Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

چند درصد از کیفیت ساخت انیمه One Piece راضی هستید؟

• 100%

• 80%-90%

• 60%-70%

• 40%-50%

• 20%-30%

• 10%

• فاقد ارزش گذاری

• وان پیس نگاه نمی کنم "دیدن نتایج"

Results are only viewable after voting.
پس از مدت ها دوباره برگشت...خدا کنه درست و حسابی و مرتب بیاد.توگاشی که مثل اودا مریض نیست نه؟

یه مرضی داره که مربوط به قسمت وسط بالای پشت رونش میشه. کالیبرش نسبت به آدم های عادی خیلی بالاست:دی
-----------
این اسپیلینترسل-فن رو بفرستید توی تاپیک MGS VS SC :p

سلام
چیز خاصی نداشت که بخوام تو کف برم!:-/ باز اگه قسمت 24 تموم میشد یه چیزی ولی آخر قسمت 25، اوضاع آروم شده بود و از اوج پایین اومده بود روند انیمه. به قول دوستمون اگه یه چیزایی از ادامه داستان میگفتن که مثلا:
توی اون زیر زمینه چی هست یا این دختره آنی چجوری تایتان میشه و خود ارن چجوری اینجوری میشه و باباش دقیقا چه نقشی داره و آیا زنده اس و ...
شاید ادم بیشتر تو کف میموند ولی الان، من احساس خاصی ندارم و تا هر موقعی که بخواد فصل بعدش طول بکشه، بدون قوطه ور بودن تو کَف، صبر میکنم!:دی
یعنی الان تو کف نیستی که همینا رو بدونی ؟!
@پرهام
مانگای بلیچ و شینگکی رو چه کردی؟
:d
همه رو تو 1 ساعت خوندم :دی
گاف دادی . این تو اولین قسمت مانگا بعد از تموم شدن انیمه مشخص میشه .

این اسپیلینترسل-فن رو بفرستید توی تاپیک MGS VS SC :p
مگه همچین تاپیکی هنوز وجود داره!؟:-/ یعنی ملت هنوز دارن واسه این و تا بازی تو یه تاپیک مجزا میزنن تو سر و کله هم!!؟:-/ :دی

سلام

یعنی الان تو کف نیستی که همینا رو بدونی ؟!
اگه یه Hintـی چیزی میداد شاید ولی الان نه!:دی
تازه آریا هم تو کف نمونده!!:دی
====
گاف دادی . این تو اولین قسمت مانگا بعد از تموم شدن انیمه مشخص میشه
Akiba
:| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :|

سلام
مگه همچین تاپیکی هنوز وجود داره!؟:-/ یعنی ملت هنوز دارن واسه این و تا بازی تو یه تاپیک مجزا میزنن تو سر و کله هم!!؟:-/ :دی

اگه یه Hintـی چیزی میداد شاید ولی الان نه!:دی
تازه آریا هم تو کف نمونده!!:دی
====

Akiba
:| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :|
آریا هم یکی مثل تو :-" :دی
-----
الان با اون گاف نرفتی تو کف ؟ :دی

بفرما! میگم انیمه رو کامل ندیدید همینه دیگه:-" پرهام تو هم ندیدی؟ :|

تا اندینگ شروع میشه،اونم قسمت آخر، که دیگه فایل رو نبندید! :| تا ثانیه آخرش رو ببینید حداقل:|

---
آریا تو کف نمونده؟ آریا داره مانگا میخونه! :d

سلام

آریا هم یکی مثل تو :-" :دی
-----
الان با اون گاف نرفتی تو کف ؟ :دی
نه زیاد!:دی

بفرما! میگم انیمه رو کامل ندیدید همینه دیگه:-" پرهام تو هم ندیدی؟ :|

تا اندینگ شروع میشه،اونم قسمت آخر، که دیگه فایل رو نبندید! :| تا ثانیه آخرش رو ببینید حداقل:|

---
آریا تو کف نمونده؟ آریا داره مانگا میخونه! :d
اینو دیده بود ولی فکر نمیکردم چیز خاصی باشه!! فکر کردم یکی از تایتان هاست پشت دیوار!!:دی
ولی بازم به هر حال چیز خاصی نبود!

پ.ن: آریا خیلی غلط کرده داره مانگا میخونه:| این که یه قسمت خوند به چیز خوردن افتاد!!:دی بیخود حرف در نیارین برای بچه مردم:دی

نه زیاد!:دی

اینو دیده بود ولی فکر نمیکردم چیز خاصی باشه!! فکر کردم یکی از تایتان هاست پشت دیوار!!:دی
ولی بازم به هر حال چیز خاصی نبود!

پ.ن: آریا خیلی غلط کرده داره مانگا میخونه:| این که یه قسمت خوند به چیز خوردن افتاد!!:دی بیخود حرف در نیارین برای بچه مردم:دی
آریا که تازه داره حمایت هم میکنه:-" هی من میگم طراحی مانگا به این داغونی! میاد میگه نه الان جلوتر که رفته بهتر شده! :d
گرچه من هنوز به نظرم فاجعست مانگا:-"

@پرهام و سینا
چجوری چنین برداشت کردید؟ :-"
مخصوصا سینا! :-" قشنگ همینطور زوم میکنه روی دیوار و نشون میده دیوار وسطش فرو میریزه و چشم یک یارویی معلوم میشه:-" چجوری فکر کردی پشت دیوار میباشد؟:-"
@پرهام ، بنده خدا اون غوله که هم بلند تر از دیوار بود،هم مثل این یکی چنین قیافه ی خواب آلویی نداشت:-" حتی اگر بگیم تایتان غول پیکر میباشد،بازم وسط دیواره! :-o که در اصل ماجرا و محاصره شدن کل انسان ها توسط غول ها!!! فرقی ایجاد نمیکنه! :-"

دوباره @ سینا:-" ، کلا بیا بگو حال نکردم نمیخوام ادامه بدم دیگه:p همون چیزایی که خودت گفتی+ این موردی که ته انیمه نشون دادن،همش دلیله برای تو کف رفتن:-" بهانه میاری:p

پ.ن: البته با یکی از دوستان هم که صحبت مینمودیم،دقیقا مخلوط نظریه ی شما 2تا رو داشت:-" احساس کرده بود تایتان غول پیکر،از پشت دیوار داره نگاه میکنه:-"

---
@بهنام!
فعلا که بحثمون اصلا در مورد اینکه انیمه سطحش خیلی بالاست یا خیر نیست! بحث سر توی کف گذاری میباشد! :-"
گرچه آره سطح بالا میباشد! :d حالا نه انقدر که شهاب در کفش میباشد! :d ولی مطمئنا جزو بهترین انیمه های پارسال بود! :d

یه مرضی داره که مربوط به قسمت وسط بالای پشت رونش میشه. کالیبرش نسبت به آدم های عادی خیلی بالاست:دی

اون که با یه بار خیاطی رفتن حل میشه:d

این شینگکی خیلی انیمه خوبی بود ولی من که برای تو کف بودن نرفتم سراغ مانگاش،کلا انیمه آنگویینگ نمیتونم ببینم.وگرنه به نظرم چیزی هم نبود که خیلی آدم منتظرش بمونه.

@بهنام!
فعلا که بحثمون اصلا در مورد اینکه انیمه سطحش خیلی بالاست یا خیر نیست! بحث سر توی کف گذاری میباشد! :-"
گرچه آره سطح بالا میباشد! :d حالا نه انقدر که شهاب در کفش میباشد! :d ولی مطمئنا جزو بهترین انیمه های پارسال بود! :d
شما درست میگی;) ولی بنظر من انیمه ی خیلی خوبی نبود

با مقدسات شوخی نکنین،بحث رو هم عوض کنین:d
حالا بعضی از دوستان تو کف نموندن،یکی هم مثل من بدبخت برعکس ،همش افسوس می خوردم چرا من انقدر زود با انیمه(مانگا) اشنا شدم؟!!چرا تموم نشده این؟چقدر باید زجر بکشیم تا این تموم شه اخه؟:d

شما درست میگی;) ولی بنظر من انیمه ی خیلی خوبی نبود
یادم رفت به نظر من:-" چون یه چیز سلیقه ای میباشد! :d
(البته خوب...بحث در مورد وان پیس باشه دیگه به نظر من نیست:-" یک فکت حساب میشه:-" :-" :-" )

با مقدسات شوخی نکنین،بحث رو هم عوض کنین:d
حالا بعضی از دوستان تو کف نموندن،یکی هم مثل من بدبخت برعکس ،همش افسوس می خوردم چرا من انقدر زود با انیمه(مانگا) اشنا شدم؟!!چرا تموم نشده این؟چقدر باید زجر بکشیم تا این تموم شه اخه؟:d
چشم :d
راستی Psycho-Pass چه شد؟ :d آیا نظرت جلوتر عوض شد،یا همون موند؟ :-"

یادم رفت به نظر من:-" چون یه چیز سلیقه ای میباشد! :d
(البته خوب...بحث در مورد وان پیس باشه دیگه به نظر من نیست:-" یک فکت حساب میشه:-" :-" :-" )

چشم :d
راستی Psycho-Pass چه شد؟ :d آیا نظرت جلوتر عوض شد،یا همون موند؟ :-"

من انیمه psycho - pass رو هر دافعه خواستم ببینم نشد دانلود کردم اما هنوز نتونستم ببینمش در چه حد قشنگ هست؟ یکی این انیمه یکی دیگه هم Zetsuen no Tempest هنوز نتونستم ببینم این دو تا رو بر خلاف تعریف هایی که شده ازشون .

---------------------------------
خبر خیلی خوش برای طرفدارای هانتر اینکه مانگای هانتر از ماه June دوباره برمیگرده به شونن جامپ هفتگی. ربط این خبر به انیمه هنوز معلوم نیست.

ولی خب ، خیلی دیر داره میاد ، یه حسی بهم میگه که قرار انیمه فیلر بارون بشه

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or