Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
پایه داستان; قبول دارید بلیچ خیلی تخته گاز جلو میرفت؟ اینقدر سریع که وقتی به کلید پادشان رسیدن | اسپول| (مبارزه مثلا بزرگ تو شهر ایچیگو) یه هو 100 قسمت فیلر میره. کلا روایت داستان داغون میشه. فزض کن قبل از Boss اخر مثلا MGS4 یه مینی گیم 5 ساعته بزارن. داستان شمارو کشونده تا اونجا بعد مجبورید برای رسیدن به اصل مطلب اون 5 ساعت نفرت انگیز رو تحمل کنید

فریدون چه ربطی به داستان داره همه ی این انیمه ها از جمله بلیچ از روی مانگا ساخته میشن وقتی انیمه رفت تو فیلر داستان مانگا که متوقف نشده بود به همین خاطر هستش که الان خیلی مانگا جلوتر از انیمه هستش و ما هم واقعآ نمیدونیم چه احتیاجی بود انقدر فیلر پخش بشه

xperator

کاربر سایت
Jul 18, 2007
112
نام
محمد حسن
این ناراتو داره گریه در میاره هفته ای یه قسمت پخش میشه ... :(

بچه ها به نظرتون اگر Goku بخواد با نینجاهای انیمه Naruto مبارزه کنه چه اتفاقی میفته ؟ :eek:
مثلا Goku VS Pain :biggrin1:
من هرچی فکر می کنم نمی تونم به نتیجه ای برسم چون jutsu های اونا خیلی متنوع و قوی هست و از اون طرف Goku هم که PowerUp می کنه خیلی خیلی خیلی قوی میشه. فرض کن رو Goku یه Genjutsu بزنن. :laughing: یا Goku یه Kamehameya بزنه کل Hidden Leaf به فنا میره !
هر جوری بخوای حساب کنی یه Balance خاصی برقرار هست. اگر Goku بمیره که طبق معمول یه Wish میکنن برمیگرده، اگرم نینجا ها طوری بشن یه Heal می کنن.

نمی دونم این مطلب رو خوندین یا نه!؟ در مورد شباحت Naruto و Goku هست واقعا خیلی قشنگه حتما ببینین :
http://weareawesomeness.wordpress.c...cters-that-shows-more-than-meets-the-eye-o_o/

راستی دقت کردین این قوانین دنیای Bleach چقدر Bug داره ؟ :biggrin1: البته جالب هم هست. سیستم مخابرات شون که منو کشته :laughing:

Nameless

کاربر سایت
Oct 12, 2005
352
نام
محمد
قبلاً اگه از من میپرسیدن bleach بهتره یا naruto بدون شک میگفتم bleach .

اما در حال حاضر naruto بهتر از bleach و انیمه های زیاد دیگه ای هست.

علت اصلیش هم سرعت دادن به داستان اصلی و رسیدن به جاهای مهمتر انیمه هست

از قسمتی که ارچیمارو اون اتفاق براش افتاد داستان هی پیشرفت داشت .

کی فکر میکرد که شخصیت اصلی ایتاچی اینطوری از آب دریباد . یا دلایل اصلی کاری که ایتاچی کرده بود چی بود و .... . البته امیدوارم باز هم مثل naruto سری اول نشه . در کل شیپودن خیلی بهتر کار کرده .

اما بلیچ دیگه خیلی مسخره شده . هر قسمتشو جمع و جور کنی 10 دقیقه هم نمیشه . همش تکرار . الان چند ماهه داستانش جلو نرفته تازه تو این دو قسمت آخر یه کمکی جدی شد .

با این سرعت شاید تو قسمت هزارم کاپیتان کامندر بانکایشو نشون بده :laughing:

اما از اون طرف code geass . انمیه ای که تو 50 قسمت داستان 100 قسمت یا بیشترو و راحت نشون میده . نتیجه اش این میشه که میشه rank 3 . من خودم فقط samurai x رو بالاتر ازش میذارم اونهم سریال نیست (یعنی سریال هم داره که منظورم اون نیست)
(Clannad After Story رو ندیدم)

basilik هم من قبلا تو این تاپیک راجع بهش اینو گفته بودم

Basilisk : با اینکه فضای اکشن و دو دسته نینجاها با قابلیتهای جالب داره ولی زیاد داستان قویی نداره . در کل بدک نیست ولی خیلی بهتر میتونستن بسازن

۞۩ محمد ۩۞

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
گفتی مثال از ناروتو بزنیم تا بگی تو DB بوده یا نه...من که DB رو ندیدم! منتها همینطور خواستم بدونم و جالب شد واسم که مثلا از نظرت همه‌ی شخصیتای ناروتو(که نقطه قوت اصلیش هستن) تو DB هستن دقیقا؟مثلا معادل ایتاچی کیه اونجا(واسه اینارو میپرسم که میخوام شروع کنم به دیدنش) یا مثلا ناگاتو(پین،رهبر آکاتسوکی احتمالا ندیدی :) ) هم داره؟یا مثلا جیرایا یا چمیدونم کاکاشی و هوکاگه و سیستم دهکده‌ای و این چیزا...کنایات سیا××سی هم داره؟ ناروتو بهترین انیمه‌ی من نیست منتها مهمترینشه :D:D
خب ، ببین از لحاظ داستانی ناروتو خیلی هم شبیه نیست . اما ببین . ملت چرا ناروتو دوست دارن ؟
خب یکیش خوده ناروتوـه ! که یه کپی از گوکو هست .
یکی دیگش حالت فانتزیش هست .
اما یکی دیگش که خیلی عشق اونن این جوتسو و گنجوتسو و ایناس ! خب درسته اینا توی واقعیت هم هست . اما به این شکل نیست . کیشیموتو اومده این موضوع رو سوق داده به دراگون بال . توی واقعیت طرف اگر یوگا کار و از این جور چیزا باشه برای شارژ چاکرا نمیاد ، هاله ای از نور آبی مثل ناروتو دور و ورش نمیاد . نهایت این شارژ و اینا که بتونه تمرکز کنه و تمام انرژیش رو بفرسته روی یه قسمت خاص مثل مشتش . خب اینکه توی ناروتو مثلا ناروتو تمرکز میکنه و هاله ای از نور آبی رنگ میاد دور و برش رو یهو مثلا یه تکنیک میزنه از کجا اومده ؟ از Ki توی dragonball . چاکرا حکم Ki رو توی ناروتو داره که کرکتر ها با استفاده از اون یه حرکتی میکنن . که عینا همانند DBZ درست شده . اگر DBZ دیده باشی متوجه منظور من میشی .
یه دلیل دیگه هم این راسنگان و چیدوری و ایناس ! خب اینا هم عین Ki ! طرف با تمرکز چاکراش یه تکنیکی مثل راسنگان میزنه . دقیقا DBZ هم همینطور بود . گوکو به تمرکز Kiـش یهو یه Kamehameha میزد ! برای اولین بار هم توی دنیا این جنگولگ بازی هارو خلق کرد و قبلش مشابه ای وجود نداشت !
خب میبینی . 2 3 تا از مهم ترین المان های محبوب وقتی تقلید باشه به نظرت اون کار قابل رقابت با شاهکاری مثل DBZ هست ؟
یه سری مثال میزنم میتونی ببینی که حتی کیشیموتو به رنگ لباس های کرکتر هاشم رحم نکرده و عین DBZ در آورده :

اول از همه شخصیت ناروتو بسیار شبیه به گوکو طراحی شده . از رنگ لباسشون بگیر تا اینکه هیچ وقت از هدفشون دست برنمیدارن یا اکثر مواقع با همه شوخی میکنن :
goku.jpg

naruto.jpg

خب این از این .

شباهت بعدی شخصیت ساسکه با Vegeta هست . که عین اون ناروتو یک کپی پیست خالصه ! بازم از لباسشون بگیر تا حالت جدی شون و همچنین اینکه گاهی هم پلید میشن !
46997-vegeta_majinsaga_super.jpg

naruto_sasuke0004.jpg

یه سری کرکتر دیگه هم هستن . که خیلی تاثیر ندارن فکر کنم همینا بس بودن !
اما شباهت دیگه ! اون Ki و چاکرا ! که هر دو قابل سارژ هستن ! و باعث زدن تکنیکی میشن .
شباهت این 2 تا هم ببینی بد نیست :
1259190129945_f.jpg

45d89b68a4241.jpg

خب شباهت بعدی که خیلی مهمه ! یه سری از تکنیک ها هم عینا از DBZ برداشتن منتهی یکم توش تغییر قائل شدن کیشی جان ! و چند سانتی متر اوردن پایین و یکم کوچیکش کردن!!!! نصفه محبوبیت ناروتو بخاطر این جنگولگ بازی هاشه که راسنگان و اینا میزنه ! این از تقلید راسنگان :
25376-bigthumbnail.jpg

ozlkg4069ss26etzkzv4.jpg

کافی بود فکر کنم نبود ؟! اگر نبود میتونید به تقلید های چیدوری از تکنیک فوق العاده Kamehameha هم پی ببرید !
goku_kame.jpg

chidori%20%28dark%29.jpg

میبینید ؟! مهم ترین چیزای ناروتو تقلیدی از دراگون باله . حتی خیلی از چیزای دیگه هم تقلیده ! مثل گارا و پیکولو یا جیرایا و مستر روشی که حتی توی این مورد به هیزی مستر روشی هم رحم نکردن و جیرایا رو عین اون طراحی کردن !!!

آهان یه چیز دیگه هم یادم اومد ! توجه کردین ناروتو وقتی وحشی میشه این کیوبی ریلیز میشه ؟ خب دقیقا گوکو هم همین بود ! وقتی قرص کامل ماه رو میدید وحشی میشد و تبدیل به یک گوریل عظیم الجثه به اسم اوزارو میشه :
oozaru.jpg

kyuubi.jpg

بعد شما به این نیمیگین تقلید ؟

اسه اینارو میپرسم که میخوام شروع کنم به دیدنش) یا مثلا ناگاتو(پین،رهبر آکاتسوکی احتمالا ندیدی :) )
lol :D . دوست من من خیلی بیشتر از اونکه فکرشو بکنی ناروتو دیدم . بله پین رو کامل میشناسم . 6 تا بدن داره و کونان پارتنرشه ! میخوای همین الان جد و آباد و توبی و مادارا و تمام اتفاقای منگا رو بگم :D ؟!
بعدشم من نمیدونم چرا شماها فکر میکنید من ناروتو ندیدم . یعنی کسی که نظر منفی راجب یه چیز داره حتما ندیدتش ؟ نه جانم من خودم خیلی قبل تر از شماها ناروتو رو از RTL میدیدیم . اون موقع هیچ کس انیمه نمیدونست چیه چه برسه به ناروتو :D ! ( با لحنه تند نخونید تا سوئتفاهم پیش نیاد . )
بچه ها به نظرتون اگر Goku بخواد با نینجاهای انیمه Naruto مبارزه کنه چه اتفاقی میفته ؟ :eek:
مثلا Goku VS Pain :biggrin1:
من هرچی فکر می کنم نمی تونم به نتیجه ای برسم چون jutsu های اونا خیلی متنوع و قوی هست و از اون طرف Goku هم که PowerUp می کنه خیلی خیلی خیلی قوی میشه. فرض کن رو Goku یه Genjutsu بزنن. :laughing: یا Goku یه Kamehameya بزنه کل Hidden Leaf به فنا میره !
هر جوری بخوای حساب کنی یه Balance خاصی برقرار هست. اگر Goku بمیره که طبق معمول یه Wish میکنن برمیگرده، اگرم نینجا ها طوری بشن یه Heal می کنن.
جانم :D . 1000 تا راسنگان و چیدوری و گنجتسو و اینا همزمان بخوره به گوکو یه خط روش نمیوفته ! اما کافیه گوکو فقط یه Kamehameha به یکی از اینا بزنه ! به قوله خودت با یک تکنیک کل کونو ها رو میتونه نابود کنه ! جوتسو و اینا عملا شوخیه جلوی یه چیزی مثله Spirit Bomb .
در مورد مورد مرگ و اینا هم که اگر طرف بمیره که دیگه Heal نمیشه ! مرده دیگه جایی برای ترمیم نداره :D .

فکر کنم کافی بودش . ولی اگر بازم حرفی بود و فکر میکنید دارم اشتباه میکنم بگید تا قشنگ یه بحث توپ راه بندازیم !

آخرین ویرایش:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,072
فریدون چه ربطی به داستان داره همه ی این انیمه ها از جمله بلیچ از روی مانگا ساخته میشن وقتی انیمه رفت تو فیلر داستان مانگا که متوقف نشده بود به همین خاطر هستش که الان خیلی مانگا جلوتر از انیمه هستش و ما هم واقعآ نمیدونیم چه احتیاجی بود انقدر فیلر پخش بشه
حسن جون شما به اعصاب فشار نیار ( یه وقت بن نکنی مارو :D).
چی بگم!. یادم نیست دقیق ولی از اواسطش دیگه رفت رو اعصاب. پشت سرهم فیلر، فلش بک، تکرار مکررات... . توجه داشتی یا نه اوایل کار خون، قرمز رنگ بود و خیلی زیاد استفاده میشد و بعد رنگش تغییر کرد (!!) و کم کم داره حذف میشه. ضربه های فیزیکی م که دیگه ندارن، اکثرشون قدرت روحی و ذهنی و اینها ول میدن سره مبارزه.
اون "هنر مخرب 35" رو تو هرقسمت 15 دفعه اجرا میکردن که اونم تحوه اور شد.
خلاصه نمیدونم این انیمه رو به چه امیدی دارن میسازن :D.

Arman210

کاربر سایت
Apr 26, 2009
714
نام
Arman
دو تا سؤال در مورد ناروتو دارم (چون خيلی وقته که نتونستم ناروتو رو ببينم :-")
1. تاحالا چنتا قسمت ازش ساخته شده
2. از کجا ميشه تمامی قسمت هاشو خريد

致命的

کاربر سایت
Apr 11, 2009
765
نام
امير اشكان
شهاب تو چرا هی سعی داری ثابت کنی که Naruto تقلید از DBZ هست در حالی که من خودم این رو قبول دارم اما دارم می گم که تقلید دلیل بر بد بودنش نیست
بچه وقتی تو RTL ناروتو می دیدی خوب حق داری باهاش حال نکنی دیگه:D
.
فریدون توضیحی که راجع به Basilisk خواستی:
خیلی کوتاه بگم این انیمه دقیقا داستان فیلمِ "شینوبی" هست(دو گرده نینجا با هم مبارزه می کنند برای بقا و ...) و زیباترین بخشش به نظرم تگ لاینِشِ:D
Tag line:Prepare To DIE , my LOVE
و در کل چندان پیشنهاد نمی شه

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,072
شهــــــــــــاب.... به خاک و خون کشیدیشون باوآ. بزار یه نفسی تازه کنن. (پاسخ دندان شکنی بود :D).
یه مرجع بدید که به انیمه ها ریت داده باشه.
----------
باسیلیسک هم.... با این حساب باید Egro رو بگیرم.

آخرین ویرایش:

Sparda

کاربر سایت
Nov 12, 2006
323
نام
Reza
شهاب اینا که گفتی درسته اما خب نمیشه که! الان چون یاگامی لایت شبیه کایبائه پس کلونشه؟(اتفاقا طرز رفتار و شخصیتشون عین همه) تو هر انیمه ای بگردی کلی تشابهات پیدا میکنی حالا اینجا اسم چیزی به مثل DB مطرحه که ان سال پیش شروع شده با اونهمه جزئیات داستانی کلی ایده ی جدید رو تصاحب کرد! از هر انیمه ی فایتی ای میشه یه نمونه توش پیدا کرد...با اینکه حرفات کاملا درسته ولی بازم دلیل نمیشه که بگیم ناروتو ضعیفتر از درگونه چون این تقلیدارو داره!
فریدون اون شخصیتا که مثال زدم بیشتر محبوبیت ناروتو رو شامل میشن! بیشتر محبوبیت ناروتو تعدد شخصیت های مهمه نه مثلا راسنگان(آقا راسنگان واقعا منفوره...شهاب الکی محبوبش نکن کم مشکل داریم با سنجو فردا پس فردا اینو میبینن اسیر میشیم:cheesygri )

------
بلیچ رو قبول دارم خیلی تخت گاز جلو میره...کلا کارگردانش بی شک مشکل داره! تا آخر آرک سیریتی با سرعت نور پیشرفتن و خوردن به فیلر مزخرف بانتو ها! بعدش هم که بازم اتفاق میافته....وسط فایت گریمجو و ایچیگو یارو نریشن میاد بریم ببینیم تو شهر همزمان چی شده!:eek: این فیلر آخری هم که 9 ماه طول کشید جای خود!! ولی اصل بلیچ به مانگاشه(کم پیشمیاد کسی بلیچ ببینه و مانگاشو به انیمه ترجیح نده..)

توصیه بابابزرگی:انیمه چیه,بیایین مانگا,فیلر هم نداره :cheesygri

-------

دو تا سؤال در مورد ناروتو دارم (چون خيلی وقته که نتونستم ناروتو رو ببينم :-")
1. تاحالا چنتا قسمت ازش ساخته شده
2. از کجا ميشه تمامی قسمت هاشو خريد

2 سری پخش شده که سری اول 220 قسمت سری دوم هم شیپودنه که تاحالا 162 تا پخش شده!
خرید هم یه سری جاها پیدا میشه! :cheesygri
پ.ن مهم:هر 2 سری رو باید ببینی مثل بعضی انیمه های قدیمی و الد اسکول نیست که ZG X Y داشته باشه و هرکدومو نبینی چیزی نشه :cheesygri

آخرین ویرایش:

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
حسن جون شما به اعصاب فشار نیار ( یه وقت بن نکنی مارو :D).
چی بگم!. یادم نیست دقیق ولی از اواسطش دیگه رفت رو اعصاب. پشت سرهم فیلر، فلش بک، تکرار مکررات... . توجه داشتی یا نه اوایل کار خون، قرمز رنگ بود و خیلی زیاد استفاده میشد و بعد رنگش تغییر کرد (!!) و کم کم داره حذف میشه. ضربه های فیزیکی م که دیگه ندارن، اکثرشون قدرت روحی و ذهنی و اینها ول میدن سره مبارزه.
اون "هنر مخرب 35" رو تو هرقسمت 15 دفعه اجرا میکردن که اونم تحوه اور شد.
خلاصه نمیدونم این انیمه رو به چه امیدی دارن میسازن :D.

فریدون جان نگران نباش من اصلآ به خودم فشار نمیارم کلآ ادم خونسردی هستم :biggrin1:

شما ما رو بن نکنی من نمیتونم شما رو بن کنم :p

ولی دیگه داری بی انصافی میکنی اگه قسمت های 270 و 271 رو دیده بودی در موردش اینجوری نمیگفتی این دو قسمت نه تنها از نظر من بلکه از نظر هرکی که این دو قسمت رو دیده چه بلیچی چه غیر بلیچی واقعآ از هر لحاظ شاهکار بوده و ارزش 3 و 4 بار دیدن رو هم داشت اگه نمیخوای دیگه این انیمه رو نگاه کنی از من میشنوی حتمآ این دو قسمت رو نگاه کن واقعآ قشنگ بود

xperator

کاربر سایت
Jul 18, 2007
112
نام
محمد حسن
در مورد مورد مرگ و اینا هم که اگر طرف بمیره که دیگه Heal نمیشه ! مرده دیگه جایی برای ترمیم نداره .
مثل اینکه Garaa رو یادت نمیاد چه بلایی سرش اومد ... ;)
خیلی کوتاه بگم این انیمه دقیقا داستان فیلمِ "شینوبی" هست(دو گرده نینجا با هم مبارزه می کنند برای بقا و ...) و زیباترین بخشش به نظرم تگ لاینِشِ
راستی گفتی فیلم شینوبی یاد اون یارو افتادم.
اون پسره که دختره رو می خواست چشم Sharingan نداشت ؟ :confused: اگر یادتون باشه یه پر از شارینگان Slow نشون دادن حرکات محیط و افراد بود.

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
شهاب تو چرا هی سعی داری ثابت کنی که Naruto تقلید از DBZ هست در حالی که من خودم این رو قبول دارم اما دارم می گم که تقلید دلیل بر بد بودنش نیست
بچه وقتی تو RTL ناروتو می دیدی خوب حق داری باهاش حال نکنی دیگه:D
اشکان چرا هی میخوای قصر ( غصر ، قسر ، غسر ، Gheser :D ؟! ) در بری :D ؟ هی میای یه چیزو بهونه میکنی که از زیرش در بری ها :D . من ناروتو اوایل از RTL دیدم . بعد با چندتا از دوستان آشنا شدم و موقعی که ناروتو به اتمام رسید ازشون گرفتم . که محصول dattebayo بود ! ربطی به اینکه با چه زبونی و چه کانالی دیدم نداره :D . حالا مثلا توی آلمان چیدوری یه شکل دیگس :D ؟
بعد من این چیزا در جواب دوستمون رضا دادم . و البته بقیه دوستان . که کاملا مشکلشون حل شه . با عکس هم نشون دادم که دیگه نـــــــه توش نباشه :D !
نگفتی چند قسمت DB دیدی :D ؟
شهاب اینا که گفتی درسته اما خب نمیشه که! الان چون یاگامی لایت شبیه کایبائه پس کلونشه؟(اتفاقا طرز رفتار و شخصیتشون عین همه) تو هر انیمه ای بگردی کلی تشابهات پیدا میکنی حالا اینجا اسم چیزی به مثل DB مطرحه که ان سال پیش شروع شده با اونهمه جزئیات داستانی کلی ایده ی جدید رو تصاحب کرد! از هر انیمه ی فایتی ای میشه یه نمونه توش پیدا کرد...با اینکه حرفات کاملا درسته ولی بازم دلیل نمیشه که بگیم ناروتو ضعیفتر از درگونه چون این تقلیدارو داره!
نه دیگه یاگامی میخواد ملت رو به F بده اون کایبایی بدبخت زندگی رو واسه همه راحتتر کرد :D . فقط جدیت و رفتارشون نقطه اشتراکشونه :D . ببین وقتی یه چیز به این واضحهی از یه چیز دیگه تقلید میکنه چطور میتونه بهتر از اون باشه ؟ یاده اون جکه افتادم که میگن مسابقه تقلید صدای ابی میذارن خوده ابی میره سوم میشه ! ناروتو هم اومده یه تقلید به این شکل کرده . قائدتا نمیتونه بهتر از چیزی باشه که از روش کپی پیست کرده . بعد یه سری چیز بگو توی ناروتو که از DBZ سرتر باشه !
موضوع اینه که دوستانی که میگن ناروتو بهتره یا حداقل ضعیف تر نیست خودشون 10 قسمت از DBZ رو ندیدن :D .
شهــــــــــــاب.... به خاک و خون کشیدیشون باوآ. بزار یه نفسی تازه کنن. (پاسخ دندان شکنی بود :D).
حقشونه :D . بیشتر از این روی اعصاب Saiyanـیم برن ماه رو نیگا میکنم اون اوزاروهه میشم :D . حواشتون باشه :D .
مثل اینکه Garaa رو یادت نمیاد چه بلایی سرش اومد ... ;)
برادر ، گارا رو Life Teleport Jutsu زدن تا زنده شد . تازه اونم بدون قدرت شاکوکو . مادر بزرگ ساسوری خودش رو sacrifice داد تا اون زنده بمونه . بعدم فقط اون این تکنیک رو بلد بود . دوباره بعدشم اگر قرار باشه که به ازای هر مرده یه نفر خودش رو قربانی کنه تا اون زنده بمونه در عرض 3 سوت جمعیت کونو ها نصف میشه و کار گوکو راحتتر میشه :D .

ricosev

کاربر سایت
Mar 17, 2009
571
حس خوندن این پست ها نیست ... فقط Trunks ترکوند ؟!!
والا منم عاشق دل شکسته ناروتو نیستم ... فقط خوشم میاد

ps3 Fanboy ها PHD گرفتن ماهی از اب گلالود دارن، شماچطور؟
بد بختی اینه که خودت می خوای ... به قول معروف کرم از خود درخته :) البته اگه بخوایم مثل تو مزخرف بگیم نیاز به سطح دانش در حد خودت داریم

Sparda

کاربر سایت
Nov 12, 2006
323
نام
Reza

نه دیگه یاگامی میخواد ملت رو به F بده اون کایبایی بدبخت زندگی رو واسه همه راحتتر کرد :D . فقط جدیت و رفتارشون نقطه اشتراکشونه :D . ببین وقتی یه چیز به این واضحهی از یه چیز دیگه تقلید میکنه چطور میتونه بهتر از اون باشه ؟ یاده اون جکه افتادم که میگن مسابقه تقلید صدای ابی میذارن خوده ابی میره سوم میشه ! ناروتو هم اومده یه تقلید به این شکل کرده . قائدتا نمیتونه بهتر از چیزی باشه که از روش کپی پیست کرده . بعد یه سری چیز بگو توی ناروتو که از DBZ سرتر باشه !
موضوع اینه که دوستانی که میگن ناروتو بهتره یا حداقل ضعیف تر نیست خودشون 10 قسمت از DBZ رو ندیدن :D
حالا کی گفت بهتره یا مساویه؟اصلا بحث اینا نیست منظورم... موضوع اینه که از نظر من و خیلیای دیگه(نه همه اما بازم خیلیا) این چیزا که به عنوان تقلید ناروتو مثال زدی جزو دلایل دنبال کردن ناروتو نیست! باور کن من نه از ناروتو خوشم میاد نه ساسکه و نه چیدوری و راسنگان!:biggrin1: کلا اصلا خوشم نمیاد :biggrin1:

تو ناروتو هم heal نداریم ولی داریم!:cheesygri تو قسمتای اخیر سوناده یه جتسوی احضار زد که میتونه جلوی آسیب رو بگیر...
ساکورا از زیر n خروار آوار بلند شد رفته بود تو اون حلزونه!

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
حالا کی گفت بهتره یا مساویه؟اصلا بحث اینا نیست منظورم... موضوع اینه که از نظر من و خیلیای دیگه(نه همه اما بازم خیلیا) این چیزا که به عنوان تقلید ناروتو مثال زدی جزو دلایل دنبال کردن ناروتو نیست! باور کن من نه از ناروتو خوشم میاد نه ساسکه و نه چیدوری و راسنگان!:biggrin1: کلا اصلا خوشم نمیاد :biggrin1:

تو ناروتو هم heal نداریم ولی داریم!:cheesygri تو قسمتای اخیر سوناده یه جتسوی احضار زد که میتونه جلوی آسیب رو بگیر...
ساکورا از زیر n خروار آوار بلند شد رفته بود تو اون حلزونه!
پس ملت بخاطر چی ناروتو رو دوست دارن :D ؟ بخاطر رنگ صورتی جلف ساکورا یا ابر قرمز های آکاتسوکی :D ؟ خب بخاطر همین چیزاس دیگه ! طرف عشق اینه یکی بگه چمدونم راسنگان یا چیدوری یا کاتون فلان فلان !
اون قضیه Heal هم شوخی بود :D . همه میدونیم که از نظر قدرت کرکتر های سری Dragonball قوی ترین توی تاریخ هست و بعدشم کرکتر های Saiynt Seiya . بخاطر اینکه سرعت نور رو دارن :D .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر