Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071

آره دانلود کن
قسمت اول رو گرفتم ولی دوبله اینگلیسی بود :sick:.
لینک زبان اصلی بدید، اصلی :D.
آقا من یه سوال فنی در مورد این ناروتو داشتم. این Naruto سری اول با Naruto Shippuden چه فرقی داره ؟ از لحاظ داستانی فرق دارن ؟
سری دوم، 2 سال گذشته همه تغییر کردن. ادامه داستان همون اشغاله :D.

致命的

کاربر سایت
Apr 11, 2009
765
نام
امير اشكان
پس با این حساب بهتره برم سراغ همون OP :‏دی

آقا با این فریدون اصلا بحث نکن صلاحیت تشخیص انیمه نداره:D
مطمئن باش بعد از دیدنِ ناروتو و 160تا انیمه ی دیگه یه این نتیجه می رسی که یکی از 5 انیمه ی محبوبت ناروتوِ بدونِ شک

.
البته اگر قبلش DBZ ندیده باشن ! چون اگر دیده باشن ناروتو چیزی جز Dante's Inferno دنیای انیمه نیست !
باز تو شروع کردی شهاب:D
نگفتم که بهترین ، گفتم یکی از 5 انیمه ی برتر.تو چرا داغ می کنی
این که حالا Toriyama Akira Sensei براش مثل خدا بوده و ... دلیل نمی شه که بگیم DBZ از Naruto بهترِ.سنش کم بوده و در کودکیش حال می کرده و ایده گرفته از آکیرا اما بعدها زده رو دستش

آخرین ویرایش:

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
مطمئن باش بعد از دیدنِ ناروتو و 160تا انیمه ی دیگه یه این نتیجه می رسی که یکی از 5 انیمه ی محبوبت ناروتوِ بدونِ شک
البته اگر قبلش DBZ ندیده باشن ! چون اگر دیده باشن ناروتو چیزی جز Dante's Inferno دنیای انیمه نیست !

PLiSk!N

کاربر سایت
Mar 29, 2009
56
نام
Bardia Ghorbani
DBZ = Dragon Ball Z آیا ؟ :d
بچه بودم میدیدم. jk plz :‏دی

من خودم به شخصه می خواستم اول OP رو شروع کنم، ولی تعداد قسمتاش رو دیدم بسی به خودم لرزیدم :d یکی از دوستام گفتش از Shippuden شروع کن، نظر شما چیه ؟

راستی پیشنهاد می کنم کسایی که Wolf's Rain رو ندیدن حتماً ببینن. ( همین الان اومد به ذهنم :‏دی ) انیمه فوق العاده شاهکاریه.

ricosev

کاربر سایت
Mar 17, 2009
571
dragon ball z باحاله ولی دلیل نمی شه ناروتو بد باشه مقایسه با دانته هم یک مقدار از موضوع پرت هست :biggrin1:
لان حمله نکنید ... به نظر من هم ناروتو خیلی قشنگه :love:( ناروتو شیپودن رو هنوز ندیدم )
من معمولا کم پیش میاد از یک چیزی خوشم بیاد این هم اتفاقی بود اول چند قسمت تو یک شبکه ی فضایی دیدم ( مایواره ای ) بعد جدی نشستم دیده
DBZ یک مقدار الان فقط ته خاطرات من پرسه می زنه ... ادم آپدیت باشه بد نیست ... :biggrin1:
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
من خودم به شخصه می خواستم اول OP رو شروع کنم، ولی تعداد قسمتاش رو دیدم بسی به خودم لرزیدم :biggrin1: یکی از دوستام گفتش از Shippuden شروع کن، نظر شما چیه ؟
One piece رو ببین از تعداد قسمت هاش هم نترس هر لحظه اش برات خاطره می شه مطمئن باش ( واج ارایی رو داشتی در حد دوم دبستان:biggrin1: )

شما کافیه 10-20 قسمت اول OP رو بیبینی دیگه توان جدا شدن ازش رو پیدا نخواهید کرد

نه اینکه OP به شما بچشبه .. نه .. این شما هستید که به OP خواهید چسبید :biggrin1:

آخرین ویرایش:

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
یه روز نیومدم تو سایت از بحث عقب افتادم. ممنون از دوستان به خاطر بحث. استفاده کردیم.
در مورد پایان Elfen Lied :
من با کوراما خیلی حال میکردم. یعنی بعد از لوسی کاراکتر مورد علاقه من بود. با بلایی هم که به سرش اومد نمیشه گفت Happy Ending بود.آخرش هم برگشت لوسی تابلو بود پس Open Ending هم نبود. کلا پایان خوبی بود و داستانهای اینجوری رو باید همینطور تموم کرد.

ricosev

کاربر سایت
Mar 17, 2009
571
یه روز نیومدم تو سایت از بحث عقب افتادم. ممنون از دوستان به خاطر بحث. استفاده کردیم.
در مورد پایان Elfen Lied :

راستی یک چیزی یادم افتاد می خواستم بپرسم ... الان من Elfen Lied ندیده باشم خیلی ضرر کردم ؟؟ :blushing:

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
این که حالا Toriyama Akira Sensei براش مثل خدا بوده و ... دلیل نمی شه که بگیم DBZ از Naruto بهترِ.سنش کم بوده و در کودکیش حال می کرده و ایده گرفته از آکیرا اما بعدها زده رو دستش
Silence My boy !
ببین خوده کیشیموتو هم کاملا قبل داره که ناروتو تقلیدی از DBz هستش . کی میگه زده رو دستش ؟ هنوز از نظر طرفدار یک صدم درصد طرفدارای اون موقع DBZ نشده این نــــاروتو ! ببین 20 و خورده ای سال پیش سری DB خلق شد . هنوز که هنوزه ملت میشینن میبینن و حتی ازش بازی و کلی اکسسوری میسازن مثل تی شرت ، اکشن فیگور و این چیزا ! این ناروتو حداقل 5 سال دیگه دووم میاره و خیلی راحت از ذهن همه پاک میشه ! اما DBZ و Akira Toriyama همیشه جاودان میمونن .
DBZ = Dragon Ball Z آیا ؟ :biggrin1:
بچه بودم میدیدم. jk plz :‏دی
آره همون . منظور از jk plz چی بود :D ؟
dragon ball z باحاله ولی دلیل نمی شه ناروتو بد باشه مقایسه با دانته هم یک مقدار از موضوع پرت هست :biggrin1:
چرا دیگه ! DI یه کلون از GOW بود . ناروتو هم یه کلون از DBzـه !
لان حمله نکنید ... به نظر من هم ناروتو خیلی قشنگه :love:( ناروتو شیپودن رو هنوز ندیدم )
ناروتو خوبه . کسی نگفت بده . اما جلوی DBZ هیچی نیست ! ( با غلضت تمام هیچی رو بخونید ! )
DBZ یک مقدار الان فقط ته خاطرات من پرسه می زنه ... ادم آپدیت باشه بد نیست ... :biggrin1:
ربطی نداره ... من مگه میگم انیمه جدید نبینین ؟! میگم صد تای انیمه های جدید به تار موی چیزایی مثل DBZ یا Saints Seiya نمیرسه !

کلا هر کی خیلی ناروتو ناروتو میکنه و فکر میکنه DBZ چرته و این حرفا فقط این صفحه رو بخونید !
http://www.narutocentral.com/?p=info/masashi_kishimoto_child_history

arthes

کاربر سایت
Jul 8, 2006
330
من خودم به شخصه می خواستم اول OP رو شروع کنم، ولی تعداد قسمتاش رو دیدم بسی به خودم لرزیدم
رو ببین از تعداد قسمت هاش هم نترس هر لحظه اش برات خاطره می شه مطمئن باش ( واج ارایی رو داشتی در حد دوم دبستان )

شما کافیه 10-20 قسمت اول OP رو بیبینی دیگه توان جدا شدن ازش رو پیدا نخواهید کرد

نه اینکه OP به شما بچشبه .. نه .. این شما هستید که به OP خواهید چسبی
دقیقا این حرف درسته . OP خاصیت معتاد کننده داره .فرض کن این همه شخصیت داره 99 درصد از همه خوششون میاد ، در ضمن شخصیت اصلیش تهههههههههههشه از هر نظر . اگه بخوای با ناروتو مقایسه کنی که. 4 تا شخصیت داره که ملت از دوتاشون به شدت بدشون میاد و یک شخصیت اصلی که تنها دلیلش واسه کاراش اینه که توی بچگی بهش توجه نکردند ، نتیجه می گیری که وقتت رو با ناروتو دیدن تلف می کنی !:biggrin1:

ricosev

کاربر سایت
Mar 17, 2009
571
ربطی نداره ... من مگه میگم انیمه جدید نبینین ؟! میگم صد تای انیمه های جدید به تار موی چیزایی مثل DBZ یا Saints Seiya نمیرسه !
اصلا منظورم این نبود ... آقا فقط DBZ ... خداست ... OK

اگه بحث رتبه بندی باشه و بخوایم بگیم کدوم بهتره ... خوب معلومه اثر اصیل تر بهتر هست
صد در صد DBZ بهتر هست

ولی وقتی من می گم (( آپدیت باشی بد نیست )) منظورم اینه که مثلا الان شما برو یک کانال مایواره ( سطل لایت ؟!) یا به طور مثال می گم توی همین ایترنت تو این fan سایت ها بچرخی کلی بحث و تاپیک لینک دانلود از ناروتو پیدا می کنی ...
وقتی این همه طرف دار داره دیگه بحث (( یک تاره مویDBZ )) و این حرف ها الکیه
مخاطب الان مغزش در حد ناروتو آپدیت شده :biggrin1:

مطلب دیگه هم این بحث کلنون یا همون تقلید هست ... الان چی کلون چی نیست ؟ همه چیز تقلیده
الان شما بگردی توی داستان ها و قصه ها و درام ...
بیشتر تقلید از هم هست شما نمونه ناب و اصیل شاید چند سال یک دفعه ببینی

الان تصدیق می کنیم ناروتو کلون DBZ هست ...
ولی داستان و انیمه بدی نیست ... که اگه بد بود این قدر طرفدار پیدا نمی کرد

من الان این ها رو در حمایت و طرفداری از ناروتو نگفتم فقط قصدم این بود که بگم کوبیدن یک اثر هم کار درستی نیست تازه انیمه ای که خودش پیشرفت ها و چیز های اصیل خاص خودش رو داره

پیشنهاد من اینه که اگه کسی توانش رو داره هر دو انیمه رو ببینه و البته این جور پیش زمینه ها رو کنار بزاره و فقط دنبال لذت از انیمه و داستان باشه ... همین ;)

----------------------------------------------
دلیلش واسه کاراش اینه که توی بچگی بهش توجه نکردند ، نتیجه می گیری که وقتت رو با ناروتو دیدن تلف می کنی !:biggrin1:
این طوری نگو ... الان luffy هم تنها دلیلش برای سفر و پیدا کردن One piece فقط قولی هست که به shanks داده
من هم ممکنه تو بچگی یک قولی به یک نفر بدم .. ایا من هم باید مثل luffy جو گیر بشم برم خودم رو تا حد مرگ تو دردسر بندازم
به طور مثال گفتم ..؟!
به همین راحتی می شه ایده و پایه اساس یک داستان رو نابود کرد ...
شما که نباید اون طور که خودت برداشت کردی به دیگران انتقال بدی الان آقای 致命的 بیاد به One piece گیر بده خوبه ؟؟ ;)

آخرین ویرایش:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
من خودم به شخصه می خواستم اول OP رو شروع کنم، ولی تعداد قسمتاش رو دیدم بسی به خودم لرزیدم :d یکی از دوستام گفتش از Shippuden شروع کن، نظر شما چیه ؟
ببینم دوست عزیز (اسمتون؟)، بزار قضیه رو برات بشکافم. همه چیز از dragon ball شروع شد. شخصیت Naruto یه کلون از Son Goku ـه که باز Ichigo Kurosaki یه کلون از Naruto ست ( ببین چقدر خزه اون Bleach :biggrin1:).
تو این انیمه های بلند اگر دنبال یه چیز پدرمادر دارهستی و میخوای Originality داشته باشه همین One Piece ویا Dragon Ball Z رو ببین.

پ.ن. البته این هشدار رو در مورد One Piece بهت بدم که درست مثل بازی های Rock Star به شدت اعتیاد اورده.

PLiSk!N

کاربر سایت
Mar 29, 2009
56
نام
Bardia Ghorbani
ببینم دوست عزیز (اسمتون؟)، بزار قضیه رو برات بشکافم. همه چیز از dragon ball شروع شد. شخصیت Naruto یه کلون از Son Goku ـه که باز Ichigo Kurosaki یه کلون از Naruto ست ( ببین چقدر خزه اون Bleach :biggrin1:).
تو این انیمه های بلند اگر دنبال یه چیز پدرمادر دارهستی و میخوای Originality داشته باشه همین One Piece ویا Dragon Ball Z رو ببین.

پ.ن. البته این هشدار رو در مورد One Piece بهت بدم که درست مثل بازی های Rock Star به شدت اعتیاد اورده.

دوست عزیز ( اسم بردیا س ) چرا الکی کلون بندی می کنی :‏دی هر انیمه زیبائی خودش رو داره. ( البته با توجه با انیمه های زیادی که دیدم این موضوع از همون اولش برام روشن بود بلیچ چیزه :d )
من که خیلی وقته معتاد انیمم اینم روش. راستی یه سوال فنی! داستان انیمه دقیقاً چیه ؟ یه توضیح مختصر بدید ممنون میشم.

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,660
نام
iMAN
سلام .می ینم که بد جوری از این Elfen lied تعریف می کنید . منم می خوام برم تو نخش چنتا دی وی دیه ؟ زبانش انگلیشه دیگه ؟
من تو اراک هستم . کسی از اساتید میدونه کجا باید تهیه کنم ؟؟؟؟!!!

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
ولی وقتی من می گم (( آپدیت باشی بد نیست )) منظورم اینه که مثلا الان شما برو یک کانال مایواره ( سطل لایت ؟!) یا به طور مثال می گم توی همین ایترنت تو این fan سایت ها بچرخی کلی بحث و تاپیک لینک دانلود از ناروتو پیدا می کنی ...
هنوز که هنوزه Italia 1 دراگون بال رو نشون میده . توی سایت همیشه بحثش بوده و هست . در مورد ناروتو برات توضیح خواهم داد .
وقتی این همه طرف دار داره دیگه بحث (( یک تاره مویDBZ )) و این حرف ها الکیه
مخاطب الان مغزش در حد ناروتو آپدیت شده :biggrin1:
اتفاقا کاملا هم درسته . همین DBZ بانی خلق ناروتو شد .
ببین مخاطب داریم تا مخاطب . مخاطب هست 3 4 ساله انیمه میبینه مخاطبم هست ( حالا نمیگم مثل من که فکر کنید میخوام ادعا کنم ! ) 11 12 ساله داره با انیمه زندگی میکنه ! باید به سابقه و آمار طرف نیگا کنی !
مطلب دیگه هم این بحث کلنون یا همون تقلید هست ... الان چی کلون چی نیست ؟ همه چیز تقلیده
الان شما بگردی توی داستان ها و قصه ها و درام ...
بیشتر تقلید از هم هست شما نمونه ناب و اصیل شاید چند سال یک دفعه ببینی
دِ نه دیگه ! مثلا همین Elfen Lied یا Wolf's Rain خیلی نکات انیمه های دیگه رو نداشت !
الان تصدیق می کنیم ناروتو کلون DBZ هست ...
ولی داستان و انیمه بدی نیست ... که اگه بد بود این قدر طرفدار پیدا نمی کرد
بالا هم گفتم . من نمیگم ناروتو بده . میگم جلوی DBZ هیچی نیست . پس انقدر نگیم بهترین انیمه و این حرفا !
من الان این ها رو در حمایت و طرفداری از ناروتو نگفتم فقط قصدم این بود که بگم کوبیدن یک اثر هم کار درستی نیست تازه انیمه ای که خودش پیشرفت ها و چیز های اصیل خاص خودش رو داره
من کجا کوبیدم ؟ دارم حقایق رو میگم ! حقیقت اینه که آره آقا جان ! ناروتو همه چیش کپیه ! میشه بگی چی رو ناروتو خلق کرد ؟ چاکرا ؟ نینجا ؟ پرواز کردن از شاخه های درخت ؟ یا مثلا به آتیش کشیدن یه کلن ؟ یا مثلا راسنگان ؟ بگو چی رو خلق کرده من عینش رو توی DBZ بهت بگم .
البته فری ، نمیخوام وان پیس رو زیر سوال ببرما ! اما خب میشد گفت یه کم هم لوفی شبیه Reed Richard توی Fantastic 4 ـه ! ولی نه اندازه اون ناروتو !
من که خیلی وقته معتاد انیمم اینم روش. راستی یه سوال فنی! داستان انیمه دقیقاً چیه ؟ یه توضیح مختصر بدید ممنون میشم.
خیلی خیلی مختصر میگم .
گلد راجر ، سلطان دزد های دریایی قبل از اعدامش میگه که بزرگترین گنج رو توی دریایی به اسم گرلند لاین به نوعی مخفی کردم . حالا همه ی دزدان دریایی یا بهتر بگم پایرت ها به دنباله این گنج هستن . یه پسری هم که میوه ی شیطانی رو خورده به اسم لوفی آرزو داره سلطان دزدان دریایی بشه . حالا توی این مدت یه سری خدمه مثل زورو ، نامی ، اوسوپ ، سانجی و اینا پیدا میکنه و خلاصه ماجرا شروع میشه ! عجیب جذابه این انیمه با وجود اینکه داستان خیلی عمیقی نداره اما به قدری جذاب روایت شده که آدم نمیتونه ازش بگذره . خیلی هم طولانیه و حدود 400 و خورده ای قسمت تا حالا ازش در اومده !
یعنی توی این ترد به سرعت نور کامنت گذاری میشه. ایول دارید. شهاب کامنتهامون نقریبا همزمان شد. باغشلا :D.
حالا تا 3 ماه پیش اینجا Ghost Town بودا :D .

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر