6.20( TN-A / Homebrew Enabler (HEN

ghofli

کاربر سایت
Dec 25, 2010
112
سلام
من می خوام پی اس پی خودم رو که 5.03 هستش به 6.20 آپدیت کنم .ولی وقتی فایل EBOOT.PBP رو که دانلود کردم و تو مسیر PSP/GAME کپی می کنم تو منوی GAME نمی یاد که من بتونم اونو آپدیت کنم .
کسی می دونه مشکل از کجایه؟

تو گیم تو یه فولدر که میسازی اسمشم میذاری update کپی میکنی بعد میاد

danial1

کاربر سایت
Oct 24, 2007
274
دانلود:
(ISO Tool 1.960 - (1.5 MiB

محتویات فولدر دانلود رو در مموری psp کپی کنید سپس ISO Tool رو از داخل پی اس پی اجرا کنیددر داخل برنامه لیست بازیهای شما رو نشون میده روی هر بازی که میخواهید x رو بزنید وگزینه MAKE XMB ICON رو انتخاب کنید حالا دکمه مثلث رو بزنید و گزینه exit رو ان تخاب کنید ....
حالا ایکن بازی در منو گیم خواهد بود....

دوست عزیز باید فولدر iso tool رو در روت رم کپی کنیم دیگه ؟ من این کار رو کردم ولی نمیدونم چطوری باید از داخل پی اس پی اجراش کنم ، اصلا این فایل رو نشون نمیده . با تشکر

danial1

کاربر سایت
Oct 24, 2007
274
درست شد باید تو مسیر گیم میریختم ، فقط یه سوال : دیگه با وجود این برنامه و آمدن آیکون بازیها تو XMB دیگه میتونیم برنامه Prometheus_Iso_loader رو پاک کنیم ؟

RayMond_021

کاربر سایت
Jan 26, 2011
10
دوستان کمککککککک !!!
من تو همین اول کار گیر کردم !! :d
همه ی مراحل رو کامل و به ترتیب انجام میدم, ولی وقتی که بازی پاتاپون رو اجرا میکنم موقع لود کردن او سیو این ارور رو میده:
System data not found. Unable to proceed with auto-save feature
Would you like to create a new save file
یعنی به زبون ساده تر نمیتونه Save رو پیدا کنه !! چیکار باید بکنم ؟؟ لطفا" کمکم کنید !!
دستگاهم 3004 فیرمور 6.20

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
دوستان کمککککککک !!!
من تو همین اول کار گیر کردم !! :d
همه ی مراحل رو کامل و به ترتیب انجام میدم, ولی وقتی که بازی پاتاپون رو اجرا میکنم موقع لود کردن او سیو این ارور رو میده:
System data not found. Unable to proceed with auto-save feature
یعنی به زبون ساده تر نمیتونه Save رو پیدا کنه !! چیکار باید بکنم ؟؟ لطفا" کمکم کنید !!
دستگاهم 3004 فیرمور 6.20
وقتی گفت :
بزنید No

یا اصلا از TN_C استفاده کنید که اصلا نیازی با دمو نیست!

RayMond_021

کاربر سایت
Jan 26, 2011
10
وقتی گفت :
بزنید No

یا اصلا از TN_C استفاده کنید که اصلا نیازی با دمو نیست!

من No رو میزنم و وارد بازی میشم ولی وقتی که R رو میزنم هیچ اتفاقی نمیوفته و وارد HEN نمیشه !!
راستش من میخوام به 5.03 دانگرید کنم و واسه این کارم باید TN_B نصب باشه, میشه راهنماییم کنین ؟؟!!

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
من No رو میزنم و وارد بازی میشم ولی وقتی که R رو میزنم هیچ اتفاقی نمیوفته و وارد HEN نمیشه !!
راستش من میخوام به 5.03 دانگرید کنم و واسه این کارم باید TN_B نصب باشه, میشه راهنماییم کنین ؟؟!!
یعنی وارد بازی می شه؟
حتما یه جارو درست انجام ندادید!

اینم آموزش:
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=37187

RayMond_021

کاربر سایت
Jan 26, 2011
10
بله وارد بازی میشه ولی نمیتونه فایل Save رو پیدا کنه !!
بیش از 10 بار هم تمام مراحل رو مو به مو و با دقت کامل انجام دادم ولی فایده نداشت !!
اسم پوشه ای که من دانلودش کردم و ریختم تو قسمت PSP>SAVEDATA, این هست: UCUS98732_DATA02 میشه بگین اسم پوشه ی شمام همینه یا نه ؟!
چون ظاهرا" با اسم پوشه مشکل داره !!

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
بله وارد بازی میشه ولی نمیتونه فایل Save رو پیدا کنه !!
بیش از 10 بار هم تمام مراحل رو مو به مو و با دقت کامل انجام دادم ولی فایده نداشت !!
اسم پوشه ای که من دانلودش کردم و ریختم تو قسمت PSP>SAVEDATA, این هست: UCUS98732_DATA02 میشه بگین اسم پوشه ی شمام همینه یا نه ؟!
چون ظاهرا" با اسم پوشه مشکل داره !!
شما hen رو در روت مموری قرار می دید؟!
اسم فایل درسته

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر