Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

ebibatboy

کاربر سایت
Nov 27, 2009
549
خب!!
تا قسمت چهارم فصل دوم gravity falls رو دیدم و از همین تریبون اعلام می کنم این انیمیشن در صدر جدول انیمه و انیمیشن های موردعلاقم جایگزین one out شد.:d.
یعنی این bill cipher خفن ترین villian هست که تا حالا دیدم:d اگه اون نیاز به جسم مادی رو نداشت یعنی قدرت مطلق میشد! هم زورشو داره که هر غلطی میخواد میکنه هم مغزشو که دایم همه رو فریب میده.
S1e19_pyramid_guy.jpg
:d

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
کسی Durarara!!x2 Shou رو میبینه؟ قراره 12 قسمت باشه یا 24 ؟ :d

بلید بپرسی کی نمیبینه ؟!
انیمه سوپر عالی و تقریبا بیشتر بچه ها دنبال میکنن.....

این فصل دو ، قراره خودش دو فصل 12 قسمتی باشه....
مثل Fate که در مل قراره مثلا 24 قسمت باشه و میان یک فصل نصفش رو نشون میدن و یک فصل دیگه بقیش....
اگر قضیه همین باشه 12 قسمت اینجا تموم میشه و 12 قسمت بقیش میره برای تابستون اگر اشتب نکنم....

^_______^

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,092
نام
هومن
این هفته Shigatsu wa Kimi no Uso و tokyo ghoul هر دو عالی بودن مخصوصا Shigatsu wa Kimi no Uso که اهنگ هاش با روان ادم بازی میکنه:d و انگار باید منتظره یه اتفاق نارحت کننده ای تو انیمه باشیم!!tokyo ghoul هم که به چند قسمت پشته سره هم داره مبارزه و اینا نشون میده که بدجور جذاب شده انیمه نسبت به اوایل....خلاصه هفته توپی بود!!:d وانپیس هم به دلایل نامعلوم پخش نمیشه از اونطرق مانگا یک هفته در میون میاد کلا وضع اش خرابه:d
یه چنتا انیمه زیر خاکی و طنز معرفی کنید ممنون میشم!!

zack fair

کاربر سایت
Dec 27, 2007
641
نام
على
خب فول متال هم تموم شد.واقعاً شماره یک حقشه گرچه اگه یکم این نمیخوام بکشم میخوام همه رو نجات بدماش کمتر بود بهتر بود>:).این تیاترهاش هم عالی بودن سر بعضی هاش داشتم میمردم از خنده=))الان هم میخوام این baka to test رو شروع کنم بعدش برم سراغ کلیمور.
خداییش الان نوستر آداموس هم همچین ادعایی نمیکنه که این باخ میکنه.اون از آیزن"همه چی طبق نقشه های من پیش رفت"تا این باخ که میگه همه اینا برا این بود که سول کینگ رو بکشی:|Kubo please stop bullshi88ng
دوستان هم اگه یه چند تا سایت واسه دانلود معرفی کنن ممنون میشیم.تا الان از animechiby با soulreaperzone میگرفتم ولی اینا آرشیوهاشون درب و داغونه.

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
خب فول متال هم تموم شد.واقعاً شماره یک حقشه گرچه اگه یکم این نمیخوام بکشم میخوام همه رو نجات بدماش کمتر بود بهتر بود>:).این تیاترهاش هم عالی بودن سر بعضی هاش داشتم میمردم از خنده=))الان هم میخوام این baka to test رو شروع کنم بعدش برم سراغ کلیمور.
خداییش الان نوستر آداموس هم همچین ادعایی نمیکنه که این باخ میکنه.اون از آیزن"همه چی طبق نقشه های من پیش رفت"تا این باخ که میگه همه اینا برا این بود که سول کینگ رو بکشی:|Kubo please stop bullshi88ng
دوستان هم اگه یه چند تا سایت واسه دانلود معرفی کنن ممنون میشیم.تا الان از animechiby با soulreaperzone میگرفتم ولی اینا آرشیوهاشون درب و داغونه.

به نظر من کوبو از کیشیموتو بیشتر زده تو جاده خاکی

واقعا مسخره کرده

من نمیدونم آقا نمیتونید مانگا طولانی بدین خب ندین :d اینجوری میزنین همه خاطراتی که باهاش داشتیم رو داغون میکنید >_<

اون جمله "همه چیز طبق نقشه هام پیش رفت " که یه جمله به شدت کلیشه ایه و آدم بدا همشون میگن :d

به نظر من از وقتی اومد تو این آرک غیر از اول این آرک که اون مبارزه های خفن رو داشت و مبارزه زاراکی بقیش به شدت خسته کننده و مسخره بوده

mansour2023

کاربر سایت
Feb 9, 2015
1,251
الان هم میخوام این baka to test رو شروع کنم بعدش برم سراغ کلیمور.
این baka to test من روزی یه قسمت نگاه میکنم اونم فصل دومش، آخر هر قسمت میگم حیفه این تموم شه از بس باحال و خوبه :))
( موندم بعد این چی ببینم مثل این بهم بچسبه )

کمدی این نمونه ای خیلی دوس دارم که مثلا دختره یا پسره دنبال یکی دیگه ست ولی محلش نمیزاره و ... ( اصلا خود این انیمه من دوباره میخوام :D )

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,438
نام
مسلم
این هفته Shigatsu wa Kimi no Uso و tokyo ghoul هر دو عالی بودن مخصوصا Shigatsu wa Kimi no Uso که اهنگ هاش با روان ادم بازی میکنه:d و انگار باید منتظره یه اتفاق نارحت کننده ای تو انیمه باشیم!!tokyo ghoul هم که به چند قسمت پشته سره هم داره مبارزه و اینا نشون میده که بدجور جذاب شده انیمه نسبت به اوایل....خلاصه هفته توپی بود!!:d وانپیس هم به دلایل نامعلوم پخش نمیشه از اونطرق مانگا یک هفته در میون میاد کلا وضع اش خرابه:d
یه چنتا انیمه زیر خاکی و طنز معرفی کنید ممنون میشم!!
بشین Natsume Yuujinchou رو نگاه کن:> پر از شخصیت های دوست داشتنیه و موقع تماشا کردنش روح آدم رو تصفیه میشه:x خودم که حتی بیشتر از موشی شی باهاش حال کردم، چون موشی شی در مورد موجوداتیه که واقعا وجود ندارن و موشی ها هم اصلا با عقل جور در نمیان:-" (مثلا موشی ای که توی درخت لونه میکنه و رعد و برق رو به خودش جذب میکنه به نظرم یه ذره مضحکه:-"). ولی ناتسو یوجینچو در مورد آیاکاشی ها و یوکای ها و شیکیگامی هاس (همون معادل جن در فرهنگ ایرانی) و چون هر کدوم از شخصیت ها برای خودشون احساسات و علائق و شخصیت منحصر به فرد خودشون رو دارن خیلی خیلی باور پذیرتره. تازه موقع تماشا کردنش، من شباهت های زیادی هم بین تصوری که ژاپنی ها از یوکای دارن با چیزی که خودمون در مورد اجنه شنیدیم پیدا کردم، مثلا همین که بعضی هاشون به خدمت آدم ها در میان و یا در ازای انجام دادن درخواست هاشون بهشون پاداش میدن.:d

خلاصه ی داستان:
پسري نوجوان به نام "ناتسومه تاکاشي"، از دوران کودکي‌اش مي‌توانست "ارواح" را ببيند، اما مخفي نگهداشتن اين توانايي، زندگي را براي او مشکل کرده است. ولي زماني که "تاکاشي" کتابي به نام "Book of Friends" يا "کتاب دوستان" را از مادربزرگش "ناتسومه ريکو" به ارث مي‌برد، همه چيز تغيير مي‌کند. او درمي‌يابد که مادربزرگش، "ناتسومه ريکو"، قدرتي همانند او داشته و مي‌فهمد چرا هميشه "ارواح" خوب و بد به سراغ او مي‌آيند.بعد از پي بردن به معناي واقعي "کتاب دوستان" که به او اجازه مي‌دهد ارواح ليست شده در صفحات آن را کنترل کند، "ناتسومه" سفري را به همراه محافظ خود، "مادارا"، روح بد‌نام، در پيش مي‌گيرد تا ارواح را از قراردادشان با "ريکو" آزاد کند.

در کل صد در صد پیشنهاد میشه;) نمره ی من به هر چهار فصلش 9/10 ـه:> (ریکوش کم بود وگرنه 10 حقش بود:-":d)

ترتیب تماشا کردنش اینطوریه:

Natsume Yuujinchou
Zoku Natsume Yuujinchou
Natsume Yuujinchou San
Natsume Yuujinchou Shi
Natsume Yuujinchou: Itsuka Yuki no Hi ni (یه OVA)

دو تا عکس هم میذارم که هایپت بزنه بالا:>

http://

پ.ن: راستی خبری از ادامه اش نیست؟:( 4 تا فصل خیلی خیلی کم بود:((

آخرین ویرایش:

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
[MENTION=19301]emperor 69[/MENTION] / حسین

اوهایو....
حسین جان میخوام صدات کنم حسین سنپای ، بت میخوره....

^_^

به هرحال حسین سنپای خواستم بدونم هیچوقت اشاره ای به انیمه ی JoJo نکردی ؟!
دیدیش ؟!
یا نمیخوایی ببینیش ؟!
دوست دارم نظرت رو دربارش بدونم...
;-) ...

>____<

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
@emperor 69 / حسین

اوهایو....
حسین جان میخوام صدات کنم حسین سنپای ، بت میخوره....

^_^

به هرحال حسین سنپای خواستم بدونم هیچوقت اشاره ای به انیمه ی JoJo نکردی ؟!
دیدیش ؟!
یا نمیخوایی ببینیش ؟!
دوست دارم نظرت رو دربارش بدونم...
;-) ...

>____<

شما هرچی دوست داری صدا کن ولی من حسن هستم و داداشم حسین که اونم مثل من انیمه نگاه میکنه ولی اینجا فعالیتی نداره ولی بازم شما هرچی دوست داشتی صدا کن مشکل خاصی نیست :d

به نکته خوبی اشاره کردی دلیل اینکه من هیچ اشاره ای به JoJo نمیکنم و نکردم برای اینه که تا حالا سراغ ارت های این انیمه هم نرفتم چه برسه به اینکه یه فسمت ازش زو ببینم جالب اینجاست که هیچ دلیل خاصی هم نداشته اینکه بگم از داستانش خوشم نمیاد یا با کاراکتر و گرافیکش حال نکردم این چیزا نبوده چون تا حالا یه قسمتم ازش ندیدم بهترین چیزی که برای شرح موضوع میتونم بگم اینه که این انیمه از قطار من جا مونده:d

sinan

کاربر سایت
Dec 25, 2011
151
بلید بپرسی کی نمیبینه ؟!
انیمه سوپر عالی و تقریبا بیشتر بچه ها دنبال میکنن.....

این فصل دو ، قراره خودش دو فصل 12 قسمتی باشه....
مثل Fate که در مل قراره مثلا 24 قسمت باشه و میان یک فصل نصفش رو نشون میدن و یک فصل دیگه بقیش....
اگر قضیه همین باشه 12 قسمت اینجا تموم میشه و 12 قسمت بقیش میره برای تابستون اگر اشتب نکنم....

^_______^

من خودم فن شدید Durarara هستم خیلی انیمه ی خوش ساختیه! :d
راستی با فاصله از هم میان؟ حدودا چه قدر طول می کشه 12 قسمت بعدی هم بیاد؟

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
Shigatsu wa Kimi no Uso انقدر که این انیمه من رو اذیت می کنه هیچکی نمیتونه من رو اذیت کنه!
از اوناست که بعضی وقتا میشه باهاش هشت الی نه لیتر گریه کرد! خدایی مرض دارن!
بجز Grave of Firefly این دومین انیمه ای هست که میشه باهاش گریه کرد :|

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
Shigatsu wa Kimi no Uso انقدر که این انیمه من رو اذیت می کنه هیچکی نمیتونه من رو اذیت کنه!
از اوناست که بعضی وقتا میشه باهاش هشت الی نه لیتر گریه کرد! خدایی مرض دارن!
بجز Grave of Firefly این دومین انیمه ای هست که میشه باهاش گریه کرد :|

Clannad و Clannad After Story رو نگا کردی؟
After Storyـش خیلی سر تر از Shigatsu wa Kimi no Usoـه

ولی اگه واقعاً میخوای گریه کنی....بشین "1لیتر اشک" رو نگا کن...
برات یه PM فرستادم

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
سالی که گذشت فصل دوم:

خب بریم سراغ فصل تابستون که مثل فصل قبلش زیاد فصل شلوغی نبود ولی تک انیمه های این فصل جزء انیمه های تاپ سال بودن و در میان دوستداران این صنعت طرفدارهای زیادی پیدا کردن از جمله کارهایی مثل : Barakamon و Zankyou no Terror

اما این فصل چندتا فصل دوم رو هم در خودش جا داده بود که در برخی موارد موفق و در برخی دیگه فاجعه بود که توی نقد ها بهش اشاره خواهد شد فصل دوم ها کارهایی شامل : Free! Eternal Summer و Space☆Dandy 2 و Sword Art Online II

انیمه هایی که دنبال میکردم :

Akame ga Kill! : به عنوان یه انیمه مستقل که به مانگا وفادار نبود کار نسبتآ خوبی بود یه کاری که اکشن صرف بود پیچیدگی داستانی نداشت و واقعیت یه جنگ رو که همون مرگ و زندگی هست رو به خوبی به نمایش گذاشته بود ولی اینجور کارها بیشترین نکته مثبت کار مربوط به اکشن کار میشه و در بقیه موارد انیمه دچار ضعف

Aldnoah.Zero : انیمه ای بود که اولش همه با امیدواری دنبالش میکردن ولی هرچی به پایان نزدیک میشد بیشتر نظرهای منفی رو به خودش جلب میکرد و هر طوری بود این انیمه به اخرش رسید در حالی که همچنان طرفدارای خودش رو داشت و همچنین منتقدانش ولی در فصل دوم بلایی سر این انیمه اومد که در حال حاضر هر هفته من خودم با یه عذابی این انیمه رو دنبال میکنم و دلیلشم اینه که خیلی زور داره که بعد این همه قسمت دراپش کنم در مورد خود انیمه هم بخوام یکی از بزرگ ترین نقطه ضعف های انیمه اشاره کنم کاراکتر های انیمه عین چوب خشک میمونن انقدر یخ که ادم موقع دیدن کار واقعآ سردش میشه:d

Barakamon : در یک کلام دوست داشتنی فضای جالب انیمه کاراکتر های دوست داشتنی شوخی های با نمک داستان مناسب و خیلی چیز های دیگه دست به دست هم داده تا این انیمه خودش زو یکی از مدعیان سال 93 بدونه

DRAMAtical Murder : یکی از دراپی های فصل من بود این انیمه اولش یه طرحی داشت بعد یکی دو قسمت دیگه همونم نداشت دیگه خودتون قضاوت کنید دیگه :d

Free! Eternal Summer : این انیمه فصل اولش نمیگم کار خیلی خوبی بود ولی حد اقل یه کار قابل تحمل بود ولی تو فصل دوم چنان زمین خورد که دیگه نمیشد کاری براش کزد این انیمه ابروی هرچی ورزش کار و انیمه ورزشی بوده برده

Gekkan Shoujo Nozaki-kun : من زیاد اهل پیشنهاد دادن نیستم ولی اینکار واقعآ ارزش پیشنهاد دادن رو داره یه کار طنز که شخصیت های مرد و زن بالانسی داشته باشه توش شخصیت های اویزون دیده نشه به شدت در بین انیمه های جدید کمیاب شده که ارزش این کار رو بالا میبره یکی از بهترین کمدی های سال بود از نظر من از دستش ندید هرچند اگه کار کلیشه ای به نظر برسه ولی ضعف هاش رو با موارد دیگه کاملآ جبران کرده

Kuroshitsuji: Book of Circus : انیمه ای که حتمآ طرفدارانش رو خوشحال کرده اگه خوشحال نشدید بدونید طرفدار نیستید:d

RAIL WARS! : این کار ایده بدی نداشت ولی از نظر من اگه جای قطار هواپیما و فرودگاه رو هسته داستان انتخاب میکرد هیجان بیشتری به کار میداد و البته ایده کار همینجوریش به خاطر سبک انیمه خیلی خودش رو نشون نمیداد و درگیر چیزهای کلیشه ای شده بود یا اینکه با فکر تازه ای که پشت کار بود میشد راه دیگه ای رفت

Space☆Dandy 2 : انیمه ای که حتمآ طرفدارانش رو خوشحال کرده اگه خوشحال نشدید بدونید طرفدار نیستید 2 ( همونطور که میدونید من جرء طرافداراش نیودم :d)

Sword Art Online II : ادم وقتی از یه چیزی انتظارش رو بالا ببره وقتی اون چیز شکست بخوره ناامیدی بیشتری رو میشه حس کرد و این توصیف کاملآ شایسته این انیمست در صورتی که این شکست مربوط به این فصل نمیشه استارتش از فصل اول انیمه خورده بود

Tokyo ESP : من یه قسمت بیشتز از این انیمه ندیدم و وافعآ نمیدونم چی دز وصفش میتونم بگم البته با یه قسمت در مورد هیچ کاری نمیشه نظر داد پس اینو میذارم به عهده دوستانی که کار رو تا اخر دیدن

Tokyo Ghoul : به اندازه کافی بهش پرداخته شده و انیمه ای که انیمه بین ها چه خوب چه بد نگاش میکنن همین

Zankyou no Terror : یکی دیگه از کارهای خوب فصل بود که از شروعش ادم رو جذب میکرد فضا و کاراکتر های انیمه کاملآ مناسب و قالب کار بودن و از نظر من یکی از کارهایی که پتانسیل بالایی برای تبدیل شدن به یه فیلم رو داره

در اخر بگم که اینا نظرات شخصی هست میتونه کاملآ خلاف جهت سلیقه عمومی باشه و اینکه خب خیلی از کارها رو هم ندیدم و شاید شایستگی پرداختن بهشون از خیلی انیمه هایی که من انتخابشون کردم بیشتر باشه ولی چاره ای نیست ظرفیت منم در یه فصل همینقدره

انتخاب بهترین های فصل :

بهترین فصل :

Gekkan Shoujo Nozaki-kun-------------------- Zankyou no Terror ---------------------Barakamon

attachment.php
attachment.php
attachment.php

زرشک طلایی :

DRAMAtical Murder -------------------Free! Eternal Summer

attachment.php
attachment.php

ایده های سوخته :

Sword Art Online II ------------------- RAIL WARS

attachment.php
attachment.php

پیشنهاد سر اشپز :