Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
واواواووووو.....همچین انیمه های کیفیت خوب ندارن؟ :|البته سخته تعریف اینطور انیمه ها!اگه انیمه های گیمی رو مربوط به این فرض کنیم که از دنیای خودشون کشیده شدن به دنیای فانتزی و گیم گونه کلی انیمه تاپ داریم!
Log Horizon- The Rising Of The Shield Hero-Over lord-Kono Subarashii Sekai-RE Zero- No Game No life--The King's Avatar-و....
با چه خوشحالی اومدم گفتم حتما یکی جواب سوالم رو به این زودی داده !!!!!!
...............................
با اینکه علاقه ای به بحث های سلیقه ای ندارم

RE Zero- No Game No life

کلیت این دو تا به نظرم ربط پیدا نمیکنه به بازی های کامپیوتری !! no game کلا دو قسمتش مربوط میشه به vg ! کاملا محتواشون متفاوت با چیزیه که sao ,over lord , log هست و متمرکز روی ویدئو گیم،

در مورد Kono Subarashii Seka ، Log Horizon ، Over lord

اینها رو هم اضافه میکردی تا غنای لیست بوست کنه !:D

Isekai Maou to Shoukan Shoujo no Dorei Majuts

Death March kara Hajimaru Isekai Kyousoukyoku

........

The King's Avatar
The Rising Of The Shield Hero

ندیدم نظری ندارم

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
بین اسم هایی که اورده شد، به شخصه Log Horizon رو از همه بیشتر دوست دارم و به نظرم از بقیه بهتره! :D

Tensei Shitara Suraimu Datta Ken هم که اخیرا پخش شد جالب بود! (گرچه باز همون LH از بقیه بهتره:D )

---
دوستان انیمه که در مورد بازیهای کامپیوتری بود اسمش چیه؟

من death note رو دیدم تا آخرش ، خوشم اومد ، Another هم همینطور ، تو مایه های Death Note یا Anotherاگه میشناسین ، یا کلا از این انیمه ها که داستان خفنی داره ولی خیلی طولانی نیست معرفی کنید لطفا
Satsuriku.no.Tenshi اینو دیدم بد نبود ولی چون هفته به هفته میومد دیگه ندیدم ، Rainbow هم اولش باحال بود ولی به اپیزود 17 18 رسیدم به قول شما انیمه بازا دراپش کردم ، این دوتارو ادامه بدم یا کلا قیدشونو بزنم؟؟
فصل اول Psycho-Pass به شدت پیشنهاد میشود! فکر میکنم خوشت خواهد آمد!
ممکنه Fate/Zero هم خوشت بیاد، البته این اکشن و فانتزیه، ولی دارک هم هست و از اون بحث های انتخاب درست چیه و ... هم داره!

Zankyou no Terror هم خوب است!
دیگه... Dororo همین الان در حال پخشه گزینه مناسبیه:-" (باز اینم اکشن فانتزیه)

Rokka no Yuusha هم موش و گربه بازی به سبک دفترچه مرگ رو داره، چند قهرمان احضار شدن و یکی اون وسط قلابیه، داستان در مورد پیدا کردن اون شخص قلابیه! من که حال کردم باهاش:D

ولی خو بین اینا شخصا اولویت پیشنهادم P-P و F/Z هستن:D هیچکدومم دیگه سراغ بقیه فصل هاشون نرو! داستانم تموم میشه و چیزی نیست که نصفه بمونند:D

---
در مورد Rainbow من خیلی دوستش داشتم، درسته نیمه دوم حال و هواش خیلی نسبت به نیمه ی اول تغییر کرد، ولی در این حد نبود که دراپ کنم دیگه:D اما نیمه اولش واقعا عالی بود و چسبید!!!

حالا که در مورد رینبو نظرم رو گفتم، در مورد Anotherم بگم پس:D ... حال نکردم:p البته اصولا کارهای ترسناک تصلا دوست ندارم و نمیدونم چرا اینو دیدم(همون اپنینگش برا من زیادیه:)) ) ولی به طور کلی... نع...دوستش نداشتم:D البته تا آخر دیدمش و حتی ovaش:))

---
آها راستی Lupin Part V هم حسابی جدی شده! درسته طنز و اینا داره مثل قبل تری هاش، اما حسابی جدی تر شده و میتونه گزینه پیشنهادی خوبی باشه:D

Barcelona FC

کاربر سایت
Mar 24, 2013
3,415
آقایون و یا خانم ها :D
تازه شروع کردم انیمه دیدن و اصلاً نمی دونم چی ببینم :D
انیمه های جریان اصلی کدومان؟ یعنی اون هایی که بین همه معروف و پرطرفدار و پر فروش و پربینده هستن؛
چه سریال چه فیلم؛
سایت مناسب دانلود که زیرنویس مناسب و حرفه‌ای هم بذاره معرفی کنید :D

• Like
Reactions: rezatala

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,090
نام
هومن
با چه خوشحالی اومدم گفتم حتما یکی جواب سوالم رو به این زودی داده !!!!!!
...............................
با اینکه علاقه ای به بحث های سلیقه ای ندارم

RE Zero- No Game No life

کلیت این دو تا به نظرم ربط پیدا نمیکنه به بازی های کامپیوتری !! no game کلا دو قسمتش مربوط میشه به vg ! کاملا محتواشون متفاوت با چیزیه که sao ,over lord , log هست و متمرکز روی ویدئو گیم،

در مورد Kono Subarashii Seka ، Log Horizon ، Over lord

اینها رو هم اضافه میکردی تا غنای لیست بوست کنه !:D

Isekai Maou to Shoukan Shoujo no Dorei Majuts

Death March kara Hajimaru Isekai Kyousoukyoku

........

The King's Avatar

ندیدم نظری ندارم
Isekai Maou to Shoukan Shoujo no Dorei Majuts و Death March kara Hajimaru Isekai Kyousoukyoku نمی دونم چطوری از روی اینا رد شدم! :Ddamn
The King's Avatar
شدیدا پیشنهاد میشه حتما اینارو ببین!!
.
.
.
راستی اگه یادم باشه یکی تو بحث انیمه Yahari Ore no(که قرار فصل سومش بیاد=P~)گفته بود مثلث عشق ضلعی شد از چشمم افتاد یا دراپ کردم و واسه فصل جدیدی که میاد هیجانی ندارم!:-w
اینجا 2تا اشتباه اساسی کردی اولا این که مثلث عشقی 4 ضلعی هست!دوما همه فقط به خاطر ضلع چهارم که Saika Totsuka(:x:D) هست واسه دیدنش لحظه شماری میکنند!:D
خلاصه امیدوارم به راه راست هدایت بشید و ارزش معنوی اینجور انیمه هارو بیشتر درک کنید!

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
1,007
نام
Ali
آقایون و یا خانم ها :D
تازه شروع کردم انیمه دیدن و اصلاً نمی دونم چی ببینم :D
انیمه های جریان اصلی کدومان؟ یعنی اون هایی که بین همه معروف و پرطرفدار و پر فروش و پربینده هستن؛
چه سریال چه فیلم؛
سایت مناسب دانلود که زیرنویس مناسب و حرفه‌ای هم بذاره معرفی کنید :D
چیا رو دیدی ؟ چه ژانری دوست داری ؟ انگلیسیت در چه حدی هست ؟
یه سایت قبلا بود بنام انیمه ورد که متاسفانه منحل شد ولی هنوز کاربراش ترجمه میکنن کارشون درسته ، چندجای دیگه هم هست که ترجمه میکنن
سایت تک انیمه اکثر انیمه هارو با زیرنویسشون ( از جاهای مختلف ) رایگان میزاره

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,309
نام
پرهام
سلام
من death note رو دیدم تا آخرش ، خوشم اومد ، Another هم همینطور ، تو مایه های Death Note یا Anotherاگه میشناسین ، یا کلا از این انیمه ها که داستان خفنی داره ولی خیلی طولانی نیست معرفی کنید لطفا
Fullmetall Alchemist Brotherhood , Black Lagoon , Great Teacher Onizuka , GoSick رو قطعا باید دید به نظر من .
دوستان انیمه که در مورد بازیهای کامپیوتری بود اسمش چیه؟
اول بگو چه سبک بازی ای رو بیشتر میپسندی ؟ RPG ؟ Racing ؟ یا اکشن ؟
اما فارغ از سبک 2 تا انیمه گیمینگ رو حتماً باید دید . اولیش LogHorizon و دومیش OverLord .

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,814
بین اسم هایی که اورده شد، به شخصه Log Horizon رو از همه بیشتر دوست دارم و به نظرم از بقیه بهتره! :D

Tensei Shitara Suraimu Datta Ken هم که اخیرا پخش شد جالب بود! (گرچه باز همون LH از بقیه بهتره:D )

---

فصل اول Psycho-Pass به شدت پیشنهاد میشود! فکر میکنم خوشت خواهد آمد!
ممکنه Fate/Zero هم خوشت بیاد، البته این اکشن و فانتزیه، ولی دارک هم هست و از اون بحث های انتخاب درست چیه و ... هم داره!

Zankyou no Terror هم خوب است!
دیگه... Dororo همین الان در حال پخشه گزینه مناسبیه:-" (باز اینم اکشن فانتزیه)

Rokka no Yuusha هم موش و گربه بازی به سبک دفترچه مرگ رو داره، چند قهرمان احضار شدن و یکی اون وسط قلابیه، داستان در مورد پیدا کردن اون شخص قلابیه! من که حال کردم باهاش:D

ولی خو بین اینا شخصا اولویت پیشنهادم P-P و F/Z هستن:D هیچکدومم دیگه سراغ بقیه فصل هاشون نرو! داستانم تموم میشه و چیزی نیست که نصفه بمونند:D

---
در مورد Rainbow من خیلی دوستش داشتم، درسته نیمه دوم حال و هواش خیلی نسبت به نیمه ی اول تغییر کرد، ولی در این حد نبود که دراپ کنم دیگه:D اما نیمه اولش واقعا عالی بود و چسبید!!!

حالا که در مورد رینبو نظرم رو گفتم، در مورد Anotherم بگم پس:D ... حال نکردم:p البته اصولا کارهای ترسناک تصلا دوست ندارم و نمیدونم چرا اینو دیدم(همون اپنینگش برا من زیادیه:)) ) ولی به طور کلی... نع...دوستش نداشتم:D البته تا آخر دیدمش و حتی ovaش:))

---
آها راستی Lupin Part V هم حسابی جدی شده! درسته طنز و اینا داره مثل قبل تری هاش، اما حسابی جدی تر شده و میتونه گزینه پیشنهادی خوبی باشه:D
خیلی ممنونم دوست عزیز ، به غیر از dororo و Lupin Part V که فرمودید بقیه تموم شدن؟؟
Psycho-Pass و Fate/Zero فصلهاش دنباله هم نیست ؟؟ یعنی فصل یک و دو داستانهاشون متفاوته؟
rainbow هم راستیتش منو خیلی جذب کرد ولی شخصیت اصلیه که داداش بزرگترشون بود مرد چند قسمت بعدیش به نظرم خیلی فیلم هندی شده بود ولی دوباره میرم سراغش بنا بر گفته هاتون
راستیتش ova نمیدونم چیه ، میشه توضیح بدید
نظرتون در مورد Satsuriku.no.Tenshi هم میدید ، ارزش داره دنبالش کنم؟
در مورد انیمه ترسناک هم من Corps Party رو وقتی روی PSP دو شمارشو بازی کردم خیلی خوشم اومد ، واسه همین علاقمند شدم ولی انیمه ش رو هنوز ندیدم.

Isekai Maou to Shoukan Shoujo no Dorei Majuts و Death March kara Hajimaru Isekai Kyousoukyoku نمی دونم چطوری از روی اینا رد شدم! :Ddamn
The King's Avatar
شدیدا پیشنهاد میشه حتما اینارو ببین!!
.
.
.
راستی اگه یادم باشه یکی تو بحث انیمه Yahari Ore no(که قرار فصل سومش بیاد=P~)گفته بود مثلث عشق ضلعی شد از چشمم افتاد یا دراپ کردم و واسه فصل جدیدی که میاد هیجانی ندارم!:-w
اینجا 2تا اشتباه اساسی کردی اولا این که مثلث عشقی 4 ضلعی هست!دوما همه فقط به خاطر ضلع چهارم که Saika Totsuka(:x:D) هست واسه دیدنش لحظه شماری میکنند!:D
خلاصه امیدوارم به راه راست هدایت بشید و ارزش معنوی اینجور انیمه هارو بیشتر درک کنید!
Isekai Maou to Shoukan Shoujo no Dorei Majuts این خوبه واقعا؟ قسمت اولش رو دیدم احساس کردم از این انیمه هاس که داستان خاصی نداره و فقط روی یه سری مسائل!! تمرکز داره
سلام

Fullmetall Alchemist Brotherhood , Black Lagoon , Great Teacher Onizuka , GoSick رو قطعا باید دید به نظر من .

اول بگو چه سبک بازی ای رو بیشتر میپسندی ؟ RPG ؟ Racing ؟ یا اکشن ؟
اما فارغ از سبک 2 تا انیمه گیمینگ رو حتماً باید دید . اولیش LogHorizon و دومیش OverLord .
بازی اکشن ، ترسناک ، ادونچر و ریسینگ
انیمه ریسینگ دوست ندارم ولی rpg با اینکه زیاد دوست ندارم سبک بازیشو ، ولی انیمه دیدنش باید جالب باشه به نظرم
توی انیمه سبک جدی و طنز رو دوس دارم ،ولی رومنس نه

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

ممنونم از همه دوستان که جواب دادن:Rose:

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: zack fair

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
خیلی ممنونم دوست عزیز ، به غیر از dororo و Lupin Part V که فرمودید بقیه تموم شدن؟؟
Psycho-Pass و Fate/Zero فصلهاش دنباله هم نیست ؟؟ یعنی فصل یک و دو داستانهاشون متفاوته؟

rainbow هم راستیتش منو خیلی جذب کرد ولی شخصیت اصلیه که داداش بزرگترشون بود مرد چند قسمت بعدیش به نظرم خیلی فیلم هندی شده بود ولی دوباره میرم سراغش بنا بر گفته هاتون

راستیتش ova نمیدونم چیه ، میشه توضیح بدید
در مورد انیمه ترسناک هم من Corps Party رو وقتی روی PSP دو شمارشو بازی کردم خیلی خوشم اومد ، واسه همین علاقمند شدم ولی انیمه ش رو هنوز ندیدم.

Isekai Maou to Shoukan Shoujo no Dorei Majuts این خوبه واقعا؟ قسمت اولش رو دیدم احساس کردم از این انیمه هاس که داستان خاصی نداره و فقط روی یه سری مسائل!! تمرکز داره

بازی اکشن ، ترسناک ، ادونچر و ریسینگ
انیمه ریسینگ دوست ندارم ولی rpg با اینکه زیاد دوست ندارم سبک بازیشو ، ولی انیمه دیدنش باید جالب باشه به نظرم
توی انیمه سبک جدی و طنز رو دوس دارم ،ولی رومنس نه

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

ممنونم از همه دوستان که جواب دادن:Rose:
F/Z و P-P جفتشون رو وقتی تموم کنی میفهمی امکان نداره بعدی ها به اون اندازه خوب باشن:D کلا جز اعصاب خوردی هیچی نداره:-" کلا حسابی میلکشون کردن:-"
البته در مورد F/Z ... در اصل این خودش جزو میلک هایی هست که کردن، ولی اشتباهی این یکی به خاطر تفاوت های زیادش با بقیه کارهای سری به نظرم که بهترین کار هست:D
اون P-P هم فصل سه هم براش معرفی شد و چندتا سینمایی داره، چیزایی که ازش اومده رو دیدیم و میبینیم! اما خو بعدش میایم اینجا حرص میخوریم:))

یک مورد خیلی مهم در مورد قانون تاپیک! :D متن تار شده مورد قبول نیست و مطالب اسپویل دار حتما باید توی اسپویلر باشن، و عنوان اسپویل حتما باید شامل اسم انیمه و قسمت مورد نظر باشه! (حتی اگر صرفا بخواید عکس طنز هم تو اسپویلر بزارید باید تو عنوان ذکر بشه که اسپویلی نیست و عکس طنزه:-" )

نمونش رو تو همین پیامتون که نقل قول کردم ویرایش کردم:D ، کلا قانون مهمیه، سخت گیری هم میشه در موردش:D ( 50خط پست ممکنه راحت پاک بشه:-" ) کلا تو صفحات قبل هم نگاه کنید نمونش زیاد دیده میشه که چجوری استفاده باید بشه:D

البته فضا تغییری نمیکنه و به اون حالت قسمت های اول برنمیگرده! اما خوب برای من به شخصه جالب بود که ببینم بعد از زندان بچه ها چجوری سر میکنند و ...
کلا هم زیاد اهل دراپ نیستم(هرچی دراپ کردم اکثرا زیرنویس دراپ شده:)) فقط... Elfen Lied بوده که حالم ازش بهم خورد و سخت و سفت دراپش کردم:-" )

---

@Barcelona FC
معروف ها ... هممم... یکی از پیشنهادات اینه به سایت My Anime List سر بزنی و مثلا از بخش انیمه های تاپش که بر اساس امتیازات ملت هست، انیمه ها رو انتخاب کنی و ببینی! اما پیشنهاد میشود هرچی انیمه شاهکار هست پشت سر هم نبینی که بعدا توقعت بالا باشه:D
ولی برای شروع Full Metal Alchemist Brotherhood و Death Note گزینه های خوبی هستن!

جدای از این یک سری کارهای بلند داریم که جریان اصلی تر اینان:p (مثلا حدود 10سال یا بیشتر در حال پخش بودن/هستن :-" ) احتمالا اسم هاشون رو شنیده باشی... ناروتو،وان پیس، بلیچ،دراگون بال و ...
من خودم شدیدا طرفدار انیمه های بلندم و به نظرم باید دیده بشن:D با همه کمی و کاستی هاشون انقدر کاراکتر فوق العاده دارن که راحت جزو کاراکترهای محبوب و به یاد ماندنیت بشن!(اصلا وقتی 400~500قسمت با یک سری کاراکتر باشی مگه میشه باهاشون خو نگیری؟ :D )
از بین این ها خودم به شخصه طرفدار سرسخت وان پیسم:D ولی برای شروع فکر میکنم ناروتو خیلی بهتر به تازه واردها میسازه:D

کلا پیشنهادم : یک انیمه بلند انتخاب کن و ببین، همزمان یه چندتا کار کوتاه معروف هم ببین، و یکی دوتا انیمه ی فصلی هم اگر میتونی دنبال کن، همین روزها انیمه های فصل بهار شروع میشن و فصل خفنیه!(البته ادامه های خفنی داره:-" )

در مورد سایت... سایت مرحوم :
http://forums.animworld.net
آرشیو فوق العاده ای از زیرنویس داره :
http://forums.animworld.net/thread18124.html
الان ولی فقط تو تلگرامشون فعال هستن و زیرنویس های جدید رو اونجا پوشش میدن، اما هنوز اکثر کارهای فصلی ترجمه میکنند!
البته در کنارش مانگاریدر هم داره(داشت)، مانگا هم ترجمه میکنند(نمیدونم الان چقدر فعاله بخش مانگاشون تو تلگرام:D ) و کلا سایتی بود/هست که هرچی بخوای گیر میاری:D زیرنویس هاشونم...نمیگم بی اشکالن(مخصوصا خیلی قدیمی ها که فاجعه زیاد توشون دیده میشه:D ) اما به شخصه در مقایسه با ترجمه فیلم های سینمایی که به نظرم خیلی کار درست درست ترن! و کار درست هم به اندازه کافی داره:D

در مورد دانلود، اینو هیچ ایده ای ندارم چون من از تورنت میگیرم:D آها همین AW فکر کنم هاردساب میزارن همه انیمه ها رو... @Katsura بیا شفاف سازی کن چه میکنید:D و سرور دانلود دوباره راه افتاد یا نه(برای سافت ساب چی؟ )

ولی کلا سایت هایی که بقیه پیشنهاد میکنند هم حتما خوبن...فقط من زیرنویس خود AW رو پیشنهاد میدم بگیری و از خود منبع(سایت یا کانال AW :-" )
(اگر از بچه های همشهری اینجا کسی رو پیدا کردی اگر هارد داشته باشی احتمالا آرشیوشون رو در اختیارت بزارن راحت:D اگر شیراز باشی من در خدمتم:-" )

اون My Anime List (خلاصه : MAL ) هم کلا سایت خوبیه برای اطلاعات و ازش استفاده کن، انیمه های فصلی هم میتونی ببینی چیا در حال پخشن و کدوم بیشتر طرفدار داره اون فصل و ...
یک اپ هم داره که اونجا میتونی راحت انیمه هایی که دیدی رو لیست کنی و تعداد قسمتی که دیدی و نمره بدی و ...

---

چقدر حرف زدم:|

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,814
F/Z و P-P جفتشون رو وقتی تموم کنی میفهمی امکان نداره بعدی ها به اون اندازه خوب باشن:D کلا جز اعصاب خوردی هیچی نداره:-" کلا حسابی میلکشون کردن:-"
البته در مورد F/Z ... در اصل این خودش جزو میلک هایی هست که کردن، ولی اشتباهی این یکی به خاطر تفاوت های زیادش با بقیه کارهای سری به نظرم که بهترین کار هست:D
اون P-P هم فصل سه هم براش معرفی شد و چندتا سینمایی داره، چیزایی که ازش اومده رو دیدیم و میبینیم! اما خو بعدش میایم اینجا حرص میخوریم:))

یک مورد خیلی مهم در مورد قانون تاپیک! :D متن تار شده مورد قبول نیست و مطالب اسپویل دار حتما باید توی اسپویلر باشن، و عنوان اسپویل حتما باید شامل اسم انیمه و قسمت مورد نظر باشه! (حتی اگر صرفا بخواید عکس طنز هم تو اسپویلر بزارید باید تو عنوان ذکر بشه که اسپویلی نیست و عکس طنزه:-" )

نمونش رو تو همین پیامتون که نقل قول کردم ویرایش کردم:D ، کلا قانون مهمیه، سخت گیری هم میشه در موردش:D ( 50خط پست ممکنه راحت پاک بشه:-" ) کلا تو صفحات قبل هم نگاه کنید نمونش زیاد دیده میشه که چجوری استفاده باید بشه:D

البته فضا تغییری نمیکنه و به اون حالت قسمت های اول برنمیگرده! اما خوب برای من به شخصه جالب بود که ببینم بعد از زندان بچه ها چجوری سر میکنند و ...
کلا هم زیاد اهل دراپ نیستم(هرچی دراپ کردم اکثرا زیرنویس دراپ شده:)) فقط... Elfen Lied بوده که حالم ازش بهم خورد و سخت و سفت دراپش کردم:-" )
ادیت شد :D ، مرسی گفتی
پس F/Z و P-P فصلهای بعدش ادامه فصل 1ه ولی ادامه ندم هم مهم نیست، درست متوجه شدم؟

این دوتارو هم جواب بدی ممنون میشم ، ببخشید زیاد شد
ova نمیدونم چیه ، میشه توضیح بدید

• Like

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
ادیت شد :D ، مرسی گفتی
پس F/Z و P-P فصلهای بعدش ادامه فصل 1ه ولی ادامه ندم هم مهم نیست، درست متوجه شدم؟

این دوتارو هم جواب بدی ممنون میشم ، ببخشید زیاد شد
ova نمیدونم چیه ، میشه توضیح بدید
هم آره...هم نه... F/Z بیسش اینه که داستان Holy Grail War رو میگه، خود F/Z جنگ چهارمه ، F/SN و متعلقاتش جنگ پنجمه، یک سری Fateه دیگه هم داریم که تو دنیاهای موازی دیگه و ... روایت میشن و غیر از ایده اولیه ( Holy Grail War ) هیچ دخلی به هم ندارن:D در کل من هرچقدر فن F/Zم(انیمه اول کوتاه هست برام) همون حدودا هیتر F/SNم:D و دو شخصیت اصلیش با اقتدار به نظرم آشغال ترین کاراکترهای بین تمام انیمه ها هستن:D در کل : نبین آقا:)) در کل ادامه ندادن F/SN لطف بزرگی در حق خودته!
البته مشکل F/SN اینه از رو ویژوال ناوله، و خوب باید شخصیت اصلی به سر انجام برسه قاعدتا! که خو با توجه به شخصیت اصلی و چیزایی که میدونیم این بشر حقشه هر لحظه بمیره بره پی کارش! اما خو بالانس قدرت و منطق و ... کشک! کلا توهین به شعور مخاطبه :D صرفا یک کار اکشن میخوای ببینی، کارهای بهتری هم پیدا میشه:-" (+مقادیر زیاد دیگری از درد و بلاهایی که ویژوال ناول بودن سر یک اثر میاره!)
اما F/Z رمان بوده، نویسندش هم گن اوروباچیه که میگن دارک نویس خفنیه:D کوف و زهرمارهای ویژوال ناولی رو نداره دیگه و یک داستان درست درمونه:D

P-P کاراگاهی و این حرفاست تا حدی، فصل دوم ادامه فصل1 هست ولی... بشین ببین...یهو میزنم اسپویل میکنم! خودت دوتاش(این و F/Z) رو ببین در میابی:D (البته من هیتر ادامه های P-P نیستم:D ولی اگر فصل اول شاهکاره...فصل دوم "ای بدک نیست" هست برام ، گرچه یکی از دوستام انقدر بدش اومده که میگه اسم P-P رو دیگه جلوش نیارم...با اینکه عاشق فصل اول بود:(( )

OVA و ... ، قسمت های اسپیشالی هستن که حالا یا همزمان با پخش بلوری و ... اضافه میان بیرون، یا به مناسبت های دیگه پخش میشن و ... (جزو پخش هفتگی انیمه نیستن و بعدا میان به بیان ساده تر)

اون انیمه رو هم ندیدم، نمیدونم، فقط اخیرا عکساش رو چندجا دیدم به نظر طراحی کاراکترهای جالبی داشت:p اگر خوب بود بگید منم بزارم تو لیستم:D

Barcelona FC

کاربر سایت
Mar 24, 2013
3,415
چیا رو دیدی ؟ چه ژانری دوست داری ؟ انگلیسیت در چه حدی هست ؟
یه سایت قبلا بود بنام انیمه ورد که متاسفانه منحل شد ولی هنوز کاربراش ترجمه میکنن کارشون درسته ، چندجای دیگه هم هست که ترجمه میکنن
سایت تک انیمه اکثر انیمه هارو با زیرنویسشون ( از جاهای مختلف ) رایگان میزاره
همینا رو دیدم فقط :
همه کارهای میازاکی(که کارگردان بوده)
تمام فیلم های استودیو Ghibli
سریال Death Note
Mirai(2018)
انگلیسی برا چی؟ اگه برا زیرنویس میگی مشکلی با انگلیسی ندارم ولی بی زیرنویس اصلاً :D
ژانر هم همه چی می بینم محدودیتی نیست :D

@Akiba
دمِ شما هم گرم ممنون واقعاً :D
راستی چیزی؛ این انیمه سریالی های ۴۰۰ ۵۰۰ قسمتی (و بعضاً بیشتر :| ) رو واقعاً شروعشون به صرفَس؟ :D
یه جور اراده آهنین نمی خواد؟ :D
از اون طرف اون قدر پر طرفدارن آدم دلش هم نمیاد نگاه نکنه :|

• Like

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
1,007
نام
Ali
همینا رو دیدم فقط :
همه کارهای میازاکی(که کارگردان بوده)
تمام فیلم های استودیو Ghibli
سریال Death Note
Mirai(2018)
انگلیسی برا چی؟ اگه برا زیرنویس میگی مشکلی با انگلیسی ندارم ولی بی زیرنویس اصلاً :D
ژانر هم همه چی می بینم محدودیتی نیست :D

@Akiba
دمِ شما هم گرم ممنون واقعاً :D
راستی چیزی؛ این انیمه سریالی های ۴۰۰ ۵۰۰ قسمتی (و بعضاً بیشتر :| ) رو واقعاً شروعشون به صرفَس؟ :D
یه جور اراده آهنین نمی خواد؟ :D
از اون طرف اون قدر پر طرفدارن آدم دلش هم نمیاد نگاه نکنه :|

بعضی انیمه ها داستان نیمه کاره مونده ومجبوری ادامشو توی مانگا ( کمیک بوک ژاپنی ها ) بخونی و عمدتا مجبور میشی به زبان انگلیسی بخونیشون ، بخاطر همین درمورد انگلیسی پرسیدم

کار خوب خیلی زیاده وسلیقه ها متفاوت ، اما چند تا کار شاخص هست که تا حدودی میتونه سبک مورد علاقتو مشخص کنه تا بقیه بهت پیشنهاد های بهتری بدن
تو همون سایتی که گفتم میتونی یه خلاصه از هرکدوم رو بخونی تا دستت بیاد چجوره

1. Full metal alchemist : brotherhood
2. Cowboy Bebop
3. Smaurai champloo
4. Hunter x hunter
5. Mushishi (اگر خواستی شروعش کنی ترتیب دیدنشو مینویسم)
6. (shingeki no kyojin (attack on titan
7. Baccano
8. Berserk
9. Overlord
10. Barakamon
11. Great teacher onizuka
12. Haikyuu ( تو انیمه های ورزشی زیاد تجربه ندارم ولی برای شروع بنظرم بد نیست)
13. Hellsing ultimate
14. Shokugeki no souma
15. Neon genesis evangelion
16. ( Jojo bizzar adventure ( thanks me later
17. One piece (اگر حوصله نداری داستان 10 سال دیگه تمومشه جاش naruto رو ببین )
18. Kingdom
لیست بالا به ترتیب خوب بودن نیست ، هر کدوم از یه ژانر هست ولی بهترینه ژانر خودشه (سلیقه فردی )
اینا رو که ببینی شاخ اون ژانر رو دیدی و کمک میکنه بقیه راحت تر بهت پیشنهاد انیمه بدن

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,352
نام
مسلم
سلام
من سه چهار قسمتش رو دیدم و به نظرم کار متوسطی اومد، البته اینجا هر کسی یه سلیقه ای داره و ممکنه من از چیزی خوشم بیاد که شما بدت بیاد پس آخرش تصمیمت با خودته.
پ.ن: یه نصیحت هم بکنم: همین اول کاری سراغ انیمه های بلند نرو. آدم خبر نداره که چند سال دیگه زنده اس، پس بهتره وقتی که میخوای برای انیمه های بلند بزاری رو تا جای ممکن صرف انیمه های کوتاه ارزشمند کنی. انیمه های بلند هم همیشه هستن، وان پیس هم حالا حالاها تموم نمیشه، پس هر چی دیرتر انگوئینگ بشی کمتر زجر هفتگی میکشی (اگه به آنگوئینگ برسی).

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر