Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

arthes

کاربر سایت
Jul 8, 2006
330
.
جنابِ arthes و Ooops گرامی و سایر عزیزان:D:

بازگویی نکاتی از انیمه ی Elfen lied:

در موردِ طراحی ها اگه توجه کنید می بینید که نسبت به تمِ انیمه بسیار تو ذوق می زنه
در موردِ حادثه ی قطار هم شاید حق با شما باشه ولی اگه یادتون باشه قبلش لوسی می پرسه کازینِت دخترِ یا پسر که وقتی کوتا به دروغ(اصلا چرا باید دروغ بگه؟؟؟؟!!!!) می گه پسر ؛ لوسی یه نفسِ راحت می کشه و ...
در موردِ اتفاقی دیدنِ همدیگه هم شاید اگه Tom & Jerry ببینیم همچین چیزی زیاد مهم نباشه ولی در انیمه ای با این سطح ...
:D
در آخر باز هم تقدیر می کنم از OPـی بی بدیلِ این انیمه:D

اسپویلر Elfen Lied !
[
در مورد طراحی ها واقعا نمی تونم نظری بدم . تو ذوق من یکی که نزد هیچی خیلی از طزاحی شخصیت هاش خوشم اومده بود .(مخصوصا نیو و نانا) ولی خوب شاید سلیقه ای باشه .
در مورد اونجا که می پرسه دختره یا پسر ، باز هم به نظر من طبیعی اومد . بچه ها معصوم نیستند که !!! حسادت و از این حرفا سرشون میشه !:biggrin1: مخصوصا لوسی که می گفتن همش مثل بزرگسال ها رفتار می کنه . کوتا (به نظر من ) واسه این دروغ گفت که می دید لوسی از اینکه نمی تونه به جشن باهاش بره ناراحته . داره با ناراحتی می پرسه دختره یا پسر . خنگ هم باشه می فهمه که برای ناراحت تر نشدنش باید دروغ بگه .

در مورد این تصادف ها و اتفاق ها هم حقیقتش انیمه ای ندیدم که از این جور چیزها نداشته باشه .

در ضمن من هم عاشق این OP ام . ولی از OP گذشته از آهنگ اون جعبه موسیقیه هم به شدت خوشم میاد !

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
یعنی چی خوب ندیدم؟! انیمه به این شاخی و کوتاهی رو که نمی شه نصفه دید
پاشو برو ببین بیا بحث کنیم:D
ندارمشون :D . فقط یه قسمت رو توی نوت بوکه یکی از بچه ها توی رستوران دیدم ! باید بگیرمش :D !

致命的

کاربر سایت
Apr 11, 2009
765
نام
امير اشكان
GTO زیاد جالب نبود.
شما معمولآ چه سبکی از انیمه نگاه می کنین؟

GTO رو دیدم و خوشم اومد.سوالم راجع به Live Actionـش بود که آیا به جالبیِ خودِ انیمه هست یا نه
معمولا برای تفریح شونن نگاه می کنم و گاهی هم تک و توک فلسفی(داستان محور) می بینم از harem , mecha هم خوشم نمیاد
.

ندارمشون :D . فقط یه قسمت رو توی نوت بوکه یکی از بچه ها توی رستوران دیدم ! باید بگیرمش :D !
رفتی کلید کردی رو یه سری خز:D از دنیا عقبی
ولی شهاب خارج از شوخی من معمولا انیمه ای که Nudity داشته باشه به کسی پیشنهاد نمی کنم اما این رو پیشنهاد می کنم که حتما ببینی
مخصوصا تو که به Yu-Gi-OH می گی فلسفی به این دیگه...:D

آخرین ویرایش:

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
GTO رو دیدم و خوشم اومد.سوالم راجع به Live Actionـش بود که آیا به جالبیِ خودِ انیمه هست یا نه
معمولا برای تفریح شونن نگاه می کنم و گاهی هم تک و توک فلسفی(داستان محور) می بینم از harem , mecha هم خوشم نمیاد
.

رفتی کلید کردی رو یه سری خز:D از دنیا عقبی
ولی شهاب خارج از شوخی من معمولا انیمه ای که Nudity داشته باشه به کسی پیشنهاد نمی کنم اما این رو پیشنهاد می کنم که حتما ببینی
مخصوصا تو که به Yu-Gi-OH می گی فلسفی به این دیگه...:D
مردک منظور من از فلسفی ، فلسفی باستانی بود . بشین ببین بعد بیا بگو :D .
خودم میدونم چه انیمه شاخیه . امتحانا تموم شه یه حرکتایی میخوام بکنم :D .
دفعه آخرت باشه اسمی از YuGiOh میاری و تیکه بهش میندازی ها :D . وگرنه یه Slifer سامن میکنم بری صفا بندر :D .
توی Google Images بزن Slifer بعد ببینم بازم جرئت داری بیای در مورد یوگی اه تیکه بندازی یا نه :D .

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,072
پاسخ به اشکان جان | حاوی اسپویل از Elfen Lied |ـ
1.این طراحیِ مسخره ی چشم کاراکترها که مالِ انیمه های 30 سالِ پیشِ چرا باید در یک انیمه ی امروزی به چشم بیاد؟(چشم های گشاد و ...)
اینکه ژاپنی ها چشم درشت دوست دارم مشکل من و شما و این انیمه نیست. مثلا بلیچ به طراحی نسبتا واقعگرایانه معرفه ولی فقط در مردها خلاصه میشه. چشمهای کوچیکی روکیا و یا معاون زاراکی کنپاچی رو ببین. این برمیگرده به عقده اجتماعی اون ملت. وقتی م که انیمه میبینید باید پی همه چیز رو به تنت بمالی. مثل ناروتو یه وقت دیدی غورباقه هم حرف میزنه که دربرابر چشمان درشت Nyuu چیزی نیست :D.
.کاراکترها به طرزِ بسیار بی مزه ای از سنِّ 5-4 سالگی عاشق می شدند و دلباخته بودند:eek:
فکر میکنم عشق در دوستی رو با چیز دیگه اشتباه گرفتی. اینطور که والدینم میگن در 5 سالگی عاشق و دلباخته دوچرخه م بودم که احتمالا اگر دختر عمه ام همسایه و همبازیم بود همین احساسی رو که نسبت به دچرخه دارم رو به اون داشتم.
3.ابرازِ عشق های بسیار چیپ در دورانِ بزرگی با دیالوگهای مسخره(مثلا وقتی یوکا (کازینِ کوتا) برمی گرده بهش می گه تا حالا به این فکر کردی که فلان کار رو با سینه های من بکنی...
این جزو طبیعی ترین، عادی ترین و معمولی ترین حالتات بشره که اگر وجود نداشته باشه اون شخص نرمال نیست. تو جامعه ما که قراره همه به زور وراد بهشت بشیم این چیزا عجیب غریبه ولی نه خارج از اینجا. کشش دو جنس نسبت به هم اونم درهر سنی کاملا نرماله. توی از 13 تا 16 سالگی انسان ناخواسته سعی میکنه بدنش رو بشناسه که باز از نظر روانشناسی کاملا نرماله. اون دیالوگ ممکنه تو ایرانم روزی میلیون ها بار گفته بشه :D اونم نرماله.
4.یعنی ژاپن این قدر کوچیکِ که این کاراکترها همگی در دورانِ بچگیشون حداقل یه بار همدیگر رو دیدند و باز در بزرگی به هم رسیدن اونم این قدر مصنوعی؟
در کوچیک بودن دنیا که شکی نیست و به این میگن بازیه سرنوشت. چون این اتفاق برای من و شما نیافتاده نمیتونیم بگم مسخره و غیرممکنه. یادت نره Impossible is Nothing.

چیزی رو که قبل از شروع این بحث یادت رفت اینکه شخص شخیص بنده پایه گذار سبک جهانی Create New Bambool هستم.
:D.
-------------
درضمن DVDrip ـه Gunslinger Gir 1 رو میخوام بگیرم که 13 قسمته. کلا 13 قسمته؟
اگر خوب نیست یا موردی هست لطفا بگید.
ممنون

ricosev

کاربر سایت
Mar 17, 2009
571
one piece 453 عرضه شد ... این دیگه چی بود ؟؟ ...
من باید برم تو آرشیو مانگا هام یک نگاهی بندازم یک چیزایی شدید حس غریبی داشت :confused:

این قسمت کلا یک مقدار غریب بود و تازگی داشت ... البته شاید از فراموشی هم باشه چون این قسمت مطابق با مانگا رو من خیلی وقت پیش خوندم اما با این حال یک چیز های جدیدی تو انیمه بود

---------------------------------------------------------------------------------------------------------
سپویل مانگا
و در مورد قسمت جدید مانگا one piece هم باید بگم جالب بود ولی خیلی قابل پیش بینی بود
تنها مورد سوپرایز همون مورد اخر بود توی صفحات پایانی مانگا .. البته زیاد خفن نشد و در کل این قسمت مانگا یک مقدار قابل پیش بینی بود ... در کل باحال بود :smile:

PLiSk!N

کاربر سایت
Mar 29, 2009
56
نام
Bardia Ghorbani
آقا این بلیچ چه خفنه
رسیدم به قسمت 60
کی فکرش رو یم کرد این آیزن بیشعور :D این قدر آب زیر کاه و قوی باشه
فقط بپا فیلراش رو نبینی که بد *** میزنه به جو انیمه ! :d
خواستی بگو لیست فیلراش رو بدم ;‏‏)

致命的

کاربر سایت
Apr 11, 2009
765
نام
امير اشكان
پاسخ به اشکان جان | حاوی اسپویل از Elfen Lied |ـ
اینکه ژاپنی ها چشم درشت دوست دارم مشکل من و شما و این انیمه نیست. مثلا بلیچ به طراحی نسبتا واقعگرایانه معرفه ولی فقط در مردها خلاصه میشه. چشمهای کوچیکی روکیا و یا معاون زاراکی کنپاچی رو ببین. این برمیگرده به عقده اجتماعی اون ملت. وقتی م که انیمه میبینید باید پی همه چیز رو به تنت بمالی. مثل ناروتو یه وقت دیدی غورباقه هم حرف میزنه که دربرابر چشمان درشت Nyuu چیزی نیست :D.
فکر میکنم عشق در دوستی رو با چیز دیگه اشتباه گرفتی. اینطور که والدینم میگن در 5 سالگی عاشق و دلباخته دوچرخه م بودم که احتمالا اگر دختر عمه ام همسایه و همبازیم بود همین احساسی رو که نسبت به دچرخه دارم رو به اون داشتم.
این جزو طبیعی ترین، عادی ترین و معمولی ترین حالتات بشره که اگر وجود نداشته باشه اون شخص نرمال نیست. تو جامعه ما که قراره همه به زور وراد بهشت بشیم این چیزا عجیب غریبه ولی نه خارج از اینجا. کشش دو جنس نسبت به هم اونم درهر سنی کاملا نرماله. توی از 13 تا 16 سالگی انسان ناخواسته سعی میکنه بدنش رو بشناسه که باز از نظر روانشناسی کاملا نرماله. اون دیالوگ ممکنه تو ایرانم روزی میلیون ها بار گفته بشه :D اونم نرماله.
در کوچیک بودن دنیا که شکی نیست و به این میگن بازیه سرنوشت. چون این اتفاق برای من و شما نیافتاده نمیتونیم بگم مسخره و غیرممکنه. یادت نره Impossible is Nothing.

چیزی رو که قبل از شروع این بحث یادت رفت اینکه شخص شخیص بنده پایه گذار سبک جهانی Create New Bambool هستم.
:D.
-------------
درضمن DVDrip ـه Gunslinger Gir 1 رو میخوام بگیرم که 13 قسمته. کلا 13 قسمته؟
اگر خوب نیست یا موردی هست لطفا بگید.
ممنون

برادر من Bambool کجا بود؟!:biggrin1: من دارم ایرادات و البته حسن هاش رو به طور منطقی می گم نه که Bamboolition و...

بازگویی نکاتی از Elfen Lied:
در موردِ گشادیِ چشم می شه قبول کرد که علاقه به این مدل طراحی دارند ولی نه اینقدر نا متناسب(نسبتِ سایر اعضای چهره با چشم ها) و در همچین تمِ انیمه ای
در موردِ اون احساس نسبت یه دوچرخه یا... باید بگم که احساس نزدیکی یا عشقِ معصومانه داری نه اینکه برات فرق کنه که معشوقت(در اون سن و سال) با دختر می ره یا پسر
موردِ بعد هم اینکه من با کششِ یوکا و کوتا نسبت به هم مشکلی ندارم که.با نحوه ی پرداخت این عشق و ابرازش توسط دخترِ مشکل دارم.کلا یوکا یکی از ضعیف ترین کاراکترها بود که می شد روش خیلی بیشتر مانور بدن
در موردِ بازیِ سرنوشت هم بگم که خیلی بهتر بود به جای اینکه یه نما از این کاراکترها در گذشته که با هم هستند نشون بدند یه علتی ، حادثه ای چیزی رو به عنوانِ نقطه ی اتکا تلقی می کردند که باورپذیرتر باشه
5.شخصیت های فرعی هم که چندان داستانی نداشتند(مثلِ اون سربازِ که خوراکه پیچشِ داستان بود ولی فقط 2بار اومد لت و پار شد و رفت)
6.پایانِ انیمه هم که به شدت Happy Ending بود ؛ اون قدری که کلا تمِ انیمه رو عوض کرد
-------
آره کلا 2 تا 13 قسمتیِ که اولی بسیار معروفترِ(نمی دونم چرا؟!)

arthes

کاربر سایت
Jul 8, 2006
330
در موردِ گشادیِ چشم می شه قبول کرد که علاقه به این مدل طراحی دارند ولی نه اینقدر نا متناسب(نسبتِ سایر اعضای چهره با چشم ها) و در همچین تمِ انیمه ای
در موردِ اون احساس نسبت یه دوچرخه یا... باید بگم که احساس نزدیکی یا عشقِ معصومانه داری نه اینکه برات فرق کنه که معشوقت(در اون سن و سال) با دختر می ره یا پسر
موردِ بعد هم اینکه من با کششِ یوکا و کوتا نسبت به هم مشکلی ندارم که.با نحوه ی پرداخت این عشق و ابرازش توسط دخترِ مشکل دارم.کلا یوکا یکی از ضعیف ترین کاراکترها بود که می شد روش خیلی بیشتر مانور بدن
در موردِ بازیِ سرنوشت هم بگم که خیلی بهتر بود به جای اینکه یه نما از این کاراکترها در گذشته که با هم هستند نشون بدند یه علتی ، حادثه ای چیزی رو به عنوانِ نقطه ی اتکا تلقی می کردند که باورپذیرتر باشه
5.شخصیت های فرعی هم که چندان داستانی نداشتند(مثلِ اون سربازِ که خوراکه پیچشِ داستان بود ولی فقط 2بار اومد لت و پار شد و رفت)
6.پایانِ انیمه هم که به شدت Happy Ending بود ؛ اون قدری که کلا تمِ انیمه رو عوض کرد

نکاتی از Elfen Lied
نمیشه به پایانش دقیقا Happy Ending گفت . بیشتر یک چیزی تو مایه های Open Ending بود . چون معلوم نبود کدوم یک از شخصیت ها برگشته (نیو یا لوسی یا شخصیت بینشون که الان اسمش یادم رفته ) در ضمن خداییش می تونست خیلی بدتر از اینها باشه . اگه می خواستن طبق مانگا پیش برن انیمه به گند کشیده می شد .
با نظرت در مورد بازی سرنوشت کاملا موافقم . خیلی بهتر میشد اگه همچین کاری می کردند .

致命的

کاربر سایت
Apr 11, 2009
765
نام
امير اشكان
نکاتی از Elfen Lied
نمیشه به پایانش دقیقا Happy Ending گفت . بیشتر یک چیزی تو مایه های Open Ending بود . چون معلوم نبود کدوم یک از شخصیت ها برگشته (نیو یا لوسی یا شخصیت بینشون که الان اسمش یادم رفته ) در ضمن خداییش می تونست خیلی بدتر از اینها باشه . اگه می خواستن طبق مانگا پیش برن انیمه به گند کشیده می شد .
با نظرت در مورد بازی سرنوشت کاملا موافقم . خیلی بهتر میشد اگه همچین کاری می کردند .
در موردِ پایانِ انیمه باید بگم که open ending نبود و مشخص بود که کسی که برگشته نیوِ:smile:
برو یه بار دیگه چند دقیقه ی پایانِ انیمه رو ببین بعد خودت به این نتیجه می رسی اما اگه مشکلی بود بگو تا دلایلش رو بگم(ولی اینکه خودت ببینیش یه حالِ دیگه داره پس حتما یه بار دیگه آخرش رو نگاه کن):D
.
یعنی OKـه؟ همینو دانلود کنم؟
آره دانلود کن

PLiSk!N

کاربر سایت
Mar 29, 2009
56
نام
Bardia Ghorbani
آقا من یه سوال فنی در مورد این ناروتو داشتم. این Naruto سری اول با Naruto Shippuden چه فرقی داره ؟ از لحاظ داستانی فرق دارن ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر