کوری بارلوگ علاقه‌مند به عرضه خدای جنگ 2018 را بر روی پی سی است اما...

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
آقای کوری بارلوگ کارگردان عنوان بشدت تحسین شده خدای جنگ 2018 در توییتر خود در جواب یک طرفدار بابت عرضه God of war 2018 به صورت مستقیم بر روی پی سی گفت: FameEnt2k (نام کاربری مخاطب) میدونی، علاقه دارم این اتفاق بیفته (عرضه بازی بر روی پی سی). ناراحت کننده است این تصمیم فراتر از اعتبار من است. همونطور كه مشخصه، من كوجیما نیستم.

در یکسال گذشته شاهد عرضه بازیهای انحصاری زیادی از پلی استیشن 4 بر روی پی سی بودیم! از دیترویت اقای دیوید کیج گرفته تا حال عرضه بازی انحصاری دث استرندینگ استاد کوجیما بر روی پی سی در تابستان سال اینده. همچنین همانطور که در توییت پرسش کننده از اقای کوری بارلوگ اشاره شد، شاهد امکان تجربه انحصاری دیگر پلی استیشن 4 همانند خدای جنگ 2018 و انچارتد 4 از طریق سرویس استریم PS Now بر روی پی سی بوده ایم.

همچنین لازم است اضافه کنم استدیو فرست پارتی مدیا مولکول سازنده بازی دیمرز هم پیش تر به صورت رسمی اعلام کرده بودند خواهان عرضه اثر مذکور بر روی پلتفرم های بیشتری هستند.

playstation-now-games-october-2019-image-block-01-us-01oct19.jpg

منبع:

Last edited by a moderator:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
درود بر تو علی جان
این حرفو ما ۱۰ ساله داریم میزنیم چه فایده داشته تاحالا؟
اینجا اگر حرف علیه سونی و بازیاش بزنی یه جوری با آدم اینجا برخورد میکنن انگار فحش ناموس دادی بهشون..
اوج قضیه ش برای من به شخصه توی تاپیک گوتی پارسال بود که انقدر وکیل مدافعان SIE اینجا بنده رو به رگبار تحقیر و توهین گرفتن که دیگه تصمیم گرفتم تو اون تاپیک نرم..
بخدا فقط اینجا جو اینجوریه و تو سایتها و شبکه های اجتماعی که صحبت میکنیم اصلا اینطوری نیستن بچه هاشون..
همه ماها پلی استیشن داشتیم و داریم بخدا از PS1 تا PRO همه رو داشتم
حتی ps4 رو توی لانچ به قیمت وحشتناک بالای ۲۵۰۰ میدادن بنده اولین نفر تهیه کردم
اما هیچوقت فاز این دوستان که فکر میکنن تافته جدا بافته هستن و دقیقا فکر میکنن بقیه از برند و بازی که مورد علاقشون هست محرومن رو نفهمیدم..
گاهی اوقات انقدر این آش شور میشه که شخصا بنظرم اسم این فروم رو به سونی سنتر تغییر بدید بنظرم بهتره حداقل اینطوری دیگه میدونید با کیا طرفید..
همین چند وقت پیش تو تاپیک نمرات Gears 5 دیدی دوستان چه کردند؟
ترولها رو دیدی؟
حالا دوستانی که میبینن استادشون با سرمایه گذاری برند محبوبشون و انجین محبوبشون نمرش کمتر از گیرز شده میان میگن که متا مهم نیست..
واقعا جو بسیار حال بهم زنی میشه گاهی اینجا..
خیلی ها رو میشناسم که دیگه اینجا نمیان البته هنوز در تلگرام باهاشون در تماس هستند اما دیگه اینجا نمیان به دلایلی که گفتم
کماکان فقط به خاطر پنج شیش تا از بچه ها اینجا میام
حرف!!!!!!!!!! ، ده ها نفر دیگه هم تو اون تاپیک میومدن و میرفتن و طرفدار رد دد بودن ، یا علاقه داشتن رد دد ببره, هیچ اتفاقی و بدرفتاری بین کسی نیفتاد!!، اون برخوردها رو تو رفتار خودت جستجو کن !!! حتما بن شدنت هم به خاطر حرف بود؟؟؟ والا خوبه موج سواری !!! ما رو چی فرض کردی !؟ اون ماهیه دوری ؟؟؟

حتما الان باید غرامتم بدیم ؟؟؟

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,466
نام
Nimo
دوست داره هر تیتری هم که دلش میخواد میزنه همونجور که بقیه هم میزنن به شما ربطی داره این موضوع؟؟
فعلا که هر تیتری دوست داره نمیتونه بزنه و ویرایش شد:)). میدونم سخته فشار روت زیاده.

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,736
نام
علی
هرچند از اخر تیتر ادیت شد و گله ای ندارم ولی همین الان تو فروم یک تاپیک خبری هست که سونی میخواد قبل از عرضه PS5 کلی استدیو جدید بخره! منبع اش چیه؟ هیچی تو گزارش مالی سونی امده پلی استیشن دنبال تقویت لاین اپ خودش هست! و نتیجه شده تیتر سونی دنبال خرید کلی استدیو قبل از عرضه PS5 ئه! ولی چرا اونجا اونقدر ناراحتی به وجود نیامد؟ چون کل فروم رو سونی فن ها دستشون گرفتن و تمام بچه های اکس باکس رو فراری دادند. درباره همین خبر بگم که تو فروم resetera که اونقدر سخت گیر هستند! تیتر خبر رو نقل قول ناقص کوری بارلوگ کار کردند!!!! متوجه میشید نقل قول ناقص گذاشتن از یک فردی در تیتر یعنی چی؟ ولی هیچکدوم این مسائل پیش نیامده

درباره ادامه صحبت هات که گفتی مهم نیست سایت براش به گند کشیده بشه؟ تو همین بخش خبری من خودم با اینکه پی سی گیمر حساب نمیشم ولی کلی خبر از این پلتفرم زدم چون دیدم پی سی گیمرهای فروم نزدند! اخری ش هم عرضه بازی های EA روی استیم بود! که اونجا هم در تیتر یک علامت تعجب زدم که اگر به شما سونی فن ها بود استارتر رو جر میدادید که چرا علامت تعجب گذاشتی تو تیتر! مگه امدن بازیهای EA روی کلاینت محبوب پی سی گیمرها تعجب داره!

من خبر معرفی بازی NFS Heat هم کار کردم که اونجا هم تو تیتر نوشتم "بالاخره NFS Heat معرفی شد" که اگر باز یک ذره ای به مجموعه سونی ربط داشت به خاطر واژه "بالاخره" استارتر تاپیک رو جر میدادید!

ولی وقتی خارج از فن بازی نگاه کنید، میبینید اره NFS Heat نسبت به همیشه خیلی دیر معرفی شد (گیمزکام) و بالاخره معنی داره. EA سالها روی کلاینت خودش سرمایه گذاری کرده و عرضه بازی و سرویس هاش روی استیم تعجب داره!. و اره کوری بارلوگ میخواد gow 2018 رو برای پی سی عرضه کنه ولی در قدرت ش نیست و تیتر کاملا با معنی هست.

متاسفانه این فن بوی بودن شدید پلی استیشن دارها باعث شده فروم به قبرستون تبدیل بشه، همه اکس باکس پلیرها فراری بشن، همه پی سی گیمرها فراری بشن و کل فروم بشه به به از سونی و غیر از این باید با گیوتین گردن کاربر خاطی که از سونی ستایش نکرده رو بزنید! در کل خوش باشید که 100 صفحه متای 84 گیرز5 رو ترول کردید و میگفتید اشغال و الان برای دث استرندینگ نصف این مسله برنمیتابید و ادعاتون گوش فلک کر کرده که آره تیترها حساس هستند!
گریم گرفت :( چقدر مظلوم

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
فعلا که هر تیتری دوست داره نمیتونه بزنه و ویرایش شد. میدونم سخته فشار روت زیاده.
دقیقا چه فشاری روی منه؟
میشه توضیح بدی؟
مثلا شما سونی فنها چی دارید که من و بقیه نداریم؟

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,466
نام
Nimo
دقیقا چه فشاری روی منه؟
میشه توضیح بدی؟
مثلا شما سونی فنها چی دارید که من و بقیه نداریم؟
والا من نمیدونم چه کمبودی تو زندگیت داری اما در خودت جستو جو کن ببین فشار از کجا میاد. والا من سونی فن نیستم pc فنم

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
حرف!!!!!!!!!! ، ده ها نفر دیگه هم تو اون تاپیک میومدن و میرفتن و طرفدار رد دد بودن ، یا علاقه داشتن رد دد ببره, هیچ اتفاقی و بدرفتاری بین کسی نیفتاد!!، اون برخوردها رو تو رفتار خودت جستجو کن !!! حتما بن شدنت هم به خاطر حرف بود؟؟؟ والا خوبه موج سواری !!! ما رو چی فرض کردی !؟ اون ماهیه دوری ؟؟؟

حتما الان باید غرامتم بدیم ؟؟؟

دیگ به دیگ میگه روت سیاه
والا دیگه ادبیات تو همشهری عزیز که مشخصه چیه
یکی دونفر هم نبودن که بنالن از دست همین ادبیات شما..
کسی سوال منو هنوز جواب نداده دقیقا چی دارید که انقدر بهش میبالید و فخر میفروشید؟
بالاخره باید یک روز این جو مسموم او این فروم برداشته بشه ولو به قیمت اینکه من و امثال منم از این فروم‌بریم

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
دیگ به دیگ میگه روت سیاه
والا دیگه ادبیات تو همشهری عزیز که مشخصه چیه
یکی دونفر هم نبودن که بنالن از دست همین ادبیات شما..
کسی سوال منو هنوز جواب نداده دقیقا چی دارید که انقدر بهش میبالید و فخر میفروشید؟
بالاخره باید یک روز این جو مسموم او این فروم برداشته بشه ولو به قیمت اینکه من و امثال منم از این فروم‌بریم
حداقل من برا یه بازی آنقدر از کوره در نمیرم که به جمعیتی فحاشی کنم !! همیشه حد و احترام خودم رو نگه میدارم!!!
.............
Xbox فن ها از فروم رفتن چون اسپنسر چیزی دیگه برای فن بازی باقی نزاشته بود!!! :-j
خیلی ها هم که اول نسل به اینطرف پناهنده شدن!! اونایی که موندن بیشتر سونی هیتر به نظر میرسن تا مایکرو فن !!

اتفاقا این سونی فن ها بودن که به دلیل این وضعیت فروم دیگه حاضر نمیشن پاشون رو بزارن اینجا !!!

حالا از نظر شما کجا مناسبه ، والا تا یادمون میاد این حرفا نقل کلامتون بوده

سونیگاف
سونی ارا
سونیفا
سونی سنتر
و
و
و

حتما اونجا هم به خاطر رفتار سونی فن ها این سایت ها هم اینطوری شدن!

آخرین ویرایش:

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
حداقل من برا یه بازی آنقدر از کوره در نمیرم که به جمعیتی فحاشی کنم !! همیشه حد و احترام خودم رو نگه میدارم!!!
.............
Xbox فن ها از فروم رفتن چون اسپنسر چیزی دیگه برای فن بازی باقی نزاشته بود!!! :-j
خیلی ها هم که اول نسل به اینطرف پناه آوردن !! اونایی که موندن بیشتر سونی هیتر به نظر میرسن تا مایکرو فن !!

اتفاقا این سونی فن ها بودن که به دلیل این وضعیت فروم دیگه حاضر نمیشن پاشون رو بزارن اینجا !!!

حالا از نظر کجا مناسبه به والا تا یادمون میاد این حرفا نقل کلامتون بوده

سونیگاف
سونی ارا
سونیفا
سونی سنتر
و
و
و

حتما اونجا به خاطر رفتار سونی فن ها این سایت ها هم اینطوری شدن!
دقیقا بگو چه فحاشی کردم ؟
فحش رو دیگه باید یادت مونده باشه دیگه؟
تک تک پستهای منو تو این ۱۰ سال بگرد دقیقا چه فحاشی کردم ؟
مگه اینکه سونی سنتر مثلا از نظر شماها فحش باشه !!
شما خودت ببین ادبیاتت رو با اون بنده خدا چجوری طلبکارانه صحبت میکنی ؟
بخدا منم هایپ لست آو آسم هایپ گاتم
منم لذت بردم از هورایزن از گاد او وار از انچارتد
اما هنوزم که هنوزه نمیفهمم واقعا یکی بیاد حتی از روی هیت هم مثلا به عناوین چیزی بگه دلیلی نداره بخوام دفاع کنم یا واکنش نشون بدم
میشینم بازیمو میکنم کاری هم به بقیه ندارم
حالا گاد او وار روی اکس باکس هم بیاد
خب بیاد
واقعا شما سونی فنها اگر گاد او وار بعدی روی اکس باکس بیاد بازیش نمیکنید؟
پس من باید خیلی احمق باشم تاحالا شش مدل کنسول عوض کردم تا بتونم بازیهای انحصاری اون کنسول رو بازی کنم

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
فشار قوطی شدن رد دد :))=))
لول
بخدا ذره ای این حرفهای بچه گانه در من اثر نداره
من فن هیچی نیستم حقیتش..
نمیتونم بگم بازیهای راکستار رو دوست ندارم اما بازیهای ناتی داگ هم کمتر از اون دوست ندارم
شما نمیتونی بگردی در من بگی فن اینه بیا از این طریق ترولش کنیم
من هرچی دستم برسه ارزشش رو داشته باشه بازی میکنم
حالا متاش ۵۰ باشه یا ۹۹
اون موقع که بازیهای کیج اینجا ترول میشدن من دی وان ۶۰ دلار واسش میدادم چون بازیاش عشقن
حرف آخرم:
تو دوره زمونه ای که ۲ تومن میدی با ۲۰۰ تومن همه بازیهای نسل رو میتونی بازی کنی واقعا خیلی خنده داره این دعواها و این صحبتا
بشینید بازیتون رو بکنید اینکه فکر کنید طرف مقابلتون دستش کوتاهه از چیزی که شما دارید کاملا در اشتباهید
در دفاع از تیتر علی جان هم میگم وقتی انقدر حساسیت نشون میدید مطمئنا اینجور تیترها هم بهتون برمیخوره
موفق باشید

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
لول
بخدا ذره ای این حرفهای بچه گانه در من اثر نداره
من فن هیچی نیستم حقیتش..
نمیتونم بگم بازیهای راکستار رو دوست ندارم اما بازیهای ناتی داگ هم کمتر از اون دوست ندارم
شما نمیتونی بگردی در من بگی فن اینه بیا از این طریق ترولش کنیم
من هرچی دستم برسه ارزشش رو داشته باشه بازی میکنم
حالا متاش ۵۰ باشه یا ۹۹
اون موقع که بازیهای کیج اینجا ترول میشدن من دی وان ۶۰ دلار واسش میدادم چون بازیاش عشقن
حرف آخرم:
تو دوره زمونه ای که ۲ تومن میدی با ۲۰۰ تومن همه بازیهای نسل رو میتونی بازی کنی واقعا خیلی خنده داره این دعواها و این صحبتا
بشینید بازیتون رو بکنید اینکه فکر کنید طرف مقابلتون دستش کوتاهه از چیزی که شما دارید کاملا در اشتباهید
در دفاع از تیتر علی جان هم میگم وقتی انقدر حساسیت نشون میدید مطمئنا اینجور تیترها هم بهتون برمیخوره
موفق باشید
واقعیت اینه برخی کمبود های زندگی شخصی رو تو جنگ و دعواها و به این و اون پریدن های مجازی و ترول های لول دبستانی جست و جو میکنن. تهشم میگن اسپنسر چیزی از فن بیس اکس باکس نزاشته و از ذوق همین مثلا تیکه ای که انداختن یک هفته شب با لبخند به خواب میرن.(البته قبلش یه دور انحصاری هاشونو میشمارن).:D:D
اون یکی هم میاد سطح بحث رو تا کامنت های سایت طرفداری میاره پایین و میگه زورت اومده چون رد دد تو قوطی بوده.60 تا اموجی قهقهه هم میزاره پشتش که اوج حال کردنش از این ترول رو نشون بده.
البته من که ترول نیستم مثل دوستان. جفت بازیا ارزشمند بودن و هردو هم چه تو نمره و چه جوایز و چه فروش عالی بودن. تا باشه باز هم از این بازیا

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
این یارو همونیه که بعد گوتی شدن GOW به جمیع کاربران فحش داد بعدشم یک ماه بن شد فکر کرده ما یادمون میره!
فقط جواب تو چشم خشگل رو بدم و برم
اینجا تو این فروم بگی سونی فن بی منطق فحش حساب میشه و دقیقا بخاطر همین که این رو گفتم بن شدم
ضمنا یک هفته بن شدم نه یکماه..
اخه اینجا میشه فحش داد؟
خداروشکر فضای بازی سنتر انقدرا هم بد نیست که بشه فحش داد
اون تلگرامه که راحت میشه تو فحش داد

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
واقعیت اینه برخی عقده های زندگی شخصی رو تو جنگ و دعواها و به این و اون پریدن های مجازی و ترول های لول دبستانی جست و جو میکنن. تهشم میگن اسپنسر چیزی از فن بیس اکس باکس نزاشته و از ذوق همین مثلا تیکه ای که انداختن یک هفته شب با لبخند به خواب میرن.(البته قبلش یه دور انحصاری هاشونو میشمارن).:D:D
اون یکی هم میاد سطح بحث رو تا کامنت های سایت طرفداری میاره پایین و میگه زورت اومده چون رد دد تو قوطی بوده.60 تا اموجی قهقهه هم میزاره پشتش که اوج حال کردنش از این ترول رو نشون بده.
البته من که ترول نیستم مثل دوستان. جفت بازیا ارزشمند بودن و هردو هم چه تو نمره و چه جوایز و چه فروش عالی بودن. تا باشه باز هم از این بازیا
دو تا چیز جالبه جالبه اول اینکه که من اصلا کاری به کار شما ندارم ، دوم اینکه اولش خیلی سعی داشتی مودبانه صحبت کنی ،ولی فکر کنم دو تا پست دیگه بدم دستت از تو صفحه نمایشگر بزنه بیرون و گردنمو فشار بده !!

به هر حال به عنوان یه کاربر تازه وارد بازی سنتر فکر نکنم زیاد با جو و کاربرای این فروم آشنا باشی ، پس یا در مورد باقیه کاربر هایی که نمیشناسی اینطوری نظر نده ، یا بگو اکانت شونصدم کی هستی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر