Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

sinan

کاربر سایت
Dec 25, 2011
151
دو تا انیمه شاهکار شروع کردم:
Fullmetal Alchemist: Brotherhood خیلی تعریفشو شنیدم به همین خاظر شروع کردمش دو قسمت اولش خیلی قشنگ بود! پتانسیل بالایی داره :d شخصیتای اصلیش خیلی باحالن :))
Zankyou no Terror شروع طوفانی ای داشت! باید ادامه رو ببینم تا نظر نهایی رو بدم :d

kamranjk

کاربر سایت
Oct 5, 2014
598
دو تا انیمه شاهکار شروع کردم:
Fullmetal Alchemist: Brotherhood خیلی تعریفشو شنیدم به همین خاظر شروع کردمش دو قسمت اولش خیلی قشنگ بود! پتانسیل بالایی داره :d شخصیتای اصلیش خیلی باحالن :))
Zankyou no Terror شروع طوفانی ای داشت! باید ادامه رو ببینم تا نظر نهایی رو بدم :d
خوب شروع میشه ولی تا اخرش این پسر هرکی از راه میرسه میزنش یعنی من تا اخر انیمه دیدم لامصب بهش کمبو میزدن بعد این عصبانی میشد یه مشت میزد دشمن میخوابید :D

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
آقا گینتاما چرا اینجوریه من گینتاما ندیده و به کلی غریبه با سری سر پست بالایی رفتم این دو قسمت آخری رو دیدم به زور چک و لگد خودمو نیگه داشتم که نمیرم از خنده=))اگه دو قسمتش اینجوری میکنه با آدم خدا به اون بنده خدایی که بخواد سری رو ماراتن کنه صبر جمیل بده:d
منبع Mangamint

به اگه غریبه ای و شخصیتارو نمیشناسی انقدر حال کردی شخصیتارو بشناسی چی میگی :))

این کارو نکن که یه انیمه بلند ندیدی بعد بشینی چند قسمت از وسطاش ببینی >_<

البته بزرگترین گناهت اینه که تا الان ندیدی گینتاما رو >_<

این 2 قسمتش (مخصوصا این آخری) که خیلی خوب بود اما گینتاما قسمتای بیشتر پاره کننده تر هم داره :D مثلا هروقت میخوام برم تو فولدر انیمه هام حتما حتما میرم قسمت Please Take Me Skiing رو میبینم :)) یا کلی قسمتای دیگش

انیمش رو ببین حتما مطمعنم یکی از بهترین انیمه های عمرت میشه برا من و خیلیای دیگه که با فاصله زیاد بهترین انیمه ایه که دیدیم و حتی بهترین کاراکترای عمرمونم از این انیمست که مثل من کاراکتر شماره یکم گینتوکیه :D

انیمش پر gag های خفنه هر قسمت منفجر میشی سر آرکای داستانی اصلا سبک انیمه انگار عوض میشه :D یه سری جاهاش جدی میشه با مبارزات Super Cool که کف و خون قاطی میکنی چند باری هم تو آرکاش اشکتو در میاره :((

خلاصه اینکه اگه یه انیمه تو دنیا باشه که بشه بهش گفت Perfect همینه :D

اسپویل نداره:d
پیشنمایش هفته بعدش خیلی خوب بود: چشم امپراطور تاکاسوگی فعال خواهد شد=))

اره خیلی خوب بود :))

یعنی دلشونم نمیاد اسمشون هم تغییر بدن عین همونا رو میندازن توش XD

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
آقا چی به سر این Assassin ما اومد؟ :| کلهم گم و گور شد و خبری ازش نیست. :(
میگم اون تیکه که اون پسره (اسمش رو یادم نیست) خوشحال شده بود که Rin اسیر شده، میخواست کارهای استغفراللهی باهاش انجام بده یا اصلاً توی این فازها نیست؟! :-" :D

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
من این هفته پاره شدم انقدر خندیدم :))

فَک درد گرفتم. بابام از اونور میپرسه دیوونه شدم ؟ :))

اون از گینتاما اینم از Ore Monogatari :))

بیچاره سونا :)) فکر میکردم آخرش یه جوری فرار کنه اما انگار نه

انقدر حالتای چهره مختلف داشت همش داشتم اسکرین شات میگرفتم این قسمت XD

این قسمت دست همدیگه رو گرفتن هم خیلی خوب بود خیلی خره این تاکئو XD

یکی از بهترین واکنش ها XD

با بالش آخه؟ :))

دلم براش سوخت XD واکنشش اشک درار بود XD

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
یه درخواست از آقا خلیل:
امکانش هست پست نخست تاپیک رو با اطلاعاتی از دنیای انیمه تکمیل کنید.البته میدونم با وبگردی هم میشه نتایج خوبی گرفت ولی چه بهتر که همشون یکجا باشن.مثلا یه انیمه شامل چه بخشهایی میشه(منظور همون مانگا"Bonus یا OVA که توضیحاتی دربارشون بدید) یا تاریخچه ساخت انیمه و یا مشهورترین انیمه های ساخته شده تا الان از نظر سایر کاربران جهان و....از این قبیل موارد.اینجوری کسایی که تازه میخوان انیمه دیدن رو شروع کنن یا تازه شروع کردن کارشون خیلی راحتتر میشه

یه پیشنهاد هم داشتم: میتونید یه نظر سنجی بین بهترین انیمه های 2000 تا 2014 بزارید تا هم از نظرات دوستان بهره مند بشیم و هم با موارد خوب احتمالی که تا حالا ندیدیم آشنا بشیم.بعنوان نمونه نوع نظر سنجی میتونه اینجوری باشه که از هر سال 2 یا 3 مورد رو انتخاب کنید تا نتیجه نهایی بدست بیاد بسته به نظر خودتون داره

والا من خودم یکی از تنبل های تاپیک ـم D:
ولی اگه کسی از دوستان وقت ـش رو داره و مطالبی رو آماده کنه، چرا که نه، میزاریم تو صفحه ی اول تاپیک.

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,385
نام
محمد
انیمش رو ببین حتما مطمعنم یکی از بهترین انیمه های عمرت میشه برا من و خیلیای دیگه که با فاصله زیاد بهترین انیمه ایه که دیدیم و حتی بهترین کاراکترای عمرمونم از این انیمست که مثل من کاراکتر شماره یکم گینتوکیه :D

شدیدا تایید میشود!!!:>
من آخر نفهمیدم این فصل جدید الان از 265 به بعد حساب میشه یا مثل ناروتو کلا یه سری جدید است؟:-?

حالا ما از 265 به بعد حساب میکنیم!:-"
کلا این اپیزود کوروکو رو با خاک یکسان کرد!=)) از اول تا آخر پوکیدم:D
بین این چهار تا خل و چل ترین فرد همین ساکاموتو ست، طرف مغزش به کل تعطیله!!!:))=))
مثلا چشماشون رو سانسور کردن تا کسی نفهمه اینا کین:D/:):))
نسل معجزه ها !!!!!=)) =))=))
جتسوی کوروکو؟:-":d
هر موقع من فکر میکردم تاکوسوگی میاد این بشر بدجور ترولم کرده!:|
این تیکه هم همونجوری که اون دوستمون گفت خیلی باحال بود.:))
اینم بسی جالب بود، تو کادر سمت راست رنگ هرکدوم از کلمات رنگ موی سر یکی از اعضای نسل معجزه ها است!

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
این همش اسم انیمس؟ "Ano Hi Mita Hana no Namae o Bokutachi wa Mada Shiranai" یا کارگردان عین اینایی که میان تو 90 از همه تشکر میکنن خواسته اسم تیر طایفشو بیاره معروف کنه؟:D دور از شوخی چرا اسمش اینقدر طولانیه؟ یعنی چی اصلا؟

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
این همش اسم انیمس؟ "Ano Hi Mita Hana no Namae o Bokutachi wa Mada Shiranai" یا کارگردان عین اینایی که میان تو 90 از همه تشکر میکنن خواسته اسم تیر طایفشو بیاره معروف کنه؟:D دور از شوخی چرا اسمش اینقدر طولانیه؟ یعنی چی اصلا؟
معنیش فک کنم میشه We Still Don't Know the Name of the Flower We Saw That Day.
ولی هیشکی این اسمو به کار نمیبره، همه میگن
Anohana. مثل انیمه "Yahari Ore no Seishun Love Come wa Machigatteiru" که معمولا به اسم Yahari یا حتی "هاچیمان" (:d) میشناسنش.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,259
نام
امیر حسین
امروز با ذوق و شوق فراوان اومدم بعد از یک هفته انیمه ببینم، که ... این زیرنویس های idx و sub رو چجوری باید اجرا کرد؟ :( (مشخصه کدوم انیمه دیگه:-" )
با kmp که هیچی نمایش نمیده! با مدیا پلیرکلاسیک هم که کلا وقتی این زیرنویس رو میریزم،بسته میشه :|

هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هست! :d
(نکته : چون انیمه رو فعلا هاریبل میگیرم(تورنت موبایل کلا نیا رو در نمیابه! tokyotosho هم فقط هاریبل رو داره:-" ) زیرنویس هم هماهنگ نیست! راه حلی که پیشنهاد میدید جوری نباشه که نشه زمانبندی زیرنویس رو تغییر داد:-" )

zack fair

کاربر سایت
Dec 27, 2007
641
نام
على
این زیرنویس های idx و sub رو چجوری باید اجرا کرد؟
من که با PotPlayer همه جور زیرنویسی رو خیلی راحت اجرا میکنم خواستی یه امتحانی بکن.من الان میخوام سایکو پس رو دانلودکنم هرجا میرم دو تا نسخه داره یه 22 قسمتی بلوری با یه 11 قسمتی اکستندد.حالا کدومو بگیرم؟چون اون اکستندتش:dزده که یه سری صحنه ها و ... اضافه تری از معولیش داره.ولی اگه اونقدری فرق نمیکنه همون بلوری رو بگیرم.

Sam _Fisher

کاربر سایت
Dec 10, 2011
142
نام
علی
امروز با ذوق و شوق فراوان اومدم بعد از یک هفته انیمه ببینم، که ... این زیرنویس های idx و sub رو چجوری باید اجرا کرد؟ :( (مشخصه کدوم انیمه دیگه:-" )
با kmp که هیچی نمایش نمیده! با مدیا پلیرکلاسیک هم که کلا وقتی این زیرنویس رو میریزم،بسته میشه :|

هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هست! :d
(نکته : چون انیمه رو فعلا هاریبل میگیرم(تورنت موبایل کلا نیا رو در نمیابه! tokyotosho هم فقط هاریبل رو داره:-" ) زیرنویس هم هماهنگ نیست! راه حلی که پیشنهاد میدید جوری نباشه که نشه زمانبندی زیرنویس رو تغییر داد:-" )
فکر کنم یکی دو صفحه بعد از زیرنویس قسمت 5 گفتن که چجوری باید اجراشون کنید :D باید به آخر فایل/فایل ها یه .idx یا .sub اضافه کنی

sinan

کاربر سایت
Dec 25, 2011
151

دقیقا همین الان داشتم اندینگشو گوش می دادم :x
ژاپنین دیگه! اسم طولانی دوست دارن :)) تو همون Anohana بگو :d
راستی اگه ندیدی حتما ببینش عالیه :bighug:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر