6.20( TN-A / Homebrew Enabler (HEN

mohsen941

کاربر سایت
Jan 6, 2011
8
داداشی فایلهای cso رو هم تو پوشه iso تو روت کپی کنم و با همون نرم افزار اجرا کنم؟ یعنی فرقی نمیکنه؟ میشه توضیح بدی؟ در ضمن خدای جنگ و بازی های معروف هم به همین آسونی اجرا میشن یا دنگو فنگ داره؟

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
داداشی فایلهای cso رو هم تو پوشه iso تو روت کپی کنم و با همون نرم افزار اجرا کنم؟ یعنی فرقی نمیکنه؟ میشه توضیح بدی؟ در ضمن خدای جنگ و بازی های معروف هم به همین آسونی اجرا میشن یا دنگو فنگ داره؟
هر بازی می خوای بریز تو ISO بعد با برنامه اجرا کن
بدون هیچ دردِ سری اجرا می شه!;)

ramin_pilot

کاربر سایت
Feb 12, 2010
74
7-Prometheus ISO Loader for 6.20 TN-A Releasedرا دانولد کرده و در پوشه PSP>GAME قرار دهید!سپس از طریق hen اجرا کنید در روت مموری هم پوشه ISO را درست کرده و بازی ها را در آن قرار دهید!
اگر در منوی XMB برنامه ISO LOADER هنگ کرد دوباره مراحل را انجام دهید زمانی که به محیط XMB برگشتید مموری را از کنسول خارج کنید!سپس دکمه SELECT رو بزنید و گزینه RESTART VSH را انتخاب کنید و بعد از ریست شدن مموری را جا بزنید!و بعد برنامه رو اجرا کنید یه باگ هست که اشالا بر طرف خواهد شد!

1-بعد از اینکه از حالت فشرده خارج کردید تمامی فایل ها رو به مسیر ms0:/PSP/SYSTEM انتقال دهید!

2-حالا اون بازی رو که می خواهید اجراش کنید!بگیریدش و روی برنامه DOWNLOAD OPENIDEA EBOOT BUILDER که دانلود کردید رهاش کنید(درگ اَند دراپ)

3-بعد از اینکه کار کانورت تمام شد EBOOT.bin به دست آمده را در میسر ms0:/PSP/GAME/anynamehere/EBOOT.PBP انتقال دهید (anynamehere می تونید اسم بازی رو بنویسید!)

!

ببخشید میشه این جا ها رو توضیح دهید ( جتهای قرمز )
مرسی

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
آفا من GOW:GOS رو دانلود کردم تو منو وقتی new game رو میزنم...صفحه سفید میشه و اهنگ پخش میکنه...چیکار کنم؟؟؟:(
تو محیط XMB دکمه Select رو بزنید و CPU , XMB رو روی 333 تنظیم کنید
اگر درست نشد مشکل از بازیتون هست!
من بدون مشکل اجرا کردم!

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
آقا ببخشید یعنی الان من این آموزشو تا مرحله 6 انجام بدم ، میشه دیگه بازی بریزم تو iso و بعد بازی کنم؟
الان دو تا برنامه گذاشتن 6.20 TN-A (HEN)

ورژن جدید برنامه 6.20 TN-B (HEN)

کدوم را دانلود کنم ؟
مرسی
TN-B رو دانلود کنید!
آره می تونید

toraj.rap

کاربر سایت
Mar 30, 2010
90
نام
تورج
آقا ببخشید یعنی الان من این آموزشو تا مرحله 6 انجام بدم ، میشه دیگه بازی بریزم تو iso و بعد بازی کنم؟
الان دو تا برنامه گذاشتن 6.20 TN-A (HEN)

ورژن جدید برنامه 6.20 TN-B (HEN)

کدوم را دانلود کنم ؟
مرسی
TN-b رو دانلود کون هم بهتره هم امکان دانگرید وجود داره

Mr.SaBz

کاربر سایت
Jan 14, 2011
2
! S.o.S

سلام به همه دوستان
من با اجرای ISO مشکل دارم ....
بعد از اجرای hen و restart vsh وقتی که از منو game برنامه prometheus iso loader رو انتخاب می کنم بعد از انتخاب بازی پیغام launching iso می یاد و برمی گردم تو منو اصلی دوباره ... !!!:((
حالا تو محیط برنامه وقتی که iso mode رو روی M33 بذارم مشکل بالا به وجود می یاد و قتی که iso mode رو روی NP9660 بذارم بعد از انتخاب iso صفحه مشکی می شه و psp هنگ می کنه
fake region رو هم دستکاری کردم و از ورژن جدید برنامه هم استفاده کردم ولی باز هم نتیجه نداد ...
دستگاهم psp-3004 هستش ممنون می شم راهنمایی کنید :crying:

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
سلام به همه دوستان
من با اجرای ISO مشکل دارم ....
بعد از اجرای hen و restart vsh وقتی که از منو game برنامه prometheus iso loader رو انتخاب می کنم بعد از انتخاب بازی پیغام launching iso می یاد و برمی گردم تو منو اصلی دوباره ... !!!:((
حالا تو محیط برنامه وقتی که iso mode رو روی M33 بذارم مشکل بالا به وجود می یاد و قتی که iso mode رو روی NP9660 بذارم بعد از انتخاب iso صفحه مشکی می شه و psp هنگ می کنه
fake region رو هم دستکاری کردم و از ورژن جدید برنامه هم استفاده کردم ولی باز هم نتیجه نداد ...
دستگاهم psp-3004 هستش ممنون می شم راهنمایی کنید :crying:
یکی دیگه از دوستان تو سایت مشکلِ شما رو دارن!
نمی دونم موضوع چیه؟با همه بازی های اینطوری هست؟!

یه بکاپ بگیرید از رم بعد فرمت بکنید مموری رو با خود پی اس پی ببینید درست می شه!

Mr.SaBz

کاربر سایت
Jan 14, 2011
2
یکی دیگه از دوستان تو سایت مشکلِ شما رو دارن!
نمی دونم موضوع چیه؟با همه بازی های اینطوری هست؟!

یه بکاپ بگیرید از رم بعد فرمت بکنید مموری رو با خود پی اس پی ببینید درست می شه!

بله برای همه باز ها اینجوریه ...
حتی دیشب هم God Of War - Ghost Of Sparta رو دانلود کردم ولی باز هم اینجوری شد
فرمت هم کردم (خیلی زیاد) حتی با رم جدید هم امتحان کردم ولی باز هم همینجوریه ...

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
تو پست اول یه روش دیگه قرار دادم برای اجرا از محیط XMB از اون استفاده کنید ببنید درست می شه

toraj.rap

کاربر سایت
Mar 30, 2010
90
نام
تورج
منم یه راهنمایی کنم اگه نتونستی درست کنی دانگرید کن به 5.03 باش حال کن اموزشم سید بهت میده خیلی راحت هم هست:d

toraj.rap

کاربر سایت
Mar 30, 2010
90
نام
تورج
سلام الان تو سایت خوندم هک جدیدی که برای psp 6.20 میاد TN_C به امکان 90%هم میشه انلاین بازی کرد و هم هک ثابت میشه یعنی روشن خاموش بشه هک نمیپره

منبع : pspgen

• Like
Reactions: taherism

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر