mohammad.80

عضو جدید
Apr 13, 2023
1
سلام دوستان ما قبلا یک بازی کامپیوتری داشتیم اواخر دهه هشتاد بود بعد تو این بازی شخصیت اصلیش شبیه علاالدین بود که شمشیر داشت بعد سرزمین هاش مختلف بود یک سرزمین می رفت با گرگ ها می جنگید یک سرزمین با دزدان دریایی می جنگید بعد یک انرژی ابی داشت که وقتی فعالش می کردی شتری که می خواستی دنبالت راه می افتاد مقدارشم کم بود اسمش که یادم نمی اد و هرچی هم تو نت می گردم پیداش نمی کنم کسی اسمش و می دونه ممنون می شم بگه

Rty

عضو جدید
Apr 14, 2023
1
سلام دوستان ی بازی قدیمی بود که شخصیت بازی داخل یسری هلیکوپتر هایی شبیه بشکه که بالاش پره داره میشد و با موس بازی میکردی
بازیش طوری بود که باید میرفتی به شمشیر های بزرگی که تو بازی بود میخوردی تا متصل بشن به هلیکوپترت بعد با چرخوندن موس ب اسلحه شتاب میدادی و میزدی تو سر بقیه هلیکوپتر ها
هرطرف موسو میبردی هلیکوپتر هم همون طرفی می‌رفت
اسلحه ها هم بعضی هاشون جایی برای الماس داشتن هر الماس قابلیتی داشت
مثلا الماس ابی وقتی به شمشیرت وصل میشد با برخورد شمشیر به هرجا باعث یخ زدنش میشد لطفاً کمک کنید پیداش کنم بدجور رفته تو مخم🥲🙏😬

hosseinstar2000

عضو جدید
Apr 22, 2023
5
سلام من چند وقته دارم دنبال یک بازی می گردم هر کاری می کنم پیداش نمی کنم
اینطوری بگم که بازی برای کامپیوتر بود روش یک عکس گورخر داشت البته سیستم مورد نیاز کمی هم داشت چون من اون موقع داشتم با سیستم رم 2 بازیش می کردم
وقتی داخلش میرفتی هر مرحله یک حیوون بهش اضافه می شد و اینطوری بود که تو میتونستی کنترل گورخر رو داشته باشه و از دست شیر فرار کنی یا شیر بشی و بری دنبال گورخر
هدف اصلی هم این بود که از هر حیوون تعدادی که بازی میگه رو تولید کنی
البته حیوانات دیگه ای هم داشت مثل تمساح فیل زرافه فلامینگو کفتار کرکس
و یک چیز دیگه هم هست این بود که با یک چیزی شبیه گل حیوون اسپاون می کردی و با یک چیزی شبیه الماس میتونستی باران و درخت ایجاد بکنی

Hamed59000

عضو جدید
Apr 26, 2023
1
سلام من بچه بودم تو گوشی یکی از آشنا ها یه بازی کردم چند سالی هست دنبالشم
بازی اینجوری بود که باید از یه ساختمانی محافظت میکردی
بعد یه چیز های که شکلیک میکردن اسلحه هایی شبیه دوربین مدار بسته بگم همچین چیزی بود انسان نبود بعد صفحه رو‌ می‌کشیدی بالا
پایین تر یه پالایشگاه بود که باید یه ساختمان میساختی اون ماشین بره از پالایشگاه بار بیاره پول بدع تا بتونی از اون اسلحه ها بزاری و حمله کنی
بازی هم اینجوری تموم میشد که هر کدوم زود تر ساختمان حریف تموم کنه
آفلاین مال قبل 95 اینا

sslazio99

عضو جدید
Jul 7, 2020
3
اینطوری بگم که بازی برای کامپیوتر بود روش یک عکس گورخر داشت البته سیستم مورد نیاز کمی هم داشت چون من اون موقع داشتم با سیستم رم 2 بازیش می کردم
وقتی داخلش میرفتی هر مرحله یک حیوون بهش اضافه می شد و اینطوری بود که تو میتونستی کنترل گورخر رو داشته باشه و از دست شیر فرار کنی یا شیر بشی و بری دنبال گورخر
و یک چیز دیگه هم هست این بود که با یک چیزی شبیه گل حیوون اسپاون می کردی و با یک چیزی شبیه الماس میتونستی باران و درخت ایجاد بکنی
Sim safari نبود؟

imrtza

عضو جدید
May 4, 2023
1
سلام به شدت دنبال این بازیم بازی تفنگی اول شخص بود و باید یه موجوداتی مثل زامبی میکشتی و اول شخص بود غول مرحله اول ان یه چیز گنده لود مثل ادم ولی سر نداشت و ضره تنش بود و یه تبر هم دستش و یه خفاش بالا سرش بود که اون بهش دستور میداد و باید به خفاشه تیر میزدی که جونش کم بشه و بمیره لطفا اگه اسم میدونید راهنمایی کنید

victorman

کاربر سایت
Oct 26, 2006
423
نام
فرزاد
سلام من سال ۲۰۱۰ یه بازی داشتم که خیلی دوستش داشتم بازی rpg بود حتی عکس DVD هم یادمه یه یارو داشت از روی یه سخره می پرید تا با شمشیر به یه موجود اژدها شکل ضربه بزنه.بازی اول از یه معدن شروع می شد که ما توش زندانی بودیم بعد سوزن گیر میاریم و قفل در رو باز می کنیم بعد باید یه مقداری یواشکی از کنار نگهبانا رد شی بعدش هم به چندتا گابلین میرسی که باید بکشیشون. تورو خدا این بازی ۴ ساله ذهنمو درگیر کرده.

Divinity II: The Dragon Knight Saga​

victorman

کاربر سایت
Oct 26, 2006
423
نام
فرزاد
سلام به شدت دنبال این بازیم بازی تفنگی اول شخص بود و باید یه موجوداتی مثل زامبی میکشتی و اول شخص بود غول مرحله اول ان یه چیز گنده لود مثل ادم ولی سر نداشت و ضره تنش بود و یه تبر هم دستش و یه خفاش بالا سرش بود که اون بهش دستور میداد و باید به خفاشه تیر میزدی که جونش کم بشه و بمیره لطفا اگه اسم میدونید راهنمایی کنید
The House of the Dead II

hosseinstar2000

عضو جدید
Apr 22, 2023
5
لطفا اگه میدونید بگید

Radmehr.K

کاربر سایت
Jul 13, 2020
4
سلام رفقا . 2 تا بازی دارم که مطمعنم اولی رو همه یادتونه فقط اسمش رو نمیدونم ! ممنون میشم بگید بهم .

1 -یه بازی شوتینگ بود که دوربینش از بالا بود و اولش حق انتخاب بین کاراکتر زن و مرد میداد بهمون . بعد بازی با یه کُلت تو یه حالت حیاط سبز شروع میشد میرفتیم جلو میدیدم چند تا موجود فضایی سبز رنگ مردن وسط سمیز با خون قرمز رنگ بعد میرفتیم تو کارخونه پررر ازاین موجودات زرد و نارنجی و سبز بود که باید با تفنگ های مختلف میکشتیمشون .

2 -حدود 10 یا 12 سال پیش یا شایدم کمتر یه بازی بود که فکر کنم استراتژی بود سبکش . دوربین از بالا هست و بهمون یه دریا رو نشون میده که توش یسری غول روی سخره ها وایستادن و از کشتی هایی که از اونجا رد میشن سنگ پرت میکنن تا غرقشون کنن .و فکر میکنم وظیفه ما این بود که اون کشتش هارو بدون اینکه غرق بشن به اخر خطر برسونیم

dark_help

عضو جدید
May 12, 2023
1
سلام من یه بازی داشتم یه مرد نارنجی بود ک خیلی گوگولی بود و موتور سوار میشد و باید از موانع میپرید و ۳ تا ستاره میگرفت . بازی زمین های مختلف داشت مثل زمستون و اینا و کلی لول هم داشت یادمه طرف ی بال چوبی داشت ک میتونستی هی بزنی و پرواز میکرد اولش هم اسم بازی رو میاورد ک فکر کنم حرف او رو با چرخدنده نوشته بود و تو بک گراند اون مرد نارنجیه خابیده بود و بازی ۳ بعدی بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر