گفتگو درباره سریال های شرقی

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل

49337d1382782530-platinum_data-p1.jpg

Platinum Data
platina data
2013

داستان: فیلم سینمایی اطلاعات پلاتین، درباره ی سیستم جدیدی به نام platina data در ژاپن هست که اطلاعات DNA شهروندان رو جمع آوری میکنه که این مجموعه از قدرت تجزیه و تحلیل بسیار بالایی برخوردار هستند، به نحوی که از یک DNA ساده به غیر از ترسیم چهره و کل بدن فرد، ویژگی های شخصی و یا حتی روحی اون رو هم شناسایی میکنند و ارتباطات ژنتیکی فرد هم تو کل سیستم با افراد دیگر هم قابل تشخیص دادن هستش.
یکی از اهداف این سیستم، ایجاد تحول در سیستم پلیس و مسائل جنایی ـه، به نحوی که با پیدا کردن DNA فرد ضارب تو صحنه ی جنایت، شجره نامه ـش رو بیرون میشکند و مسائل دیگه که باید تو خود فیلم دنبال کنید.

نظرشخصی: داستان جزء دسته فیلم های sci fi هستش، ولی خوب نمیشه گفت که یه فیلم واقعاً علمی تخیلی هستش..چون با پیشرفت هایی علمی تو زمینه ی DNA، دیدن چنین مواردی، مسائل طبیعی و کلیشه ای تو فیلم ها هستش.
بگذریم، این فیلم چندتا ویژگی مهم برام داشت که از دیدن اولین trailer فیلم و بعداً، بعد از زمان اکران فیلم، منتظر دیدنش بودم که تا همین چند روز پیش DB فیلم ـش پخش شد.

اول اینکه بازیگر نقش اصلی اون رو آقای Ninomiya Kazunari بازی میکنه که جزء بند arashi هستش که گروه خواننده با 5عضو پسر هستند که یکی از معروف ترین بندهای حال حاظر ژاپن اند که همیشه تو Ranking ها زیر No.5 نیستند.
بگذریم جدا از خوانندگی اعضای این گروه، بعضی از اونها تو کار بازیگری فیلم و سریال هم هستند که از بین تمام اونها، من بیشتر به Ninomiya Kazunari علاقه دارم و بازیش رو واقعاً دوست دارم.

49338d1382782558-96.jpg

مورد دوم هم کارگردان اون آقای Ootomo Keishi بودش که سال پیش فیلم rurouni kenshin رو کارگردانی کرد که برای یه Live-Action واقعاً خارج از انتظارها ظاهر شد. برای همین خیلی منتظر بودم که کار جدیدیش چطور از آب در میاد.

49339d1382785571-9581.jpg

و مورد سوم هم آهنگ فیلم بود که برعهده ی Sawano Hiroyuki بودش، درباره ی ایشون بگم که موسیقی کارهایی همچون shingeki no kyojin و guilty crown و taiyou no uta (معرفیش تو تاپیک هست) و موارد مطرح دیگه ای رو تو سریال ها و انیمه های دیگه، مثلاً Kill La Kill که در حال پخش هست رو هم انجام داده
همین مورد باعث شده که بالای 70درصد کل 02:13دقیقه ی فیلم، دارای موسیقی باشه که واقعاً به بالا بردن جو فیلم و داستانش کمک بزرگی کرد.

49340d1382785586-1264.jpg

بگذریم درباره ی خود فیلم باید بگم، همنظور که معرفی داستان برمیاد، داستان بسیار ساده ای داره و پیچیدگی چندان بالایی هم نداره و حتی اصلاً در حد فیلمهای پلیسی و جنایی معروف نیستش...روند داستان معمولی ـه. بازی بازیگراش خوب بود و از خیلی هاشون انتظار زیادی نداشتم، فقط آقای Toyokawa Etsushi که نقش افسر پلیس رو بازی میکرد، کمی منو ناامید کرد...یک خورده انتظارم قبل از دیدن فیلم، ازش زیاد بود.

خلاصه با توجه به هایپی که خودم برای خودم درست کرده بودم، فیلم بدی نبودش و از دانلودش و گذاشتن وقت برای دیدنش، هیچ پشیمون نیستم و به دوستان هم پیشنهاد میکنم اگه وقت خالی تو برنامه ـشون دارند، این فیلم رو تو لیست ـشون قرار بدند.

6.8/10

Attachments

• Platinum_Data-p1.jpg
    Platinum_Data-p1.jpg
    152.2 KB · مشاهده: 167
  • 96.jpg
    96.jpg
    103 KB · مشاهده: 165
  • 9581.jpg
    9581.jpg
    36.3 KB · مشاهده: 163
  • 1264.jpg
    1264.jpg
    61 KB · مشاهده: 162

bezad

کاربر سایت
Mar 11, 2007
1,150
نام
بهزاد
ببخشید آقا خلیل به غیر از 1 لیتر اشک چه سریال ها و فیلم های ژاپنی دیگه ای زیرنویس شدن؟
من خودم 1 لیتر اشک رو دیدم و خیلی ازش خوشم اومد ، واقعا عالی بود.

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل
ببخشید آقا خلیل به غیر از 1 لیتر اشک چه سریال ها و فیلم های ژاپنی دیگه ای زیرنویس شدن؟
من خودم 1 لیتر اشک رو دیدم و خیلی ازش خوشم اومد ، واقعا عالی بود.

والا بهزاد جان، اگه میخوای واقعاً سریال ژاپنی نگا کنی، باید بیخیال زیرنویس فارسی بشی (دقیقاً بعد از تموم کردن، 1لیتر اشک به این نتیجه رسیدم) چون وضعیت زیرنویس فارسی سریال های ژاپنی، واقعــــاً خرابه
ولی خوب اون سریال هایی که میدونم زیرنویس شدند و زیرنویس ـشون هست.
MR. BRAIN - تو یکی از این فروم های سریال های کره ای، زرنویس فارسی شده....معرفی ـش هم تو تاپیک خودمون هستش (البته بعد از اینکه سریال رو تموم کردم، متوجه شدم زیرنویس شده LOL)
Hana Kimi - بازم تو یکی از فروم های سریال های کره ای زیرنوس فارسی شده..ولی از اون دسته سایت هایی هست که باید عضو پولی باشی برای دانلود ضمیمه پست ها، زیرنویس هاش هم جای دیگه ای نیست. (سریال قشنگی هستش، فوق معروفه...ولی هنوز ندیدمش)
Hana Yori Dango فک کنم فقط 5قسمت ـش زیرنویس فارسی شده.کلاً دو فصلش 20قسمت
good life arigatou, papa. sayonara - زیرنویسش رو فقط خودم دارم (استخراجی به کمک یکی از دوستان هست) معرفی ـش تو تاپیک هست، هم من و هم حسن خان

این سریال هایی که خبر داشتم، سه چهارتا تا سریال دیگه هم زیرنویس فارسی دیدم که اصلاً مالی نیستند.

ولی وضعیت فیلم ها خیلی خیلی بهتره....
13Assassins
Cold Fish
Confessions
Crows Zero I
Crows Zero II
Departures
Gantz
Hara-Kiri Death of a Samurai
I Give My First Love To You
Nobody Knows
Rurouni Kenshin
Sword of Desperation
Twilight Samurai aka Tasogare Seibei
و خیلی فیلم های دیگه زیرنویس فارسی شدند که تو subscene.com میشه پیداشون کرد.

ولی بازم زیرنویس فارسی تو بخش فیلم ها، فقط به فیلم های خیلی معروف و یا قدیمی خلاصه میشه...برای فیلم های جدید و یا خاص، بازم باید بیخیال زیرنویس فارسی شد.

bezad

کاربر سایت
Mar 11, 2007
1,150
نام
بهزاد
آقا خلیل من یک سرچ سریع زدم لینکی از سریال ها پیدا نکردم ، اگه لینکی داری ممنون میشم پیام خصوصی کنی.
دستت درد نکنه.

castlevania

کاربر سایت
Oct 18, 2006
966
نام
yousef
The_Master%27s_Sun-p1.jpg

وااااااااای خدایا... این masters sun عجب چیزی بود. چند هفته ای میشد که دانلودش کرده بودم ولی وقت نکرده بودم ببینمش. واقعا سریال 20 ای بود.:-* بازی بازیگراش واقعا حرف نداشت. خیلی خوب تو نقششون رفته بودن .مخصوصا بازیگر نقش جو جونگ ون و ته گونگ شیل .
با اینکه در اصل سریال درمورد ارواح و اینا هست ولی طنز خیلی خوبی داشت فقط آخر قسمت 12 یه لحظه واقعا شوکه شدم(اونایی که دیدن میدونن منظورم چیه):( همینطور پایان خوبی هم داشت و خدا رو شکر مثل بقیه سریالهای کره ای آخرش دپرس کننده تموم نشد و همه به خوبی و خوشی به راه راست هدایت شدن:dموسیقی و آهنگ های سریال هم واقعا محشر بودم .الانم بعضی مواقع همینطوری گوش میدم.
به همه ی اونایی که از سریالهای کره ای خوششون میاد توصیه میکنم.
حسن جان از این سریالهایی که شبیه همین سریال باشه و دپرس کننده نباشه چیز دیگه ای سراغ نداری؟ همینطور ممنون بابت این سریال فوق العاده ای که معرفی کردی:bighug:
:x

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل
تمام انگیزه ها برای Up کردن این تاپیک از بین رفته ):

همینطوری الکی چند دقیقه ای وقت میزارم و یه پست خبری میزنم، هر چند که میدونم هیچ فایده ای برای تاپیک نداره D:

+++++++++++

اول از همه قابل توجه حسن خان

49897d1385624185-dakishimetai-tp.jpg

Keiko Kitagawa چان فیلم جدیدی بنام Dakishimetai بازی کرده که این فیلم براساس یه داستان واقعی که سال 2011 از HBC documentary پخش شده، ساخته شده.
داستان فیلم درباره ی دختر جوانی بنام Abashiri هست در طی یه حادثه دچار یه فلج و ضربه ی مغزی شده. Abashiri زندگی سختی تو دوران مدرسه خودش و بعد از اون تو اجتماع داشته
ولی تلاش کرده که با امید و دید مثبت به زندگیش به سختی برروی صندلی چرخ دار ادامه بده که روزی با پسر، راننده ای تاکسی ای آشنا میشه که نقش اون رو Ryo Nishikido بازی میکنه.
برخورد این دو باعث بوجود آمدن درام انسانی میشه که برای دیدنش لحظه شماری میکنم.

49865d1385573122-keiko_kitagawa-p3.jpg
49873d1385575179-nishikido-ryo.jpg

Dakishimetai تو ژاپن، 1 Feb سال 2014 رو پرده های سینما میره.

P.S
یه خبر کوچیک هم از Kitagawa Keiko چان بگم که تو رده بندی جدید ideal faces زنِ اورکان، Kitagawa Keiko که سال پیش No.2 بودش، امسال No.1 لیست شد.

++++++++++++

یه خبر هم امروز امده که Live-Action ای از مانگای Lupin III قراره ساخته شده.

49867d1385573374-lupin-main_large.jpg

دیگه نیازی نیست که در مورد Lupin III توضیحی بدم....تو تصویر بالا لیست بازیگرهاش رو میبیند که تو متن خبر خیلی توضیحات نوشته بود، فقط همین یه قسمتش رو خوندم که آقای Oguri تصویر وسطی، برای اجرای این نقش و طی انجام حرکات اکشن، در 10ماه، 8کیلو کم کرده.
Oguri بازیگر بزرگی هست که اگه درست یادم باشه، سال پیش ازدواج کرده و برای تعطیلات هم رفته بود این سواحل هاوایی.

+++++++++++++

49870d1385573958-sawajiri-erika_1381788424_af_org.jpg

بله، اریکا ساواجیری چان. SP (فیلم TV) جدیدی رو برای شبکه ی محبوب TBS بازی کرده که داستان درباره ی رابطه ی عاطفی و معنوی بین زن جوانی که مادر خودش رو در سونامی بزرگ ژاپن از دست داده و با مرد پیر و سالخورده ی ساعت سازی آشنا میشه که از اون میخواد، ساعت قدیمی و به یادگار مانده از مادرش رو درست کنه

49871d1385574416-800px-tokeiya_title.jpg

Tokeiya no Musume روز 2013-Nov-18 از شبکه ی TBS پخش شد که ریت Viewership قابل توجهی با 12.5% داشته.

P.S
معمولاً SP ها، خیلی به سختی زیرنویس میشند، SP قبلی که اریکا بازی کرده بود (Akujo ni Tsuite) (همونی که داستان زنی بود که همزمان به چهارتا مرد به صورت جداگانه و مخفیانه، هم زمان زندگی میکرد) بیشتر از یک سال طول کشید تا زیرنویس EN ـش امد.
خدا میدونه که این یکی کی میخواد بیاد.

Attachments

• Keiko_Kitagawa-p3.jpg
    Keiko_Kitagawa-p3.jpg
    34.6 KB · مشاهده: 365
  • lupin-main_large.jpg
    lupin-main_large.jpg
    112.4 KB · مشاهده: 117
  • sawajiri-erika_1381788424_af_org.jpg
    sawajiri-erika_1381788424_af_org.jpg
    25.8 KB · مشاهده: 112
  • 800px-Tokeiya_Title.jpg
    800px-Tokeiya_Title.jpg
    68.3 KB · مشاهده: 111
  • Nishikido-ryo.jpg
    Nishikido-ryo.jpg
    64.8 KB · مشاهده: 366
  • Dakishimetai-tp.jpg
    Dakishimetai-tp.jpg
    68.4 KB · مشاهده: 358
آخرین ویرایش:

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل
ممنون خلیل جان برای مطلب خوبت .

اقا خلیلی خبری از فیلم Why Don't You Play In Hell اثر Shion Sono نیست ؟

خواهش میکنم.
تقریباً 2ماه پیش فیلم رو پرده سینما رفته...معمولاً تو ژاپن باید تقریباً 6ماه صبر کنی تا نسخه ی BD ـش بیاد. پس تو امسال نمیشه منتظرش بود.

P.S
فرصت کنم در مورد چندتا فیلم دیگه هم صحبت میکنم، (فردا) ولی دیگه مثل اینها جدید نیستند و خبرشون حداقل مربوط به یک ماه پیشه.
P.SS
اگه شد در مورد فیلم های روی پرده هم صحبت میکنم.

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل
Silver Spoon

49883d1385621015-135321.jpg

Silver Spoon رو همه میشناسیم...یه Live-Action ازش در حال ساخته که قراره March 7, 2014 رو پرده های سینمای ژاپن بره.
Teaser ـش رو ضمیمه ی پست کردم.
silver-spoon.rar

P.S
باید تا Aug یا Sep سال آینده برای دیدن نسخه ی BD ـش، صبر کنید (:

++++++++++++

49885d1385621717-genome_hazard-p1.jpg

آقای Hidetoshi Nishijima فیلم جدیدی بنام Genome Hazard رو بازی کرده که از تم فیلم خیلی خوشم آمده...داستان فیلم از روی یه رمان علمی تخیلی برداشت شده و سرگذشت مردی رو نشون میده که دچار مشکلات دو شخصیتی و مشکلات از دست دادن حافظه و یا عدم اعتماد به حافظه ـش رو پیدا میکنه...که در آینده وارد بازی های خطراناکی میشه که جریانات با مرگ همسرش شروع میشه.
توضیحات داستان چون از یه رمان ـه، بسیار کامله، چون بعداً میخواستم فیلم رو نگاه کنم، خیلی با دقت و کامل نخوندم..ولی Trailer نود ثانیه ی قشنگی داشت.

Genome Hazard در January 24, 2014 تو ژاپن پخش میشه.

++++++++++

49887d1385622893-black_butler_-_kuro_shitsuji-p2.jpg

حتماً انیمه ی Black Butler یا همان Kuroshitsuji رو میشناسید...خیلی وقته که خبر ساخت Live-Action ای ازش تو سایت ها امده بود. که تقریباً دو هفته ی پیش دوتا trailer ازش پخش شد، یکی دو دقیقه ای و یک دقیقه ای.

این فیلم January 18, 2014 توسط Warner Bros پخش خواهد شد

7uc1wtyrukr95xnrkzwc.gif

در مورد بازیگراش بگم که بدک نیستند ولی از استارهای بزرگ هم استفاده نکردند...

+++++++++++

49888d1385623082-tokyohive_1385499885_20131126_kaguya.jpg

بالاخره انیمه ی Kaguya-hime no Monogatari با کارگردانی Isao Takahata رو پرده های سینما رفت و در هفته ی اول اکران، تو Box Office فعلاً No.1 و بیشتر از 2میلیون دولار فروش کرده.

+++++++++++

در مورد یه فیلم جالب توجه دیگه هم میخواستم صحبت کنم...ولی وااااااااااااقعاً مشکل دار بودش (:

Attachments

• 135321.jpg
    135321.jpg
    86.9 KB · مشاهده: 99
  • Silver Spoon.rar
    4 MB · مشاهده: 20
  • Genome_Hazard-p1.jpg
    Genome_Hazard-p1.jpg
    101.2 KB · مشاهده: 103
  • Black_Butler_-_Kuro_Shitsuji-p2.jpg
    Black_Butler_-_Kuro_Shitsuji-p2.jpg
    82.6 KB · مشاهده: 100
  • tokyohive_1385499885_20131126_kaguya.jpg
    tokyohive_1385499885_20131126_kaguya.jpg
    39.3 KB · مشاهده: 99
آخرین ویرایش:

amin_irt

کاربر سایت
Jun 4, 2009
1,510
نام
ali
چنتا سریال سامورایی معرفی کنید هم چنین فیلم سینمایی
÷اپنی باشه بهتره یا چینی ولی کره ایی نباشه
جناب خلیل من شمارو نمیتونم بیارم تو لیست دوستام لطفا این کارو شما بکنید کارتون دارم

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل
چنتا سریال سامورایی معرفی کنید هم چنین فیلم سینمایی
÷اپنی باشه بهتره یا چینی ولی کره ایی نباشه
جناب خلیل من شمارو نمیتونم بیارم تو لیست دوستام لطفا این کارو شما بکنید کارتون دارم

سریال ها ژاپنی، رو باید بدون زیرنویس فارسی نگاه کنی...فعلاً همین دوتا رو میگم، اگه واقعاً طالب هستی، بیشتر وقت بزارم.

Ryoma den
سریال خیلی قشنگه...تا الان چندین بار خواستم نگاش کنم...ولی وقت دانلودش رو نداشتم. سریال 48قسمته مربوط به 2010 و از شبکه ی NHK
(سریال واقعاً قشنگیه)

Taira no Kiyomori
این هم سریال قشنگیه، ولی بازم به اندازه ی بالایی بزرگ نیست..50قسمته از شبکه ی NHK و 2012

Yae no Sakura
این سریال فعلاً در حال پخشه و حسابی بیننده داره...تاریخیه و بازم از شبکه ی NHK با 50قسمت

oooku tanjou ~ arikoto iemitsu hen
سامورایی نیست..ولی تاریخی ـه...برگردی چند صفحه عقبتر، در موردش صحبت کردم، خیلی خیلی قشنگ بودش.

++++++++++

حالا فیلم سینمایی ها که اکثرشون زیرنویس فارسی دارند

13Assassins
حتماً نگاش کن، دقیقاً همون چیزی ـه که میخوای
2010 ـه و بهتره که نسخه ی EXTENDED رو نگاه کنی که 20دقیقه بیشتر داره

Hara-Kiri Death of a Samurai
یه سامورایی واقعاً هنری...برگردی صفحات قبل در موردش زیاد صبحت شده

Ichi
خوبه..نمیگم عالیه..ولی قشنگه که برای دیدنش بهتره قبلش فیلم Zatoichi اثر Takeshi Kitano رو دیده باشی که این Ichi برات مفهوم پیدا کنه
Ichi سال 2008 ـه و Zatoichi هم 2003 ـه

Rurouni Kenshin
این رو حتماً حتماً نگاه کن..اخرتشه..همین سال پیش ساخته شده.

Sword of Desperation
یه سامورایی عالی...سال 2010

Twilight Samurai
آخرشه...کلی هم جایزه گرفته...سال 2002

باز هم هست، ولی باید بگردم تو آرشیوام و تو سایت ها

amin_irt

کاربر سایت
Jun 4, 2009
1,510
نام
ali
بچها این سریال هایی که صفحه های پیش معرفی کردید اکثرشون رو نگفتین مال چه کشوری هست؟؟
احساس میکنم بیشتر کره ایین....
÷اپنی بیشتر معرفی بکنید
راستی کسی فیلم چینی نمیبینه؟؟

castlevania

کاربر سایت
Oct 18, 2006
966
نام
yousef
بچها این سریال هایی که صفحه های پیش معرفی کردید اکثرشون رو نگفتین مال چه کشوری هست؟؟
احساس میکنم بیشتر کره ایین....
÷اپنی بیشتر معرفی بکنید
راستی کسی فیلم چینی نمیبینه؟؟
در کل این تاپیک سریالهایی که خلیل جان معرفی میکنه ژاپنیه و سریالهایی که حسن جان و بنده معرفی میکنم کره ایه:d
درمورد فیلم چینی هم که من قبلا زیاد دانلود میکردم ولی بیشتر فیلماشون تخیلی هستن و زیاد نمی چسبن. البته فیلمهای شاهکاری هم داره اما کمن. بر خلاف فیلمهاش سریالهای چینی رو خیلی دوست دارم ولی متاسفانه اکثرشون زیرنویس نمیشن. سریالی مثل 3امپراطوری فوق العاده دیدنیه و زیرنویس انگلیسی هم داره.

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,828
نام
بردیا دلوشی
با سلام امروز اولین سریال شرقیم رو تموم کردم ! {انیمه نه ها} >:)

سریال هم داداش خلیل-دونو معرفی کرده بودند که خوب خوشم اومد ولی یکم زیادی جدی بود و بزرگونه !‌ :d
اسم سریال : 1 لیتر اشک !
نمیدونم شاید مناسب سنم نبود !‌ :hide::-":-":-":-":-":-":-":-":-"

ولی در کل تجربه ی جدیدی بود برام و تشکر میکنم از داداش خلیل از معرفیش !
راستی جو هم توش بدجور سنگین بود !‌

-------------------

خوب بچه ها یا داداش خلیل-دونو یک سریال ژاپنی میخواستم که طنز خالص دبیرستانی باشه !
جوش هم باحال باشه !

با تشکر !

راستی اسپویل زیر مال داداش خلیل-دونو هست :
داداش خلیل اومدم امروز درخواست دوستی بدم بهت زده معقله یعنی قبلا دادم ولی خودم یادم نیست گفتم لطفا تاییدش کنید ‌!
حیفه تو لیستم نیستید ! :-*

آخرین ویرایش:

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
خلیل جان بابت خبر ممنون در مورد فیلم هم امیدوارم فیلم خوبی باشه به نظر داستان جالبی هم داره و منتظرش میمونیم :d

با سلام امروز اولین سریال شرقیم رو تموم کردم ! {انیمه نه ها} >:)

سریال هم داداش خلیل-دونو معرفی کرده بودند که خوب خوشم اومد ولی یکم زیادی جدی بود و بزرگونه !‌ :d
اسم سریال : 1 لیتر اشک !
نمیدونم شاید مناسب سنم نبود !‌ :hide::-":-":-":-":-":-":-":-":-"

ولی در کل تجربه ی جدیدی بود برام و تشکر میکنم از داداش خلیل از معرفیش !
راستی جو هم توش بدجور سنگین بود !‌

-------------------

خوب بچه ها یا داداش خلیل-دونو یک سریال ژاپنی میخواستم که طنز خالص دبیرستانی باشه !
جوش هم باحال باشه !

با تشکر !

راستی اسپویل زیر مال داداش خلیل-دونو هست :
داداش خلیل اومدم امروز درخواست دوستی بدم بهت زده معقله یعنی قبلا دادم ولی خودم یادم نیست گفتم لطفا تاییدش کنید ‌!
حیفه تو لیستم نیستید ! :-*

در مورد سریال های ژاپنی دوستان این به این قضیه توجه کنند که کلآ باسبک انیمه هاشون متفاوت هستند و شاید زیاد مورد پسنددوستان قرار نگیره و به همین خاطر هم هست که طرفدار های سریال های کره ای چندین برابر سریال های ژاپنی یا حتی چینی هست نه تنها در ایران بلکه کلآ در اسیا و یا حتی خارج از اون

اگه به این پست که تو صفحه اول تاپیک قرستادم توجه کنید فکر کنم بد نباشه : http://forum.bazicenter.com/thread52581/#post1718261

حسن جان از این سریالهایی که شبیه همین سریال باشه و دپرس کننده نباشه چیز دیگه ای سراغ نداری؟ همینطور ممنون بابت این سریال فوق العاده ای که معرفی کردی
:bighug:

خوشحال شدم خوشت اومد اگه کار کمدی میخوای بهترین کمدی که تو این چند سال اخیر دیدم بدون شک سریال غرور یک جنتلمن بوده البته کار زیاده نمیدونم کدوم ها رو دیدی

و در اخر برای معرفی سریال های کره ای در سالی که گذشت برنامه دارم و امیدوارم که وقتش جور بشه تا بتونم این کار رو انجام بدم یه پست کامل و جامع ازش دربیاد ( البته نه در یک پست :d)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر