باش عاشق کاندا میشی :d من خودم تا قبل این آرک زیاد خوشم نمیومد ازش (کلا از این تیریپ کاراکترا که تو خیلی انیمه ها هستن خوشم نمیاد) ولی تو یه آرک مانگا میترکونه

مانگاهارو دیدی هرچند وقت یه بار نتیجه Popularity Poll هارو میزارن؟ تو این مانگا همیشه آلن اول میشد ولی بعد از اون آرک کاندا اول میشد :d در این حد خفنه

ام،من تا حالا مانگا نخوندم:dاینم چون داستانش نصفه موند مجبورم،به اضافه اینکه آلن و Tyki خیلی خفنن:dاز چه سایتی باید بگیرم و این چیزا...؟:d

FOXP2

کاربر سایت
Jun 19, 2010
171
ام،من تا حالا مانگا نخوندم:dاینم چون داستانش نصفه موند مجبورم،به اضافه اینکه آلن و Tyki خیلی خفنن:dاز چه سایتی باید بگیرم و این چیزا...؟:d
ترجمه شده از اینجا
انگلیسی هم که کلی سایت هست :d
مانگا بخون خودم مانگا بیشتر از انیمه دوس دارم یه حال دیگه ای داره
یکمی بخونی عادت میکنی از یه جایی باید شروع کنی به هر حال

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر