معرفی برنامه های کاربردی نینتندو سوییچ

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,389
نام
Ali
با سلام خدمت همه دوستان
هدفم از ایجاد این تابیک معرفی برنامه های کاربردی نینتندو سوییچ و حتی امولاتورها و غیره نیز میباشد و از همه دوستان درخواست دارم هر چی در این مورد تجربه دارن به اشتراک بزارن چون حوزه فعالیت سوییچ نسبت به بقیه کنسولها کمتره و اشتراک این موارد به همه ما کمک میکنه.با تشکر

اولین مورد که من بهش برخوردم و خیلی هم کاربردی برام بوده برنامه nxmtp که بدون در اوردن مموری شما میتونید مثل گوشی موبایل بصورت MTP به کامپیوتر متصل بشید و حافظه های سوییچ حتی دخلی دسترسی دارید که بهتره فقط شما با همون حافظه مموری جانبی که دارید فایل بریزید و به دوتای بقیه کاری نداشته باشید که مشکلی برای دستگاتون پیش نیاد و در عکس مشخص کردم در زیر و این برنامه یه ایراد بد داره که فایلهای بزرگتر از 4 گیگ رو منتقل نمیکنه و وسط کار قطع میشه که اگه این ایراد رو نداشت مشکل دراوردن مموری سوییچ بکل رفع میشد ولی بازیها و غیره که زیر 4 گیگ حجم هستن رو راحت شما میتونید بریزید داخل مموری و نصب کنید و واقعا هم کاربردیه و شما یه فایل کم حجم برنامه میخواید بریزید و راحت با کابل میریزد و نمیخواد ftp کنید یا مموری در بیارید.

لینک دانلود nxmtp

switch

برای نصب هم فایل رو از حالت فشرده دربیارد و در همون فولدر switch بریزید و در ردیف برنامه های hb menu میاد.
نکته اگه برنامه اجرا شد و اومد بیرون ممکنه مال هک مورد استفاده شما باشه یا خود من روی یه سوییچ دیگه که فریمور 4 بود تست کردم همین مشکل داشت ولی اپدیتش کردم به 6.2.0 اجرا شد و اینکه اگه برنامه اجرا شد و pc شما نشناخت درایورهای برنامه TegraRcmGUI رو نصب کنید.

1.jpg

2.jpg

ویرایش
لینک پستهای اموزشی این تابیک

اموزش نصب امولاتور Retroarch
امولاتورهای مستقل Pnes و Psnes و Pgen و Melonds برای بازیهای نینتندو و سوپر نینتندو و سگا مگا درایو و نینتندو ds همراه با کاور بازیها بصورت اماده
استفاده از هر سه کاستوم فریمور رینکس و sxos و اتمسفر بصورت همزمان
اموزش نصب بازیهای nsp و xci و nsz و xcz از طریق pc با برنامه Tinfoil و lithium
برنامه Dev Menu و DBI برای حذف درخواست اپدیت بازیها
اضافه کردن شخصیت دختر(Linkle) برای بازی The Legend of Zelda Breath of the Wild
اموزش ست کردن 90dns برای جلوگیری از وصل شدن به سرورهای نینتندو
اموزش لینک اکانت کردن سوییچ برای اجرای بازیهایی نظیر Nes Online یا مدرن کمبت
امولاتور مستقل کنسول PSP
اموزش اورکلاک سوییچ تا فریمور 9
استفاده از دسته های کنسولهای xbox one و xbox360 و ps3 dualshock 3 بصورت سیمی
اموزش بکاب گرفتن کامل از ناند نینتندو سوییچ
برنامه تبدیل همه فرمتهای بازیهای سوییچ به یکدیگر از قبیل nsp و xci و nsz
اموزش نصب ماژول Overlay Menu برای مدیریت cheat در بازی
اموزش استریم کردن بین pc و نینتندو سوییچ با برنامه SkyNx
اموزش USB Mass Storage بدون نیاز به دراوردن مموری با Hekate Ctcaer
اموزش ریموت پلی بین PS4 هک شده و نینتندو سوییچ
برنامه Daybreak برنامه ای ساده و جدید برای اپدیت فریمور و جایزگزین برنامه ChoiDujourNX
نصب بازیهای سوییچ با استفاده از فلش یا هارد اکسترنال
اموزش استفاده از کاستوم فریمور مجانی هک شده SX OS
سیو افلاین برای بازی Asphalt 9

آخرین ویرایش:

abo3bsa20

کاربر سایت
Dec 7, 2017
81
بالاخره یه برنامه پیدا کردم برای لینک کردن اکانت برای بازیهایی که نیاز به این کار دارن مثل Nes Online و دوستانی که مشکل داشتند در این رابطه و نمیخواستن بخاطر بن شدن به سرورهای نینتندو وصل بشن از برنامه زیر باید استفاده کنند\m/

نکته خیلی مخم و حساس اینه حتما از سیوهای بازیهاتون با برنامه چک پوینت بکاب بگرید چون این برنامه کلا اکانت شما رو تغییر میده و سیوهاتون اگه بکاب نداشته باشید بلااستفاده میشه و دیگه من گفتم مسئولیتش با خودتون و حتما تا اخر اموزش بخونید بعد اقدام کنید.

در صورت داشتن cfw اتمسفر کافیه برنامه رو با پسوند nro دانلود کنید و تو پوشه switch در مموری بریزید و یا لینک nsp اون رو نصب کنید و 90 dns هم ست باشه برای بلاک کردن سرورهای نینتندو و بعد نت رو برسونید به دستگاه و برنامه رو باز کنید و روی Add linked Account بزنید و بعد در اخر درخواست ریستارت سیستم میکنه که بزنید روش و وقتی دستگاه دوباره بالا اومد اکانتی که درش هستید دیگه لینک شده و میتونید اسم و عکس پروفایل رو به دلخواه اگه خواستید تغییر بدید و از الان میتونید بازیهایی مثل Nes Online رو بدون درخواست لینک اکانت اجرا کنید.(نکته کسانی که نمیدونن 90 dns چه جوری ست میشه به عکس زیر نگاه کنن و ست کنن و نتورک رو بصورت دستی لز اول تنظیم کنید و ssid یا همون اسم مودمتون رو دستی بدید و اگه پاسورد داره وارد کنید و بعد وارد تنظیمات زیر بشید و طبق عکس انجام بدید و اینجوری سرورهای نینتندو بلاک میشه کلا)

duur_90_dns_1.jpg

uehx_90_dns_2.jpg

لینک دانلود برنامه با پسوند nro
https://github.com/Povstalez/Kefir-Updater/releases/download/0.3.0/KefirUpdater.nro

لینک دانلود فایل nsp برنامه
https://github.com/Povstalez/Kefir-Updater/releases/download/0.3.0/KefirUpdater.nsp
سلام ..
من این روش انجام دادم بعدش اکونت اومد و نوشته بنام سیستم اپدیت که زدم سیستم اپدیت...
حالا صفحه سیاه هست پیلود میزنم اتامسفیر میاد ول بعدش صفحه سیاه ره حلی هست درست بشه .؟

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,389
نام
Ali
سلام ..
من این روش انجام دادم بعدش اکونت اومد و نوشته بنام سیستم اپدیت که زدم سیستم اپدیت...
حالا صفحه سیاه هست پیلود میزنم اتامسفیر میاد ول بعدش صفحه سیاه ره حلی هست درست بشه .؟
سلام
شما متاسفانه درست اموزش رو انجام ندادی و dns 90 ست نکردی روی اینترنت مورد استفادت تا سرورهای نینتندو بلاک بشه و دستگاه رو اپدیت کردی و اخرین ورژن اتمسفر 9.2 رو نصب کن درست میشه و اگه بلدی که هیچ و اگه بلد نیستی تابیک اپدیت سوییچ بدون نیاز به جیگ رو بخون پست اول که فقط کافیه فایلهای sdsetup رو بگیری بریزی تو ممورت و پیلود بفرستی و بقیه اموزش لازم نیست انجام بدی تا دستگاه بالا بیاد و اگرم تنها میخوای اتمسفر رو نصب کنی پستهای اخر همون تابیک رو بخون برای یکی از دوستان کامل توضیح دادم که مثل شما اپدیت کرده بود.
آموزش آپدیت کردن سوییچ هکی بدون نیاز به جیگ

• Like
Reactions: abo3bsa20

abo3bsa20

کاربر سایت
Dec 7, 2017
81
سلام
شما متاسفانه درست اموزش رو انجام ندادی و dns 90 ست نکردی روی اینترنت مورد استفادت تا سرورهای نینتندو بلاک بشه و دستگاه رو اپدیت کردی و اخرین ورژن اتمسفر 9.2 رو نصب کن درست میشه و اگه بلدی که هیچ و اگه بلد نیستی تابیک اپدیت سوییچ بدون نیاز به جیگ رو بخون پست اول که فقط کافیه فایلهای sdsetup رو بگیری بریزی تو ممورت و پیلود بفرستی و بقیه اموزش لازم نیست انجام بدی تا دستگاه بالا بیاد و اگرم تنها میخوای اتمسفر رو نصب کنی پستهای اخر همون تابیک رو بخون برای یکی از دوستان کامل توضیح دادم که مثل شما اپدیت کرده بود.
آموزش آپدیت کردن سوییچ هکی بدون نیاز به جیگ
اخرین اپدیت اتمسفر میتونی بهم بدی دان کنم داداش باز ببخشین مزاحمت شدم ممنونم بابت زحمات شما

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,389
نام
Ali
اخرین اپدیت اتمسفر میتونی بهم بدی دان کنم داداش باز ببخشین مزاحمت شدم ممنونم بابت زحمات شما

این لینک رسمیشه 9.2 اخرین ورژنه ولی مال همون پست میگرفتی سیگ پچها هم داخلش بود
Atmosphere-NX/Atmosphere

abo3bsa20

کاربر سایت
Dec 7, 2017
81
این لینک رسمیشه 9.2 اخرین ورژنه ولی مال همون پست میگرفتی سیگ پچها هم داخلش بود
Atmosphere-NX/Atmosphere
باز صفحه سیاهه ولی باتری نشون میده که کمه ..؟
مشکلش چیه همین که از کمبیوتر بیرون میکشم خاموش میشه توی شارز میزنم هیج صفحه سیاهه

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,389
نام
Ali
فایده نداشت باز صفحه سیاهه ...

شاید نینتندو اپدیت بالاتر از 8.1 داده که نمیشه که من ندیدم داده باشه و اصلا پیلود میزنی لوگو یا همون عکس ابی اتمسفر میاد و دقیقا چیکار میکنی و چه پیلودی میزنی؟و مموری اگه ایکس فت فرمتش هست با pc فت 32 کن فایلها هم قبل فرمت بکاب بگیر و تست کن و در اخر اگه بکاب ناند داداشته باشی با فرستادن پیلود هکته میتونی ریستور کنی تا درست بشه و اگه کنسول هیچ عکس العملی نشون نمیده 10 ثانیه دکمه پاور رو بگیر و مجداد اقدام کن برای پیلود زدن

abo3bsa20

کاربر سایت
Dec 7, 2017
81
شاید نینتندو اپدیت بالاتر از 8.1 داده که نمیشه که من ندیدم داده باشه و اصلا پیلود میزنی لوگو یا همون عکس ابی اتمسفر میاد و دقیقا چیکار میکنی و چه پیلودی میزنی؟و مموری اگه ایکس فت فرمتش هست با pc فت 32 کن فایلها هم قبل فرمت بکاب بگیر و تست کن و در اخر اگه بکاب ناند داداشته باشی با فرستادن پیلود هکته میتونی ریستور کنی تا درست بشه و اگه کنسول هیچ عکس العملی نشون نمیده 10 ثانیه دکمه پاور رو بگیر و مجداد اقدام کن برای پیلود زدن
اره عکس میاد ولی صفحه سیاهه

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil

سلام

داداش پروفایلتو بستی نتونستم پیام بدم اونجا، نینتندو سویچ هک شده؟

abo3bsa20

کاربر سایت
Dec 7, 2017
81
داداش ممنون میموری ایکس فات بود فاتش کردم درست شد باز ممنون

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,389
نام
Ali
داداش ممنون میموری ایکس فات بود فاتش کردم درست شد باز ممنون
خواهش داداش.
اپدیت که شده رفته روی فت 32 و میخوای دوباره ایکس فت ساپورت کنه دستگات یا اگه میخوای برگردی اپدیت پایینتر میتونی همون تابیک اپدیت بدون نیاز به جیگ رو انجام بدی و البته اگه نمیخوای برگردی اپدیت پایینتر و فقط بخوای ایکس فت کنی هم کافیه همون اپدیت 8.1 که روش هستی دانلود کنی و موقع اپدیت ایکس فت رو انتخاب کنی و فقط طبق اموزش مو به مو پیش برو و سر سری این چیزا رو انجام نده
سلام

داداش پروفایلتو بستی نتونستم پیام بدم اونجا، نینتندو سویچ هک شده؟
دستگاه های سری قدیم همه هک شدن تا اخرین فریمور

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
خواهش داداش.
اپدیت که شده رفته روی فت 32 و میخوای دوباره ایکس فت ساپورت کنه دستگات یا اگه میخوای برگردی اپدیت پایینتر میتونی همون تابیک اپدیت بدون نیاز به جیگ رو انجام بدی و البته اگه نمیخوای برگردی اپدیت پایینتر و فقط بخوای ایکس فت کنی هم کافیه همون اپدیت 8.1 که روش هستی دانلود کنی و موقع اپدیت ایکس فت رو انتخاب کنی و فقط طبق اموزش مو به مو پیش برو و سر سری این چیزا رو انجام نده

دستگاه های سری قدیم همه هک شدن تا اخرین فریمور
میشه لطفا پروفابل رو باز کنی بتونم پبام بدم اونجا؟

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,389
نام
Ali
میشه لطفا پروفابل رو باز کنی بتونم پبام بدم اونجا؟
همینجا بپرس عزیز بتونم جواب میدم بنا به دلایلی بستمش
شما اگه سوییچ هک شده نو بخوای باید دنبال خرید باندلهای قدیمی مثل ماریو اودیسه و زلدا و اسپلاتون باشی و با داشتن قطعه ای به اسم جیگ و یه مموری میکرو اس دی میتونی دستگاه رو بدون هیچ هزینه دیگه ای هک کنی و حتی نخوای هزینه جیگ هم بدی میتونی طبق اموزشهای یوتوب و غیره با استفاده از یه سیم یا فویل اینکار رو انجام بدی که البته توصیه نمیشه و یا میتونی یه دستگاه دست دو هک شده بگیری.

• Like
Reactions: aliahmadi2

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
همینجا بپرس عزیز بتونم جواب میدم بنا به دلایلی بستمش
شما اگه سوییچ هک شده نو بخوای باید دنبال خرید باندلهای قدیمی مثل ماریو اودیسه و زلدا و اسپلاتون باشی و با داشتن قطعه ای به اسم جیگ و یه مموری میکرو اس دی میتونی دستگاه رو بدون هیچ هزینه دیگه ای هک کنی و حتی نخوای هزینه جیگ هم بدی میتونی طبق اموزشهای یوتوب و غیره با استفاده از یه سیم یا فویل اینکار رو انجام بدی که البته توصیه نمیشه و یا میتونی یه دستگاه دست دو هک شده بگیری.

از فیرمور چند به قبل باید بگیرم که هک شده باشه؟ بعد از چه قابلیت هایش نمیشه استفاده کرد وقتی کنسول رو هک کنیم؟ قیمت دستگاه که فرمودید چنده داخل شیراز؟

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,389
نام
Ali
از فیرمور چند به قبل باید بگیرم که هک شده باشه؟ بعد از چه قابلیت هایش نمیشه استفاده کرد وقتی کنسول رو هک کنیم؟ قیمت دستگاه که فرمودید چنده داخل شیراز؟
ببین فریمور دستگاه مهم نیست و سریال دستگاه مهمه و اگه به دستگاه جیگ وصل کنی و بره روی حالت rcm یعنی قابلیت هک داره و هک کردی نباید انلاین بزنی و بازیهای انلاین نمیتونی بازی کنی و اگه انلاین بزنی بن میشی وگرنه همه بازیهای دیگه رو میتونی انجام بدی و از امولاتورها و برنامه های مختلف هم میتونی استفاده کنی.
قیمت ندارم تو شیراز باید بری بپرسی و بگی هم برای هک میخوام که البته فروشنده ها میخوان هزینه هکم ازت بگیرن اگه بخوای برات انجام بدن و دست دو تمیز بگیری هم ارزونتره هم خیالت راحت
شما کنسول زیر رو برای مثال بگیری 100 درصد هک میشه مال خودمم هم همینه
کنسول بازی نینتندو مدل Switch Super Mario Odyssey Edition

• Like
Reactions: aliahmadi2

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر