Haj Ef

عضو جدید
May 15, 2023
1
سلام به همگی لطفا در پیدا کردن بازی که کلی خاطره باهاش دارم کمکم کنید
ی مردی وارد ی اتاقی میشه و اونجا ی جعبه طلایی هست با مجسمه سر اژدها در دو طرفش اگه خوب یادم بیاد. وقتی مرد نزدیک جعبه میشه روی جعبه جای دست ظاهر میشه مرد دستش رو روی جای دست تنه جعبه میزاره و از درون جعبه ی خنجر وارد دست مرد میشه و بعدش هیولایی ازاد میشه وارد شهر میشن و در ادامه اون میره این طلسمو از بین ببره توی بازی عقاب های بزرگی بود دو مدل گرگینه بود و… یجا هایی مردان ارتشی و جنگی بود
لطفا اگه اسمشو میدونین یا اطلاعات بیشتر دربارش دارین بهم بگین!!!

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید
سلام به همگی لطفا در پیدا کردن بازی که کلی خاطره باهاش دارم کمکم کنید
ی مردی وارد ی اتاقی میشه و اونجا ی جعبه طلایی هست با مجسمه سر اژدها در دو طرفش اگه خوب یادم بیاد. وقتی مرد نزدیک جعبه میشه روی جعبه جای دست ظاهر میشه مرد دستش رو روی جای دست تنه جعبه میزاره و از درون جعبه ی خنجر وارد دست مرد میشه و بعدش هیولایی ازاد میشه وارد شهر میشن و در ادامه اون میره این طلسمو از بین ببره توی بازی عقاب های بزرگی بود دو مدل گرگینه بود و… یجا هایی مردان ارتشی و جنگی بود
لطفا اگه اسمشو میدونین یا اطلاعات بیشتر دربارش دارین بهم بگین!!!

Legendary

Mobin00

عضو جدید
May 18, 2023
1
سلام دوستان خسته نباشی
حدودا ۶ سال پیش ی بازی برا انروید هست میکردم بد جور دنبالشم ممنون میشم راهنمایی کنین
بازی این جوری بود ک مرحله ای بود بعد هر ۱۰ یا ۲۰ مرحله ی قول داشت
برای شروع هر مرحله باید یک گوشت میدادی با ۴ تا کاراکتر بازی رو شروع میکردی بعد حالت انیمه ای بود تقریبا
ک ی سری چیزا شبی زامبی یا کلاغ یا اورک گاومیش سوار میومد ک بزنتت یک کاراکترش مثل هیلر بود جون میداد یکی جادوگر بود و.... قول هایی هم ک داخل بازی بود یکیش کرم بود از تو زمین در میومد یکی ی اورک بزرگ بود و....

mtsh

عضو جدید
May 22, 2023
1
یه بازی دوبعدی که داستانش اینطوری بود آدم فضایی ها بچه یارو نصفه شب می دزدن(فکر کنم دخترش)بعد این میره همه‌شون رو با اسلحه میکشه دخترش رو پس میگیره پلت‌فورم موبایلم هست

Amir75769

عضو جدید
May 23, 2023
1
من دنبال یه بازی کامپیوتر فکری هستم که یک دختر چشمش به یک عینک میفته و میره اونو برداره دستش بهش نمیرسه و از بشکه میوفته و گم میشه و فقط یه پارچه قرمز رنگ ازش میمونه و شخصیت اصلی بازی میره دنبال اون پارچه قرمز تا خواهرش رو پیدا کنه /

اثل بازی دو شخصیت داشت که هر دو بچه بودند یکی دختر بچه و یک پسر بچه که اون دختر بچه در اثل گم میشه حالا نمیدونم باد اونو میبره یا چیری ولی وقتی گم میشه یه پارچه قرمز رنگ از میمونه و یجا گیر میکنه و شخصیت اصلی که پسر بچه هست میره دنبال پارچه قرمز با انجام مراحل، مراحل بصورت فکری هست با انجام مراحل میره جلو/بازی قدیم بصورت دیسک داشتم

mehdimeshavrzi@gma

عضو جدید
May 24, 2023
2
سلام دوستان من قبلاً یه بازی بازی میکردم تنها چیزی که ازش یادمه این بود که باید حیوانات رو آزاد بکردی و براشون لونه بساختی و از دست خوفاش ها نجاتشون میدادی

KinG-ScorpioN

کاربر سایت
Dec 24, 2014
243
یه بازی رو ps 1 بود که تقریباً شبیه رزیدنت ایول بود دوربینش ولی اکشن اولش که شروع می‌شد رو سقف قطار بودیم بعد می‌رفتیم داخل ....‌دوتا سی دی هم بود

KinG-ScorpioN

کاربر سایت
Dec 24, 2014
243
Covert Ops: Nuclear Dawn
دمت گرم خودش بود رفتم واس اندروید دانلودش کردم اون موقع خیلی سنم کم بود یادمه با صدا کلتش خیلی حال میکردم هی الکی الکی تیر میزدم که فقط صداشو بشنوم بعد همش تیرام تموم میشد بلد هم نبودم آیتم جمع کنم یا سوییچ کنم رو مشت لگد زدن‌ برا همین هیچ وقت نتونستم از ده دقیقه اول بازی جلوتر برم بعد هی بازی رو ریست میکردم از اول میرفتم :D الان میخوام تمومش کنم B-):>

• Like
Reactions: FUTURE

amirhossinn

عضو جدید
May 27, 2023
2
نام
امیرحسین
سلام من دنبال یه بازی قدیمی هستم مال نسخه pc بوده و حالتاشم اینطوری بگم که زمین سیاهه و ماهم حالت یه لورد و یا شوالیه هستیم حالت تغریبا هم دوبعدی داره زمانی که وارد زمین های سیاه میشیم یواش یواش معلوم میشه و راستی حالت دسته بندی داره یعنی کارتی مانند بود زمانی که میخواستی با کسی بجنگی اول میرفتی سمت طرف بعد کارتات نمایش داده میشد که چجوری حمله کنی بعدشم میتونستی کارتارو ارتقا یا عوض کنی حالت داستانی جذابی داشت کارتاش اولا سرباز عادیه بعد که ارتقا پیدا میکنه میشه به توپخونه دار یا شوالیه تبدیلش کرد (با هر حمله ای که میکنی میتونی ارتقاش بدی) راستی یکسری حالتاشم شبیه به وار کرفت بود مثلا میتونستی زره یا به کارکترت قدرت بدی

sadyar

کاربر سایت
May 27, 2023
3
دوستان یه بازی فکری بود ماله چند سال پیش
که یه پسر مو زرد بود که باید کار هاشو انجام میدادی
مثلاً گفته بود توپ تنیس بیاد از مسیری بره که به همه ستاره ها بخوره و بعدش بره تو سبد
و فصل های مختلفی داشت
و وسایلی که بهت میداد:تخته ، لوله ، دستکش بوکس ، و توپ و چند تا چیزی دیگه
و همه بازی بر پایه‌ی قوانین فیزیک و واکنش‌های زنجیره‌ای بود
و خیلی سخت بود
هرکسی پیداش کنه خیلی ممنون میشم🤩❤️

ALI PUNKER

کاربر سایت
Nov 5, 2017
193
نام
علی
خیلی وقته دمبال بازی قدیمی دهه نودی میگردم رو پیسی بود حالت آخر الزمانی بود سبک اکشن اول شخص بود ترمیناتوری بود به ماه تیر میزدی ماه محو میشد از آسمون خلاصه خیلی فضای وحشت ترس جالبی داشت ممنون میشم کسی اسمش میدونه بگه نوستالژیش حسابی کشته منو :x

shinsuke

کاربر سایت
Oct 28, 2022
144
خیلی وقته دمبال بازی قدیمی دهه نودی میگردم رو پیسی بود حالت آخر الزمانی بود سبک اکشن اول شخص بود ترمیناتوری بود به ماه تیر میزدی ماه محو میشد از آسمون خلاصه خیلی فضای وحشت ترس جالبی داشت ممنون میشم کسی اسمش میدونه بگه نوستالژیش حسابی کشته منو :x
Arena 51 نبود؟

• Sad
Reactions: ALI PUNKER

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر