گفتگو درباره سریال های شرقی

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,342
نام
امیر
کار این تاپیک دیگه از خواب گذشته، تقریباً دیگه مُرده، کاری هم نمیشه براش کرد D:
سریال Sunao ni Narenakute (همون Hard to Say I Love You) سریال بدی نیست، بازیگرهای محبوبی داره و اکثر نظرها به این سریال مثبت رو به بالا هستش. اگه ازش خوشت امده، حتماً ادامش بده
ولی اگه بخوام نظرشخصی بدم، من معمولاً چنین تم هایی رو نگا نمیکنم و یا اینکه جزء گزینه های اخر برای دیدن هستش برام. چون خیلی فن سریال های friendship نیستم.

P.S
یکی از بهترین سریال های friendship سریال Hana Kimi که خیلی وقته میخوام نگاش کنم، ولی نمیشه...فک کنم جدیداً هم زیرنویس فارسی شده باشه.

همه بروبچ تو تاپیک انیمه هستن. مگه انیمه میگذاره سریال شرقی هم ببینن8-|
نمیشه با شوک دادن بیدارش کرد؟
مثلا خودجوش تاپیک انیمه قفول بشه;;)
-
البته من از شرقی ها بجز همین که گفتم بقیه هر چی بوده کره ای بوده!:d
پسران برتر از گل
تو زیبایی
you fallen for me
سلیقه شخصی
:">
در مورد سریال سخته بگم دوست دارم همین قسمت هایی که دیدم از نظرم بدک نبود جالب نشون میداد.:d

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل
همه بروبچ تو تاپیک انیمه هستن. مگه انیمه میگذاره سریال شرقی هم ببینن8-|
نمیشه با شوک دادن بیدارش کرد؟
مثلا خودجوش تاپیک انیمه قفول بشه;;)
-
البته من از شرقی ها بجز همین که گفتم بقیه هر چی بوده کره ای بوده!:d
پسران برتر از گل
تو زیبایی
you fallen for me
سلیقه شخصی
:">
در مورد سریال سخته بگم دوست دارم همین قسمت هایی که دیدم از نظرم بدک نبود جالب نشون میداد.:d

مـــاســـاکـــا ;;) منو وارد بازی های پیچیده نکن D: کی منو از دست بچه های اونجا نجات میده

پس اگه اولین سریال ژاپنی هست که شروع کردی، پیشنهاد میکنم سریعاً بری سریال "یک لیتر از اشک" رو دانلودُ نگا کنی (تو پست اول تاپیک در موردش گفتم) در این حد که حتی یک روز هم این کار رو نباید عقب انداخت.
بعد از اینکه این سریال رو دیدی، بیا اینجا ببینیم در چه شرایط روحی هستی :d

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل
48793d1380108458-757px-hanzawa.jpg

Hanzawa Naoki
تابستان 2013
10 قسمت

قبل از اینکه بخوام پست رو شروع کنم، این سریال رو یک فصل با هیجان تمام دنبال کردم، ولی میخواستم دقیقاً یه قسمت مونده به اخر سریال، معرفی ـش رو بزنم که بتونم خوب از حس و حال سریال بگم.

داستان:
داستان سریال درباره ی مردی به نام "ناُکی هانزاوا" هست که در کودکی زندگی خانواده ی آن توسط بانک و بدهی وام نابود شده است، ولی با این حال هانزاوا بعد از گذشت چندسال الان که مردی مستقل و دارای خانواده ی خودش است که از طرفی هم رئیس بخش وام دهنده ی یکی از بزرگترین بانکهای ژاپن "Tokyo Chuo Bank" هستش!
اینکه واقعاً نیت "هانزاوا" چی هست و برای چی توی این شغل آمده رو باید دو ارک داستانی دنبال کنید تا نیت ـش معلوم بشه.

داستان ارک اول هم که در قسمت اول روایت میشه که از این قراره، بانک Tokyo Chuo Bank به شرکت فولادسازی وام 500میلیون ای میده که در بازبرداخت اون مشکل پیدا میکنه و "هانزاوا" مسئول پس گرفتن این وام میشه که ماجرا به سادگی پس گرفتن یه وام ساده پیش نمیره.

نظرشخصی:
همونطور که گفتم سریال دوتا ارک داره که تو لیست تصویری زیر میشه بازیگرهاش رو دید.

ارک اول
attachment.php

ارک دوم
attachment.php

با وجود بازیگرهایی خوبی که تو سریال هستند، ولی سه تا ستاره ی درخشان تو سریال وجود داره که بازیشون فوق العادست.

Ueto Aya در نقش همسر "هانزاوا" Sakai Masato در نقش هانزاوا و Kagawa Teruyuki شخصیت مورد علاقه ی من، معاون بانک شعبه ی مرکزی :d

attachment.php
attachment.php
attachment.php

بازی هر سه تاشون عالیه، واقعاً سخته که بخوام یکی رو فقط انتخاب کنم...با این حال Kagawa Teruyuki که تو نقش Ohwada Akira بازی میکنه رو انتخاب میکنم که یکی از سوپرفن های بازی ـشم!! برخورد ایشون با "هانزاوا" تو سریال عالیه.

تمام سریال فقط و فقط با وام، بانک، پول، بازپرداخت، مالیات و از این جور موارد طرف هستیم که سیستم کاری ـشون، تقریباً یه سیستم مردانه ـست. اصطلاحاتی که تو سریال استفاده میشه خاص سیستم بانکی خودشون هست و با چیزهایی که ما داریم متفاوته، برای همین اولای سریال ممکنه کمی به مشکل بر بخورید که با وجود یک راوی بسیار خوب و خوش صدا تو سریال، این مشکل به حداقل میرسه و اکثر موارد رو خوب توضیح میده.
پس این رو باید گفت که درجه ی سختی دیالوگ ها بالاست و باید با دقت دیالوگ ها رو دنبال کرد تا جزئیات کارشون رو خوب فهمید.
ولی روند داستان و چالش های اون بسیار سریعه و جذابیت بالایی برای دنبال کردن سریال رو بوجود میارند.

بگذریم، همونطور که معلومه با یه سریال با تم درام business ای طرف هستیم، خودم به شخصه زیاد طرفدار سریال business ای نیستم (حوصله میخواد) و این دومین سریال business ای هست که نگاه میکنم (اولیش Rich Man, Poor Woman بودش که تو تاپیک معرفیش هست) که خوشبختانه یکی از بهترین سریال های business ای چند سال اخیر ژاپن از آب در امده!
بطوری که طبق گزارشات viewership فوق العاده ای تو ژاپن داشته و تو هیچ کدوم از قسمت هاش، rating ـش پایین نیامده.

EpisodeEpisode title
Ratings
(Kanto)
01Payback in twofold! In standing up to the evil boss, a new hero is born!!
Can the 500 million be recovered? The war amongst the wives at the company housing, a promotion? Friendship?
19.4%
02Shaking off false accusations by the boss
To repay evil twofold in kind
21.8%
03Payback in twofold to the damn boss! To save the subordinate in a bind!?
A traitor appears
22.9%
04Payback in tenfold! The betrayal between the boss and the subordinate27.6%
05Hanzawa's transfer...!? To fight with till death29.0%
06From 500 million to 1.2 billion! Payback in twofold in Tokyo too?
Having been transferred to Tokyo, Hanzawa's fight with his archenemy!!
29.0%
07Hanzawa kneels to beg! Driven to a corner30.0%
08A tough rival appears! To lose means to be shipped out32.9%
09The final deciding fight!! ~FSA audit including a ship-out35.9%
10Payback in a hundredfold? Who will be kneeling in the end!
A shocking end!! Friendship? Betrayal?
42.2%
Average29.07%

طبق پیش بینی ها سریال، تو اخرین قسمت تونست مرز 40% رو در منطقه ی کانتو رد کنه که سابقاً این مقام دست سریال "Kaseifu no Mita" (میتای خانه دار که معرفی ـش تو تاپیک موجوده) بودش که اکنون به راحتی میشه گفت: hanzawa naoki از موفق ترین سریال 2000 هم جلوتر رفته! که طبق آمار جزء چهار rating برتر منطقه ی کانتو بحساب میاد و در منطقه ی هانسای هم ریت 45.5% رو ثبت کردند..تو یه گزارش هم امده دقایق پایانی سریال در کانتو 46.7% و در هانسای 50.4% هم آمار گرفته شده. (یعنی میشه گفت که نیمی از خانواده ها در حال تماشای سریال بودند)
در اخر هم باید گفت که جای تعجب نیست که شبکه ی TBS الان با هزاران درخواست برای ادامه ی سریال تو فصل دوم و یا حداقل ساخت یه اسپیشال (حداقل برای بهار) از سوی مردم مواجه باشه.

تو یه فروم هم قبلاً خونده بودم که داستان این سریال از روی یه کتاب چهار قسمتی درست شده که داستان هانزاوا، دو فصل کتاب رو پوشش میده که احتمال ساخت فصل دوم سریال هم هستش. حالا اینکه تا چه حد اون کامنت درست هست و یا من درست متوجه شده باشم رو باید صبر کرد و دید.

از همین الان هم میشه گفت که جوایز Television Drama Academy Awards همگی از آن خودشه، همچنین Nikkan Sports Drama Grand Prix

در پایان هم باید بگم که موسیقی سریال فوق العاده است، چندتا قطعه ی بسیار قشنگ داره، ولی متاسفانه آوازی برای Theme song نداره.

پیشنهاد میکنم اگه مشکلی با سریال های درام business ای ندارید و تا حدی ENG و JAP خوبی دارید، حتماً سریال رو نگا کنید.

P.S
هنوز قسمت آخر سریال زیرنویس نشده، دیشب فن ساب ـش گفت که 50درصد کار رو انجام داده که تو چند روز آینده زیرنویس ـش رو میزاره ):
اعصاب ندارم D:
attachment.php

Attachments

• 757px-Hanzawa.jpg
    757px-Hanzawa.jpg
    111.4 KB · مشاهده: 125
  • 600px-Hanzawa-chart.jpg
    600px-Hanzawa-chart.jpg
    67.9 KB · مشاهده: 157
  • 600px-Hanazawa-chart2.jpg
    600px-Hanazawa-chart2.jpg
    67.1 KB · مشاهده: 154
  • 56.jpg
    56.jpg
    69.8 KB · مشاهده: 158
  • 70.jpg
    70.jpg
    34.1 KB · مشاهده: 156
  • 421.jpg
    421.jpg
    72.9 KB · مشاهده: 151
  • sakai-masato.jpg
    sakai-masato.jpg
    34.2 KB · مشاهده: 155
آخرین ویرایش:

castlevania

کاربر سایت
Oct 18, 2006
966
نام
yousef
ممنون خلیل جان. تو این مدتی که نبودم کلی سریال کره ای دانلود کردم و دیدم که بعضیاشون وافعا عاااااالی بودن. مثل سریال Heartless Cityکه واقعا آخر سریال بود که بزودی معرفیشو میذارم.
892fccf9aaec5deb2.jpg

همینطور سریال moon ebracing the sun و lee soon shin و i hear your voice و ....
یه سریال که وافعا خوشم اومد beethoven virusبود که خدا وکیلی بدجور چسبید:d داستانشم در مورد موسیفی کلاسیک بود.اونایی که مثل بنده عاشق موزیک کلاسیکن حتما حتما این سریالو ببینن.

892f29d85205164d1.jpg

راستی خلیل جان این سریال ژاپنی shinya shokudo2 چطوریه؟ تو تاپیک ها خارجی تعریفشو شنیدم. شما خودت دیدی؟ این سریال بالایی که معرفی کردی رو هم از امشب دانلود می کنم ببینم چطوریه.:bighug:

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل
منتظر پست بعدی ـت هستم.

راستی خلیل جان این سریال ژاپنی shinya shokudo2 چطوریه؟ تو تاپیک ها خارجی تعریفشو شنیدم. شما خودت دیدی؟ این سریال بالایی که معرفی کردی رو هم از امشب دانلود می کنم ببینم چطوریه.

والا، ببین من الان چهارتا سریال تو لیست دارم که میخوام دانلودشون کنم.
Shinya Shokudo دو فصل
saikou no rikon
mahoro ekimae bangaichi
double face دو فصل
ولی دقدقه ی اصلی ـم فقط و فقط دانلود دو فصل Shinya Shokudo ـه...اخرتشه، خیلی از جاها، هایپ های بزرگی کردند. هیجان زدم برای دانلودش D:
منتظرم که کی این لیست 6روزه ی دانلودام تموم میشه، برم لیست جدید بزنم که Shinya Shokudo هم توش باشه (:

P.S
بعضی اوقات تو لیست ها سریال های کره ای میبینم که هیجان زده میشم، میگم برم کره ای بین بشم.
ولی چه کنم که نمیتونم با زبان ـشون کنار بیام.!

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
ممنون خلیل جان. تو این مدتی که نبودم کلی سریال کره ای دانلود کردم و دیدم که بعضیاشون وافعا عاااااالی بودن. مثل سریال Heartless Cityکه واقعا آخر سریال بود که بزودی معرفیشو میذارم.
892fccf9aaec5deb2.jpg

همینطور سریال moon ebracing the sun و lee soon shin و i hear your voice و ....
یه سریال که وافعا خوشم اومد beethoven virusبود که خدا وکیلی بدجور چسبید:d داستانشم در مورد موسیفی کلاسیک بود.اونایی که مثل بنده عاشق موزیک کلاسیکن حتما حتما این سریالو ببینن.

892f29d85205164d1.jpg

راستی خلیل جان این سریال ژاپنی shinya shokudo2 چطوریه؟ تو تاپیک ها خارجی تعریفشو شنیدم. شما خودت دیدی؟ این سریال بالایی که معرفی کردی رو هم از امشب دانلود می کنم ببینم چطوریه.:bighug:

Heartless City سریال خیلی خوبی بود داستان خوبی داشت و با اینکه زیاد از لحاظ بازیگر در سطح بالایی نبود ولی بازیگرای خوبی هم داشت و جالب اینجا بود که از شبکه ای پخش میشد که جزء شبکه های مطرح کره نبود

صداتو میشنوم و لی سونشین تو بهترینی رو هم دیدم سریال های بدی نبودن سطح معمولی داشتن خیلی کارای انچناینی نبودن

ویروس بتهون و ماه در اغوش خورشید رو هم تو ارشیوم دارم ولی هیچوقت سعی نکردم برم ببینم چی هستند نمیدونم چرا حسش نمیاد

جا داره در مورد سریال های قصل تابستون که الان تقریبآ قسمت های پایانی خودشون رو سپری میکنند هم نام ببرم که سریال های خوبی بودن

اولیش دکتر خوب که بابازی فوق العاده جو ون ( بازیگر نقش ماسک عروس ) که در نقش یک بیمار اوتیسمی که میخواد جراح اطفال بشه

دومیش سریال خورشید ارباب با بازی سوجی ساب که داستان در مورد ارواح هست و تم کمدی هم داره

و سریال دو هفته با بازی لی جون کی که داستان در مورد نجات جون دخترش برای پیوند مغز استخوان هستش که الان اون رو به قتل متهم کردن و اون باید دوهفته ای که زمان تا عمل دخترش باقی مونده رو فرار کنه و بی گناهیش رو ثابت کنه تا بتونه بچش رو نجات بده

هر سه سریال بالا جزء سریال های خوب امسال هستند و در اخر سال هم چه بازیگرانش و چه عواملش جایزه های زیادی خواهند برد بدون شک

بعد از مدت ها اینجا یه پست دادم ولی متاسفانه به خاطر کمبود وقت نمیتونم بیام سریال ها رو مثل قبل معرفی کنم و در همین حد فقط میتونم بهشون اشاره کنم

castlevania

کاربر سایت
Oct 18, 2006
966
نام
yousef
Heartless City سریال خیلی خوبی بود داستان خوبی داشت و با اینکه زیاد از لحاظ بازیگر در سطح بالایی نبود ولی بازیگرای خوبی هم داشت و جالب اینجا بود که از شبکه ای پخش میشد که جزء شبکه های مطرح کره نبود

صداتو میشنوم و لی سونشین تو بهترینی رو هم دیدم سریال های بدی نبودن سطح معمولی داشتن خیلی کارای انچناینی نبودن

ویروس بتهون و ماه در اغوش خورشید رو هم تو ارشیوم دارم ولی هیچوقت سعی نکردم برم ببینم چی هستند نمیدونم چرا حسش نمیاد

جا داره در مورد سریال های قصل تابستون که الان تقریبآ قسمت های پایانی خودشون رو سپری میکنند هم نام ببرم که سریال های خوبی بودن

اولیش دکتر خوب که بابازی فوق العاده جو ون ( بازیگر نقش ماسک عروس ) که در نقش یک بیمار اوتیسمی که میخواد جراح اطفال بشه

دومیش سریال خورشید ارباب با بازی سوجی ساب که داستان در مورد ارواح هست و تم کمدی هم داره

و سریال دو هفته با بازی لی جون کی که داستان در مورد نجات جون دخترش برای پیوند مغز استخوان هستش که الان اون رو به قتل متهم کردن و اون باید دوهفته ای که زمان تا عمل دخترش باقی مونده رو فرار کنه و بی گناهیش رو ثابت کنه تا بتونه بچش رو نجات بده

هر سه سریال بالا جزء سریال های خوب امسال هستند و در اخر سال هم چه بازیگرانش و چه عواملش جایزه های زیادی خواهند برد بدون شک
ممنون خلیل جان. اون سریال ارباب خورشید رو دانلود کردم. این سریال دو هفته و دکتر خوب رو هم دانلود میکنم می ببینم .:bighug:
این سریال : میراث صدساله و سویونگ دختر من چطور سریالی هستن؟ ارزش دانلود دارن؟
راستی خلیل جان این سریال بالایی که معرفی کردی رو از تورنت ۷۲۰ شو دانلود کردم. ممنون میشم آدرس سایت زیر نویسشو pmبدی.:x

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
ممنون خلیل جان. اون سریال ارباب خورشید رو دانلود کردم. این سریال دو هفته و دکتر خوب رو هم دانلود میکنم می ببینم .:bighug:
این سریال : میراث صدساله و سویونگ دختر من چطور سریالی هستن؟ ارزش دانلود دارن؟
راستی خلیل جان این سریال بالایی که معرفی کردی رو از تورنت ۷۲۰ شو دانلود کردم. ممنون میشم آدرس سایت زیر نویسشو pmبدی.:x

سویونگ دختر من رو اصلآ ندیدم و نمیدونم چجور سریالی هستش ولی میراث صد ساله رو دیدم وزیاد خوشم نیومد بازیگر های زیاد خوبی نداره داستان کلیشه ای و تکراری در کل از نظر من حرفی برای گفتن نداشت

این هفته دوتا سریال دیگه هم شروع شد که امیدوارم سریال های خوبی باشند بازیگرای خوبی هم دارند دیدم میام نظرم رو میگم

castlevania

کاربر سایت
Oct 18, 2006
966
نام
yousef
سویونگ دختر من رو اصلآ ندیدم و نمیدونم چجور سریالی هستش ولی میراث صد ساله رو دیدم وزیاد خوشم نیومد بازیگر های زیاد خوبی نداره داستان کلیشه ای و تکراری در کل از نظر من حرفی برای گفتن نداشت

این هفته دوتا سریال دیگه هم شروع شد که امیدوارم سریال های خوبی باشند بازیگرای خوبی هم دارند دیدم میام نظرم رو میگم

یکی از سریالهایی که مد نظرته اینه؟ : :d
dd1f1f12c933c71c1.jpg

آخرین ویرایش:

castlevania

کاربر سایت
Oct 18, 2006
966
نام
yousef
Heartless City
1782c170f0a9479f1.jpg

شهر بی رحم
این سریال درمورد مافیای مواد مخدره که پلیس بشدت سعی داره تا این باند رو شناسایی و دستگیر کنه واسه همین یه تیم ویژه تشکیل میدن تا این باند رو سرکوب کنن. از طرف دیگه یه فرد جوونی با نام مستعار «پاکسا آدر» از درون این باند مخدر سعی داره تا باکودتا کل شبکه ی توزیع مواد رو در دست بگیره. بدین ترتیب یه درگیری چند وجهی پیش میاد که یک طرف اون پلیس ها هستن و میخوان باند مواد مخدر رو شناسایی و رییس اونو دستگیر کنن. طرف دیگه قاچاقچیان موادن هم با پلیس هم و هم با پاکسا آدر بخاطر کودتا درگیرن. در کشاکش این درگیری ها رازهای زیادی نهفته که با ادامه ی سریال معلوم میشه که دست بالای دست زیاده و....

17820848d411a96e4.jpg

یکی از سریالهایی که واقعا میترسم تا بیشتر از این درباره داستانش بگم چون هر قسمت سریال دارای اسپویل های زیادی هستش و بیشتر از این باعث افشای داستان سریال میشه.
داستان سریال به بهترین وجه ممکن در طول سریال روایت میشه و میشه گفت تا پایان سریال شاهد سورپرایزهای داستانی زیادی خواهید بود. همچنین از آب بندی و کشش بی محتوای داستان در این سریال خبری نیست( برخلاف ۹۰ درصد سریالهای کره ای)
17826f3adf7416973.jpg

موسیقی سریال با اینکه تعدادش زیاد نیست ولی عالیه و با اتمسفر داستان هماهنگی کامل داره.
این سریال از شبکه (جی تی بی سی) پخش میشد .شما رو نمیدونم ولی من که اولین بار بود اسم این شبکه رو میشنیدم واسه همین برام حالب بود که همچنین سریال فوق العاده ای از چنین شبکه ی بی نام و نشان پخش میشه.
بازیگرای سریال بدون کوچکترین خطایی بهترین بازیشونو به نمایش گذاشتن مخصوصا شخصیت پاکسا آدر که واقعا مستحق دریافت بهترین بازیگر سال رو داره. علاوه بر شخصیت های مثبت ، شخصیت های منفی سریال هم شخصیت پردازی خیلی جالبی دارن و در کل باید به نویسنده این سریال که اولین کار نویسندگیش هم بود آفرین گفت.
1782408349cdd8e22.jpg

( پاکسا آدر ! )
در آخر باید بگم به هیچ وجه این سریال ۲۰ قسمتی رو از دست ندین چونکه تا الان بهترین سریال امساله واین سریالو باید جزو تاپ ۱۰ سریالهای کره ای جای داد.
لینک سریال:
Cruel City - Korean Drama - AsianWiki
سریال بعدی کلا سریال خاصیه و به هرکسی توصیه نمیشه. فقط اونایی که عاشق موسیقی بی کلام و بتهوون و باخ و چویوفسکی و موزارات و...اینا هستن باید این سریالو ببینن. برای من که این سریال جزو بهترین ها بوده.به هر حال بریم سراغ معرفی سریالمون:
29328c27761f88583.jpg

Beethoven Virus
ویروس بتهوون
این سریال زیبا از اونجایی شروع میشه که دختری به نام «دورومی» از طرف شهردار مسولیت میابه تا برای ارکستر شهر نوازندگانی رو استخدام کنه ویه گروه ارکست تشکیل بده. اما مسئول امور دارایی تمام پولایی که از طرف دولت برای تشکیل این ارکست جمع شده بود رو برمیداره و فرار میکنه. دورومی هم که دیگه پولی برای استخدام نوازندگان ‍ نداره این موضوع رو از شهردار مخفی میکنه و سعی میکنه تا نوازندگانی که رایگان اینکار رو بکنن پیدا کنه. نتیجشم میشه یه گروهی متشکل از پیر و جوان که استعداد نوازندگی پایینی دارن. در طرف دیگه قضیه کسی که قراره رهبری این گروه رو بر عهده بگیره فردیه به نام «گانگ مای» که اونو با نام ارکستر کیلر میشناسن و بهش میگن قاتل ارکستر. چون فرد بسیار حساسیه و کوچکترین ناهماهنگی بین اعضا و یا کمبود استعداد نوازنده ها باعث میشه تا ارکستر رو منحل کنه. حال چنین فردی که حتی از نوازنده های حرفه ای هم اشکال میگیره میاد میشه رهبر گروهی که پر از نوازندگان کم استعداده...
6afc10371a69f5c71.png

داستان کلی هم درمورد رهبر ارکست یعنی گانگ مای هست که این گروه بی تجربه رو بالاخره هدایت میکنه و باعث میشه تا با مهارت خودش از این نوازندگان بی تجربه نوازندگانی ماهر بسازه.
این سریال حدود ۴تا اجرای کنسرت روی سن داره که کارگردانیه فقط یکی از این اجراها ۳ روز و ۳ شب طول کشید. این اجراها واقعا بی نظیر کار شدن و با اینکه بسیاری از این اجراها از قبل ضبط شده و تنها کاری که بازیگرا باید انجام میدادن تکون دادن سازها به شکل طبیعی بوده . برای این منظور از معروفترین نوازندگان کره در این سریال دعوت شده بود تا فرم نواختن سازهایی مثل ویولون و ترومپت و پیانو و سل و ... اینا رو به بازیگرا یاد بدن. همچنین برای یاد دادن رهبری ارکست از یه رهبر ارکست واقعی به نام پروفسور سو هی تای استفاده کردن تا نحوه حرکت دادن دست رو به گانگ مای یاد بده. برای کل اجراهایی که توسط گانگ مای توی این سریال انجام شده ، آقای سو هی تای ۵ ماه تمام روش وقت گذاشته و صرف آموزش دادن به ایشون کرده.
این سریال یکی از پر زحمت ترین سریالهایی بود که بنده دیدم و هماهنگی تمام این اجراها و ... ممکنه برای بیننده راحت بیاد ولی در اصل بسیار دشوار و پر زحمت بوده.
کل سریال پر هست از اجراهای زنده و بسیار زیبای قطعات مشهوری همچون سمفونی شماره ۹ بتهوون و آنتونیو روسینی و برامس و .... که با ظرافت تمام اجرا شده.
سریال بازیگرای خوبی داره مخصوصا شخصیت گانگ مای که هم بازیش عالی بود هم نقشش توی سریال. بخاطر این سریال جناب کیم میونگ مین ( بازیگر نقش گانگ مای) به لیست تاپ ۵ بازیگر بنده راه یافت. شما هم بعد از دیدن سریال مطمئنا عاشق بازیش خواهید شد.
2932363b3b0427682.jpg

(گانگ مای شخصیت اصلی سریال)

موسیقی های سریال هم با توجه به اینکه این سریال درمورد موسیقی هست بسیار زیاده و بسیاری از اونهایی ریمیک موسیقی های کلاسیکن که به زیبایی هرچه تمام ساخته پرداخته شدن.
اینم لینک این سریال:
Beethoven Virus - AsianWiki

2932924e53c8260a4.jpg

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,342
نام
امیر
تو 4-5 روزی که نت نداشتم. و هیچ سریال و فیلم و انیمه ای هم نداشتم که ندیده باشم. رفتم سراغ سریال کره ای که داشتم و ندیده بودم(dvd های دوستم که هنوز دستم مونده) اولی که دیدم سریال بوسه شیطنت آمیز بود. که خوب در مواردی ضعف داشت و به شدت کلیشه ای بود ولی در کل میشه گفت تقریبا خوب بود سریال و خوشم اومد. l-) این 7 قسمت you*tube ش رو هم دیدم جالب بودن و بعضا خنده دار.
---------------
بعدش رفتم سراغ سریال زیبا و دوست داشتنی Dream High . خیلی وقت شاید حدود 10 دقیقه اولش رو دیده بودم.
اصلا فکر نمیکردم تا این حد از سریال خوشم بیاد. واقعا لذت بردم. البته هنوز تموم نشده تا قسمت15 فصل اول دیدم. فصل بعدیش رو هم امروز عصر میرم از دوستم که عشق سریال کره ای هست بگیرم.
شخصیت محبوبم تو این سریال از اول یون باک هی بود که تا الانم همین مونده. البته یه مواقعی یه کارهایی کرد که مخالف بودم. ولی خوب یه جهاتی هم بهش حق میدادم. اون رفتاری که
گو های می باهاش کرد خوردش کرد, صحبت های مربی شی هم که هیزم اتیش تنفرش رو بیشتر کرد. ولی خوب خدای رو سپاس زیاد فرو نرفت بموقع نجات پیدا کرد. از های می هم اوایل حالم بهم میخورد , ولی خوب کم کم نشون داد داره آدم میشه و واقعا تغییر کرد.ولی خوب اون کاری که با باک هی کرد رو خیلی سخته فراموش کنم.
تا الان برای من بهترین و قشنگ ترین سریال های مدرن کره ای که دیده بودم , موارد زیر بودن :

تو زیبایی , پسران برتر از گل

ولی الان dream high هم بهشون اضافه شد. شاید از نظر خیلی از شماها اینها سریال های متوسط و یا حتی بسیار ضعیفی باشن , من هم احترام میگذارم به نظرتون , ولی خوب سلیقه من این هست و دست نخواهم کشید ازش.

قبلا رتبه اول رو تو زیبایی داشت بعد پسران برتر از گل بود. اما حالا با اومدن Dream High باید یه تصمیم مجدد در مورد جایگاه سریال ها بکنم.

یکی از نکاتی که من در تو زیبایی خوشم اومد آهنگ هاش بود.:x
_______

راستی اونجور که دیدم پسران برتر از گل نمونه ژاپنی هم داره که از نسخه ی کره ای قدیمی تر هست چند سالی. لینک دانلودش پیدا میشه اصلا؟ زیرنویس فارسی داره؟

آخرین ویرایش:

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,828
نام
بردیا دلوشی
با سلام !

بچه ها خوبید !‌

میدونم جام اینجا نیست ولی بالاخره هرچی شروعی و اولین باری داره دیگه !‌ :d

خوب میدونید که من خوره ی انیمه و بازی ژاپنیم ولی احساس کردم باید یکم تو دنیای جدی تره فیلم و سریال هم باشم چون خدا وکیلی هیچوقت فیلم و سریال ندیدم هیچوقت !

واسه همین میخوام شروع کنم دیدن !‌

واسه ی شروع سریال ژاپنی چی پیشنهاد میکنن لطفا کره ای نباشه ژاپنی باشه چون زبونشون رو بیشتر از هر کشور آسیایی دیگه دوست دارم !‌

میدونید سریالی پیشنهاد کنین که شخصیت خانومش کاوایی یا بیوتیفول یا خوشگل باشه اینطوری بهتره ولی اگر teen هم بود بهتر رابطه سریع تر با سریال برقرار میکنم ترسناک باشه یا کمدی با پلیسی لطفا درام و عشقی و درد جامعه نباشه حالم بد میشه !‌

اگر تاریخی هم باشه خودکشی میکنم !‌ ایران زیادی خوردمون داده !‌

دوست دارم بیشتر جامعشون رو نشون بده یعنی جامعه واقعی ژاپنی ولی بامزه باشه زیاد هم تلخ نباشه سریالش !‌

لطفا کوتاه باشه !

فکر کنم زیاد حرف زدم !

ممنون میشم اگر کمکم کنین راستی اگر عکس هاشون رو هم بزارید بیشتر کمکم میکنه !‌

با تشکر !‌

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل
با سلام !

بچه ها خوبید !‌

میدونم جام اینجا نیست ولی بالاخره هرچی شروعی و اولین باری داره دیگه !‌ :d

خوب میدونید که من خوره ی انیمه و بازی ژاپنیم ولی احساس کردم باید یکم تو دنیای جدی تره فیلم و سریال هم باشم چون خدا وکیلی هیچوقت فیلم و سریال ندیدم هیچوقت !

واسه همین میخوام شروع کنم دیدن !‌

واسه ی شروع سریال ژاپنی چی پیشنهاد میکنن لطفا کره ای نباشه ژاپنی باشه چون زبونشون رو بیشتر از هر کشور آسیایی دیگه دوست دارم !‌

میدونید سریالی پیشنهاد کنین که شخصیت خانومش کاوایی یا بیوتیفول یا خوشگل باشه اینطوری بهتره ولی اگر teen هم بود بهتر رابطه سریع تر با سریال برقرار میکنم ترسناک باشه یا کمدی با پلیسی لطفا درام و عشقی و درد جامعه نباشه حالم بد میشه !‌

اگر تاریخی هم باشه خودکشی میکنم !‌ ایران زیادی خوردمون داده !‌

دوست دارم بیشتر جامعشون رو نشون بده یعنی جامعه واقعی ژاپنی ولی بامزه باشه زیاد هم تلخ نباشه سریالش !‌

لطفا کوتاه باشه !

فکر کنم زیاد حرف زدم !

ممنون میشم اگر کمکم کنین راستی اگر عکس هاشون رو هم بزارید بیشتر کمکم میکنه !‌

با تشکر !‌

مدتی اینترنت نداشتم....سوال رو زمین مونده بود (:

بهترین پیشنهادی که برای شروع سریال های ژاپنی دارم...دیدن سریال "یک لیتر از اشک" هستش که تو پست اول تاپیک در موردش صحبت کردم.
اگر هم تو طول تاپیک نگاهی کنی، تمامی کسانی که سریال رو دیدن، نظرهای بسیار جالبی درباره ی سریال دارند که همشون مثبت ـه.
درضمن این سریال، یکی از معدود سریال های ژاپنی ـه که زیرنویس فارسی داره و تم ـش خانوادگی ـه که میشه راحت با خانواده اون رو نگاش کرد.

P.S
عشقی و درد جامعه نباشه حالم بد میشه !‌
این چیزای که گفتی رو توش داره...دردناکه و بسیار ناراحت کننده...ولی واقعاً این سریال چیزی ـه که همه (یعنی دقیقاً همه) باید نگاش کنند..در کنار ناراحتی هایی که داره، زندگی بخش ترین سریالی هست که تا الان دیدم و یا حتی میشناسم.
حتماً یک دور پست هایی که تو تاپیک در موردش شده رو بخون...نظرت برای ندیدن اینطور سریال ها عوض میشه.

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,828
نام
بردیا دلوشی
Police _ 110 @ :(

ممنون داداش خلیل{ببخشید زود خودمونی شدم}زدم دان شه خیلی ممنون !‌ {در مورد شکلک بالا : اسمتون خیلی ترسناکه داداش خلیل} :d

اشکال نداره زیاد مد نظرم نبود ولی چون شما میگی حوبه حتما فوق العاده هست چون تو تاپیک انیمه هم دنبال میکنم پستات رو ‍‍!‌ o:-)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر