معرفی برنامه های کاربردی نینتندو سوییچ

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
با سلام خدمت همه دوستان
هدفم از ایجاد این تابیک معرفی برنامه های کاربردی نینتندو سوییچ و حتی امولاتورها و غیره نیز میباشد و از همه دوستان درخواست دارم هر چی در این مورد تجربه دارن به اشتراک بزارن چون حوزه فعالیت سوییچ نسبت به بقیه کنسولها کمتره و اشتراک این موارد به همه ما کمک میکنه.با تشکر

اولین مورد که من بهش برخوردم و خیلی هم کاربردی برام بوده برنامه nxmtp که بدون در اوردن مموری شما میتونید مثل گوشی موبایل بصورت MTP به کامپیوتر متصل بشید و حافظه های سوییچ حتی دخلی دسترسی دارید که بهتره فقط شما با همون حافظه مموری جانبی که دارید فایل بریزید و به دوتای بقیه کاری نداشته باشید که مشکلی برای دستگاتون پیش نیاد و در عکس مشخص کردم در زیر و این برنامه یه ایراد بد داره که فایلهای بزرگتر از 4 گیگ رو منتقل نمیکنه و وسط کار قطع میشه که اگه این ایراد رو نداشت مشکل دراوردن مموری سوییچ بکل رفع میشد ولی بازیها و غیره که زیر 4 گیگ حجم هستن رو راحت شما میتونید بریزید داخل مموری و نصب کنید و واقعا هم کاربردیه و شما یه فایل کم حجم برنامه میخواید بریزید و راحت با کابل میریزد و نمیخواد ftp کنید یا مموری در بیارید.

لینک دانلود nxmtp

switch

برای نصب هم فایل رو از حالت فشرده دربیارد و در همون فولدر switch بریزید و در ردیف برنامه های hb menu میاد.
نکته اگه برنامه اجرا شد و اومد بیرون ممکنه مال هک مورد استفاده شما باشه یا خود من روی یه سوییچ دیگه که فریمور 4 بود تست کردم همین مشکل داشت ولی اپدیتش کردم به 6.2.0 اجرا شد و اینکه اگه برنامه اجرا شد و pc شما نشناخت درایورهای برنامه TegraRcmGUI رو نصب کنید.

1.jpg

2.jpg

ویرایش
لینک پستهای اموزشی این تابیک

اموزش نصب امولاتور Retroarch
امولاتورهای مستقل Pnes و Psnes و Pgen و Melonds برای بازیهای نینتندو و سوپر نینتندو و سگا مگا درایو و نینتندو ds همراه با کاور بازیها بصورت اماده
استفاده از هر سه کاستوم فریمور رینکس و sxos و اتمسفر بصورت همزمان
اموزش نصب بازیهای nsp و xci و nsz و xcz از طریق pc با برنامه Tinfoil و lithium
برنامه Dev Menu و DBI برای حذف درخواست اپدیت بازیها
اضافه کردن شخصیت دختر(Linkle) برای بازی The Legend of Zelda Breath of the Wild
اموزش ست کردن 90dns برای جلوگیری از وصل شدن به سرورهای نینتندو
اموزش لینک اکانت کردن سوییچ برای اجرای بازیهایی نظیر Nes Online یا مدرن کمبت
امولاتور مستقل کنسول PSP
اموزش اورکلاک سوییچ تا فریمور 9
استفاده از دسته های کنسولهای xbox one و xbox360 و ps3 dualshock 3 بصورت سیمی
اموزش بکاب گرفتن کامل از ناند نینتندو سوییچ
برنامه تبدیل همه فرمتهای بازیهای سوییچ به یکدیگر از قبیل nsp و xci و nsz
اموزش نصب ماژول Overlay Menu برای مدیریت cheat در بازی
اموزش استریم کردن بین pc و نینتندو سوییچ با برنامه SkyNx
اموزش USB Mass Storage بدون نیاز به دراوردن مموری با Hekate Ctcaer
اموزش ریموت پلی بین PS4 هک شده و نینتندو سوییچ
برنامه Daybreak برنامه ای ساده و جدید برای اپدیت فریمور و جایزگزین برنامه ChoiDujourNX
نصب بازیهای سوییچ با استفاده از فلش یا هارد اکسترنال
اموزش استفاده از کاستوم فریمور مجانی هک شده SX OS
سیو افلاین برای بازی Asphalt 9

آخرین ویرایش:

ashkan_saremi

کاربر سایت
Sep 4, 2010
307
نام
اشکان
نسخه بتای امولاتور PPSSPP برای اجرای بازیهای PSP بر روی سوییچ

لینک دانلود
PUBLIC_PPSSPP.7z

اموزش باید قبل از دانلود شما RetroArch رو نصب و فایلهای دانلودی بالا رو تو پوشه retroarch در روت مموری بریزید و بعد از اجرای ریترو ارچ باید قسمت Load Core برید و sony play station portable PPSSPP رو انتخاب و بعد از قسمت load content برید فایل رام بازیتون رو اجرا کنید و این اموزش روی فریمور 7.0.1 و اتمسفر 8.6 تست شده و جواب میده و روی ورژنهای پایینتر اتمسفر یا حتی فریمور پایینتر ممکنه باعث هنگ سوییچ یا اجرا نشدن و پریدن بیرون از ریترو بشید و فعلا این نسخه اولیه امولاتور هست و بعضی بازیها فریم ریت پایین دارن یا ممکنه اجرا نشن.
سلام داداش خسته نباشی نسخه کامل امولاتور PSP نیومده ؟ اگه اومده بیزحمت با آموزش بگین ما نصب کنیم ممنونم

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
سلام داداش خسته نباشی نسخه کامل امولاتور PSP نیومده ؟ اگه اومده بیزحمت با آموزش بگین ما نصب کنیم ممنونم
سلام مرسی
هنوز تو مرحله بتا هست ولی خودم تست کردم چندتا بازی مثل gta و غیره خوب اجرا کرده
برای اموزش هم اول باید RetroArch ترجیحا نسخه 1.7.6 رو دانلود و پوشه هاش و برنامه اجرایی رو بریزید تو مموریتون و دست اخر فایل زیر رو دانلود و اونم تو پوشه retroarch که تو مموریتون ریختید کپی میکنید و توجه کنید تو مسیر دقیقیش ریخته بشه و یه چندتا فایل بازی psp هم با فرمت iso یا cso در مموریتون بریزید و حالا نکته کار اینجاست برای اجرای درست امولاتور در حالت فول رم باید روی یه بازی سوییچ حالا هر بازی که هست برید و دکمه R رو بگیرید و بعد تاچ کنید و اینجا وارد همون برنامه های سوییچ میشید و بعد فایل اجرایی RetroArch رو اجرا کنید و بعد بدون دست زدن به بقیه تنظیمات باید در قسمت تنظیمات cpu رو اورکلاک کنید و روی اخرین سرعت بزارید و دست اخر برید در قسمت Load Core و sony play station portable PPSSPP یا هز گزینه ای که PPSSPP جلوی نوشتش داره رو اجرا کنید و بعد از قسمت load content به مسیر بازیتون تو مموری برید و اجراش کنید و اگه اجرا شد بازی که کار میکنه امولاتور برای شما وگرنه اگه هنگ کرد دستگاه یه بار دیگه با چک کردن همه تنظیمات یه بازی دیگه رو تست کنید و اینم بگم در صورت درست کار کردن امولاتور هر دفه برای اجرای بازی بعدی ضمن بستن بازی قبل همون مراحل Load Core و بعد load content رو دو مرتبه اجرا کنید یا اگه نکردید مجبورید ریستارت کنید ریترو ارچ رو تا دوباره بازی اجرا بشه و دست اخر اگرم موفق نشدی اونقدرا مهم نیست چون هنوز کامل نیست

23.04_PUBLIC_PPSSPP.7z

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
اگه دوست دارید همزمان از تمامی کاستوم فریمورها از قبیل اتمسفر و sx os و رینکس و خیلی از ماژولها و امکانات دیگه بصورت مولتی بوت استفاده کنید میتونید فایل زیر رو دانلود و در sd کارد خودتون جایگزین کنید.

اموزش : همه پوشه های مموریتون رو پاک کنید به غیر از پوشه Nintendo و پوشه و فایلهای لینک زیر رو جایگزین کنید و سپس برای بالا اومدن مولتی بوت حتما از پیلود payload.bin که داخل همون پک دانلودی هست برای بالا اومدن دستگاه استفاده کنید.

لینک دانلود

RR.jpg

آخرین ویرایش:

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
امولاتور کنسول سگا دریمکست هم برای سوییچ نسخه الفا منتشر شد.

خود من امولاتور رو با دو بازی تست کردم یکی Resident Evil Code Veronica و یکی Crazy Taxi و رزیدنت رو با گمی باگ و تقریبا خوب و قابل قبول و فریم بالا اجرا کرد و بازی دوم هم تقریبا بی نقص اجرا شد و در کل باید بازیها تست بشن و بگیر نگیر داره اونم تو نسخه اولیه.
برای نصب کافیه فایل زیر که خود امولاتور به همراه بازی Crazy Taxi هست رو دانلود و از حالت فشرده خارج کنید و پوشه ها رو در مسیر روت مموری کامل کپی کنید.(اگه از در اوردن حالت فشرده مشکل داشتید winrar 5.71 استفاده کنید)
برای اجرا حتما باید از حالت فول رم فریمور اتمسفر استفاده بشه یعنی باید روی یک بازی برید حالا هر بازی و دکمه R رو بگیرید و همزمان روی بازی تاچ کنید تا وارد قسمت برنامه ها بشید و از اونجا امولاتور رو اجرا کنید و با زدن دکمه B به قسمت بازیها برید و بازی رو اجرا کنید و خود من تموم تنظیمات رو انجام دادم و پوشه پیش فرض بازیها هم مسیر reicast\roms در مموریتون هست که میتونید بازی اضاف کنید و با زدن دکمه + و _ بصورت همزمان در بازی هم به منوی تنظیمات و غیره دسترسی دارید.

لینک دانلود امولاتور به همراه بازی Crazy Taxi که بازی داخل پوشه roms برای تست گذاشتم.

Dreams Cast Emu

عکس از بازی Resident Evil Code Veronica

RECV.jpg

لینک دانلود بازی Resident Evil Code Veronica که پس از دانلود از حالت فشرده خارج و در مسیر reicast\roms بریزید.موفق باشید

Resident Evil Code: Veronica (USA) DC ISO Download - Replayers

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
اموزش نصب بازیهای nsp و xci و nsz و xcz از طریق pc با برنامه Tinfoil و lithium

توجه: دوستان روش جدید به اخر پست اضافه شد و کسانی که میخوان تازه اینکار انجام بدن اموزش جدید رو بخونن که ساده تره که با رنگ قرمز هم مشخص کردم در اخر پست.

این روشی که میخوام اموزش بزارم خیلی بهتر از برنامه goldleaf هست و خودم از همین روش استفاده میکنم چون راحت میتونید مسیر درایو بازیهاتون رو بدید و تو سوییچ همه رو براتون لیست میکنه و بقیه درایوهای pc هم براتون لیست میکنه.

موارد لازم داشتن کابل usb-c برای اتصال کنسول به pc و ویندوز 7 به بالا

ابتدا باید درایور سوییچ رو نصب کنید توسط برنامه Zadig که برای نصب برنامه رو باز کنید و از منوی Options تیک List All Devices رو بزنید و بعد از قسمت کشویی Nintendo Switch رو انتخاب و درایور libusbK (v3.0.7.0 رو نصب کنید (نکته اگه از قبل درایور رو نصب کردید ممکنه تو لیست Nintendo Switch نیاد و دیگه نیازی به نصبش نیست) برای راهنمایی یه عکس میزارم.(نکته:ممکنه بجای Nintendo Switch اسم apx بیاد که همون رو نصب کنید فقط ورژن libusbK (v3.0.7.0 بزارید و اگه چیزی نشون نداد برنامه TegraRcmGUI که برای فرستادن پیلود هست رو دانلود و درایورش رو از قسمت settings نصب کنید سپس سوییچ رو با کابل وصل کنید و صبر کنید درایور شناسایی بشه و در اخر برنامه zadig رو دوبار اجرا و مراحل بالا رو انجام بدید)

8lqk_zadig.jpg

لینک دانلود برنامه zadig
https://github.com/pbatard/libwdi/releases/download/b721/zadig-2.4.exe

سپس برنامه Nut رو دانلود کنید و بعد از خارج کردن از حالت فشرده برنامه را باز و چند لحظه صبر کنید تا اجرا کامل بشه و شما باید در برنامه مسیر بازیهاتون رو بدید بهش و بعد دکمه Scan رو بزنید و یه عکس میزارم بهتر بفهمید.

دانلود برنامه Nut

لینک دانلود Nut

لینک کمکی Nut

لینک دانلود ورژن قدیمی 2.2 برای کسانی که سیستمشون 32 بیت هست Nut
لینک کمکی ورژن 2.2 Nut

40z6_nut.jpg

بعد کابل usb-c رو وصل و برنامه Tinfoil یا lithium رو اجرا کنید.

دانلود tinfoil
Tinfoil Mod v5.0.0

دانلود lithium
Lithium v5.0.0

وقتی وارد برنامه Tinfoil یا lithium بشید و همه چی اوکی باشه برنامه بازیها و اپدیتها و dlc های جدید رو براتون در منوهای جدید لیست میکنه طبق چیزی که تو pc بهش ادرس دادید و میتونید از همونجا نصب کنید ولی بهتره برید از قسمت File browser قسمت usbfs که عین درایو کامپیوتر بازیها رو نشونتون میده و درایوهای کامپیوتر هم لیست میکنه میتونید دنبال بازیتون بگردید هر جا هست و بعد میتونید بازیها رو نصب کنید و بازیها هم یکی یکی نصب کنید و صبر کنید نصب یه بازی تموم بشه بعد برید سراغ یه بازی دیگه برای نصب وگرنه هنگ میکنه و خودم ادرس هارد اکسترنال 2 ترایی رو بهش دادم و همه رو لیست میکنه راحت.موفق باشید

اپدیت...
فایل زیر اپدیت درایور سوییچ را خودکار انجام میدهد بدون نیاز به برنامه Zadig اگر نتونستید با اموزشهای بالا با فایل زیر امتحان کنید.

لینک دانلود Tinfoil Driver

اموزش نصب nut ورژن پایتون(اگه کسی ورژن پایتون خواست نصب کنه این اموزش بخونه)

روش جدید(پیشنهادی)

خوب دوستان با اومدن ورژنهای جدید Tinfiol و قابلیتهای جدید خواستم این روش هم با شما به اشتراک بزارم.

در ورژنهای جدید 12 به بالا یه قابلیت اومده به اسم MTP که بدون نیاز به Nut شما میتونید بازیهاتون رو نصب کنید چون خیلیها با این برنامه مشکل دارن پس این راه حل گزینه خوبی میتونه باشه.

برای شروع شما بابد یکی از ورژنهای Tinfiol رو از سایت رسمیش دانلود کنید.

لینک دانلود Tinfiol از سایت رسمی(نکته:در سایت رسمی چهار عدد لینک دانلود قرار داره که ورژن nsp کم حجم Tinfiol و بدون ایکون هست که باید نصب بشه عین بازی که پیشنهادی من هم همین هست ولی ورژن nro فول با ایکون self Installer هست که در پوشه switch در مموری باید ریخته بشه و یه ورژن هم Applet Version برای کسانی که نمیخوان بصورت فول رم برن قسمت برنامه ها و از همون گالری میخوان برنامه رو اجرا کنن و یه برنامه به اسم Lithium هست که ورژن محدود تر و سبکتره Tinfiol هست که اینم گزینه خوبیه برای استفاده و در کل همه یه کار میده هر کدوم خواستید استفاده کنید)

بعد از نصب Tinfiol اجراش کنید و من خودم همیشه تو قسمت اپشن گزینه unsigned code رو فعال میکنم که در زیر میتونید شما هم انجام بدید با روش زیر.

به منوی options در برنامه برید و گزینه install unsigned code روی yes بزارید و در این مرحله از شما کد میخواد که به ترتیب با دکمه های جهت نما یا d-pad بزنید( بالا بالا پایین پایین چپ راست چپ راست B و A و +) و درست زده باشید yes میشه.

بعد یه بار برنامه رو ببندید و کابل usb-c رو وصل کنید بین سوییچ و کامپیوتر و دوباره Tinfiol بازش کنید و برید تو مای کامپیوتر یا همون کامپیوتر و بالای قسمت درایوهاتون رو ببینید که یه درایو به اسم Switch اضافه شده یا نه و اگه اضاف شده که حله کاره دیگه ای نمیخواد انجام بدید وگرنه درایور زیر رو نصب کنید و فایل ریجستری زیرش هم بعد نصب درایور اجرا کنید و یه ریستارت بزنید سیستم و عکس زیر نگاه کنید تا متوجه بشید.

1mtp.jpg

لینک دانلود درایور سوییچ

لینک فایل ریجستری

خوب دیگه حالا اگه Tinfiol باز کنید باید در مای کامپیوتر اون درایو به اسم Switch اضاف شده باشه و اگر نشده یه جای کار اشتباه رفتید.

بعد کافیه وارد همون درایو Switch بشید و بعد وارد گزینه Install طبق عکس زیر بشید و حالا کافیه بازی که میخواید بصورت کشیدن و رها کردن( Drag & Drop ) با موس بکشید تو این قسمت و صبر کنید تا کپی و نصب بشه و به همین راحتی و فقط بازیها رو دونه به دونه نصب کنید احیانا مشکلی پیش نیاد و این نکته رو هم در اخر بگم هیچ محدودیت حجمی از نظر بازی ندارید یعنی بازیتون هر چقدر حجمش هم باشه مشکلی نیست فقط به همون اندازه حجم بازیتون و حتی چند گیگ بیشتر فضا تو مموریتون داشته باشید قبل نصب و اگرم اروری حین نصب بازی گرفتید و بازی خراب نصب شد یه بار کامپیوتر و کنسول هر دو ریستارت کنید و بازی خراب هم پاک کنید و دوباره نصب کنید.موفق باشید

2mtp.jpg

3mtp.jpg

ویرایش: برنامه DBI هم چنین قابلیتی برای نصب بازی داره که در اموزش زیر در اخرش با عکس مشخص کردم.

برنامه Dev Menu و DBI برای حذف درخواست اپدیت بازیها

آخرین ویرایش:

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
برنامه Dev Menu

برنامه زیر یک برنامه کاربردی و ضروری هست چون هم باهاش میتونید بازیهای nsp رو نصب کنید که در مموریتون هست و از همه مهمتر با این برنامه میتونید درخواست اپدیت بازیها رو ریست کنید به نحوی که برای مثال شما یک بازی رو نصب کردید مثل مورتال کمبت که بعد از نصب اپدیت 1.3 متوجه میشد از این اپدیت به بعد نیاز به لینک کردن داره و تو منو بازی گیر میکنه که به ناچار باید اپدیت قبلی رو پاک و اپدیت 1.2 یا پایینتر رو نصب کنید و بعد از نصب متوجه میشد موقع اجرا بازی میگه باید وصل بشید به اینترنت و اپدیت جدید رو بگیرید و هیچ گزینه ای هم برای اجرای بازی نیست بر خلاف بعضی بازیها که همین گزینه میاد ولی گزینه اجرا داره و در اینجا با استفاده از برنامه Dev Menu درخواست اپدیت بازی رو ریست میکنید و بازی اجرا میشه.

برای ریست کردن اپدیت از همون تب اول Application روی بازی مورد نظر رفته و دکمه + رو بزنید و سپس یکی بیاد پایین و روی Manage دکمه A رو بزنید و یه بار برید به راست و روی Rest RequiredVersion برید و یه بار دکمه A رو بزنید که بهتون اخطار میده و Ok بزنید تا درخواست اپدیت بازی ریست بشه و بعد میتونید برنامه رو بسته و بازیتون رو بدون مشکل اجرا کنید.

درصورت استفاده از فریمور 6 تا 7 از ورژن زیر استفاده کنید
Download DevMenu_6.x_Definitive_Edition_v2.nsp

در صورت استفاده از فریمور 8 به بالا از ورژن زیر استفاده کنید
Download DevMenu_6.0.1_Mod_8xx.nsp

نکته(این برنامه کاربردهای دیگه ای هم داره مثل پاک کردن بازی و اپدیت و DLC و موارد زیاد دیگه که اگه سر درنمیاد بهتره ور نرید با این گزینه ها که اشکالی در دستگاهتون پیش نیاد)موفق باشید

ویرایش:

دوستانی که از فریمور 10 به بالا مشکل اجرای برنامه devmenu رو دارن باید از برنامه جدید DBI 114 استفاده کنند که همون کارایی رو داره و در استفاده از این برنامه هم دقت کنید چون ممکنه بازیهاتون رو پاک کنید که در زیر گزینه های کاربردی برنامه رو توضیح میدم.

اول برنامه رو دانلود و از حالت فشرده خارج و در پوشه switch بریزید و اجرا کنید.

لینک دانلود
DBI

برای ریست کردن اپدیت بازی همانند برنامه devmenu مثل عکس زیر عمل کنید.

1dbi.jpg

در اینجا بازی مورد نظرتون انتخاب کنید.

2dbi.jpg

بعد سه گزینه میاد که اولی application که همون فایل اصلی نصبی بازیتون هست رو باید انتخاب کنید و من عکس نزاشتم این مرحله و در اخر گزینه Rest Required Version انتخاب میکنید.

3dbi.jpg

این برنامه گزینه mtp پیشرفته هم داره همانند برنامه nxmtp برای کپی کردن فایل در مموری جانبی و غیره.

4dbi.jpg

از این گزینه میتونید در کامپیوتر برای نصب بازی هم استفاده کنید کافیه mtp رو فعال کنید و در مای کامپیوتر یا this pc به دنبال گزینه switch بگرید و واردش بشید و فایل بازی با هر فرمتی nsp یا xci یا nsz درون درایوهایی که در عکس زیر مشخص کردم وارد بشید و کپی کنید به همین راحتی.

dbi_g.jpg

در اخر این برنامه کاربردهای دیگه ای هم داره مثل حذف اپدیت یا dlc بازی یا انتقال بازی از مموری داخلی به جانبی یا بلعکس و حذف تیکت و غیره و در کل دقت کنید مشکلی پیش نیاد.

آخرین ویرایش:

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
امولاتور مستقل PSNES برای بازیهای سوپر نینتندو
psnes.jpg

این امولاتور با تعداد 767 بازی خود و کاور زیبای بازیها ارزش دانلود داره و خیلی هم خوب بازیها رو اجرا میکنه.

لینک دانلود امولاتور تک لینک
MEGA

لینک دانلود امولاتور در دو پارت که فیلترشکن میخواد برای دانلود

PSNES -767.part1.rar
PSNES -767.part2.rar

روش نصب
بعد از دانلود از حالت فشرده خارج و فولدر psnes رو در فولدر switch بریزید که در لیست برنامه hb menu میاد امولاتور و قایل نصبی nsp هم داره داخل همون فولدر که اگه خواستید میتونید اونم نصب کنید.
سلام
برنامه عالی بود دستت درد نکنه .
فقط برنامه ی مشابه همین برای سگا پیدا میشه که کل بازی ها داخل خودش قرار داشته باشه.

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
سلام
برنامه عالی بود دستت درد نکنه .
فقط برنامه ی مشابه همین برای سگا پیدا میشه که کل بازی ها داخل خودش قرار داشته باشه.

خواهش داداش و نمیدونم شاید باشه ولی خود من برای سگا از RetroArch استفاده میکنم

• Like
Reactions: Aperture and rosgod

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
Linkle Mod برای بازی The Legend of Zelda Breath of the Wild که شخصیت زلدا را به Linkle یا دختر تغییر میده

jvy3_1.jpg

y4oj_2.jpg
a4o9_4.jpg

eg49_3.jpg

qied_5.jpg

لینک اول روی اپدیت 1.6 به اضافه نصب تمامی dlcهای بازی توسط خودم تست شده و کار میده و کافیه فقط محتویات پوشه اتمسفر رو تو مسیر مورد نظر تو مموری کپی کنید و بقیه فولدرها دلبخواهی هست برای تغییرات بیشتر نریختید هم کار میده.

لینک دانلود اول برای اپدیت 1.6
Download linklemodswitch_d3bec.zip

لینک دانلود دوم هم برای اپدیتهای پاینتر هست و البته خودم تست نکردم

Download the_linkle_mod_switch_fb647.rar

لینک مشاهده این مد از یوتوب

pakravan

کاربر سایت
May 20, 2011
38
سلام
دوستان من دوتا سوال دارم
1- بازی adventure-island لینک دانلودش رو هم گذاشتم چطوری میتونم روی سوییچ بازی کنم؟
Hudson's Adventure Island [USA] - Nintendo Entertainment System (NES) rom download | WoWroms.com | start download
2- از وقتی که به 8.01 آپدیت کردم دیگه کارتریج بازی ها رو که روی سوییچ میزارم اجرا نمیشه و میگه آپدیت لازم داره باید چکار کنم؟ ضمنا بن شدم و نمیتونم آپدیت کنم.

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
سلام
دوستان من دوتا سوال دارم
1- بازی adventure-island لینک دانلودش رو هم گذاشتم چطوری میتونم روی سوییچ بازی کنم؟
Hudson's Adventure Island [USA] - Nintendo Entertainment System (NES) rom download | WoWroms.com | start download
2- از وقتی که به 8.01 آپدیت کردم دیگه کارتریج بازی ها رو که روی سوییچ میزارم اجرا نمیشه و میگه آپدیت لازم داره باید چکار کنم؟ ضمنا بن شدم و نمیتونم آپدیت کنم.
اگه دستگات هک شدس با امولاتور RetroArch میتونی بازی کنی و تو همین تابیک هم اموزش هست برای این امولاتور و روی لینک زیر بزن میری روی همون پست

برای اپدیت کردن یا دانگرید کردن دستگاه از اموزش تابیک زیر استفاده کن و نیازی نیست با خود سوییچ دانلود کنی که بن بشی و هک دستگاه هم بشه باید قید انلاین میزدی که نزدی بن شدی

آموزش آپدیت کردن سوییچ هکی بدون نیاز به جیگ

در مورد مشکل کارت ریج با اموزش همین تابیک و برنامه DevMenu باید حل بشه و اینکه شما چه نیازی به کارت ریج داری و بازی مورد نظرت با اخرین اپدیت دانلود کنی این مشکل خود به خود برطرف میشه(البته من این مواردی که گفتم برای کنسولهای هکی بود و اینکه شما به 8.01 که اپدیت کردی باید هک دستگاه هم فایلهاش اپدیت کنی و صحفه اخر همون تابیک اپدیت بدون نیاز به جیگ رو ببین یکی از دوستان راهنمایی کردم و فایلها رو گذاشتم همونا برای شما هم کاربرد داره)

اموزش برنامه devmenu و رفع مشکل درخواست اپدیت بازیها

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,188
نام
نیما
اگه دستگات هک شدس با امولاتور RetroArch میتونی بازی کنی و تو همین تابیک هم اموزش هست برای این امولاتور و روی لینک زیر بزن میری روی همون پست

برای اپدیت کردن یا دانگرید کردن دستگاه از اموزش تابیک زیر استفاده کن و نیازی نیست با خود سوییچ دانلود کنی که بن بشی و هک دستگاه هم بشه باید قید انلاین میزدی که نزدی بن شدی

در مورد مشکل کارت ریج با اموزش همین تابیک و برنامه DevMenu باید حل بشه و اینکه شما چه نیازی به کارت ریج داری و بازی مورد نظرت با اخرین اپدیت دانلود کنی این مشکل خود به خود برطرف میشه(البته من این مواردی که گفتم برای کنسولهای هکی بود و اینکه شما به 8.01 که اپدیت کردی باید هک دستگاه هم فایلهاش اپدیت کنی و صحفه اخر همون تابیک اپدیت بدون نیاز به جیگ رو ببین یکی از دوستان راهنمایی کردم و فایلها رو گذاشتم همونا برای شما هم کاربرد داره)

علی خدمتی که تو به جامعه نینتندو تو ایران میکنی تو خود gbatemp نمیکنن :))
خلاصه دمت گرم کاش کامیونیتی بزرگتری داشت نینتندو تو ایران خیلی بیشتر میشد بحث کرد و فعالیت بیشتری داشت

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
علی خدمتی که تو به جامعه نینتندو تو ایران میکنی تو خود gbatemp نمیکنن :))
خلاصه دمت گرم کاش کامیونیتی بزرگتری داشت نینتندو تو ایران خیلی بیشتر میشد بحث کرد و فعالیت بیشتری داشت
مخلصیم داش:D و منم همیشه پیش شما دوستان درس پس میدم و اره کاش فعالیت بیشتری بود تو این برند استفاده میکردیم:Rose:

pakravan

کاربر سایت
May 20, 2011
38

آقا دمت گرررررم خیلی کامل توضیح دادی
در مورد استفاده از کارتریج هم باید عرض کنم من یه پسره 7 ساله دارم که عاشق بن تن هست کارتریج این بازی رو داره که اجرا نمیشه هر چی هم گشتم nsp پیدا نشده و همه بن تن XCI هست که نصب نمیشه

• Like
Reactions: Persia Tech

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر