6.20( TN-A / Homebrew Enabler (HEN

ghofli

کاربر سایت
Dec 25, 2010
112
سلام الان تو سایت خوندم هک جدیدی که برای psp 6.20 میاد TN_C به امکان 90%هم میشه انلاین بازی کرد و هم هک ثابت میشه یعنی روشن خاموش بشه هک نمیپره

منبع : pspgen

کجاش نوشته هک ثابت میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بعدش دوستانی که واردن بگن این رامی که 50mbازاد کردن به چه دردی میخوره؟؟

آخرین ویرایش:

toraj.rap

کاربر سایت
Mar 30, 2010
90
نام
تورج
کجاش نوشته هک ثابت میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بعدش دوستانی که واردن بگن این رامی که 50mbازاد کردن به چه دردی میخوره؟؟
هک ثابت ننوشته ولی من رو یه سایت دیگه خوندم که برای هک ثابت 60% کار و رفتن

toraj.rap

کاربر سایت
Mar 30, 2010
90
نام
تورج
سلام دوستان
TN-C HEN هم امد
ابتدا این فایل را دانلود کنید download
اول دستگاه اگه هک شده از حالت هک خارج کرده چون امکان داره هنگ کنه
فایل HEN قبلی پاک کنید بعد فایل را از زیپ خارج کرده و فولدر TN-C HEN مستقیم میریزی تو psp/game وبعد وارد قسمت GAME روی tn homebrew enable رفته و اجرا کنید و هک شد
برای من بازی ها رو از محیط xmb اجرا نکرد هنوز از iso loder استفاده میکنم ولی همین الان از psn دارم تم دانلود میکنم;)

آخرین ویرایش:

hamed.sharafi

کاربر سایت
Mar 10, 2010
101
نام
singlepboy@yahoo.com
بابا الان که دیگه خیلی راحت شده کارا !
هک ثابت میخواید چیکااااار ؟!!!!
فوق فوقش به فرض که هکش پرید ! کل مراحل هک 5 ثانیه هم نمیشه !!! بعدشم مگه قراره فرت و فرت هک بپره ؟! فوقش چند روزی یه بار ! اگر مثل قدیم میخواستید رو 6.20 ، patapon و hbl اجرا کنید یا روی 5.03 ، checkhen اجرا کنید یه حرفی ... از اینا گذشته ... به نظرم الان اولویت هکرها باید روی اجرای بازی ها از xmb باشه که خیلی واجب تره . و همین طور اجرای آنلاین بازی ها . چون سونی میتونه patch کنه این روش رو و هکر ها باید دنبال راههای جدید باشن ...
راستی یه سوال . الان 6.35 میتونه آنلاین بازی کنه یا چون 6.37 اومد دیگه نمیشه ؟!

FALCON6

کاربر سایت
Jul 20, 2009
157
نام
amir
بابا الان که دیگه خیلی راحت شده کارا !
هک ثابت میخواید چیکااااار ؟!!!!
فوق فوقش به فرض که هکش پرید ! کل مراحل هک 5 ثانیه هم نمیشه !!! بعدشم مگه قراره فرت و فرت هک بپره ؟! فوقش چند روزی یه بار ! اگر مثل قدیم میخواستید رو 6.20 ، patapon و hbl اجرا کنید یا روی 5.03 ، checkhen اجرا کنید یه حرفی ... از اینا گذشته ... به نظرم الان اولویت هکرها باید روی اجرای بازی ها از xmb باشه که خیلی واجب تره . و همین طور اجرای آنلاین بازی ها . چون سونی میتونه patch کنه این روش رو و هکر ها باید دنبال راههای جدید باشن ...
راستی یه سوال . الان 6.35 میتونه آنلاین بازی کنه یا چون 6.37 اومد دیگه نمیشه ؟!
والا من نمیدونم من که فریممو از 5.03 تغییرش ندادم ولی فکر نکنم اینجوری باشه که نتونی آنلاین بری وقتی 6.37 بیاد که البته اومده!

hamed.sharafi

کاربر سایت
Mar 10, 2010
101
نام
singlepboy@yahoo.com
والا من نمیدونم من که فریممو از 5.03 تغییرش ندادم ولی فکر نکنم اینجوری باشه که نتونی آنلاین بری وقتی 6.37 بیاد که البته اومده!

معمولا از این کارا میکنن که کاربرا رو مجبور به update کنن ...
اگر اینطوری نبود نیازی نبود رو 6.20 این قابلیت رو هکرها با وقت گذاشتن فعال کنن !

ghofli

کاربر سایت
Dec 25, 2010
112
میشه کامل توضیح بدی چی میشه اجرا نمیشه

الان که رفتم 35 ولی خوب من پاتاپونو اجرا میکنم بعد از hbl میرم hen رو اجرا میکنم اون نوشته ها سری اولیش میاد ولی بعدیش نمیاد اون سری دومیا نمیاد به تو خودکار میاد تو xmb هیچ هکی هم نمیشه

hamed.sharafi

کاربر سایت
Mar 10, 2010
101
نام
singlepboy@yahoo.com
الان که رفتم 35 ولی خوب من پاتاپونو اجرا میکنم بعد از hbl میرم hen رو اجرا میکنم اون نوشته ها سری اولیش میاد ولی بعدیش نمیاد اون سری دومیا نمیاد به تو خودکار میاد تو xmb هیچ هکی هم نمیشه
tn-c برای اجرا اصلا به patapon احتیاج نداره که !
مستقیم از xmb اجرا میشه !!!! شما معلوم نیست چیو اجرا کردی اونوقت میگی نمیشه ... !

toraj.rap

کاربر سایت
Mar 30, 2010
90
نام
تورج
خوب دوسته من اول اموزشو بخون بعد بگو نمیشه تو این هک فقط میری تو گیمه و رو tn یه بار دایره میزنی همین

toraj.rap

کاربر سایت
Mar 30, 2010
90
نام
تورج
اجرای بازیها در محیط XMB

دانلود:
(ISO Tool 1.960 - (1.5 MiB

محتویات فولدر دانلود رو در مموری psp کپی کنید سپس ISO Tool رو از داخل پی اس پی اجرا کنیددر داخل برنامه لیست بازیهای شما رو نشون میده روی هر بازی که میخواهید x رو بزنید وگزینه MAKE XMB ICON رو انتخاب کنید حالا دکمه مثلث رو بزنید و گزینه exit رو ان تخاب کنید ....
حالا ایکن بازی در منو گیم خواهد بود....

nico-smy

کاربر سایت
Dec 30, 2010
20
سلام
من می خوام پی اس پی خودم رو که 5.03 هستش به 6.20 آپدیت کنم .ولی وقتی فایل EBOOT.PBP رو که دانلود کردم و تو مسیر PSP/GAME کپی می کنم تو منوی GAME نمی یاد که من بتونم اونو آپدیت کنم .
کسی می دونه مشکل از کجایه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر