Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,541
نام
مسلم
به عنوان ترسناک ( ولی نه ترسناک درست و حسابی ، بیشتر تعلیق و داستانشون جالبه:-" )

Ayakashi Japanese Classic Horror : داستان های کلاسیک ترسناک ژاپنی رو انیمه کردن (مخصوصا سه قسمت آخرش قشنگن )
Mononoke : این یکی هم مثل بالاییه ، فقط یه سری داستان جدیدتر هم توش هست .
Hell Girl : اینم جزو ترسناک از نوع ژاپنی حساب میشه ( یه نکته ی جالب اینکه ، از یکی از آهنگ های سایلنت هیل 2 هم توش استفاده کردن )

من به عنوان ترسناک همینا رو فقط دیدم ، اگه کس دیگه ای بازم سراغ داره معرفی کنه بلکه ما هم بهره مند بشیم ;;)

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,167
نام
محمد علی
جان کارمک افسانه ای در جایی فرموده اند: "ترسناک بودن یک انیمه مانند داستان دار بودن یک فیلم P*rn است!!:d

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
یه چیزی که باید بهش توجه کنیم اینه که مروئم و سه تا محافظش و کلاً مورچه ها علی رغم قدرت فیزیکی خیلی زیادشون، اساساً بچه جساب میشن. به خاطر همینه که همه شون توی اولین محک جدی که خوردن، تغییر کردن. چون با احساسات و تجربیاتی آشنا شدن که قبلاً نمیشناختنشون. مثلا یوپی چند قسمت پیش که یه حسی مثل افتخار و فداکاری رو از مورل و ناکل یاد گرفت، کلا تغییر کرد و از یه حیوون وحشی تبدیل شد به کسی که از جون آدما میگذره. یا پوف که قبل از حمله ی هانترها، آروم ترین و منطقی ترین محافظ به نظر می رسید، به خاطر حسودیش نسبت به کموگی و بدبینیش، الان تبدیل شده به خطرناکترین محافظا. پیتو هم بعد از درخواستی که شاه ازش کرد، خیلی احساسی تر شد.

کار جالبی که توگاشی با مبارزه ی این قسمت کرد، این بود که این مبارزه رو از یه مبارزه بین دو نفر یا دو نفر که قویترین مبارزها هستن، تبدیل کرد به مبارزه ی دو نژاد در مقابل هم. چیزی که از قبل مشخص بود این بود که نترو نمی تونه تو قدرت فیزیکی شاه رو شکست بده. حتی اگه تو اوج قدرت فزیکیش بود هم نمی تونست کاری با شاه بکنه. شاه فقط دوبار با بدن نترو تماس پیدا کرد و هر بار یه عضو از بدنشو قطع کرد. اما خب، توی آرک های مختلف بارها دیدیم که قدرت فیزیکی به تنهایی مهم نیست و نِن هر فرد هم مهمه. مثل مبارزه ی کوراپیکا با اعضای فانتوم تروپ. ولی بازم نِنِ قویتر مشخص کننده ی پیروزی نیست همیشه. مهارت استفاده از نن و نقشه و استراتژی داشتن، مهم ترین نکته ست. نمونه اش مبارزه ی گون و بقیه توی آرک گرید آیلند در مقابل بُمبر ها. یا کل مبارزه هایی که مورِل تو این آرک با مورچه ها کرد.

اما در مقابل شاه، حتی اینم کافی نیست. نه قدرت فیزیکی، نه قدرت نِن و نه نقشه و استراتژی. علم و تکنولوژی آدم آخرین چیزی بود که نترو استفاده کرد. چیزی که نتیجه ی سالها تکامل آدما بود. اما من شخصاً بعید می دونم حتی اون بمب آخر هم کار خاصی با مروئم کرده باشه و بعیده که باعث مرگش بشه. ولی حتی اگه زنده هم باشه، قطعاً دیگه اون فردی که قبلاً بود نیست. چون چیزای جدیدی یاد گرفته و تغییر کرده. از تحسین یه آدم به خاطر قدرتش تا یه حسی مثل ترس. چیزی که احتمالاً بیشترین تغییر رو توی شاه بوجود میاره اینه که قدرت اراده ی آدم رو دید. نترو که نماینده ی آدما بود، دلیل اصلی جنگیدنش زنده موندن خودش و بقیه ی آدما در مقابل مورچه ها بود ولی آخر کار خودش رو قربانی کرد و این احتمالاً بیشترین تغییر رو توی شاه بوجود میاره.

در کل قسمت شاعرانه ای بود.
کیفیت فنی این انیمه هم تو حلق بقیه ی انیمه ها.

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
آره ، منظورم کیفیت مبارزه و انیمیت شدنش نیست ! دنبال یه چیزی میگردم که Fiction رو به انتهاش برسونه ! یه چیز Insane !

ببخشید دیر شد.
فکر کنم از این نظر بلیچ خوب باشه اگه ندیده باشی.
یه انیمه قدیمی Fist of the North Star هم هست که به اون نظر insane نیست اما adrenaline rush خوبی داره.

یه انیمه ای هم هست به اسم Birdy the Mighty که من خودم هیچی ازش ندیدم اما زک اسنایدر کارگردان Man of Steel میگفت یکی از منابع الهام گیری فیلمش این بود پس احتمالا باید چیز خوبی باشه.
Gurren Lagann هم که باقی دوستان گفتند.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,346
نام
امیر حسین
15 May ناروتو به داستان اصلی باز میگردد! :bighug:

---
امروز یه سرچی زدم،دیدم Kimi to Boku مثل اینکه از روی مانگاست،مانگاش هم از 2003 همینطور داره میاد :d
از دوستان کسی در جریان نیست،آیا فصل سومی هم براش میسازن یا نه؟ :( توی بخش اخبار MAL که به کل هیچی براش ثبت نشده:(

البته 2 سال از پخش سری دوم گذشته و خبری نیست...پس یحتمل خبری هم نخواهد شد:(
----

مثلا یوپی چند قسمت پیش که یه حسی مثل افتخار و فداکاری رو از مورل و ناکل یاد گرفت، کلا تغییر کرد و از یه حیوون وحشی تبدیل شد به کسی که از جون آدما میگذره.
و اینجا بود که از یوپی خیلی خوشم اومد! :x :-" البته قبلش هم بین 3 محافظ بیشتر از بقیه باهاش حال میکردم،ولی مورچه ی بی شعوری بود:-"

---
این قسمت هم عالی بود! از همه نظر! :(
نترو هم که از اون قیافه ی راهب مانندش(اول انیمه مخصوصا) ، تبدیل شد به این که شبیه شیطان بود! بنده خدا دست صفر،کل انرژیش رو گرفت ولی اون شاه ملعون هیچیش نشد:|

و...چی میشد ما توی سال،حداقل یه قسمت وان پیس،در این حد خفن از نظر کیفیت داشته بشیم8-> مخصوصا این آرک...:(

آخرین ویرایش:

Anti karizma

کاربر سایت
Oct 25, 2013
635
نام
بهرام
واقعا انصافا این کار خوبیست این همه فن ناروتو رو تو دنیا اینهمه وقت سرکار گذاشتن؟ نه کار خوبیست؟
اون از قبل ninja world war که اونقده علاف کردمون اینم از حالا
داستان من اینجوری شده هر 3 هفته یه بار دان میکنم قبلی 358 بود الان 360 بعد تموم شدن هر قسمتم اینجوریه قیافم :-& (چجوری بودم ؟)
درسته برادر امیر حسین فیلرا میخواد تموم شه اما یکی نیست بپرسه
میخواید بازم ادامه بدین تعارف نکنین ! اینم شانس بود ما پاسوز این انیمه شدیم؟ هلاک کرد مارو)

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,584
نام
بهنام
شرلی:((:((:((
تا قبل از این صحنه ک بمیره ازش متنفر بوم از صداش از طرز حرف زدنش کلا از همه چیش ولی لحظات اخر اون حرفایی ک ب لولوش زد کلا احساسمو نسبت بهش عوض کرد الانم بدجور از مرگش ناراحت شدم اون رولو هم خیلی دوست دارم ک اولش هدفش کشتن لولوش بود ولی حالا ببین بخاطرش حتی ی دختر بی‌گناهو کشت عجب داستانی داره این انیمه:d
انقدر ب ناروتو گیر ندین انیمه ب این خوبی. مگه کم سرگرممون کرده تا حالا ؟ یکم شکیبا باشد همه چی درست میشه:d

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
Steins Gate
فوق العادس این انیمه :love:
چند ماهی هست دانلودش کردم ولی ندیده بودم :|
امروز یه سره تا قسمت 16 دیدم :-" :D
شخصیت ها، دیالوگ ها، داستان و کلا همه چیز سطح بالاس :love:
از هر زنی، زنونه تره؛ اما پسره
تو این لباس خیلی ناز می‌شه؛ اما پسره
خیلی لاغره و نحیف ـه؛ اما پسره
جیر جیرک ها فریاد می‌زنند؛ اما... پسره
=))

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,346
نام
امیر حسین
این OVA دوم شینگکی زد آبرو و حیثیت و ابهت خود انیمه رو به فنا داد! :|
البته فان بود:-" :d ولی... انتظار یه OVA خفن مثل اولی رو داشتم! :|
و یه سؤال!
املت چرا انقدر توی ژاپن محبوبه؟ :-" غذایی میباشد که همه رو عاشق خودش میکنند! + غذای عاشقان هم که هست:p

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,833
نام
بردیا دلوشی
این OVA دوم شینگکی زد آبرو و حیثیت و ابهت خود انیمه رو به فنا داد! :|
البته فان بود:-" :d ولی... انتظار یه OVA خفن مثل اولی رو داشتم! :|
و یه سؤال!
املت چرا انقدر توی ژاپن محبوبه؟ :-" غذایی میباشد که همه رو عاشق خودش میکنند! + غذای عاشقان هم که هست:p

Shingeki no Kyojin - OVA 2
انیمه رو حتما حداقل تا قسمت 25 ببینید بعد این اسپویل رو باز کنید !

خدایی خیلی باحال بود امیر بهترینش موقعی بود که جنرال پیکسس گوشت خورد و مثلا گنده شد و آرمین و بقیه دستاشون رو گاز گرفتن و غول شدن خیلی باحال بود :)):x :

راستی امیر آکیبا کلا املت بین ایرانی ها هم کم معروف نیست هاااا ! :|:d

-------------

اینم برای طرفداران میساکا خانم تنومند و گل :
فقط لطفا کیسه خون کنارتون باشه ! :|
خطر خون دماغ شدن زیاده ! >:)
علامت گذاری هم کردم !‌ o:-)

Shingeki no Kyojin - OVA 2
Mikasa X
]

آخرین ویرایش:

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
من اگه بفهمم کی پست منو پاک کرده میرم خرخرشو میجوم...
:D
Shingeki no Koijen
اخر قسمت 9 قیافم شبیه !!!WTFبود:D...
واقعا خعلی خوبه این انیمه...به ضرص قاطع بعد از تموم شدنش میرم سراغ مانگاش...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر