Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
اونی که میگید وان پیس زدگی نیست! :-" در عشق وان پیس سوختنه:p
بشینید همین روزی 20-30 قسمت ببینید که راه درسته انیمه ی طولانی دیدنه:-" >:)

همین ادمایی مثل این امیرن ک بنیان خانواده رو سست میکنندا:D
...........
حالا ک انیمه‌ی شینگکی تموم شده،مانگارو از چپتر چند باید شروع کرد؟؟؟!!!:D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,290
نام
امیر حسین
همین ادمایی مثل این امیرن ک بنیان خانواده رو سست میکنندا:D
...........
حالا ک انیمه‌ی شینگکی تموم شده،مانگارو از چپتر چند باید شروع کرد؟؟؟!!!:D
وقتی ما با کلاه حصیری ها سفری رو شروع کنیم،کلاه حصیری ها میشن خانواده دیگه:p:))
---
برو تاپیک مانگاش،توی پست اول نوشتن:-" دقیق یادم نیست...شاید 32 بود:-"
---
Yowamushi Pedal استارت خورد! :-"
---
انیمه های هفتگیم چرا انقدر کم شده؟ :( این فصل فقط Mushishi و Haikyuu و Jojo رو فقط استارت زدم! :-" :|
پینگ پونگ هم میخواستم ببینم ولی...حال نکردم با سبک گرافیکیش:-"

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
وقتی ما با کلاه حصیری ها سفری رو شروع کنیم،کلاه حصیری ها میشن خانواده دیگه:p:))
---
برو تاپیک مانگاش،توی پست اول نوشتن:-" دقیق یادم نیست...شاید 32 بود:-"

تاپیکش توی AW فقط لینکه!!!ببین اگه تاپیک دیگه‌ای رو میگفتی لینکش رو بهم بده...

============================
میگم توی پست اول نوشته ک گذاشتن لینک حرامه:D...حالا لینکایی ک خودمون مستقیم میکنیم رو هم نمیشه بزاریم؟؟؟!!![البته بدون هیچگونه تبلیغیا!!!:D]

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,290
نام
امیر حسین
اینجاست دیگه! پست اولش همه چی داره! :d
برو توی ایندکس و چپترها رو بگیر:d (مثل اینکه 2 چپتر اشتباه کردم! :-" 34 به بعد میباشد! :d )

کدوم بخش رو رفتی که اینا رو نوشته دیگه من در جریان نیستم! :-" لینک انیمه منظورته؟ انیمه رو چیکار داری خو؟ مانگا میخوای،باید بیای تو بخش ترجمه ی مانگا:-" :-" :-"
---
ما نیز بریم Tower of God بخونیم! :bighug: امیدوارم این آرک هم مثل قبلی بسی جذاب باشه! :d

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
ای بابا...من رفته بودم توی تاپیک ارشیو لینکاش!...دستت طلو:Dخوب دیگه از امروز راس ساعت 14:14 دقیقه ب یاری خداوند مانگا رو شروع خواهیم نمود...

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
این جا تا حالا کسی دچار بیماری one piece زدگی شده؟!!!:d
دارم صبح تا شب , شب تا صبح وان پیس میبینم. تو خواب وان پیس میبینم . تو کتابا همش حرف از زورو و لوفی هست.... همه ی زندگیم شده وان پیس:d(اینا عواقب یکباره دیدن اون همه قسمتone piece هستا....)
دوستانی که شروع نکردن وان پیس رو ببینن این رو از من داشته باشین....
اگه خواستین شروع کنین یکباره نشینین به هفتگی برسونین... خیلی با ملایمت و حوصله انیمه روببینین
One Piece 613:
عجب قسمتی بود....
یعنی به معنای واقعی ابهت بود. اصلا ابهت با زورو معنی میشه!! خیلی شاخ بود. خیلی منتظر اینم ببینم زورو چقدر قوی شده!! چرا یه مبارزه جانانه بهش نمیدن؟!!!!!!!:(( دارم از انتظار دیونه میشم.
من زورو میخوام:d
در مورد قسمتای قبلی:
چقدر لاو خوف شده بود. ازش خوشم اومده بود. ولی جلوتر زدن لهش کردن!! حیف شد. ولی عجب اشتباهی کرده بود. قلبش رو داده دست دشمن!!
بلی عزیزم همه میشن :d
منم اون موقع که پشت سر هم میدیدم خواب و خوراکم شده بود وان پیس مسئله اینه وقتی قسمت هاش را پشت سر هم داشته باشی تا اخرش نبینی ول کن نیستی
.............
ova های رورونین کنشین را دیدم بر عکس انیمه که حالت طنز داشت این خیلی جدی با تم متفاوت بود البته تونست سیاهی اون دوران را به خوبی نشون بده داستانش و مخصوصا پایانش هم فوق العاده بود
ova high school of dead را نگم دیگه بهتره دست he**ti را از پشت بسته بود واقعا این حرکات فقط از ژاپنی ها بر میاد ! :)) شاید مانگاش را یه زمانی شروع کردم
الان میخوام برم تو کار shiguraui و monster

آخرین ویرایش:

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,349
نام
امیر
Full Metal Alchemist: Brotherhood رو تموم کردم. الان فعلا تو شوک تموم شدنش هستم , و نمیتونم در موردش توضیح بدم. ولی در یک کلام بگم فوق العاده بود. و It's a FACT !!! همونطور که فوق العاده بودن Fate/Zero فکت هست. سینمایی هاش رو هم بگیرم ؟! :-/

account240

کاربر سایت
Oct 4, 2012
860
Full Metal Alchemist: Brotherhood رو تموم کردم. الان فعلا تو شوک تموم شدنش هستم , و نمیتونم در موردش توضیح بدم. ولی در یک کلام بگم فوق العاده بود. و It's a FACT !!! همونطور که فوق العاده بودن Fate/Zero فکت هست. سینمایی هاش رو هم بگیرم ؟! :-/
آره، حتما سینمایی هاشم ببین
فقط اگه اشتباه نکنم دو تا سینمایی داره که یکیش بر اساس سری اولی (خود FMA) و اون یکی براساس FMA Brotherhood هست

ویرایش:
Fullmetal Alchemist: The Conqueror of Shamballa براساس FMA و Fullmetal Alchemist: Milos no Seinaru Hoshi براساس FMA Brotherhood هست

آخرین ویرایش:

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,349
نام
امیر
آره، حتما سینمایی هاشم ببین
فقط اگه اشتباه نکنم دو تا سینمایی داره که یکیش بر اساس سری اولی (خود FMA) و اون یکی براساس FMA Brotherhood هست

ویرایش:
Fullmetal Alchemist: The Conqueror of Shamballa براساس FMA و Fullmetal Alchemist: Milos no Seinaru Hoshi براساس FMA Brotherhood هست

این که bold کردم همین Fullmetal Alchemist-The Sacred Star of Milos هست دیگه ؟! :-/

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
Mawaru Penguin Drum ؟
Baccano رو دیدی اگه اشتباه نکنم. اینم تقریبا مثل اونه که هر چی جلوتر میره داستانش مشخص تر میشه ولی برخلاف Baccano که درواقع یه داستان نسبتا ساده ست که از نظر زمانی پیچوندنش، داستان MWP اونقدرا ساده نیست و 50 درصد چیزایی که می بینی رو نباید همون چیزی که هستن در نظر بگیری، بیشتر نماد و تشبیه از مسائل دیگه هستن.
ova های رورونین کنشین را دیدم بر عکس انیمه که حالت طنز داشت این خیلی جدی با تم متفاوت بود البته تونست سیاهی اون دوران را به خوبی نشون بده داستانش و مخصوصا پایانش هم فوق العاده بود
حالا بشین فیلم لایو اکشن کنشین رو هم ببین. زیرنویسش هم توی AW هست.
ممنون میشم چند تا انیمه تو سبک Aku no Hana (The Flowers of Evil) بهم معرفی کنید
از چه نظر شبیهش باشه ؟
Kaiji رو می تونم بگم که مثل Aku no Hana هم گرافیک خاصی داره و هم اینکه تعلیق و هیجان زیادی داره. Monster هم هست که مثل AnH ریتم کُندی داره ولی تعلیق داستانش فوق العاده ست. Serial Experiment Lain هم جوش شبیه AnH هست و شخصیتاش بچه مدرسه ای هستن. کلا AnH خیلی انیمه ی خاص و یونیکی هست، اگه بگی از چه نظر شبیهش میخوای، بهتر میشه پیشنهاد داد.
یه بارم وقت بذار و Mushishi رو ببین که انیمه ی دیگه ی همون کارگردان AnH هست و هرچند اساساً انیمه ی متفاوتیه ولی مثل همون، جو خیلی قدرتمند و کارگردانی شاهکاری داره.
دوستان یه دکتر از توی انیمه ها معرفی کنید. اگه وان پیس یه دکتر داره اونم بگید..
وان پیس دکتر داره ولی خود دکتره هم جزو خدمه ی اراذل حساب میشه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر