Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
سلام
سریال برسرک همین یک فصل و 25 قسمته؟ چون بنظرم داستانش تموم نشد!
پس چه میگویم من؟ :-" داستان تازه شروع شد:D
اگر کامل بود که نمیگفتم باید بری سمت مانگاش(گرچه میگن بهتره در کل:-" )

اون سه تا فیلم سینمایی هم فکر کنم همین آرکی که انیمه شده بود رو پوشش داده دوباره:D

@دوستان اهل فن، بیاید لینک مواد..ببخشید...مانگا رو برسونید به دستش :D

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
پس چه میگویم من؟ :-" داستان تازه شروع شد:D
اگر کامل بود که نمیگفتم باید بری سمت مانگاش(گرچه میگن بهتره در کل:-" )
اون سه تا فیلم سینمایی هم فکر کنم همین آرکی که انیمه شده بود رو پوشش داده دوباره:D

@دوستان اهل فن، بیاید لینک مواد..ببخشید...مانگا رو برسونید به دستش :D
پس برا چی بچه ها میگن بورو مانگا بخون :)
داستان تو مانگا هم هنوز تموم نشده ...
103762

من اگه میدونستم اینجوریه اصلا سمتش نمیرفتم :D این مانگاش هم که میگین هر ٢١۶سال یبار یه قسمتش منتشر میشه! حالا هم نمیشه ول کرد ای بابا خودمو چه مخمصه ای گرفتار کردم!

پ.ن: بیزحمت اگه لینک مانگا با زبون انگلیسی دارین بفرستین. ممنون :D
ویرایش: یادم رفت بگم، این سریالی که 2016 اومده ادامه اش نیست؟

آخرین ویرایش:

rezatala

کاربر سایت
Dec 27, 2018
214
View attachment 103762

من اگه میدونستم اینجوریه اصلا سمتش نمیرفتم :D این مانگاش هم که میگین هر ٢١۶سال یبار یه قسمتش منتشر میشه! حالا هم نمیشه ول کرد ای بابا خودمو چه مخمصه ای گرفتار کردم!

پ.ن: بیزحمت اگه لینک مانگا با زبون انگلیسی دارین بفرستین. ممنون :D
ویرایش: یادم رفت بگم، این سریالی که 2016 اومده ادامه اش نیست؟
حالت بهم میخوره یه قسمتش رو ببینی پر سان س وره

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
مگه قراره از شبکه ٢ ببینم سریالو :D . ادامه ی داستانه؟

معتقدم شبکه دو بهتر میتونست ادامه داستان رو هندل کنه تا چیزی که تو اقتباس 2016 انیمه دیدم

rezatala

کاربر سایت
Dec 27, 2018
214
معتقدم شبکه دو بهتر میتونست ادامه داستان رو هندل کنه تا چیزی که تو اقتباس 2016 انیمه دیدم
دقیقا.یعنی می دادن سیما فیلم یا صبا بسازه بهتر در میومد.حالا این دوستمون تاره اومده سراغش من بدبخت که یازده سال انتطار کشیدم چی بگم

• Like
Reactions: m.a.t and zack fair

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
اگه اینجوره که فقط مانگا رو باید ادامه بدم. این فیلم سینمایی ایش هم دانلود کردم یکم که جلو زدم اصلا خوشم نیومد نه از سبک انیمیشنش نه از چهره ی کارکترا مخصوصا گریفیث.

• Like

mehdi88

کاربر سایت
Dec 31, 2011
434
اگه اینجوره که فقط مانگا رو باید ادامه بدم. این فیلم سینمایی ایش هم دانلود کردم یکم که جلو زدم اصلا خوشم نیومد نه از سبک انیمیشنش نه از چهره ی کارکترا مخصوصا گریفیث.
ببین دوست عزیز خودتو الکی اذیت نکن از اولم اشتباه کردی رفتی انیمرو دیدی همین چیزی که دیدی هم باز خیلی از بخشای مهم داستانو فاکتور گرفتی و خیلی خودجوش از روشون پریده اگه از داستان خوشت اومده و دوست داری بدونی ادامش چی میشه بهت توصیه میکنم بری از چپتر 1 مانگا شروع کنی به خوندن بیای جلو تا بفهمی فضای دارک یعنی چی ! طراحی های مانگاها هم خارق العادست و بعضی صفحاتش اثر هنریه لذت میبری از خوندنش
مانگا ترجمه فارسی شده بگردی میتونی پیدا کنی اگرم دوست داری آنلاین بخونی که Berserk 1 | | MangaSail این لینکش اگه میخوای دانلود کنی که من سایتی نمیشناسم واسه دانلود دوستان بیشتر میتونن کمکت کنن
درنگ نکن استارت بزن که یکی از بهترین داستان هایی که تو زندگیت خوندی در انتظارته یه حماسه تاریک و تلخ و شیرین و مرموز
راستی اگه برسرک رو بخونی و سری دارک سولزم بازی کرده باشی میفهمی میازاکی چقدر الهام گرفته از برسرک

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
103832

یه مدت نه روزه ای سفر بودیم گوشه ایران (سیستان بلوچستان)
که یهو فصل دوئه Re:Zero تایید شد.
اگه در جریان باشید نزدیک همین یه ماه پیش این جا یه پست زدم که اگه دو تا انیمه باشه که بگم ادامه شون بیان و ادامه بقیه انیمه های منحل شه، یکیشون کینگدامه اون یکی همین Re:Zero ئه.

معرفی شدن فصل دوئه ری زیرو تو این بازه زمانی واقعاً ذکاوت آدمایی که فرنچایز دستشونه رو نشون میده. جدا از همزمانی معرفی فصل دوئه انیمه با اطلاعات پخش OVA فلش بک امیلیا (که شدید Canon و مهم ـه) خود معرفی هم دقیقاً موقعی اتفاق افتاد که عطش این موضوع داشت دوباره بلند می شد (اشتباهی که سر شینگکی اتفاق افتاد و فصل دوئه انیمه نتونست تو زمانی که عطش درخواستش تو اوجش بود خودش رو برسونه)
از طرفی هم تیزر خیلی خوب بود. یه بحثی که در مورد معرفی انیمه های اقتباسی اینه که چجوری یه ملتی رو بکشونی سمت Source Material و منبع اقتباس... یه بحث دیگش اینه که چجوری آدمایی که منبع اقتباس رو خوندن و دیدن رو بکشونی سراغ انیمه. از اون جا که الان لایت ناول رسیده آرک ششم خیلی مهمه دوباره برای ویزیت آرک چهارم ملت لایت ناول خون رو بکشونی سمت فصل دو. و هولی شعط... ریز نکاتی که تو تیزر برای اینا بود یکی از یکی هایپ تر بود...تهش هم که بانو اون بالا فنجون به لب...>:)>:):x:x>:)>:)

خلاصه که دمشون گرم... اگه هدفشون هایپ کردن بود که ترکوندن تیزر معرفی SAO:A که اومد یه ماه طول کشید برسه به به یه میلیون بازدید تو یوتیوب. تریلر تیزر این یکی یه هفته ای دو میلیون View خورد. نوش جونش :D

این تیکه متن بر خلاف ظاهرش اسپویل نداره :D :
میمونه خود محتوا. از قضای اتفاق معرفی انیمه با نزدیک شدن فن ترنسلیت انگلیسی ایی که من میخونم به فاز نهایی آرک چهار وب ناول (و خب مطرحه به طور کلی) همزمان شده و یه ایده خوبی از کل آرک به غیر از فاز پایانی اش دارم...(که میگن فاز پایانی به شدت مخوفی داره) از لحاظ داستانی مطمئناً از فصل اول بهتره کل آرک چهارم. و خب احتمالاً همون حاشیه های فصل اول رو داشته باشیم (که خوبه>:)) اکشن هم داریم... اونم خیلی خوب و خشن و خونی مالی اش>:)>:) (ناگاتسوکی تاپِّی آدم به شدت سادیستی ـه باور کنید :|) شخصیت های جدید، خوبن کلا... امیدا رو بالا نبرین...البته به غیر از یک نفر عملاً... اون یه نفر رسماً عامل ـیه که درست پیاده شه انیمه میکوبونه به سقف هر فصلی که توش باشه!!

و این که ارک چهارم آرک طولانی ایه. فصل اول انیمه با یه سری حذفیات بین آرک دو و سه (که بعداً OVA شدن) تو 25 قسمت 8 جلد و نصفی رو اقتباس کرد (قبلاً هم گفتم یه بخشی از آرک سه تو انیمه به دلایل کاملاً درستی انیمه نشدن) آرک چهار عملاً 6 جلده تو لایت ناول. و تو این 6 تا آرکی که از وب ناول اومده هم طولانی ترین شونه. طبیعیه 25 قسمت کامل روش باشن... در حقیقت تنها چیزی که میتونه الان امیدم رو از بین ببره احتمال 13 قسمتی بودن انیمه است. در غیر این صورت مطمئناً با چیز فوق خفنی روبروییم.

و یه چیز دیگه امیدوارم یا به طرز معجزه آسایی همین پاییز با OVA امیلیا پخش شه انیمه یا دیگه عقب تر از زمستون نره

طراح هنری لایت ناول هم گرفته یه آرت برا معرفی فصل دو زده...که خب یخورده اسپویل داره می کنم اش تو تگ

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
@Police _ 110 و یا هرکسی که لوپین (2015) رو دیده :D
این قضیه ی پخشش چجوریا بوده؟ چیزی که من دارم 26 قسمته،زیرنویسی که میبینم 24 قسمته! حالا کار نداریم نابود میشم سر هماهنگیه هر قسمت و به فرمول خاصی نمیرسم:-"
ولی کلا عجیب غریبه! :D

الان رسیدم قسمت 15ـی که دارم،توی زیرنویس ها چیزی پیدا نکردم بهش بخوره (و تاپیک ترجمش هم رفتم گویا نبود کلا،احتمالا یکی از اون دو قسمت اضافیه) دوباره از اونطرف چک کردم فکر کنم قسمت 25ـش ، با فایل زیرنویس قسمت 6 یا 7 میخوره! :-" وضعیت عجیب غریبی داره!
حالا اینکه... این دو قسمت دیگه اسپیشال بودن؟ زیرنویس دارن یا بدون زیرنویس باید ببینم؟ تکلیف چیست؟ :D (فعلا برم قسمت 15 رو بدون زیرنویس ببینم،تا فردا بیام برای اون یکی دیگه ببینم جوابی یافت میشه یا نه :D )
اینکه جوابی براش نبود گویا:D به هر حال تموم شد رفت:-"

دوستان گرام! Lupin Part V قسمت اول رو ازش زیرنویسی دارید؟ AW چیزی که من میبینم گویا قسمت اول رو در حرکتی بس ناجوانمردانه( :p ) فقط هاردساب گذاشتن:(

گرچه فکر کنم اینم جوابی نمیرسه و میشینم با زیرنویس انگلیسی میبینمش :-"

• Like

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
پنج قسمت اول : عجب!!! چقدر دارک شده لوپین!!! از این خبرا نبود که:D (البته سری مینه فوجیکو هم که دو قرن پیش دیدم فکر کنم دارک بود تا حد زیادی: دی )
قسمت ششم : WTF! چرا تبدیل شد به درجه سنی خردسالان؟ :|
قسمت هفت : برگشتیم سرجای خودمون:D

ولی بین این فضای دارک و فضای سری 2015... هممم...هر دوتاش خوبن! ولی 2015ـه یه مقدار جذاب تر بود! :D خل بازی ها و رقابت هاشون هیجان بیشتری داشت:D حالا بریم جلوتر ببینیم چطور میشه! البته اینم نکات مثبت خودش رو داره :D

• Like

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,420
نام
مسلم
YzvQ1Nj.jpg
Higurashi When They Cry رو چند سال پیش به خاطر حماقت خودم و شباهتش با Elfen Lied بعد از چند قسمت دراپ کردم ولی دو سه هفته قبل که دوباره تصمیم گرفتم از اول ببینمش تازه متوجه شدم که چه جواهری بوده و نباید در موردش زود قضاوت میکردم. گرافیک انیمه خیلی قدیمیه و اولش یه ذره توی ذوق میزد ولی بعد از چند قسمت برام عادی شد و داستان مرگ های مرموز هینامیزاوا هم اونقدر جذابیت داشت که دیگه به گرافیک اهمیت ندم یه سره جلو برم. انیمه اقتباسیه و توی دو تا فصل تموم شد و هر دو فصلش هم انصافاً خیلی خوب بودن ولی من بیشتر فصل اول رو دوست داشتم به خاطر اون حس مرموز بودنش و حال و فضای داستان که فرق بین واقعیت و توهم مشخص نبود. صداگذاری انیمه و موسیقیش عالی بودن مخصوصاً اوپنینگ اول انیمه که خیلی Creepy ـه و یه سری پیام مخفی توی خودش داشت که بعد از دیدن انیمه تازه معلوم شدن (وجداناً ملت چقدر توی این چیزها دقت میکنن، رفتن اون تیکه اول اوپنینگ که به نظر داره هندی میخونه رو برعکس کردن و عبارت nigerarenainda رو کشف کردن:D). اوپنینگ دوم انیمه هم قشنگ بود ولی بیشتر از همه با اندینگ اولش حال کردم و بعد از هر قسمت واقعاً میچسبید، یه حس غم انگیزی داره و تصاویر غروب و جنگل و ساتوری که پایین میاد واقعاً روح افزا هستن، برای تقویت زبان Jenglish هم خیلی خوبه:> میخواستم یکی از اوپنینگ ها رو بزارم ولی واقعاً دلم نیومد اندینگ Why or Why Not رو نادیده بگیرم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر