6.20( TN-A / Homebrew Enabler (HEN

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
با سلام
بالاخره این فریمور امروز ریلیز شد بعد از اینکه خودم اجراش کردم بدون هیچ مشکلی می خوام آموزشش رو برای شما هم قرار بدم

قابلیت اجرای ISO و CSO را دارد

نیازی با خواندن متن های پنهان نیست!(برای کسانی که می خوان سیر کار هک رو بدونن خوب هست!)پس کسانی که علاقه ندارن نخونن!

اول تمامی موارد رو دانلود کنید!

آخرین ورژن منتشر شده!با این ورژن دیگه نیازی به دمو پاتاپون ندارید(ساین شده هست!) 6.20 TN_C

PSPgo 6.20 FW Update

PSP-1000/2000/3000 6.20 FW Update

اول کپی خور دستگاه رو بپرونید و بعد با توجه به توع پی اس پیتون از دو لینک آخر استفاده کنید!(هر دوش رو دانلود نکنید!)و بعد از دانلود EBOOT.PBP را در مسیر PSP>GAME>UPDATE انتفال دهید و از PSP آپدیت کنید!

1-از مموری خود بکاپ بگیرید!بعد فورمت کنید!(خودم بدون فرمت انجام دادم اجرا نشد!)

2-TN-C را در مسیر PSP>GAME قرار دهید و از منوی GAME اجراش کنید زمانی که به منوی XMB برگشتید پی اس پی شما هک شده!

3-Prometheus ISO Loader for 6.20 TN-A Releasedرا دانلود کرده و در پوشه PSP>GAME قرار دهید!سپس از طریق hen اجرا کنید در روت مموری هم پوشه ISO را درست کرده و بازی ها را در آن قرار دهید!
2-دموی پاتاپون 2 را در میسر PSP>GAME قرار دهید!

3-Half Byte Loader R109 for Patapon 2را از حالت فشرده خارج کرده!سپس h.binوhblرا در روت مموری قرار دهید

4-6.20 (TN-A (HENرا از حالت فشرده خارج کرده و به میسر PSP>GAME>HEN>EBOOT.PBPانتقال دهید!(دوستانی که پی اس پی 3000 دارن از این استفاده کنن!)

5-Patapon 2 SAVEDATA Exploitرا از حالت فشرده خارج کرده و به مسیر PSP>SAVEDATA انتقال دهید!

6-پی اس پی را از زایانه جدا کرده!و به قسمت Game بروید و دموی پاتاپون را اجرا کنید!وبعد سیو را لود کنید و بعد زمانی که وارد محیط بازی شدید دکمه R را بزنید!و در منوی باز شده HEN را انتخال کنید حالا شما به محیط XMB بر گشتید!
7-Prometheus ISO Loader for 6.20 TN-A Releasedرا دانولد کرده و در پوشه PSP>GAME قرار دهید!سپس از طریق hen اجرا کنید در روت مموری هم پوشه ISO را درست کرده و بازی ها را در آن قرار دهید!
اگر در منوی XMB برنامه ISO LOADER هنگ کرد دوباره مراحل را انجام دهید زمانی که به محیط XMB برگشتید مموری را از کنسول خارج کنید!سپس دکمه SELECT رو بزنید و گزینه RESTART VSH را انتخاب کنید و بعد از ریست شدن مموری را جا بزنید!و بعد برنامه رو اجرا کنید یه باگ هست که اشالا بر طرف خواهد شد!
اگر می خواهید بازی ها از محیط XMB اجرا بشن متن زیر را بخوانید اگر نه نیازی به خواندن ندارید

برای اجرای بازی ها از منوی XMB ابتدا این فایل را دانلود کنید! سپس فولدر PSP را به مموری خود انتقال دهید!
سپس Hen را لود کرده و وارد برنامه Iso Tools شوید!(بازی باید ISO باشه نه CSO ) و روی بازی مورد نظر دکمه X را زده و گزینه! Make XMB_ICON را انتخاب کنید!و بعد Yes بزنید و بعد از اتمام کار باز هم دکمه X رو بزنید و با استفاده از دکمه Home از برنامه خارج شید و از منوی Game بازیتون رو اجرا کنید!

کار تمام!

دوستان من این کار روی پی اس پی خودم انجام دادم بدون هیچ مشکلی پس عواقب درست انجام ندادن آن با خود شماست!(هر چند به نظرم هیچ خطری نداره!)

آپدیت می شود!

آخرین ویرایش:

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
به نظر میاد هنوز مشکل داره برنامه PSPdisp رو نمی تونم از توی محیط xmb اجرا کنم در صورتی که از منوی خود برنامه اجرا می کنم!!!

hani-kb

کاربر سایت
Sep 21, 2010
102
نام
هاني
ای به این خوشکی شانس.شارژم وط کار تموم شد.اشکال نداره.
فقط همه چیز رو ریختم.رفتم تو محیط بازی سیو رو لود کردم R رو زدم بعد رفت تو یه منو که نوشتnot found بعدش رفت تو یه پنجره که عکس یه جادوگر اومد که همون hbl بود من رفتم henرو انتخاب کردم دیدم
باز not found نوشت یه کم موند خاموش شد؟
مراحل رو خوب رفتم؟

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
ای به این خوشکی شانس.شارژم وط کار تموم شد.اشکال نداره.
فقط همه چیز رو ریختم.رفتم تو محیط بازی سیو رو لود کردم R رو زدم بعد رفت تو یه منو که نوشتnot found بعدش رفت تو یه پنجره که عکس یه جادوگر اومد که همون hbl بود من رفتم henرو انتخاب کردم دیدم
باز not found نوشت یه کم موند خاموش شد؟
مراحل رو خوب رفتم؟
کجا not found می نوشت؟

rashel

کاربر سایت
May 31, 2010
40
سلام دوستان یه نکته بگم اونم اینه اگر psp رو خاموش روشن کنید دوباره به حالت اول یعنی همون ورژن 6.20 باز میگرده و باید دوباره کرکش کنید

• Like
Reactions: ™Meysam

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
سلام دوستان یه نکته بگم اونم اینه اگر psp رو خاموش روشن کنید دوباره به حالت اول یعنی همون ورژن 6.20 باز میگرده و باید دوباره کرکش کنید
دقیقا درست می فرمایید!

در ضمن یه اینترنت هم نمی تونید وصل شید!(PSN)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر