معرفی برنامه های کاربردی نینتندو سوییچ

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,404
نام
Ali
با سلام خدمت همه دوستان
هدفم از ایجاد این تابیک معرفی برنامه های کاربردی نینتندو سوییچ و حتی امولاتورها و غیره نیز میباشد و از همه دوستان درخواست دارم هر چی در این مورد تجربه دارن به اشتراک بزارن چون حوزه فعالیت سوییچ نسبت به بقیه کنسولها کمتره و اشتراک این موارد به همه ما کمک میکنه.با تشکر

اولین مورد که من بهش برخوردم و خیلی هم کاربردی برام بوده برنامه nxmtp که بدون در اوردن مموری شما میتونید مثل گوشی موبایل بصورت MTP به کامپیوتر متصل بشید و حافظه های سوییچ حتی دخلی دسترسی دارید که بهتره فقط شما با همون حافظه مموری جانبی که دارید فایل بریزید و به دوتای بقیه کاری نداشته باشید که مشکلی برای دستگاتون پیش نیاد و در عکس مشخص کردم در زیر و این برنامه یه ایراد بد داره که فایلهای بزرگتر از 4 گیگ رو منتقل نمیکنه و وسط کار قطع میشه که اگه این ایراد رو نداشت مشکل دراوردن مموری سوییچ بکل رفع میشد ولی بازیها و غیره که زیر 4 گیگ حجم هستن رو راحت شما میتونید بریزید داخل مموری و نصب کنید و واقعا هم کاربردیه و شما یه فایل کم حجم برنامه میخواید بریزید و راحت با کابل میریزد و نمیخواد ftp کنید یا مموری در بیارید.

لینک دانلود nxmtp

switch

برای نصب هم فایل رو از حالت فشرده دربیارد و در همون فولدر switch بریزید و در ردیف برنامه های hb menu میاد.
نکته اگه برنامه اجرا شد و اومد بیرون ممکنه مال هک مورد استفاده شما باشه یا خود من روی یه سوییچ دیگه که فریمور 4 بود تست کردم همین مشکل داشت ولی اپدیتش کردم به 6.2.0 اجرا شد و اینکه اگه برنامه اجرا شد و pc شما نشناخت درایورهای برنامه TegraRcmGUI رو نصب کنید.

1.jpg

2.jpg

ویرایش
لینک پستهای اموزشی این تابیک

اموزش نصب امولاتور Retroarch
امولاتورهای مستقل Pnes و Psnes و Pgen و Melonds برای بازیهای نینتندو و سوپر نینتندو و سگا مگا درایو و نینتندو ds همراه با کاور بازیها بصورت اماده
استفاده از هر سه کاستوم فریمور رینکس و sxos و اتمسفر بصورت همزمان
اموزش نصب بازیهای nsp و xci و nsz و xcz از طریق pc با برنامه Tinfoil و lithium
برنامه Dev Menu و DBI برای حذف درخواست اپدیت بازیها
اضافه کردن شخصیت دختر(Linkle) برای بازی The Legend of Zelda Breath of the Wild
اموزش ست کردن 90dns برای جلوگیری از وصل شدن به سرورهای نینتندو
اموزش لینک اکانت کردن سوییچ برای اجرای بازیهایی نظیر Nes Online یا مدرن کمبت
امولاتور مستقل کنسول PSP
اموزش اورکلاک سوییچ تا فریمور 9
استفاده از دسته های کنسولهای xbox one و xbox360 و ps3 dualshock 3 بصورت سیمی
اموزش بکاب گرفتن کامل از ناند نینتندو سوییچ
برنامه تبدیل همه فرمتهای بازیهای سوییچ به یکدیگر از قبیل nsp و xci و nsz
اموزش نصب ماژول Overlay Menu برای مدیریت cheat در بازی
اموزش استریم کردن بین pc و نینتندو سوییچ با برنامه SkyNx
اموزش USB Mass Storage بدون نیاز به دراوردن مموری با Hekate Ctcaer
اموزش ریموت پلی بین PS4 هک شده و نینتندو سوییچ
برنامه Daybreak برنامه ای ساده و جدید برای اپدیت فریمور و جایزگزین برنامه ChoiDujourNX
نصب بازیهای سوییچ با استفاده از فلش یا هارد اکسترنال
اموزش استفاده از کاستوم فریمور مجانی هک شده SX OS
سیو افلاین برای بازی Asphalt 9

آخرین ویرایش:

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,404
نام
Ali
سلام مجدد یعنی اگر اپدیت کنم به ورژن 8 بهتر هست ؟
اره بهتره و ترجیحا برید روی اخرین اپدیت یعنی 8.1 و طبق اموزش تابیک " اپدیت بدون نیاز به جیگ" انجام بدید تا مشکلی پیش نیاد برای دستگاه

• Like
Reactions: amir8mile.herogame

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
فاینال فانتزی 9 و 10 و 12 رو دانلود کردم. 12 اجرا میشه اما 9 و 10 وقتی میخوام بازی کنم میگه باید وصل شم به نت تا اعتبارسنجی کنه!! بخاظر همین sig patchهاست؟

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,404
نام
Ali
فاینال فانتزی 9 و 10 و 12 رو دانلود کردم. 12 اجرا میشه اما 9 و 10 وقتی میخوام بازی کنم میگه باید وصل شم به نت تا اعتبارسنجی کنه!! بخاظر همین sig patchهاست؟
این بازیها تست نکردم و نمیدونم افلاینه یا انلاین و اگه فقط لینک اکانت میخواد اموزش هست چند پست پیش که چه جوری لینک اکانت کنید و میتونی اسکرین شات بگیری از پیغام بزاری ببینم چی میگه شاید مشکل اپدیت بازی و غیره باشه

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
این بازیها تست نکردم و نمیدونم افلاینه یا انلاین و اگه فقط لینک اکانت میخواد اموزش هست چند پست پیش که چه جوری لینک اکانت کنید و میتونی اسکرین شات بگیری از پیغام بزاری ببینم چی میگه شاید مشکل اپدیت بازی و غیره باشه
این دوتا بازی رو حذف کردم آخرین نسخه sig patchها رو گرفتم، دوباره این دوتا بازی رو نصب کردم مشکل حل شد. احتمالا بخاطر همین بوده.

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,404
نام
Ali
دوستان خواهشا سوالتتون تو همون تابیک مشکلات هک بپرسید اینجا برای معرفی برنامه ها بیشتر بود.با تشکر

ashkan_saremi

کاربر سایت
Sep 4, 2010
307
نام
اشکان

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,195
نام
نیما

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,404
نام
Ali
سلام سلطان خسته نباشی

داداش این صفحه رو یه بررسی بکن ببین جوابه یا نه برای امولاتور PSP

PSP Emulator on Switch + 92 Compatible Games - Free Download SWITCHRLS.club

سلام داداش مرسی
امولاتور psp خیلی وقته پورت شده برای ریترو ارچ که قبلا تو همین تابیک با اموزش گذاشتم و چندتا بازی اجرا کردم مثل gta و گاد اور وار خوب بود و بصورت مستقل روی L4T Lakka Switch از طریق هکته هم ران بشه خیلی کم باگ و روانتره و اونی که بالا گذاشتید همون ریترو قدیمیه هست و یه نسخه مستقل و جدید اومده از همه اینها که گفتم ساده تر و خیلی بهتره و کافیه فایل زیر رو دانلود و در پوشه سوییچ بزارید و این همون نسخه اندروید هست که پورت شده و حتما در حالت اوردرایو یا فول رم اجرا کنید(یعنی با گرفتن دکمه R روی یک بازی حالا هر بازی تاچ کنید تا وارد برنامه ها بشید تا امولاتور رو اجرا کنید و من تست کردم چندتا بازی خیلی خوب بوده و حتما از همین نسخه زیر استفاده کنید اون قدیمیها رو نمیخواد استفاده کنید که حتی قابلیت استفاده از تاچ اسکرین هم داره و بازیها هم با فرمت cso یا iso بریزید هر جا که خواستید ( برزید تو همون پوشه برای راحتی کار) یه عکس از منوی بازیهای خودم براتون میزارم اینا رو اجرا راحت میکنه)
نکته بعضی از بازیها افت فریم داره کمی مثل گاد او وار که میتونید با برنامه زیر اورکلاک کنید دستگاه رو تا جبران بشه و عین خود psp روان اجرا میشه

لینک دانلود امولاتور مستقل psp

j3cg_psp.jpg

r49v_3.thumb.jpg.e8fe1fae5a4ee7c499a2147239417a87.jpg

دانلود برنامه اورکلاک سوییچ برای جبران افت فریم در بازیها(این برنامه فقط روی فریمور 7 به پایین کار میکنه و برای 8 هنوز نیومده که باید از طریق ماژولها اعمال بشه تو فریمور 8 به بالا و این برنامه در خود بازیهای سوییچ گرافیک بازیها و تکسچرها رو بالا میبرد روی حالت دستی و لودینگ بازیها رو سریعتر میکنه و در عوض باتری هم بیشتر مصرف میشه و برای بعضی بازیهای کم گرافیک یا دو بعدی هم میتونید کلاک cpu و رم و گرافیک رو کمی کمتر کنید که نتیجه برعکس داره باتری کمتر مصرف میشه و البته زیاد کم نکنید دستگاه خیلی کند میشه و این برنامه در امولاتورها کارایی خیلی زیادی داره مثل شبیه ساز ps1 و psp و سگا دریمکست و نینتندو 64 که افت فریم بازیها رو کاملا فیکس میکنه و بازی روان اجرا میشه و شبیه ساز ریترو ارچ خودش حالت اورکلاک cpu رو داره ولی رم و گرافیک رو نداره که با این میشه زیادش کرد و البته شبیه ساز ریترو ارچ در حالت لینوکس L4T Lakka Switch همه اینها رو داره که میشه بازیهای wii هم با امولاتور دلفین اجرا کرد)
برنامه رو هم در پوشه سوییچ بریزید و اجرا کنید و برنامه چندین حالت داره و اولی دستی یا Handhead هست که ما بیشتر با این کار داریم و تو حالت دستی همه رو بالا ببرید و و گزینه روشن on هم فعال کنید و بعد در اخر گزینه Sync رو بزنید تا بالا بردن کلاکها اعمال بشه) وقتی هم نخواستید همه رو به حالت اولیه برگردونید و باز sync بزنید و یا ریستارت کنید سیستم خودش برمیگرده به حالت اولیه

Download Freeset.zip

برای فیرمورهای بالاتر هم از از اموزش زیر استفاده کنید
اموزش اورکلاک سوییچ تا فریمور 9

با تنظیمات زیر هم کیفیت تصویر و تکسچرها رو بالاتر ببرید در امولاتور
psppps.jpg

آخرین ویرایش:

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,195
نام
نیما
سلام داداش مرسی
امولاتور psp خیلی وقته پورت شده برای ریترو ارچ که قبلا تو همین تابیک با اموزش گذاشتم و چندتا بازی اجرا کردم مثل gta و گاد اور وار خوب بود و بصورت مستقل روی L4T Lakka Switch از طریق هکته هم ران بشه خیلی کم باگ و روانتره و اونی که بالا گذاشتید همون ریترو قدیمیه هست و یه نسخه مستقل و جدید اومده از همه اینها که گفتم ساده تر و خیلی بهتره و کافیه فایل زیر رو دانلود و در پوشه سوییچ بزارید و این همون نسخه اندروید هست که پورت شده و حتما در حالت اوردرایو یا فول رم اجرا کنید(یعنی با گرفتن دکمه R روی یک بازی حالا هر بازی تاچ کنید تا وارد برنامه ها بشید تا امولاتور رو اجرا کنید و من تست کردم چندتا بازی خیلی خوب بوده و حتما از همین نسخه زیر استفاده کنید اون قدیمیها رو نمیخواد استفاده کنید که حتی قابلیت استفاده از تاچ اسکرین هم داره و بازیها هم با فرمت cso یا iso بریزید هر جا که خواستید ( برزید تو همون پوشه برای راحتی کار) یه عکس از منوی بازیهای خودم براتون میزارم اینا رو اجرا راحت میکنه)
نکته بعضی از بازیها افت فریم داره کمی مثل گاد او وار که میتونید با برنامه زیر اورکلاک کنید دستگاه رو تا جبران بشه و عین خود psp روان اجرا میشه

دانلود امولاتور مستقل psp
Download Release_PPSSPP_Standalone.zip

j3cg_psp.jpg

دانلود برنامه اورکلاک سوییچ برای جبران افت فریم در بازیها(این برنامه فقط روی فریمور 7 به پایین کار میکنه و برای 8 هنوز نیومده که باید از طریق ماژولها اعمال بشه تو فریمور 8 به بالا و این برنامه در خود بازیهای سوییچ گرافیک بازیها و تکسچرها رو بالا میبرد روی حالت دستی و لودینگ بازیها رو سریعتر میکنه و در عوض باتری هم بیشتر مصرف میشه و برای بعضی بازیهای کم گرافیک یا دو بعدی هم میتونید کلاک cpu و رم و گرافیک رو کمی کمتر کنید که نتیجه برعکس داره باتری کمتر مصرف میشه و البته زیاد کم نکنید دستگاه خیلی کند میشه و این برنامه در امولاتورها کارایی خیلی زیادی داره مثل شبیه ساز ps1 و psp و سگا دریمکست و نینتندو 64 که افت فریم بازیها رو کاملا فیکس میکنه و بازی روان اجرا میشه و شبیه ساز ریترو ارچ خودش حالت اورکلاک cpu رو داره ولی رم و گرافیک رو نداره که با این میشه زیادش کرد و البته شبیه ساز ریترو ارچ در حالت لینوکس L4T Lakka Switch همه اینها رو داره که میشه بازیهای wii هم با امولاتور دلفین اجرا کرد)
برنامه رو هم در پوشه سوییچ بریزید و اجرا کنید و برنامه چندین حالت داره و اولی دستی یا Handhead هست که ما بیشتر با این کار داریم و تو حالت دستی همه رو بالا ببرید و و گزینه روشن on هم فعال کنید و بعد در اخر گزینه Sync رو بزنید تا بالا بردن کلاکها اعمال بشه) و قتی هم نخواستید همه رو به حالت اولیه برگردونید و باز sync بزنید و یا ریستارت کنید سیستم خودش برمیگرده به حالت اولیه

Download Freeset.zip
OMG من چرا اینو ندیده بودم ؟
پرسونا - متالگیر here i come :D

ashkan_saremi

کاربر سایت
Sep 4, 2010
307
نام
اشکان
سلام داداش مرسی

دانلود امولاتور مستقل psp
Download Release_PPSSPP_Standalone.zip

j3cg_psp.jpg

برنامه رو هم در پوشه سوییچ بریزید و اجرا کنید و برنامه چندین حالت داره و اولی دستی یا Handhead هست که ما بیشتر با این کار داریم و تو حالت دستی همه رو بالا ببرید و و گزینه روشن on هم فعال کنید و بعد در اخر گزینه Sync رو بزنید تا بالا بردن کلاکها اعمال بشه) و قتی هم نخواستید همه رو به حالت اولیه برگردونید و باز sync بزنید و یا ریستارت کنید سیستم خودش برمیگرده به حالت اولیه

Download Freeset.zip
عشقی خیلی ممنونم

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,404
نام
Ali
OMG من چرا اینو ندیده بودم ؟
پرسونا - متالگیر here i come :D
خیلی وقته گذاشتم و البته چندین نسخه اومد مال ریترو ارچ من دیگه نذاشتم جدیداش و این اخری چون مستقله بهتره و روی حالت اورکلاک در منو تنظیمات گرافیک رزلوشن psp روی 5x بزارید و شیدر هم اولی یا hq بزارید و ریستارت کنید برنامه رو و گرافیک در حد پلی 3 میشه و هنوز هم روان بازی هست
عشقی خیلی ممنونم
خواهش داداش

• Like
Reactions: MadysoNx

ashkan_saremi

کاربر سایت
Sep 4, 2010
307
نام
اشکان
خیلی وقته گذاشتم و البته چندین نسخه اومد مال ریترو ارچ من دیگه نذاشتم جدیداش و این اخری چون مستقله بهتره و روی حالت اورکلاک در منو تنظیمات گرافیک رزلوشن psp روی 5x بزارید و شیدر هم اولی یا hq بزارید و ریستارت کنید برنامه رو و گرافیک در حد پلی 3 میشه و هنوز هم روان بازی هست

خواهش داداش
سلام مجدد آقا من نصب کردم اول بدون ریتروآرچ رفتم تو ppsspp بازی gta هم ریختم نشونم داد مثل psp ولی بازی رو که اجرا میکنم این صفحه میاد
fb836306-e12d-46ba-ae3a-8be987bb5994.jpg
بعد از یه سایت خارجی ریترو آرچ و گرفتم حدود 180 مگ بود اونو هم نصب کردم و فایل ppsspp رو هم ریختم داخلش بازم همین صفحه اومد ورژن هکم آخرین هکه 8 هست
چه کار کنم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر