کوری بارلوگ علاقه‌مند به عرضه خدای جنگ 2018 را بر روی پی سی است اما...

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
آقای کوری بارلوگ کارگردان عنوان بشدت تحسین شده خدای جنگ 2018 در توییتر خود در جواب یک طرفدار بابت عرضه God of war 2018 به صورت مستقیم بر روی پی سی گفت: FameEnt2k (نام کاربری مخاطب) میدونی، علاقه دارم این اتفاق بیفته (عرضه بازی بر روی پی سی). ناراحت کننده است این تصمیم فراتر از اعتبار من است. همونطور كه مشخصه، من كوجیما نیستم.

در یکسال گذشته شاهد عرضه بازیهای انحصاری زیادی از پلی استیشن 4 بر روی پی سی بودیم! از دیترویت اقای دیوید کیج گرفته تا حال عرضه بازی انحصاری دث استرندینگ استاد کوجیما بر روی پی سی در تابستان سال اینده. همچنین همانطور که در توییت پرسش کننده از اقای کوری بارلوگ اشاره شد، شاهد امکان تجربه انحصاری دیگر پلی استیشن 4 همانند خدای جنگ 2018 و انچارتد 4 از طریق سرویس استریم PS Now بر روی پی سی بوده ایم.

همچنین لازم است اضافه کنم استدیو فرست پارتی مدیا مولکول سازنده بازی دیمرز هم پیش تر به صورت رسمی اعلام کرده بودند خواهان عرضه اثر مذکور بر روی پلتفرم های بیشتری هستند.

playstation-now-games-october-2019-image-block-01-us-01oct19.jpg

منبع:

Last edited by a moderator:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
آقا بیان کلا پی سی رو از لیست پلتفورما خارج کنن رقابتو بین کنسول نگه دارن خلاص، مایکرو فهمیده سونی هم امیدوارم همراه شه یک زمانی بالاخره:D
کنسول گیمر کل انحصاریای جفت کنسولم واسه پی سی بیاد کنسول گیمر میمونه بنظرم.

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,925
نام
محمد حسین
تو اینکه عناوین دیگه هم میاد شکی نیست جیسون گفته بود ولی اینکه تو آگوست و God of war بنظرم فیکه.
تو این وضعیت و دم هایپ کنسولی،این خبر هایپها رو تحت شعاع قرار میده. برا همین فکر کنم 2021 با دریمز دوباره شروع کنن. عرضه رو و امسال چیز دیگه ای ندن.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Sobhan_23

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
لول بنده خدا به خواسته اش نرسید از اخر زده تو کار ترول :D

علی از خر شیطون بیا پایین
GOW رو PC نمیاد... اون که بارلوگ دلش میخواد بازی رو PC بیاد واسه اینه که هیچ دولوپری کلا انحصار محصولاتش رو دوس نداره :D خیلی طبیعیه :D
دست خودش نیست حقیقتا :D

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,163
نام
سبحان
علی از خر شیطون بیا پایین
GOW رو PC نمیاد... اون که بارلوگ دلش میخواد بازی رو PC بیاد واسه اینه که هیچ دولوپری کلا انحصار محصولاتش رو دوس نداره :D خیلی طبیعیه :D
دست خودش نیست حقیقتا :D
400 تا شایعه در موردش اومد
اگه نمیاد سونی تکذیب کنه بره دیگه :Dکاری داره براشون؟

• Smile
Reactions: IMANOKA

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
400 تا شایعه در موردش اومد
اگه نمیاد سونی تکذیب کنه بره دیگه :Dکاری داره براشون؟

کدوم شایعه؟ :D
یه منبع موثق یا یه خبرگزاری روش جدی کار کرد؟
باید پوشش زیاد باشه که سونی وارد عمل شه.

حتی در اون صورت هم بازم من میتونم رومو کامل برگردونم بگم تکذیبیه سونی ارزش نداره :D و بازی آخرش میاد رو PC (خلاف چیزی که الان فکر می کنم فقط با منطق برعکس)
چون صرفا یه چیز خبریه و میتونن کامل بزنن زیرش. قبلا هم این کار رو کردن. خیلی کاری نداره واسشون.

• Smile
Reactions: IMANOKA

V Snake

کاربر سایت
Sep 25, 2020
40

حتی در اون صورت هم بازم من میتونم رومو کامل برگردونم بگم تکذیبیه سونی ارزش نداره :D و بازی آخرش میاد رو PC (خلاف چیزی که الان فکر می کنم فقط با منطق برعکس)
چون صرفا یه چیز خبریه و میتونن کامل بزنن زیرش. قبلا هم این کار رو کردن. خیلی کاری نداره واسشون.

سونی به جای تکذیبیه، اتفاقا جیم رایان همین چند هفته پیش گفت که انحصاریهای بیشتری برای پی سی عرضه خواهیم کرد. و با این دست مصاحبه ها همیشه جای حدس و احتمال باز باقی میمونه

نمیدونم چقدر خاطرت هست یا نه ولی شایعه هرایزن روی پی سی هم اول توسط یک یوتیوبر روسی مطرح شد که من بازتاب دادم و متاسفانه با واکنش تند دوستان مواجه شدم و در مدیریت یک طرفه سایت، تاپیک برای دوبار پیاپی (با دو منبع متفاوت) حذف شد و ... از اخر به واقعیت تبدیل شد

یحتمل عرضه انحصاریهای بعدی با کسب تجربه سونی و فروش موفق هرایزن (780 هزار نسخه در عرض یک ماه!) روی پورت ها وقت و زمان بیشتری خواهند گذاشت

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
سونی به جای تکذیبیه، اتفاقا جیم رایان همین چند هفته پیش گفت که انحصاریهای بیشتری برای پی سی عرضه خواهیم کرد. و با این دست مصاحبه ها همیشه جای حدس و احتمال باز باقی میمونه

نمیدونم چقدر خاطرت هست یا نه ولی شایعه هرایزن روی پی سی هم اول توسط یک یوتیوبر روسی مطرح شد که من بازتاب دادم و متاسفانه با واکنش تند دوستان مواجه شدم و در مدیریت یک طرفه سایت، تاپیک برای دوبار پیاپی (با دو منبع متفاوت) حذف شد و ... از اخر به واقعیت تبدیل شد

یحتمل عرضه انحصاریهای بعدی با کسب تجربه سونی و فروش موفق هرایزن (780 هزار نسخه در عرض یک ماه!) روی پورت ها وقت و زمان بیشتری خواهند گذاشت

ببین منم احتمالات رو دور نمی ریزم

ولی به شخصه بعید می دونم.

• Smile
  • Like
Reactions: IMANOKA and V Snake

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,163
نام
سبحان

خب اگه یکی مث جیسون شرایر بیاد بگه میاد که دیگه اومدنش قطعیه
مثلا اونی که اولین بار گفته بود هورایزون میاد پی سی توی یه پادکست گفته بود که گاد آف وار هم بزودی میاد به پی سی
دیگه اسمش رو خودش هست،شایعه،میتونه راست باشه میتونه دروغ باشه
ولی سونی اگه واقعا قصد نداره گاد یا بازی های ناتی داگ رو بده برای پی سی میتونه راحت بیاد اعلام کنه و خیال همه رو راحت کنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر