maxUwU

عضو جدید
Mar 3, 2024
1
سلام من دنبال یک بازی هستم که برای گوشی بود و قضیه این بود که : بازی یک بعدی بود بعدش ما باید راه میرفتیم تا (توپ هایی بودن از آسمون میوفتادن) روی سرمون نیوفتن بعد بازی یک جورایی نقاشی طور بود و اینکه (توپ هایی که از آسمون میوفتادن رنگی بودن مثلاً یکی آبی یکی صورتی یکی نارنجی و .....) لطفاً کمک کنید😞🙏

PEDRAMGOLCHIN

کاربر سایت
Jun 11, 2007
4,853
نام
پدرام
نمی‌دونم دقیقا چه سالی،ولی فکر میکنم حدود سالهای ۷۴تا۷۷ بود ،توی کلوپ یه بازی بود که سه بعدی بود گرافیکش واقعا بی‌نظیر بود اون زمان ، npc وقتی تیر میخورد به پاش نمیمرد ، یاراش میومدن میکشیدن میبردنش
فکر کنم دوربین دار هم بود توی اسلحه ها

mardin nba

عضو جدید
Sep 28, 2021
5
چند سالیه دنبال این بازیم هرسال دوباره میزارمش ولی کسی نتونسته بدونه چه بازی هستش لطفا بخونید
بازی نمیدونم چه سالی بود ولی اول بازی با شمشیر و زره کاملا پوشیده سفید میدوی به سمت دشمنات انگار توی جنگی دشمناتم فک کنم اورک و این جور چیزای فانتزی بودن بعدش که گندشون میاد اوار سرت میریزه و شکست میخوری صفحه بازی تاریک میشه چشات و که باز میکنی میبینی توی یه خونه چوبی بیدار شدی یه پیرمرد نجاتت داده یه شمشیرم میده بهت کارکتر بازیتو شخصی سازی میکنی میری بیرون کلبه بازی بعد لودینگ میبینی توی دهکده هستی کف زمین کوچه هاش سنگفرشه بعضی کلبه های خرید اسلحه و معجون توی دهکده هستن که وقتی بخوای بری توشون بازی میره توی لودینگ بعد توی کلبه میری توی یه دهکده هستی که دور تا دورشو دیوارایی به ارتفاع خیلی زیاد گرفته وقتی بخوای از دهکده بری بیرون باید بری جلوی دروازه دهکده و دروازه خیلی بزرگم هست وقتی بری جلوش بازی میره تو لودینگ و از دهکده میری بیرون یه مپ جدیده که پشتت و نگاه کنی قسمت بیرونی دروازه شهرو میبینی اول کار با چنتا موش برگ روبرو میشی میتونی بکشیشون میتونی فرار کنی فرقی نداره بازی جهان بازه گوزن هست یه چیزایی مثل گوبلین هست خلاصه وقتی این مپم بگردی یه راه هایی برای رفتن به مپای بعدی هست کلا دستت بازه هرکاری دلت بخواد میتونی بکنی یه جاهایی صندوق هیت که اگه پیداشون کنی ایتم داره دشمنای فانتزی داره از تیرکمون کراسبو شمشیر میشه استفاده کرد یه بار وقتی خیلی دور رفته بودم یه اسپلم یاد گرفتم اولین بار بود میدیدم تو بازی ولی اینام هستن چون خیلی وقته شاید یه جاهایی و اشتبا کرده باشم ولی تا جایی که تونستم و یادم هست و گفتم لطفا کمک کنید پیداش کنم

Noorlight

عضو جدید
Mar 7, 2024
1
سلام به همه من دنبال یه بازی هستم فکر کنم مال ۶ یا ۷ سال پیش هستش فقط اینو میدونم که مرحله ای هستش و اول داستانش اینه که یه دکتر روانی هستش که به حیوونا آزار میرسونه و ما شخصیت سیاه رنگ تک چشم مو بازی می‌کنیم که داخل مغز دکتر میریم و ویروس های تو مغزش رو نابود میکنیم ( در اصل چشم های ویروس میخوره ) تروخدا هر کی اسم این بازی رو میدونه بهم بگه لطفا

mr.rz

عضو جدید
Oct 29, 2023
2
سلام

یه بازی بود یه نینجا سیاه بود که یه دستش شلاق (یا شمشیر) بود و به دست دیگش تیر میزد . تیر ها خیلی محدود بودن و این شکلی بودن * شبیه ستاره. یه غول های شمشیر به دست هم تو بازی بود. خیلی رو مخمه اسمشو کسی میدونه؟ از بازی های میکرو یا سگا هست

MEHRADOF

عضو جدید
Feb 28, 2024
4
نه متاسفانه farm frenzy نیست محیطش بزرگ بود کل محیط توی یک صفحه جا نمیشد در ضمن حیوون ها دو تا نوار گرسنگی و تشنگی داشتن موسیقی بازی هم یکجورایی آفریقایی طور بود
گرافیک بازی هم سه بعدی بود اما پایین بود گرافیکش
و مهم تر از همه اینکه بازی عکس اصلیش گورخر بود و آیکونشم عکس یک گورخر بود
اسمش نجات افریقا بود اینم عکسش . از سمت چپ ردیف پنجم سوتون ششم

Attachments

• 20220625_194719(0).jpg
    20220625_194719(0).jpg
    801.4 KB · مشاهده: 18

MEHRADOF

عضو جدید
Feb 28, 2024
4
سلام دوستان یه بازی هست اسمش تو کامپیوترم gnomes بود ولی هرچی که میگردم پیداش نمیکنم . بازی به صورت دو بعدیه و شخصیت هاش 2 تا کوتوله بودن که سلاح یکیشون تبر و یکیشونم یه جادوگر بود که ردای ابی تنش بود . بازی فانتزی و جالبی بود .

mmfd

عضو جدید
Jul 5, 2022
11
s
سلام دوستان یه بازی هست اسمش تو کامپیوترم gnomes بود ولی هرچی که میگردم پیداش نمیکنم . بازی به صورت دو بعدیه و شخصیت هاش 2 تا کوتوله بودن که سلاح یکیشون تبر و یکیشونم یه جادوگر بود که ردای ابی تنش بود . بازی فانتزی و جالبی بود .
سلام وقت شما بخیر الان تو اینترنت چک کردم بازی gnomes در حقیقت همون BRAVE DWARVES: BACK FOR TREASURES هستش که دوستان عزیز تو صفحات قبل مطرح کرده بودند و بعد نصب اسم بازی همون gnomes می شه.

SIRON80

عضو جدید
Mar 15, 2024
1
سلام دوستان
من سال ۹۶ یه بازی استراتژیک داشتم که خیلی شبیه بازی های command & conquer بود که یه باید پایگاه و نیروگاه میساختیم و پولی که جمع کرده بودیم تانک و ماشین های جنگی می‌فرستادیم تا پایگاه حریف رو نابود کنیم . یادم هست که دو تا لشکر آبی و قرمز هم بود . در ضمن این بازی رو با تبلت بازی میکردم و برا اندروید بود
یه عکس هم دارم که خیلی شبیه بازی هست

Attachments

• command-and-conquer-remaster.png
    command-and-conquer-remaster.png
    2.5 MB · مشاهده: 9

nrgs

عضو جدید
Jan 11, 2024
5
سلام به همگی
من یه بازی رو تو کامپیوتر بازی می‌کردم وقتی بچه بود سال 2010 اینا شایدم قبل‌تر
یه بازی بود که توش باید کیک میپختیم، یه باربی فک کنم داست که توش راه می‌رفت اینور اونور کارارو می‌کرد
کیکا شکل‌های مختلفم داشتن قلبی بود مربع دایره
روی اون فری که کیک می‌پخت شکلای اینا بود که رو هرکدوم میزدی کیک اون شکلی میداد

nrgs

عضو جدید
Jan 11, 2024
5
سلام به همگی
من یه بازی رو تو کامپیوتر بازی می‌کردم وقتی بچه بود سال 2010 اینا شایدم قبل‌تر
یه بازی بود که توش باید کیک میپختیم، یه باربی فک کنم داست که توش راه می‌رفت اینور اونور کارارو می‌کرد
کیکا شکل‌های مختلفم داشتن قلبی بود مربع دایره
روی اون فری که کیک می‌پخت شکلای اینا بود که رو هرکدوم میزدی کیک اون شکلی میداد
کنسل
خودم پیداش کردم😂
اگر کسی هم دنبال این بازیه اسمش cake mania هست

mahdi-kool

کاربر سایت
Jun 2, 2013
301
نام
AMIR MAHDI
یه بازی بود خیلی هم قدیمی نبود. یه مرحله تله پورت میشدی به یه جزیره و یه سری موجود رو میکشتی. بعد خود جزیره هه یه لاکپشت یا یه موجود غول پیکر بود. کسی نمیدونه این چه بازی ایه؟ قدیمی هم نبود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر