Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,119
نام
آریا
پ.ن: آریا خیلی غلط کرده داره مانگا میخونه:| این که یه قسمت خوند به چیز خوردن افتاد!!:D بیخود حرف در نیارین برای بچه مردم:D
حدوداً یه ماهی میشه کل مانگا رو تموم کردم! :-" البته لازم به ذکره که برای اولین بار توی سال های اخیر رفتم سراغ ترجمه! بعد از دوران VHS و اون اوایل VCD به این طرف هیچ وقت زیرنویس فارسی رو کاری نداشتم، ولی این مانگای شینگکی رو چون حسش نبود با دقت بخونم، رفتم ترجمه ـش رو گرفتم که تندخوانی کنم! :D
آخر سیزن 1 شینگکی به نظر منم زیاد تو کف نمیذاشت! :D یه حالت خنثی و آرومی داشت. ولی خب کلاً برای اینکه بدونم چی میشه و کار به کجاها میرسه رفتم مانگا رو خوندم. :D

یه نکته در مورد آخرین قسمت انیمه و قسمت مشابه در مانگا. نمیدونم در چه حدی اسپویل هست، پس فقط اونایی که اون قسمت رو توی مانگا خوندن باز کنن! :D

منم توی قسمت آخر انیمه متوجه نشدم تایتان ها داخل دیوار هستن! :-" وقتی هم داشتن در این مورد توضیح میدادن، فکر کردم منظورشون اینه که آدم های دیگه ای هم داخل دیوارها هستن که میتونن تبدیل به تایتان بشن و هنوز شناسایی نشدن! :D کلاً توی انیمه یه جور بدی توضیح داده شد، برعکس مانگا که آدم راحت میفهمه تایتان ها وسط دیوار هستن و دیوار دور تایتان ها ساخته شده.

بفرما! میگم انیمه رو کامل ندیدید همینه دیگه:-" پرهام تو هم ندیدی؟ :|

تا اندینگ شروع میشه،اونم قسمت آخر، که دیگه فایل رو نبندید! :| تا ثانیه آخرش رو ببینید حداقل:|
من الآن هرچی فکر میکنم یادم نمیاد این صحنه رو توی انیمه دیده باشم! :| شاید هم دیدم و یادم رفته، ولی اگه این صحنه رو می دیدم هم مثل پرهام فکر میکردم اون تایتان عظیم الجثه هست! :D

آخرین ویرایش:

Arman210

کاربر سایت
Apr 26, 2009
714
نام
Arman
حدوداً یه ماهی میشه کل مانگا رو تموم کردم! :-" البته لازم به ذکره که برای اولین بار توی سال های اخیر رفتم سراغ ترجمه! بعد از دوران VHS و اون اوایل VCD به این طرف هیچ وقت زیرنویس فارسی رو کاری نداشتم، ولی این مانگای شینگکی رو چون حسش نبود با دقت بخونم، رفتم ترجمه ـش رو گرفتم که تندخوانی کنم! :D
آخر سیزن 1 شینگکی به نظر منم زیاد تو کف نمیذاشت! :D یه حالت خنثی و آرومی داشت. ولی خب کلاً برای اینکه بدونم چی میشه و کار به کجاها میرسه رفتم مانگا رو خوندم. :D

یه نکته در مورد آخرین قسمت انیمه و قسمت مشابه در مانگا. نمیدونم در چه حدی اسپویل هست، پس فقط اونایی که اون قسمت رو توی مانگا خوندن باز کنن! :D

منم توی قسمت آخر انیمه متوجه نشدم تایتان ها داخل دیوار هستن! :-" وقتی هم داشتن در این مورد توضیح میدادن، فکر کردم منظورشون اینه که آدم های دیگه ای هم داخل دیوارها هستن که میتونن تبدیل به تایتان بشن و هنوز شناسایی نشدن! :D کلاً توی انیمه یه جور بدی توضیح داده شد، برعکس مانگا که آدم راحت میفهمه تایتان ها وسط دیوار هستن و دیوار دور تایتان ها ساخته شده.

من الآن هرچی فکر میکنم یادم نمیاد این صحنه رو توی انیمه دیده باشم! :| شاید هم دیدم و یادم رفته، ولی اگه این صحنه رو می دیدم هم مثل پرهام فکر میکردم اون تایتان عظیم الجثه هست! :D

دیوار دور تایتان ها ساخته نشده احتمالا تایتان ها دیوار رو ساختن :biggrin1:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,119
نام
آریا
دیوار دور تایتان ها ساخته نشده احتمالا تایتان ها دیوار رو ساختن :biggrin1:
آره همون! :D منظور رو بد رسوندم! :D

راستی سینا برو بشین OVA شینگکی رو هم ببین! :D اسمش Ilse No Techou هست. چیز خیلی جالبیه.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,348
نام
امیر حسین
یه OVA دیگه از شینگکی هم یکی دو روز پیش مثل اینکه ترجمه شده! هنوز خودم ندیدم:-"
آریا اینی که میگی کدومه؟ همون قضیه ی دفترچه؟ :d
---
من انیمه psycho - pass رو هر دافعه خواستم ببینم نشد دانلود کردم اما هنوز نتونستم ببینمش در چه حد قشنگ هست؟ یکی این انیمه یکی دیگه هم Zetsuen no Tempest هنوز نتونستم ببینم این دو تا رو بر خلاف تعریف هایی که شده ازشون .
P-P از نظر من خیلی خفنه! یه چند قسمت اولش شاید عادی باشه،ولی بعدش بسی جذاب میشه! :d
ZnT هم انیمه ی خوبیه! :d

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
راستی سینا برو بشین OVA شینگکی رو هم ببین! :D اسمش Ilse No Techou هست. چیز خیلی جالبیه.
اول اینکه کلا خاک بر سرت!:| :D
دوم، این OVA دیگه چه صیغه ایه!؟:D
سوم، ولمون کن بابا:D همینمون مونده این چیزا (دیگه خیلی مودبانه گفتم:D) رو بخونیم!!:D

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,119
نام
آریا
یه OVA دیگه از شینگکی هم یکی دو روز پیش مثل اینکه ترجمه شده! هنوز خودم ندیدم:-"
آریا اینی که میگی کدومه؟ همون قضیه ی دفترچه؟ :d
آره همونه! :D من با این اپیزود بیشتر از 90% اپیزودهای اصلی حال کردم!

اول اینکه کلا خاک بر سرت!:| :biggrin1:
دوم، این OVA دیگه چه صیغه ایه!؟:biggrin1:
سوم، ولمون کن بابا:biggrin1: همینمون مونده این چیزا (دیگه خیلی مودبانه گفتم:biggrin1:) رو بخونیم!!:biggrin1:
خاک بر سر خودت! :| :D
انیمه هست مردک! :D اگه اشتباه نکنم به این انیمه های تک قسمتی که جدا از قسمت های اصلی روی نسخه های خونگی میاد میگن OVA، مثلاً مخفف Original Video Animation.
همون اسم ilse no techou که گفتم رو سرچ کن، لینک Youtubeـش میاد و بشین ببین. :D

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,833
نام
بردیا دلوشی
HxH EPISODE 126
اگر داستان براتون مهمه حتی قسمت 126 رو دان کردید و میخوایید نیگاه کنید هم باز نکنید حتما نگاه کنید انیمه رو بعد این اسپویل رو باز کنید !

فقط میتونم بگم :

WTF

یکی از بهترین قسمت های هانتر میتونم صداش کنم !‌
از لحاظ موسیقی و بصری خارق العاده تاثیر گذار بود برای من !‌
و همچنین به ارزش راوی پیدا بردم اگر راوی نیمبود نمیشد اینقدر خوب در آورد این قسمت رو !
اما نباید خودکشی میکرد نترو !
نترو اون قیافه ی آخرش و ترس پادشاه همه و همه عالیـــــــــی بود !‌
کی فکرش رو میکرد انیمه ای به اون گوگولی توی قسمت های اول همچین صحناتی داشته باشه !

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,551
نام
مسلم
واقعا این قسمت هانتر یکی از بهترین قسمتاش بود:bighug: :x(البته همه ی قسمتاش عالینا ;;) )
قشنگ خستگی چند ماه صبر و انتظار از تنم بیرون رفت :db-)

persiane

کاربر سایت
Mar 3, 2012
229
نام
ستار
منم در پیروی از حرف های مسلم و بردیا بگم....این قسمت فقوالعاده بود...
موسیقی متن خیلی قشنگ بود ...دیالوگ اخر نترو خیلی تاثیر گذار بود....
در کل عالی بود....

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
من الآن هرچی فکر میکنم یادم نمیاد این صحنه رو توی انیمه دیده باشم! :| شاید هم دیدم و یادم رفته، ولی اگه این صحنه رو می دیدم هم مثل پرهام فکر میکردم اون تایتان عظیم الجثه هست! :biggrin1:
اگر قسمت اخر صبر می کردی تا Cast تموم بشه اون موقع میدیدش
راستی Psycho-Pass چه شد؟ :d آیا نظرت جلوتر عوض شد،یا همون موند؟ :-"
راسیتش دراپ شد،چون نچسبید بهم!:d
فعلا دارم F/Z می بینم.بعدشم برم سراغ موشی شی که اون هم نصفه موندش،کار زیاد داشتم این چند وقت، در اخر میشینم تمومش می کنم تا اون موقع هم سیزن جدیدش میاد دیگه نه؟!:d

ژاپنی ها انیمه ترسناک هم دارن؟!:d
الان قسمت 7 فیت زیرو رو دیدم اونجوری که کستر :
بچه هارو میکشه -جیگرم حال میاد!:d-
کار هست معرفی کنید؟!!

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,586
نام
بهنام
راسیتش دراپ شد،چون نچسبید بهم!
منم با سختی تحملش کردم ولی یکم ک گذشت عادت کردم و خوبم بود بنظرم
ژاپنی ها انیمه ترسناک هم دارن؟!
الان داری تنه میزنی؟:d اگر اره ک هیچی ولی اگر نه باید بگم another هست خیلی هم قشنگه البته ترسناک نیست ولی هیجان زیاد داره:d
_____
Code Geass S2 الان تا قسمت 11 دیدم خیلی خوبه ی سری اتفاقات افتاد الان دیگه لوس بازی نداره:d

SiLeNt DeλtH

کاربر سایت
May 12, 2008
900
نام
توری | مسیح
کار هست معرفی کنید؟!!
Elfen Lied
Higurashi no Naku Koro ni
Another
حالا شاید مثل یه فیلم ترسناک نباشن ، ولی به هر حال جزو ترسناکای دنیای انیمه حساب میشن دیگه ... :d

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
Elfen Lied
Higurashi no Naku Koro ni
Another
حالا شاید مثل یه فیلم ترسناک نباشن ، ولی به هر حال جزو ترسناکای دنیای انیمه حساب میشن دیگه ... :d

به نظرم فقط Higurashi no Naku Koro ni ترسناکه :d
2 تای دیگه بویی از ترس نبردن :-":d

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,348
نام
امیر حسین
EL ترسناک؟ :-" (الان باز میاد میگه هیتری:-" )

Another چند قسمت اولش ترسناک بود،مخصوصا با اون اپنینگش :| (+ من که کلا چیز میز ترسناک نمیبینم! :d ) ولی بعدش شد از این چیزایی که مرگ به صورت چندشناک دارن و اسم ترس رو یدک میکشن:-"
اون EL هم که هیچی! انقدر خشونتش بیش از حد بود، که همون حس چندشناک هم دیگه به آدم نمیداد:-" (>:) )

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
اگر قسمت اخر صبر می کردی تا Cast تموم بشه اون موقع میدیدش

راسیتش دراپ شد،چون نچسبید بهم!:d
فعلا دارم F/Z می بینم.بعدشم برم سراغ موشی شی که اون هم نصفه موندش،کار زیاد داشتم این چند وقت، در اخر میشینم تمومش می کنم تا اون موقع هم سیزن جدیدش میاد دیگه نه؟!:d

کار هست معرفی کنید؟!!

Psycho-Pass دراپ کردی؟ :-o:|
بشین با چیپس و پفک ببین شاید بچسبه >:)
دور از شوخی حتما ادامه بده شاید چند قسمت اولش خوب نباشه ولی جلوتر بره عالی میشه :d
کلا حرف نداره چطوری دلت اومد دراپ کنی:( :">

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر