Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

چند درصد از کیفیت ساخت انیمه One Piece راضی هستید؟

• 100%

• 80%-90%

• 60%-70%

• 40%-50%

• 20%-30%

• 10%

• فاقد ارزش گذاری

• وان پیس نگاه نمی کنم "دیدن نتایج"

Results are only viewable after voting.
دوستان من شینگکی و الفن داید رو دیدم ! :d انیمه چی الان دانلود کنم؟ ( زیرنویس فارسی هم داشته باشه) :d + انیمه 700-800 - 200 قسمتی نگید که وقتشو ندارم :d

Fate/Zero خوبه؟ چند قسمتی هست؟ :d

سلام نیما جون گل !‌
:d

بعد از شینگکی و الفن لید یک چیزی که زیاد دور از این ها نره ولی خشونت و اکشن اون هارو هم داشته باشه بنظرم بشین :

JOJO BIZZAR ADVENTURE 2012

یا

PSYCHO PASS

ببین هردو از بهترین انیمه ها هستن !‌

فقط حواست باشه برای جوجو اگر میخوایی با زیرنویس هماهنگ باشه تمام قسمت هارو فن ساب : Nutbladder بگیری !

درود

الآن داشتم Dark Phoenix Saga از X-Men Animated Series رو برای دومین بار میدیدم ، Dark Phoenix تا جایی تونست از لحاظ قدرت منو ارضا کنه ولی باز هم قدرتش رو تو مبارزه نتونستن نشون بدن ! تا الآن بهترین ( ارضا کننده ترین ) مبارزاتی که دیدم انیمه s-CRY-ed بوده ولی اونم همش وسط مبارزه کات میخورد و رو اعصاب بود ! به Animated Series های غربی که امیدی نیست انیمه ای غیر از Dragon Ball هست بهش پناه بیارم ؟!

مبارزه میخوای؟ مبارزات بلیچ،مخصوصا همین شخص شخیصی که آواتار اینجانب میباشد! >:)
البته ناروتو هم یه گروه بس خفنی داره که لرزه بر اندام هر کسی میندازن! :-"

اگرم دقیقا برعکس قدرت...میخوای از نظر ضعف ارضا بشی،میتونی شینگکی نو کیوجین ببینی :d

(نکته : Fate/Zero و FullMetal Alchemist : Brotherhood رو دیدی؟ میدونی که من حافظم داغونه:-" )
---

این Kimi to Boku چقدر لذت بخشه خدایی! :x ببینیدش! :d :x

درود

الآن داشتم Dark Phoenix Saga از X-Men Animated Series رو برای دومین بار میدیدم ، Dark Phoenix تا جایی تونست از لحاظ قدرت منو ارضا کنه ولی باز هم قدرتش رو تو مبارزه نتونستن نشون بدن ! تا الآن بهترین ( ارضا کننده ترین ) مبارزاتی که دیدم انیمه s-CRY-ed بوده ولی اونم همش وسط مبارزه کات میخورد و رو اعصاب بود ! به Animated Series های غربی که امیدی نیست انیمه ای غیر از Dragon Ball هست بهش پناه بیارم ؟!

از نظر مبارزه و قدرت و اینا؟

اقا این high school of death خیلی باحاله اسمشو باید گذاشت high school of Bo**b :d
وقتی این زامبیها حمله میکنن به جای چندش شدن ادم خندش میگیره :))
در کل اگه ندید پیشنهاد میکنم ببینید

دوستان یه جور گفتن آخر Attack On Titan تو کف میذاره من فکر کردم یه چیزی در حد آخر فصل یک و دو Fringe باشه!! 1 دقیقه بعد از تموم شدن انیمه که الان باشه، تنها حسی که ندارم، تو کف بودنه!:دی
خب دیگه نوبتی هم باشه نوبت Stein's Gateـه!

آره ، منظورم کیفیت مبارزه و انیمیت شدنش نیست ! دنبال یه چیزی میگردم که Fiction رو به انتهاش برسونه ! یه چیز Insane !
Gurren Lagann رو دیدی؟ چه کیفیت مبارزه و انیمه شدنش رو بخوای، چه سوپر فیکشن و insane بهترین انتخابه.
همینطور Jojo از یه طرف دیگه insane ـه! فصل جدیدش هم از نظر انیمیشن خیلی خیلی پیشرفت کرده.

---------------------------------
خبر خیلی خوش برای طرفدارای هانتر اینکه مانگای هانتر از ماه June دوباره برمیگرده به شونن جامپ هفتگی. ربط این خبر به انیمه هنوز معلوم نیست.

45978152308607414694.jpg

سلام
دوستان یه جور گفتن آخر Attack On Titan تو کف میذاره من فکر کردم یه چیزی در حد آخر فصل یک و دو Fringe باشه!! 1 دقیقه بعد از تموم شدن انیمه که الان باشه، تنها حسی که ندارم، تو کف بودنه!
:biggrin1:
یه لطفی به خودت و بقیه بکن و طرفش نرو .
تو این کار نیستی .
کلاً زرف هیچ انیمه ای نرو دیگه :دی

دوستان یه جور گفتن آخر Attack On Titan تو کف میذاره من فکر کردم یه چیزی در حد آخر فصل یک و دو Fringe باشه!! 1 دقیقه بعد از تموم شدن انیمه که الان باشه، تنها حسی که ندارم، تو کف بودنه!:دی
شینگیکی هم داستانش ب جایی نرسید ک بخواد تو کف بذاره اگر حداقل ی سری چیز کوچیک هم مشخص میشد من یکی بیشتر منتظر فصل دومش میموندم ولی الان نه(نظر شخصی)
طرف چی!؟:-/ SG؟:-/
اینو که یکی دو قسمت دیدم خوشم اومد!:دی
چی شد اینم قراره تو کف بذاره!؟:دی
بعد از اینکه steins gate رو دیدن ی فیلم یا همون انیمه ی سینمایی هم داره ادامه ی داستان انیمه هست اونم ببینید مثل انیمه ش عالیه
ویرایش:
چی شد اینم قراره تو کف بذاره!؟
تو کف نمیذاره اصلا تازه اخرش ی قسمت اضافه هم داره ک کلا همه چیز رو مشخص میکنه

آخرین ویرایش:
من با پیشنهاد پرهام موافقم! :-"
یعی واقعا تو توی کف نرفتی؟ :| مطمئنی تا آخر انیمه دیدی؟ :-"
چیز خاصی نداشت که بخوام تو کف برم!:-/ باز اگه قسمت 24 تموم میشد یه چیزی ولی آخر قسمت 25، اوضاع آروم شده بود و از اوج پایین اومده بود روند انیمه. به قول دوستمون اگه یه چیزایی از ادامه داستان میگفتن که مثلا:
توی اون زیر زمینه چی هست یا این دختره آنی چجوری تایتان میشه و خود ارن چجوری اینجوری میشه و باباش دقیقا چه نقشی داره و آیا زنده اس و ...
شاید ادم بیشتر تو کف میموند ولی الان، من احساس خاصی ندارم و تا هر موقعی که بخواد فصل بعدش طول بکشه، بدون قوطه ور بودن تو کَف، صبر میکنم!:دی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or