کوری بارلوگ علاقه‌مند به عرضه خدای جنگ 2018 را بر روی پی سی است اما...

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
آقای کوری بارلوگ کارگردان عنوان بشدت تحسین شده خدای جنگ 2018 در توییتر خود در جواب یک طرفدار بابت عرضه God of war 2018 به صورت مستقیم بر روی پی سی گفت: FameEnt2k (نام کاربری مخاطب) میدونی، علاقه دارم این اتفاق بیفته (عرضه بازی بر روی پی سی). ناراحت کننده است این تصمیم فراتر از اعتبار من است. همونطور كه مشخصه، من كوجیما نیستم.

در یکسال گذشته شاهد عرضه بازیهای انحصاری زیادی از پلی استیشن 4 بر روی پی سی بودیم! از دیترویت اقای دیوید کیج گرفته تا حال عرضه بازی انحصاری دث استرندینگ استاد کوجیما بر روی پی سی در تابستان سال اینده. همچنین همانطور که در توییت پرسش کننده از اقای کوری بارلوگ اشاره شد، شاهد امکان تجربه انحصاری دیگر پلی استیشن 4 همانند خدای جنگ 2018 و انچارتد 4 از طریق سرویس استریم PS Now بر روی پی سی بوده ایم.

همچنین لازم است اضافه کنم استدیو فرست پارتی مدیا مولکول سازنده بازی دیمرز هم پیش تر به صورت رسمی اعلام کرده بودند خواهان عرضه اثر مذکور بر روی پلتفرم های بیشتری هستند.

playstation-now-games-october-2019-image-block-01-us-01oct19.jpg

منبع:

Last edited by a moderator:

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
آقا تازه کجای پست من به علی توهین کردم گفتم مشخصا مثل اینکه خوشش میاد مثل اینجور افراد رفتار کنه نگفتم علی بیمار روانی هستش یا مریض یا مشکل شخصیتی داره یا ... .
بعدشم خط بعدی مشخصا تعریف یک بیمار هستش نکنه بیمار ما باید رئیس جمهور کنیم نباید به دکتر خودش نشون بده ؟
توهینه :D
پستشون رو گزارش کن ناظما رسیدگی کنن دیگه :D

گزارش کنه مشکلش چیه ؟ اگه بخوای انتقام اینکه دوستات سایت نمیان از بقیه بگیری و یا بقیه به جون هم بندازی بخندی , رفتار یک آدم بیمار نیست پس چیه ؟

هر کی دوست داشت پست گزارش کنه بن میکنن حداقلش اینکه مشخص میشه مدیریت واقعا وا داده این چند وقته برای اینکه آمار سایت پایین امده دقیقا داره روی همچی چشم پوشی میکنه اول از همه در قوانین سایت داریم که باید خبر هم ترجمه درست داشته باشه هم تیتر درست بخوره هم اینکه خبر به صورت کامل در پست اول لحاظ بشه.

از سال 2005 تو این سایتم اولش با برادرم یک اکانت داشتیم که N e m e S i S بود الان هم که اکانتم مشخصه مثل بعضی ها نه بچه هستم که پشت اکانت های جعلی مخفی بشم یا اینکه بترسم قوانین زیر پا گزاشتم بن میشم مشخصا بعضی ها خوشحال میشن که اکانت بن بشه به شخصه اصلا برام مهم نیست چون میرم دنبال زندگیم اعصابم خورد نمیشه از بچه بازی های بعضی ها تو بعضی از تایپک ها بعدش بن درآمد بر میگردم چون سایت ارث پدری هیچ کسی نیست که بخواد کسی بیرون کنه یا اینکه بری برنگردی چون بقیه دوستات دیگه سایت نمیان اگه به حرف و کاری که میگی درسته اعتقاد داری دیگه دلیل نداره از چیزی بترسی میری تاپیک های که خبرش برات جالبه.

نه اینکه من بیام ببینم خبر امده بازی برای PC تایید کرده کوری بعد بینم نه بابا طرف داره ترولمون میکنه و اصلا گفته دست من نیست بعد هم بیای ایراد بگیری یک سری حرف بزنه که نه من به شخصه اون کار ها رو انجام دادم باید جوابگو کسی باشم که تاپیک امیتاز GEOW ترول کرده خوب ترول کرده همون جا جوابش بده میخوای بری برو تاپیکی بازی که دوست داره تونستی ترولش کن اما ربط به این نداره که بخش اخبار به گند بکشین با بچه بازی برای خنده خودتون دو دوستاتون.

و سرانجام طاقت دوستان به سر اومد و کار به توهین کشید...
مبارکه.
مگه کسی تاپیک میزنه 24 ساعته باید پلاس باشه توش؟
خب تاپیکو زد و دو سه تا کامنتم داد. بقیه هم بحثشونو میکنن.
اتفاقا اگه علی رو خارج از فروم بشناسید میدونید معولا منطقی بحث میکنه. تو سینما و گیم که زیاد باهاش بحث داشتم(و اتفاقا بیشتر هم اختلاف نظر بوده) حداقل.
قطعا از به جون هم انداختن حال نمیکنه....
اگه اینجوریه صاحب هرتاپیکی که توش بحث میشه داره به جون هم میندازه بچه هارو

من نه به شخصه علی میشناسم نه با شخصت اصلی علی کاری دارم . دارم چیزی که مبیبینم و رفتاری که ازش سر میزنه دارم راجبش صحبت میکنم . اگه علی داره انتقام اینکه دوستاش نمیان سایت و یا تاپیک های دیگه ترول میکنن بعضی ها و ... موراد از بقیه در اینجا در تاپیک های اخبار میگیره مشخصا مشکل داره آقا یک بحث ساده هستش .

مشخصا سایت قانون داره من اگه قوانین سایت زیر پا گزاشتم مشخصا مدیریت میاد باهام برخورد میکنه اگه به پست علی الکی گیر دادم مدیر میاد پست من پاک میکنه مگه کم داشتیم تاپیک های که اشتباه بوده تو این چندین ساله هیچ کسی به هیچ کدوم گیر نداده مشخصا خیلی از پست ها بوده که بهش گیر دادیم حتما الان ما فقط افتایدم علی از سایت حتما بیرون کنیم یا خبر نزاره توهم توطئه چرا مثل بقیه تاپیک های که میزنه درست اخبار PS نمیزاره که بهش گیر داده نشه اگه یک تاپیک بود که خبرش بعضی ها دوست نداشتن و من امدم به خبر درست گیر دادم اون وقت حق با شماست .

آخرین ویرایش:

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
مثل روز روشنه فقط تنها کسی که شاید متوجه نشده باشه حاج حافظ شیرازی .

دقیقا هم مشکل همینه انگار خوشش میاد مثل آدم های بیمار رفتار کنه .

این جور افراد حتمام باید خودشون به یک دکتر نشون بدن به خاطر اینکه این بقیه نیستن که به جون هم میفتن این اعصاب ماست که از زندگی با کلی مشکل میایم خبر بازی دنبال کنیم باید حماقت های جامعه دوباره یاد آوری کنه که با چه کسایی داریم در این کشور زندگی میکنیم .
و سرانجام طاقت دوستان به سر اومد و کار به توهین کشید...
مبارکه.
مگه کسی تاپیک میزنه 24 ساعته باید پلاس باشه توش؟
خب تاپیکو زد و دو سه تا کامنتم داد. بقیه هم بحثشونو میکنن.
اتفاقا اگه علی رو خارج از فروم بشناسید میدونید معولا منطقی بحث میکنه. تو سینما و گیم که زیاد باهاش بحث داشتم(و اتفاقا بیشتر هم اختلاف نظر بوده) حداقل.
قطعا از به جون هم انداختن حال نمیکنه....
اگه اینجوریه صاحب هرتاپیکی که توش بحث میشه داره به جون هم میندازه بچه هارو

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
توهینه :D
پستشون رو گزارش کن ناظما رسیدگی کنن دیگه :D
بابا تو هین چی، طرف فروم رو با پیج اینستاگرامش و تلگرامش اشتباه گرفته

بابا قبلا خبر بدون منبع میزدی، یا حتی تو تاپیک فروش آمار غلط میزاشتی اخطار میگرفتی، الان واقعا آنقدر بازی سنتر بی در و پیکر شده؟

Max Blood

کاربر سایت
Feb 17, 2016
805
نام
پویا
فضای انجمن شده همش توهین، کل‌کل بچگانه و ایجاد بحث های تنش زا بدون هیچ منبعی یا تحریف کردن منبع:لول
مدیران گرامی انجمن هم میذارن زمانی که دو طرف همدیگه رو تیکه پاره کردن و دعوا بالا گرفت وارد صحنه میشن... واقعا خسته نباشید :-"

آخرین ویرایش:

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,534
بابا تو هین چی، طرف فروم رو با پیج اینستاگرامش و تلگرامش اشتباه گرفته

بابا قبلا خبر بدون منبع میزدی، یا حتی تو تاپیک فروش آمار غلط میزاشتی اخطار میگرفتی، الان واقعا آنقدر بازی سنتر بی در و پیکر شده؟
فضای انجمن شده همش توهین، کل‌کل بچگانه و ایجاد بحث های تنش زا بدون هیچ منبعی یا تحریف کردن منبع:لول
مدیران گرامی انجمن هم میذارن زمانی که دو طرف همدیگه رو تیکه پاره کردن و دعوا بالا گرفت وارد صحنه میشن... واقعا خسته نباشید :-"
برای من که خواستم جواب همین تیترو متنا رو بدم آنی اقدام کردن، درجا بنم کردن! همین الان هم تیترو با اینکه تغییر دادن از املای بچه اول دبستانی هم سطح اشکالاتش بیشتره، فکر کنم جاداره چندبار دیگه تغییر کنه متن و تیتر!

آخرین ویرایش:

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
سرجمع 5-6 نفرن اگه دیگه تو این فروم نیان فضای اینجا 10 برابر بهتر میشه
خوب اینجوری باشه که میشه حرف علی که میگه دوستای من بیرون کردین دیگه نمیان سایت الان دلیلی شده که اینجوری تاپیک بزنه و خبر بزاره برای خبر های PS که اشتباه آقا کل کل همیشه هستش تفاوت نظر همیشه هستش ترول همیشه بوده کل کل همیشه بوده اما سایت ارث پدری ما نیست که کسی بیرون کنیم .

الان به شخصه فقط از علی میخوام که این وضعیت چند وقته تاپیک زدنش برای خبر های PS ادامه نده که بقیه شروع نکنن مثل علی تاپیک خبری بزنن نمگم خبر های نزاره که طرفدار های PS خوششون نمیاد میگم تیتر ها رو دستکاری نکنه و اخبار درست بزاره مثل بقیه تاپیک های که میزنه .

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
قبول دارم بیشتر کاربرها سونی فن هستن توی فروم اونم عللی داره و فعلا حوصله باز کردنشو ندارم ولی وقتی برای بار چندم از این تیترهای کشکی میزنی خب نباید انتظار نداشته باشی نیان جوابتو بدن و نقل قول نشی، قبلا یه کاربر که الانم هست بنام کلنگ عدالت چند باری تحریف کرد اخبار و ملتو بجون هم انداخت ولی بن شد بعد چند بار بن داءم الان هنوز هم هست ولی با یه ایدی دیگه ولی خبر نمیذاره، ای کاش یه ترتیبی اتخاذ بشه از اینجور اخبار نبینیم حالا یه یارو رفته با کوری دو تا دیالوگ داشته از کاربری که سابقه اخبار این چنینی رو داشته رفته پوشش و تا حدی تحریف کرده بعد توقع دارن سونی فن‌ها نگاه کنن واکنش نشون ندن، این آقا هم راست راست میگرده دفعه بعد دوباره از این خبرها میزنه
حیف نیست این وقت ارزشمندتر روی این چیزا میذاری و اعصاب خودت و بقیه رو خورد میکنی؟

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
منو دیگه همه اینجا میشناسن پلتفرم اصلیم PC هستش همیشه اینجا از این پلتفرم دفاع کردم ولی همیشه سعی کردم تعصب خاصی به کار نبرم و میانه پیش برم نسبت به این پلتفرم . کوری بارلاگ رو تو توئیتر دنبال میکنم اون زمانی که کوری این توئیت رو داد من توئیتش رو دیدم و لایکش کردم با خودم اول گفتم بزار ببینم اصلا ارزش خبری داره ؟ گفتم خوب کوری کم کسی نیست کارگردان سری گاد هستش و توجه به خبر سر همین قضیه زیاد میشه ولی تهش با خودم گفتم صرفا فقط نظرش رو گفته و ارزش خبری اون چنانی نداره بعله اگه همین کوری میومد مثلا میگفت آره من با سونی صحبت کردم و قرار اتفاق هایی بیوفته خودم در عرض یک چشم بهم زدن تاپیکش رو میزدم ولی خوب میبینم که حرف کلی صرفا فقط یـ نظر شخصی بود تمام خود زننده تاپیک هم خوب اینو میدونه . حالا اینجا آیا باز نظرش ارزش تاپیک زدن داشت ؟ بله داشت کسی هم نمیگه تاپیک رو نزنه ولی وقتی یکی نفر که سابقش نشون میده چیکارش میاد چنین تیتر جهت داری رو میزنه که هیچ سنخیتی با متنش نداره رسما یکی مثل من رو اذیت میکنه PC شده این وسط بازیچه دست دوستان واسه جنگ کنسولی دوستان PC فن هم واسه همین قضایا فک میکنن طرف واقعا دلش به حال این پلتفرم میسوزه کسی که خودش Xbox داره و اگه ماکرو سمت PC نمیومد سال یک بار هم از لفظ PC استفاده نمیکرد ! اگه یـ روزی یـ سونی فن هم بیاد چنین تیتر جهت داری بزنه بازم میام همین حرف رو میزنم اقای عزیز کرم از خود درخت میای چنین تیتری میزنی بعد ادای مظلوم ها رو در میاری و میگی هیشکی جرعت نداره تو این فروم فعالیت کنه ؟ خوب کرم کمتر بریز اگه دیدی کسی باهات کاری داشت !! تو الان با علم اینکه میدونی سونی فن اینجا زیاده میری وسط تاپیک تلو به قصد ترول کردن میگی حالا که بازی تاخیر خورد منتظر نسخه ی PC و PS5 هم هستید یا نه ؟ بعد چند نفر اگه بیان بهت گیر بدن کاسه مظلومیت میگیری دستت میگی دارن بهم زور میگن به عبارت دیگه با علم اینکه اینجا جنگ کنسولی هست و کل کل کردن و مصخره کردن همدیگه یـ چیز عادی هست میری وسط یـ گروه خاص یـ نظر جنجالی میدی و انتظار داری کسی باهات کاری نداشته باشه حالا اونجا تو تاپیک تلو هیشکی بهت هیچی نگفت اومدی آخر کرمت رو اینجا سر این تاپیک ریختی ؟ به هر حال کاری میکنی که اعتبارت رو پیش همه از دست بدی میشه ماکرو فن بود PC فن بوده سونی فن بود نینتندو فن ولی پیش همه اعتبار داشت ولی کاری که داری میکنی اینجا رو برگردوندن همه ازت هستش PC گیمر ها هم این وسط امید واهی ازت نمیخوان (قابل توجه دوستان PC فن)

James Raynor

کاربر سایت
Oct 8, 2019
3
آقای کوری بارلوگ کارگردان عنوان بشدت تحسین شده خدای جنگ 2018 در توییتر خود در جواب یک طرفدار بابت عرضه God of war 2018 به صورت مستقیم بر روی پی سی گفت: FameEnt2k (نام کاربری مخاطب) میدونی، علاقه دارم این اتفاق بیفته (عرضه بازی بر روی پی سی). ناراحت کننده است این تصمیم فراتر از اعتبار من است. همونطور كه مشخصه، من كوجیما نیستم.

در یکسال گذشته شاهد عرضه بازیهای انحصاری زیادی از پلی استیشن 4 بر روی پی سی بودیم! از دیترویت اقای دیوید کیج گرفته تا حال عرضه بازی انحصاری دث استرندینگ استاد کوجیما بر روی پی سی در تابستان سال اینده. همچنین همانطور که در توییت پرسش کننده از اقای کوری بارلوگ اشاره شد، شاهد امکان تجربه انحصاری دیگر پلی استیشن 4 همانند خدای جنگ 2018 و انچارتد 4 از طریق سرویس استریم PS Now بر روی پی سی بوده ایم.

همچنین لازم است اضافه کنم استدیو فرست پارتی مدیا مولکول سازنده بازی دیمرز هم پیش تر به صورت رسمی اعلام کرده بودند خواهان عرضه اثر مذکور بر روی پلتفرم های بیشتری هستند.

View attachment 121364

منبع:

این که آقای بارلوگ علاقه قلبیه خودشو برای انتشار اثر خودش روی PC ابراز کرده خیلی مسرت بخشه ، این نشون میده کم کم داریم وارد عرصه ای میشیم که ذهن ها بازتر میشن و درک میکنند که یک اثر هنری شایسته تجربه بر روی همه پلتفرم ها هست و انحصار اون برای ابد چیز جالبی نیست.
انحصار نهایت یک سال برای کنسول کافیه بعد از اون انتشارش روی پلتفرم های دیگه هم به فروشش کمک میکنه هم حق انتخاب برای هر فردی که میخواد بازی مورد علاقه اش رو روی پلتفرم مد نظرش تجربه بکنه محترم شمرده میشه .
خیلی از عناوین قدیمی هستند که الان روی کامپیوتر های شخصی در سال ۲۰۱۹ با سخت افزار روز قابل اجرا و تجربه روان هستند ولی از طرف دیگه عناوینی هم هستند که باید برای تجربشون سخت افزار خاصی رو بعد از سال ها از توی کمد در بیاریم تا بتونیم تجربه ای با کیفیت همون زمان قدیم رو ازش تحویل بگیریم.
این تفکر خیلی خوبی هست و ازش استقبال می کنم و همیشه کردم ، گاد ۲۰۱۸ رو روی Pro تجربه کردم و لذت بردم اگر روی کامپیوتر های شخصی هم عرضه بشه استقبال می کنم .

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
شما تحریف خبری نکن و الکی بعدش نقش یک قربانی رو به خودت نگیری.

تحریف خبری؟ دقیقا کجای متن تحریف خبری داره ps fan گرامی ؟

منو دیگه همه اینجا میشناسن پلتفرم اصلیم PC هستش همیشه اینجا از این پلتفرم دفاع کردم ولی همیشه سعی کردم تعصب خاصی به کار نبرم و میانه پیش برم نسبت به این پلتفرم . کوری بارلاگ رو تو توئیتر دنبال میکنم اون زمانی که کوری این توئیت رو داد من توئیتش رو دیدم و لایکش کردم با خودم اول گفتم بزار ببینم اصلا ارزش خبری داره ؟ گفتم خوب کوری کم کسی نیست کارگردان سری گاد هستش و توجه به خبر سر همین قضیه زیاد میشه ولی تهش با خودم گفتم صرفا فقط نظرش رو گفته و ارزش خبری اون چنانی نداره بعله اگه همین کوری میومد مثلا میگفت آره من با سونی صحبت کردم و قرار اتفاق هایی بیوفته خودم در عرض یک چشم بهم زدن تاپیکش رو میزدم ولی خوب میبینم که حرف کلی صرفا فقط یـ نظر شخصی بود تمام خود زننده تاپیک هم خوب اینو میدونه . حالا اینجا آیا باز نظرش ارزش تاپیک زدن داشت ؟ بله داشت کسی هم نمیگه تاپیک رو نزنه ولی وقتی یکی نفر که سابقش نشون میده چیکارش میاد چنین تیتر جهت داری رو میزنه که هیچ سنخیتی با متنش نداره رسما یکی مثل من رو اذیت میکنه PC شده این وسط بازیچه دست دوستان واسه جنگ کنسولی دوستان PC فن هم واسه همین قضایا فک میکنن طرف واقعا دلش به حال این پلتفرم میسوزه کسی که خودش Xbox داره و اگه ماکرو سمت PC نمیومد سال یک بار هم از لفظ PC استفاده نمیکرد ! اگه یـ روزی یـ سونی فن هم بیاد چنین تیتر جهت داری بزنه بازم میام همین حرف رو میزنم اقای عزیز کرم از خود درخت میای چنین تیتری میزنی بعد ادای مظلوم ها رو در میاری و میگی هیشکی جرعت نداره تو این فروم فعالیت کنه ؟ خوب کرم کمتر بریز اگه دیدی کسی باهات کاری داشت !! تو الان با علم اینکه میدونی سونی فن اینجا زیاده میری وسط تاپیک تلو به قصد ترول کردن میگی حالا که بازی تاخیر خورد منتظر نسخه ی PC و PS5 هم هستید یا نه ؟ بعد چند نفر اگه بیان بهت گیر بدن کاسه مظلومیت میگیری دستت میگی دارن بهم زور میگن به عبارت دیگه با علم اینکه اینجا جنگ کنسولی هست و کل کل کردن و مصخره کردن همدیگه یـ چیز عادی هست میری وسط یـ گروه خاص یـ نظر جنجالی میدی و انتظار داری کسی باهات کاری نداشته باشه حالا اونجا تو تاپیک تلو هیشکی بهت هیچی نگفت اومدی آخر کرمت رو اینجا سر این تاپیک ریختی ؟ به هر حال کاری میکنی که اعتبارت رو پیش همه از دست بدی میشه ماکرو فن بود PC فن بوده سونی فن بود نینتندو فن ولی پیش همه اعتبار داشت ولی کاری که داری میکنی اینجا رو برگردوندن همه ازت هستش PC گیمر ها هم این وسط امید واهی ازت نمیخوان (قابل توجه دوستان PC فن)

ببخشید احمد جان سردبیر این سایت ها با شما هماهنگ نکردن و نمیدونستند این توییت ارزش خبری نداره! (کلی لینک دیگه هم هست که خودت بهتر از من تو سایت های خبری دیدی)
God Of War Director Would Love To See The Game On PC
Cory Barlog says he'd love a God of War PC port - VG247

و بازم ببخشید که تو فروم Resetera چندین صفحه منطقی داره در این باره بحث میشه

Cory Barlog: "I would love to bring God of War on PC but i'm no Kojima"

و بازم ببخشید PC شده پلتفرم انحصاری شما و هیچ کس هیچ حقی نداره درباره اش حرف بزنه که یک وقت به تریپ شما بر نخوره

گریم گرفت :( چقدر مظلوم

یک لطفی در حق این مظلوم میکنی و خبر "تخته شدن در Playstation Vue" رو بزنی؟ من چند روزه میخوام بزنم ولی

Sony Interactive Entertainment to Shut Down PlayStation Vue
کاش اینجا لایو داشت ، نشون میدادم در همین لحظه چطوری دارم از خنده ریسه میرم با خوندن کامنتا ، اومده میگه پر از نفرت و عصبانیتی ، :D:D:-"
لول خوبه همه من رو متهم میکنند که اره دارم کر کر میخندم پشت صحنه!!! ولی خب ps fan گرامی خیلی راحت میگه اره ریسه میزنم از خوندن کامنت ها و خیلی هم عادیه

ببین علی تو پست من نگاه کنی گفتم کلا با این قضیه مشکل دارم که برای اینکه فکر میکنی داری جز یک گروه در میاری خبر میزاری فردا انها هم شروع میکنن مثل تو تکرار کردن و این میشه روی اعصاب رفتن ما که تاپیک باز میکنیم جز دعوا چیزی نمیبنیم :

من قرار نیست از خبر ها دفاع کنم بالا هم گفتم کم اشتباه نداریم خبر شایعه الکی هم کم نداریم اما خبر بر اساس همون منبع خبر :
Sony Is Looking to Make Even More Studio Acquisitions Ahead of PS5

زده شده اگه این خبر اشتباه یا سایت مورد نظر از نظر کیفیت مورد تایید نیست میتونیم به مدیریت بگیم سایت بزاره کنار بقیه سایت ها که کسی حق نداره ازش خبر بزاره .

مشکل دقیقا همینجاست خبر های که برای بقیه میزاری با خبر های که برای PS میزاری نه از نظر نگارشی نه از نظر تیتری هیچ همخوانی نداره درست انگار وقتی میخوای برای طرفدار های سونی خبر بزاری دنبال دعوا درست کردنی وگرنه من خودم چندتا خبری که گزاشتی لایک کردم چند دفعه ادم انجا ازت ایراد بگیرم چرا فقط وقتی خبر میزاری که ربط به سونی داره تیتر هات و خبر هات اینجوریه که پس فردا ما مجبور باشیم بقیه هم تحمل کنیم ؟

نه چرا بلاخره BLOOD BORNE 2 معرفی شد چه مشکلی داره مشکل داره این قضیه من به شخصه ایرادی ازش نمیبینم یا بلاخره the ghost of tsushima تاریخ خورد این چه مشکلی داره بازی چندین سال داره ساخته میشه چندین سال تاریخ عرضه نداره.

متاسفانه اینجا فرم خبری هستش نه فرم کل کل خیلی ها میان خبر بخونن به زبان مادری و در موردش با بقیه صحبت کنن نه کل کل پس نسل پیش که همه اخبار به علیه طرفدار های سونی بود چرا فرم شلوغ بود چون اصلا ربطی به این حرف ها نداره ربط به شبکه های اجتماعی مشکل شدن زندگی سن خیلی ها بالا رفته و دیگه از این کل کل ها خسته شدن .

الان یک پست از من بیاری که گفته باشم GEOW آشغال هستش چه از نسل قدیم چه نسل جدید به شخصه اکانت میبندم میرم دیگه هم بر نمیگردم بازی در سطح بقیه GEOW ها نبوده درست دلیل نداره آشغال باشه من نسل پیش که نسل پیش بود GEOW ها رو اورجینال گرفتم برای 360 چطور میشه بازی که دوست دارم بیام ترول کنم مشکل روانی دارم . تازه این چه حرفیه انجا دارین کل کل میکنین چه ربطی به بخش اخبار داره .

جوریه که داریم راجب یک بازی مثل دوتا ادم بالغ صحبت میکنیم همچی به طرفدار این بودن و اون بودن ربط میدین میدونی چرا چون خودتون برای خودتون یک دیوار خیالی درست کردی که هرکی از بازی که من دوست دارم ایراد بگیره پس طرفدار سونی هستش .

همین الان برو تاپیک Death stranding من خودم دارم از کوجیما انتقاد میکنم چرا چون چیزی برای دفاع نداره وقتی بازیش اون بخش مشکل داره اما دلیل نداره آشغال باشه .

یا چرا خیلی ها دیگه نمیان سایت همه کسی نیست به خاطر شبکه های اجتماعی و سخت شدن زندگی هستش اگه اینکه بیاین فرم بخش اخبار برای کل کل مشخصا نشون میده چقدر آدم میتونه بیکار باشه فقط وگرنه این فرم 1000 تا تاپیک داره که ملت فعالیت میکنن .

پس لطفا انتقام اشتباهات ماکروسافت یا اینکه دوستات نمیان دیگه سر این نسل از ما نگیر برو همون های که ترول کردن تو همون جای که ترول کردن ترول کن میخوای بخش امتیاز باشه بخش امار فروش باشه یا ... اما به بخش اخبار کاری نداشته باش .

یکم طولانی شد خلاصه جواب بدم. اره بچه ها به خاطر فیل اسپنسر (که خنده دار چهارسال تو این فروم کوبیده میشد ولی الان که سیاست هاش توسط سونی دنبال میشه به روی خودتون نمیارید) کلا اکس باکس رو تو کمد گذاشتن و امدن به جبهه سونی فن ها ولی همه تو لایو انلاین هستند و بازی شون رو میکنند.

من خیلی از بچه های اکس باکس فن رو اینطرف و اونطرف میشناسم و خیلی هاشون PS4 هم دارند درسته. ولی هیچ وقت ندیدم این واکنش هایی که ps fan ها از خودشون نشون میدن رو بروز بدن. بزرگترین منتقد gears 5 تو تاپیکش هم من و خوده باقی باکس باکس فن ها بودند ولی شما برو تاپیک دیزگان رو ببین، یکی از بازی بد گفته باشه ده نفر جواب پس دادن که فلان و پشمدان!!!

بهتره قبول کنید رفتارتون ناپسنده و چند مثال زدم

پ ن: درباره pushsquare هم همیدونند وضعیت این سایت چه طوریه و اصلا مرجع مورد اطمینانی نیست. ولی چون حالا خبرهاش به مزاق شما ps fan ها میشینه! هیچ موردی برای ترجمه نداره و اصلا مترجم هیچ وظیفه ای بابت اطمینان از صحت خبر نداره! بیخیال این سیا بازی ها دوره اش گذشته که ارجاع بدیم به یک لینک انگلیسی زبان و خودمون رو از همه اتهامات رفع کنیم.

پ ن2: در ضمن تشکر بابت اینکه بیمار روانی و اینجور چیزا کردی مارو !

پ ن3: یکسری کامنت دیگه هم بود یادم رفت ریپلی کنم عذرخواهی میکنم که نتونستنم جواب اتهامات شون رو بدم که چرا کوری بارلوگ میخواد بازی رو روی پی سی عرضه کنه

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
ببخشید احمد جان سردبیر این سایت ها با شما هماهنگ نکردن و نمیدونستند این توییت ارزش خبری نداره! (کلی لینک دیگه هم هست که خودت بهتر از من تو سایت های خبری دیدی)
God Of War Director Would Love To See The Game On PC
Cory Barlog says he'd love a God of War PC port - VG247

Cory Barlog: "I would love to bring God of War on PC but i'm no Kojima"

و بازم ببخشید PC شده پلتفرم انحصاری شما و هیچ کس هیچ حقی نداره درباره اش حرف بزنه که یک وقت به تریپ شما بر نخوره
اون تیکه رو بولد کردی تیکه بعدشم رو هم بولد کن دیگه :)) دقت کن "دقیقا همون لحظه ای که کوری توئیت داد دیدمش ولی خبرش رو نزدم چون از نظر شخص خودم ارزشش رو نداشت" حالا شما برات ارزشش رو داشت نوش جونت ولی اینکه اونجوری تیتر رو تحریف میکنی مشکل من نیست یکم رفتارت رو تو اینجور مواقع درست کن اگه دیدی کسی بهت گیر داد :)
خیلی باحالی دلیل اینکه این وضعیت پیش اومد خود شخص خودت با اون تیترت و سابقه درخشانت هست وگرنه اگه تیتر رو تحریف نمیکردی الان داشتیم ما هم مثل بچه آدم بحث میکردیم هر سه تا لینک بالا دقیقا تیتر ویرایش شده تاپیک هستن میگم کرم از خود درخت هستش لابد هنوز فک میکنی تیترت مشکلی نداشته ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر