گفتگو درباره سریال های شرقی

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
یه فیلم دیگه هم از Sion Sono تو لیست ام دارم به نام Cold Fish (یا tsumetai nettaigyo) که از روی داستان واقعی ساخته شده و همین پارسال پخش شده که تو دریایی از Festival ها نشونش دادندد و جایزه بهترین فیلم و بازیگری و چندتا چیز میز دیگه هم برده D:
آره، اینم یه نگاهی بهش انداختم. گویا فیلم خوبیه. همینجوری داره لیست دانلود درازتر میشه!!
13Assassins هم کار خودشه. خیلی اسمش رو دیدم، ولی هیچ وقت پی ـش رو نگرفتم. تو آسیاتورنت هم جزء فیلم های Black-List هستش..چرا اینقدر کپی رایت سرش سنگینه که حتی تو Torrentz هم پاک ـش کردند.
حالا که ذکر خیرـش شد، 13Assassins رو دیدی؟ میخوام بزارم تو لیست ام.
نه، هنوز ندیدم 13 Assassin رو. لینکای دانلودش دیگه هیچجا نباشه، قطعا توی Pirate Bay هست!!

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل
MR. BRAIN
2009

33000d1343034071-mr-brain-banner.jpg

داستان:
آقای Ryusuke Tsukumo شخصیت معمولی داره و در یکی از Hostکلوپ های مردانه ی ژاپن مشغول کارشه که یک شب در خیابان حادثه ای براش رخ میده و ضربه ی سختی به سرش میخوره. چندسال از این جریان گذشته و آسیب مغزی، باعث شده که مغز Tsukumo بیش از پیش فعال بشه و از حد طبیعی مغز یک انسان عادی، بیشتر فعالیت کنه. این موضوع باعث رشد فکری زیادی در Tsukumo شده تا جایی که یکی از سازمانی تحقیقاتی ژاپن که زیر مجموعه ای از پلیس ژاپن هست، آقای Tsukumo رو برای کمک به پلیس، استخدام میکنه.

نظرشخصی:
داستان هیچ گونه پیچیدگی خاصی نه در داستان و نه در شخصیت های اون داره. هر قسمت از این سریال 8قسمتی، Tsukumo با پرونده ی قتل ای درگیر هستش که در کنار پلیس در پیدا کردن قاتل هستش.
به سریال کمی چاشنی، طنز هم اضافه شده که بعضی اوقات جالبه و بعضی اوقات هم نه. نقش دستیار Tsukumo رو خانوم "آیاسه هاروکا" بازی میکنه که چندان بازی زیاد خاصی رو نمیشه ازش جدید که میشه گفت، شخصیت ـش تو داستان تا همین حد بشتر پتانسیل نداشته.

بعضی از نکته های علمی که تو سریال درباره ی مغز و نحوه ی دروغ گفتن، توضیح داده میشه، جالبه..بخصوص آزمایشهایی که Tsukumo انجام میده.

در پایان، سریال چیز زیادی برای گفتن نداره و یه سریال خیلی معمولی پلیسی بودش.

اگه هیچ سریال ای دم دست برای دیدن ندارید و با زبان هم مشکلی نیست، MR. BRAIN گزینه ی بدی برای دیدن نیست، چون سختی دیالوگ ها بعضی از قسمت ها، کمی بالاست و به دقت نیازه.

+++++++++++++++++

Sayonara Bokutachi no Youchien
2011

attachment.php

داستان:
داستان از کودکستانی آغاز میشه و دختری بنام "کانا" چان که دلش برای یکی از دوستاش که به تازگی بخاطر بیماری به بیمارستان ای خارح از توکیو رفته، تنگ شده.
"کانا" چان، به همراه چهارتا از دوستانش تصمیم میگیری بدون اطلاع خانواده های خود و مربی ها، از کودکستان خارج شده و سفر ماجرا جویانه ای رو به سمت بیمارستان شهر ای که دوست ـشون در اونجا بستری شده، آغاز کنند.

نظرشخصی:
داستان این فیلم 130دقیقه ای تلویزیون ای، خیلی صافُ پوست کنده هستش و از هیچ پیچیدگی خاصی برخوردار نیست. ولی در عین حال از لطافت قشنگی برخورداره که به فیلم، حس جالبی میده.
بازیگران کودک، فیلم، خیلی خیلی خوب بازی کردند و به خیلی کم پیش می امد که بشه بازی روبات ای، ازشون دید.

attachment.php

بازی مانا آشیدا که مثل همیشه خوب بودش و همچین بازی "میو هوندا" که قبلاً بازیش رو دیدم و کارش خیلی خوب بوده.
کار خانم "میتسوشیما" واقعاً عالیه و خیلی خوب، فراتر از نقش یک مربی کودکستان، نقش ـش رو بازی کرد.

این فیلم تلویزیون ای سه تا جایزه از Tokyo Drama Awards گرفته، بهترین بازی نقش زن و ساپورت، برای "مانا آشیدا" چان و خانوم "میتسوشیما"، همچنین جایزه ی بهترین فیلم تلویزیونی فصل.
موسیقی کار بسیار قشنگ بودش و با قطعات کوتاهی که داشت، خیلی آروم زیر گوش شینده میشد که شنیدنش، لذت بخش بودش.
این کار رو بیشتر بخاطر نویسندگی آقای Sakamoto Yuuji دانلود کردم که پیش از این، داستان دو سریال زیبای "مادر" و "در هر حال، باید زندگی کرد" رو نوشته بود که این یکی داستانش با کارگردانی بسیار خوب آقای Mizuta Nobuo ساخته شده بود.

در کل داستان شروع خوبی داشت و پایان بهتری از شروع ـش، که از دیدنش راضی بودم.

Attachments

• Sayonara_Bokutachi_no_Youchien-p1.jpg
    Sayonara_Bokutachi_no_Youchien-p1.jpg
    51.9 KB · مشاهده: 170
  • Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    55.1 KB · مشاهده: 169
آخرین ویرایش:

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
سلام
تاپیک رو به تازگی دیدم، وگرنه زودتر از اینا میومدم! به هرحال امیدوارم من رو در جمعتون بپذیرید!
من عاشق فیلم های ژاپنی هستم! ای کاش تاپیک فقط مخصوص فیلم های ژاپنی بود! در هر صورت، از امروز دیگه تاپیکی که خیلی وقت ها دنبالش بودم رو پیدا کردم. (خبرها و پیشنمایش های فیلمهای ژاپنی شما را دنبال میکنیم!:d)
یه توضیحی هم در مورد فیلم Cold Fish بدم چون ازش حرف اومده بود وسط: فیلم خیلی روانشناسانه ست و رسما بر روی روان انسان تاثیر مستقیم میذاره:d داستان فیلم در ابتدا اجتماعی و بعد حالت ترسناک روانشناسی دارد! واسه +18 هم هست به دلیل صحنه های دلخراشش.
مرسی بابت تاپیک.

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل
سلام
تاپیک رو به تازگی دیدم، وگرنه زودتر از اینا میومدم! به هرحال امیدوارم من رو در جمعتون بپذیرید!
من عاشق فیلم های ژاپنی هستم! ای کاش تاپیک فقط مخصوص فیلم های ژاپنی بود! در هر صورت، از امروز دیگه تاپیکی که خیلی وقت ها دنبالش بودم رو پیدا کردم. (خبرها و پیشنمایش های فیلمهای ژاپنی شما را دنبال میکنیم!:d)
یه توضیحی هم در مورد فیلم Cold Fish بدم چون ازش حرف اومده بود وسط: فیلم خیلی روانشناسانه ست و رسما بر روی روان انسان تاثیر مستقیم میذاره:d داستان فیلم در ابتدا اجتماعی و بعد حالت ترسناک روانشناسی دارد! واسه +18 هم هست به دلیل صحنه های دلخراشش.
مرسی بابت تاپیک.

اوکایری-ناسای، آرشام خان

اصل تاپیک برای معرفی سریال زده شده، ولی خوب هیچ مانعی برای معرفی و صحبت در مورد فیلم، تو تاپیک نیست و آزاده (:
از طرفی خیلی دوست دارم که اخبار هم بگذاشته بشه (بزارم) ولی انرژی مخصوص خودش رو میخواد و با محدودیت های قوانین قرار دادن لینک، گذاشتن خبر اونطور که باید و شاید، خیلی لذتی نداره!

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل
Rich Man, Poor Woman
تابستان 2012

attachment.php

داستان:
خانم "ساواکی چیهیرو" تو بیش از 30استخدامی از شرکت های مختلف، شرکت کرده ولی تو هیچ کدوم، ذره ای موفقیت بدست نیاورده و همینطور مدرک دانشگاه ی اون در حال خاک خوردن هستش. ولی اینقدر اعتماد به نفس داره که بازم با تشویق دوستانش، تو جلسه ی استخدامی کمپانی معروفی به نام "نوآوری بعدی" که یه شرکت پیمانکاری تو زمینه های برنامه نویسی هست، شرکت میکنه. رئیس این کمپانی مرد جوان و فوق العاده خلاقی بنام "هیوگا تورُ" هستش.
جلسه ی استخدامی شرکت به بدترین و سخت ترین شکل ممکنه، انجام میشه، بطوری که "ساواکی" هیچ شانسی برای پذیرفته شدن نداره! ولی اتفاق جالبی رخ میده که ارتباط ـش رو تو خود سریال ببینید بهتره!

نظرشخصی:
سریال "مرد ثروتمند، زن فقیر" طی 10قسمت، در حال پخش از شبکه ی "فوجی TV" ژاپن هست که 5قسمت اون به نمایش در آمده که هر دوشنبه شب پخش میشه و با یک روز تاخیر، سه شنبه برای دانلود قرار میگیره.
خیلی کم پیش میاد و حتی پیش نیومده که سریال کمدی رومنس نگاه کنم، حتی تو سریال های غیر ژاپنی! میشه گفت که این اولین کار کمدی رومسن ای هست که دارم نگاه میکنم و تجربه ی چندانی تو این سبک از سریال ها ندارم.
برای شروع بهترین گزینه برام، که راضی به دانلود بشم، سریال Ongoing بودش، که سعی کردم بهترین Ongoing این فصل رو پیدا کنم، که خوشبختانه خوب جواب داده.
داستان ساده و روان هست و جذابیت خاص خودش رو داره و با بازی بسیار خوب خانم "ساتومی ایشیهارا" در نقش "ساواکی چیهیرو"، هیچ چیز، باعث خستگی نمیشه.

attachment.php

خوشبختانه نیمچه جذابیتی تو داستان وجود داره که باعث میشه پایان هر قسمت، شدید منتظر قسمت بعدی اون و یا زیرنویس قسمت جدیدش باشم.
موسیقی چندان خاصی تو سریال وجود نداره و چنین انتظار زیادی هم ازش نمیره، ولی کیفیت ساخت خود سریال راضی کننده هستش.

در نهایت سریال متوسط رو به بالایی هستش که با توجه به موضوع المپیک، Viewership نسبتاً خوبی تو شبکه "فوجی TV" داره (12.28%) که ارزش جدیدن هفتگی رو برای طرفداری کمدی رومسن، رو حتماً داره.

P.S
سختی دیالوگ ها 50به50هستش، بعضی قسمت ها که در مورد کارهای شرکت صحبت میکنند، کمی سخت میشه، ولی سایر قسمت های اون، بسیار روان تر هستش.

+++++++++++

صحبت از خانم "ساتومی ایشیهارا" شد...نسخه HDRip ای از آخرین فیملی که "ساتومی" بازی کرده، فیلم Sadako 3D (قبلاً پست ـش رو زدم)چند روزی هست که با زیرنویس کره ای، بخش شده، و هنوز خبری از زیرنویس EN اون نیست.

attachment.php

+++++++++++

تو فرصت بعدی، یکی دیگه از Ongoing هایی که دنبال میکنم، معرفی ـش رو میزارم.

attachment.php

Attachments

• Rich_Man,_Poor_Woman-p1.jpg
    Rich_Man,_Poor_Woman-p1.jpg
    77.1 KB · مشاهده: 156
  • Richman,poorwoman_chart.jpg
    Richman,poorwoman_chart.jpg
    68.3 KB · مشاهده: 159
  • Sadako-p2.jpg
    Sadako-p2.jpg
    84.1 KB · مشاهده: 157
  • 456px-Beautifulrain.jpg
    456px-Beautifulrain.jpg
    53.1 KB · مشاهده: 156
آخرین ویرایش:

Augustus

Caesar
کاربر سایت
Sep 22, 2009
2,238
نام
Мojtaba
خلیل جان این سریال Rich Man, Poor Woman اونقدر کشش داشته که بخواد ادم ادامه اش رو هم ببینه؟؟ بعد لینک کم حجم ازش داری؟ چون من گشتم تا قسمت 4 رو با حجم 330 مگ پیدا کردم.

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل
خلیل جان این سریال Rich Man, Poor Woman اونقدر کشش داشته که بخواد ادم ادامه اش رو هم ببینه؟؟ بعد لینک کم حجم ازش داری؟ چون من گشتم تا قسمت 4 رو با حجم 330 مگ پیدا کردم.

مجتبی جان، اره...این کشش رو برای من تو شخصیت ها و داستان داشته که بخوام هفتگی دنبالش کنم.
تو کار دانلود کم حجم نیستم..همون نسخه ی 330میگی 480p رو دانلود میکنم.

پیغام خصوصی رو چک کن.

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
سلاممرسی بابت آپدیت تاپیک؛ بیشتر اهل فیلم های ترسناک و داستان مبنی ژاپنی هستم تا چیزای دیگه! آخر پستتون اسم فیلم sadako 3d رو آوردید، همون فیلم ترسناکه نیست که یه دختری بر اثر یه سری اتفاقات تبدیل به یک روح شده و آخر فیلم داخل یه چاهی هستن؟ درست یادم نمیاد!خواهش میکنم اگه منظورم رو متوجه شدید و این فیلم اون فیلمی که من میگم نیست، لطفا اسم فیلم مدنظر من رو بگید اگه میشناسید، بخدا خیلی وقته که دنبالشم! فکر میکنم اسم دختره suduko بود!

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل
سلاممرسی بابت آپدیت تاپیک؛ بیشتر اهل فیلم های ترسناک و داستان مبنی ژاپنی هستم تا چیزای دیگه! آخر پستتون اسم فیلم sadako 3d رو آوردید، همون فیلم ترسناکه نیست که یه دختری بر اثر یه سری اتفاقات تبدیل به یک روح شده و آخر فیلم داخل یه چاهی هستن؟ درست یادم نمیاد!خواهش میکنم اگه منظورم رو متوجه شدید و این فیلم اون فیلمی که من میگم نیست، لطفا اسم فیلم مدنظر من رو بگید اگه میشناسید، بخدا خیلی وقته که دنبالشم! فکر میکنم اسم دختره suduko بود!

با این مشخصاتی که دادید، اون چاه:
فیلم اصلی، به نام Ring (حلقه) و یا به اسم Ringu هم شناخته میشه. سال 1998 شماره اول پخش شد و یک سال بعدش (1999) شماره دومش Ring 2 (یا همون Ringu 2) عرضه شد.
موفقیت های شماره ی اول از شماره ی دوم خیلی بیشتره....و از طرفی بین سال های 2002 تا 2005 هم دو شماره نسخه ی امریکایی هم ساخته شد که یه کپی از نسخه ی ژاپنی بودش، که بازم نسخه ی اول، موفقیت بهتری از نسخه ی دوم ـش داشت.

و اما Sadako 3D به عنوان ویرایش سوم اون Ring نسخه ی ژاپنی هستش.

نقل پست:
قطعاً کسانی که این تاپیک رو دنبال میکنند با سری فیلم های horror حلقه (Ring) آشنایی دارند، چه ژاپنی، چه نسخه ی آمریکایی اون.
قراره فیلم جدیدی از این سری داستان به نام Sadako 3D با بازیگری Ishihara Satomi (در نقش Ayukawa Akane ) در 12 May پخش بشه (ژاپن)

20120409_sadako3d.jpg

همانطور که با داستان آشنا هستید، این بار در Sadako 3D، خانم Ayukawa Akane به عنوان یک معلم در مدرسه ی دخترانه (دبیرستان) مشغول کارـه. شعایه ای در بین دانش آموزان مبنی بر video ای که بینده های اون، بعد از مشاهده فیلم، دست به خودکشی می زدند، وجود داره. کمی بعد یکی از دانش آموزان بطرز مشکوکی به مرگ میرسه که پلیس در حال تحقیق برروی پرونده این حادثه هستش و اعتقاد دارند که خودکشی ای ببیشتر نیست. ولی خانم Akane بدنبال شایعه، درپی پیدا کردن اطلاعات بیشتری از video، همراه به دوستش وارد ماجرای ترسناکی میشند (:

20120330_sadako3d_better_quality.jpg

P.S
بطور کلی در سری نسخه های ژاپنی فیلم حلقه، چهار نسخه Ring وجود داره، دو نسخه ی دیگه که بالا نگفتم، مابین دو شماره و بعد از شماره ی دوم عرضه شدند...به نام های Rasen که 1998 که هم زمان با شماره اول امد و Ring 0: Birthday سال 2000 پخش شد.

P.SS
با همه ی این توضیحات، هیچ چیز جای شماره اول ژاپنی رو نمیگیره D:

آخرین ویرایش:

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
سریال های جدید کره ای از هفته پیش شروع شدند که هر موقع وقت کنم یه معرفی از هر کدومشون میذارم

اسم سریال : Arang and the Magistrate ( ارانگ و دادرس )

سریال 20 قسمتی شبکه MBC

محصول سال 2012 کره

f344_ArangandtheMagistrat.jpg
داستان این سریال در دو دنیای متفاوت زنده ها و روح ها اتفاق میفته داستان از جایی شروع میشه که یک ارباب جوان ( با بازی جیون کی) که به دنبال مادرش میگرده وارد شهری میشه که اوضاع خوبی نداره و خیلی وقته که این شهر هیچ قاضی رو به خودش ندیده و هرکسی که به عنوان قاضی برگزیده میشه در روز اول کاریش میمیره

یکی دیگه از ویژگی های این شهر اینه که روح های زیادی اونجا زندگی میکنن ولی انسان ها قادر به دیدن اونها نیستند به جزء ارباب جوان که به تازگی وارد شهر شده و اگه روح ها باعث دردسر انسان ها بشند مامور هایی از اون دنیا برای دستگیر کردن روح هایی که باعث ایجاد دردسر شدند به زمین میان و یکی از روح هایی که مدام دردسر درست میکنه دختری ملقب به ارانگ هست که هیچ چیز از موقعی که زنده بود رو به خاطر نمیاره و به دنبال اسم و اینکه چه اتفاقی براش افتاده میگرده

و ملاقات ارانگ با ارباب جوان باعث میشه که سرنوشت هر دو که به دنبال خواسته های خودشون هستند به هم گره بخوره چونکه تنها سر نخ برای پیدا کردن مادر ارباب جوان در به یاد اوردن خاطرات ارانگ هستش و .........

e248_5950arangandthemagis.jpg
من دو قسمت از این سریال رو دیدم و تا اینجا سریال بدی نبوده ولی چون هنوز خیلی زوده که در مورد سریال نظر داد نمیشه چیزی در مورد این که سریال خوبی هست یا نه گفت

سریال بازیگرای خوبی داره به خصوص که خیلی وقت بود جیون کی سریال بازی نکرده بود و فکر کنم همه بازی درخشانش رو توی ایلجیما به خاطر میارند

e2617_8d3ea_ArangandtheMag.jpg

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
اسم سریال : Faith ( ایمان )

سریال 24 قسمتی شیکه SBS

محصول سال 2012 کره

g6414_FaithPoster2.jpg

داستان سریال مربوط به دوره ی گوریو و فردی به نام چویی یانگ میشه که به عنوان وودال چی ( محافظ پادشاه ) در حال خدمت به امپراتوری هستش چویی یانگ وظیفه داره که امپراتور جدید و ملکه رو از یو ان ( چین فعلی فکر میکنم ) به گوریو منتقل کنه ولی در بین راه مورد حمله کسانی قرار میگرند که قصد دارند ملکه رو به قتل برسونند و باعث سرنگونی امپراتوری جدید بشند که در این حمله با تمام تلاش هایی که چویی یانگ برای محافظت از ملکه و امپراتور میکنه ملکه به شدت اسیب میبینه و در خطر مرگ قرار میگیره

تنها راه حل برای نجات ملکه و امپراتوری جدید عبور از دروازه اسمان و اوردن پزشکی که بتونه ملکه رو زنده نگه داره و چویی یانگ مامور میشه تا از دروازه عبور کنه و دکتری که بتونه همچین زخمی رو مداوا کنه رو پیدا کنه و در این راه به زمان حال یعنی سال 2012 منتقل میشه و با دکتری به نام یو این سو که یک جراح پلاستیک هست رویرو میشه و اون رو با خوذش به زمان گوریو میبره ولی ...........

g571_FaithPoster1.jpg

داستان سریال در قسمت های ابتدایی که تا حالا ازش پخش شده روند خوب و گیرایی داره و بیننده رو برای دیدن قسمت های بعد از همون اول داستان جذب میکنه

داستان شخصیت پردازی خوبی داره به خصوص چویی یانگ که نقشش رو لی مین هو ایفا میکنه و همچنین دکتر اسمانی که از سال 2012 اومده و نمیدونه باید چیکار کنه

در نگاه اول شاید سریال به خاطر پخش سریال هایی مشابه در این چند سال اخیر که بازگوی سفر در زمان بودند به نظر کلیشه ای بیاد ولی همچنان به خاطر جذابیت های سریال میشه بهش امیدوار بود

یکی از نکات مثبت سریال استفاده خوب و به جا از تکنیک های جلوه های ویژه هست که زیاد نمیشه در سریال های کره ای شاهدش بود مخصوصآ توانایی های منحصر به فردی که بعضی از شخصیت های این سریال دارند که اونها رو شبیه به شینوبی ها میکنه
s4947_faith_korean_drama_w.jpg

در کل تا اینجا که 4 قسمت ازش رو دیدم سریال خوبی بوده ولی اینکه تا اخر چطور پیش میره باید صبر کرد دید و امیدوارم به سرنوشت ماسک عروس دچار نشه و بعد از استقبال از سریال به فکر اضافه کردن قسمت به سریال نباشند چون واقعآ به سریال ضربه میزنه ( البته نظر شخصیم هستش )​

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
33051d1343080073-c5c4a6941a1ef378f29e01827143e359.jpg

دیدم بالاخره Himizu رو. یه اقتباس از مانگا که البته تغییرات زیادی داشته تو داستانش.

واضح بود که بعد از زلزه و سونامی وحشتناک سال گذشته ی ژاپن، این مسئله توی فیلما و انیمه هاشون بیاد. اولیش رو Shion Sono ساخته که انصافا اصلا انتظار نداشتم سراغ همچین موضوعاتی بره! این فیلم در مورد زندگی یه عده از بازمانده های اون حادثه ست که توی اوج ناامیدی زندگی می کنن و هدف اصلی و کلی فیلم هم اینه که
جوونای ژاپنی رو تحت هر شرایطی به آینده و تلاش برای آینده امیدوار کنه.
که این مسئله با یه سری تم های خاص Shion Sono تو فیلم همراه شده بود. کلا اگر نمی دونستم کارگردانش کیه، با دیدن فیلم با قطعیت میگفتم که Shion Sono اینو کارگردانی کرده. هم نوع موسیقی (که فوق العاده ست) هم نوع استایل خاص کارگردانی و هم پیچش های WTF وار سراسر فیلم کاملا آشنا هستن.

نسبت به Love Exposure ، فیلم دیگه ی Shion Sono ، قطعا Himizu فیلم ساده تر، سر راست و جمع و جورتری بود، ولی بازم میشه فیلمو به چند قسمت تقسیم کرد. قسمت اول که معرفی شخصیتا و ویژگی هاشون و موقعیت خاص فیلم هست که واسه کسایی که به کارای ژاپنی عادت ندارن، احتمالا یکم عجیب خواهد بود، قسمت دوم ویژگی های انتقادی Shion Sono از جامعه، مثل رفتار بد جوون ها و پدرمادرها تو جامعه ی ژاپن و خشونت بالا و ... هست و قسمت سوم هم ماجرای عاشقانه و بار دراماتیک داستان رو داشت. تقریبا Love Exposure رو هم میشه به همین سه قسمت تقسیم کرد.
و جدا بی انصافیه به بازی فوق العاده شخصیتا اشاره نکرد. بخصوص دو تا بازیگر جوون فیلم.

7.5 از 10

zizou

کاربر سایت
Aug 28, 2007
151
نام
saeed
سلام
دنبال 4قسمت پایانی سریال queen seon duk می گشتم از دوستان کسی لینک دانلودی سراغ داره پیام خصوصی کنه ممنون می شم.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر