Mohammad 1234

عضو جدید
Mar 19, 2024
3
سلام دوستان
من دنبال یه بازیم که حدود 10 سال پیش بازی می‌کردم که الان اسمشو فراموش کردم این بازی درباره یک مرد کچل بود که این مرد ابتدا یک هفت تیر با تیر بی نهایت داشت بعد این مرد باید ابتدا یه موجودات سبز رنگ که مثل قورباغه بودن را می کشت بعدش در مراحل بعدی موجودات بزرگتر میشدن که به رنگ های سبز زرد قرمز و آبی تبدی میشدن که آبی از همه قوی تر بود بعد‌ش هم موجوداتی مثل ملخ میومدن که اونهارو میکشتیم دیگه چیزی یادم نیست اگر کسی اسم این بازی رو میدونه تروخدا به هم بگه ممنون

a.mir

عضو جدید
Mar 21, 2024
1
آقا دنبال یه بازیم که هفت، هشت سال پیش بازی می‌کردم مشخصات بازی اینا بودن:
۲بعدی بود و زاویه دوربینش از بالا نبود از بقل بود به طوری که نیمرخ نیروها دیده میشدن
موضوعش این بود که اهریمن ها و اسکلت ها به ما حمله کردن و ما باید دفاع کنیم
سربازای ما حیوانات تکامل یافته بودن که سلاح داشتن و رو دوپا راه میرفتن اما بازی مثلا در زمان قدیم بود ینی خبری از سلاح گرم نبود سلاح ها یا سرد بود یا جادویی مثل عصای جادو [راستی بازی تخیلی فانتزی هم بود]
زمین بازی هم یه راه نسبتا طولانی بود که نصفش پوسیده و تاریک بود و نصفشو روشن و سالم که سالمه برا ما بود
بعد ما نیرو میزاشتیم نیرو ها هم مستقیم از راه میرفتن و به نیرو دشمن میخوردن و می‌جنگیدن
یه چیزی شبیه به fort conquer ولی تفاوت این بود که چنتا راه نبود همه از یه راه میرفتن
و مطمئن نیستم ولی فک کنم یه مجسمه طلایی هم بود که ما باید از اون دفاع میکردیم
ینی اسکلت ها میخواستن گه مجسمه رو بزنن و ما هم قلعه دشمن رو خدایی هرکی میدونه بگه دستتون درد نکنه خیلی برام مهمه چون واسم نوستالژیه🙏🙏

amirubdua1

عضو جدید
Jul 30, 2023
4
دوستان گل سلام
آقا من دنبال ی بازی میگردم که سال ۹۶ توی تبلتم بازی میکردم .نوع بازی شبیه بازی trine بود.گرافیک بازی شبیه بازی لیمبو بود.توی بازی ۳ تا شخصیت داشت یکی چاق بود یکی لاغر و یکی هم قد کوتاه بود.هرسه جونور سیاه بودن.شبیه بازی trine باید بین شخصیت ها سوییچ میکردی و بازی رو ادامه میدادی.بازی خیییییلی مرحله داشت.همه مرحله ها به هم چسبیده بود و یک خط داستانی رو دنبال میکرد.
بازی ۲ بعدی بود و برای کنترل اون ۳ شخصیت فقط میشد عقب یا جلو بری یا بپری،همین.
تروخدا اگه کسی بازی کرده اسمشو بگه ۶ ساله دنبالشم

amirhosrin99

عضو جدید
Mar 22, 2024
1
سلام

دوستان من دنبال یه بازی میگردم زیاد چیزی یادم نمیاد ازش ولی میدونم چند تا آدم بودیم با لباس فضایی (با یه ربات فکر کنم) بعد چند تا موجود فضایی یا هیولا بودن که به چیز دایره شکل حمله (گوی برقی بود انگار) بعد چندتایی میومدن ما هم باید بایه تفنگ برقی میزیمشون که هر شخصیت یه تفنگی داشت مرحله اولشم به یه آزمایشگاهی حمله کرده بودن

اگه میدونید ممنون میشم بگید🙏

mmfd

عضو جدید
Jul 5, 2022
11
سلام دوستان
من دنبال یه بازیم که حدود 10 سال پیش بازی می‌کردم که الان اسمشو فراموش کردم این بازی درباره یک مرد کچل بود که این مرد ابتدا یک هفت تیر با تیر بی نهایت داشت بعد این مرد باید ابتدا یه موجودات سبز رنگ که مثل قورباغه بودن را می کشت بعدش در مراحل بعدی موجودات بزرگتر میشدن که به رنگ های سبز زرد قرمز و آبی تبدی میشدن که آبی از همه قوی تر بود بعد‌ش هم موجوداتی مثل ملخ میومدن که اونهارو میکشتیم دیگه چیزی یادم نیست اگر کسی اسم این بازی رو میدونه تروخدا به هم بگه ممنون
سلام وقت شما بخیر سال نو شما مبارک بازی مدنظر شما احتمال خیلی بالا Alien Shooter هستش.

rezaheh

عضو جدید
Mar 23, 2024
2
سلام و خسته نباشید
دوستان من دنبال ی بازیم ک حدود ی 11 12 سال، پیش بازی میکردم
اول بازی یادمه ک نشون میداد کره زمین داره نابود میشه بعدش ک اینتروش تموم شد من تو ی نقش پلیس بودم و تو ی محوطه ای بود و پشت فنسا ماشین پلیس بود و داشت بارون میومد بعد ک جلو تر رفتم ی موجودی بود ک باید دنبالش میرفتم تو مسیرم ب ی پلیس رسیدم ک پاش قطع شده بود و باش حرف زدم بعدش مرد.
بعدشو دیگ یادم نیست اگ اسم بتزیو میدونید بگید مرسی.

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
911
نام
amin
سلام و خسته نباشید
دوستان من دنبال ی بازیم ک حدود ی 11 12 سال، پیش بازی میکردم
اول بازی یادمه ک نشون میداد کره زمین داره نابود میشه بعدش ک اینتروش تموم شد من تو ی نقش پلیس بودم و تو ی محوطه ای بود و پشت فنسا ماشین پلیس بود و داشت بارون میومد بعد ک جلو تر رفتم ی موجودی بود ک باید دنبالش میرفتم تو مسیرم ب ی پلیس رسیدم ک پاش قطع شده بود و باش حرف زدم بعدش مرد.
بعدشو دیگ یادم نیست اگ اسم بتزیو میدونید بگید مرسی.
احتمال داره بازی Condemned: Criminal Origins باشه عزیز

javad326

عضو جدید
Mar 24, 2024
1
سلام
یه بازی قدیمی سوم شخص مخفیکاری بود که اول از داخل یه جنگل شروع میشد که یه کلبه اونجا بود باید می رفتی داخلش بعد چیز زیادی ازش یادم نیس .بازیش اینطور بود که باید می رفتی پشت دشمنها و اونارو خفه میکردی و جنازه هاشونم مخفی میکردی اگه دشمنا حضورتو حس میکردن یه علامت تعجب بالای سرشون ظاهر میشد و اگه تو رو میدیدن میسوختی .خیلی دنبال این بازیم.هرکی اسمشو میدونه بگه.ممنون

amirubdua1

عضو جدید
Jul 30, 2023
4
دوستان گل سلام
آقا من دنبال ی بازی میگردم که سال ۹۶ توی تبلتم بازی میکردم .نوع بازی شبیه بازی trine بود.گرافیک بازی شبیه بازی لیمبو بود.توی بازی ۳ تا شخصیت داشت یکی چاق بود یکی لاغر و یکی هم قد کوتاه بود.هرسه جونور سیاه بودن.شبیه بازی trine باید بین شخصیت ها سوییچ میکردی و بازی رو ادامه میدادی.بازی خیییییلی مرحله داشت.همه مرحله ها به هم چسبیده بود و یک خط داستانی رو دنبال میکرد.
دوستان عکسش هم نقاشی کردم این شکلی بود ولی هنوز خود بازی رو پیدا نکردم کمک کنید لطفا

Attachments

• IMG_۲۰۲۴۰۳۲۶_۱۴۳۸۰۱.jpg
    IMG_۲۰۲۴۰۳۲۶_۱۴۳۸۰۱.jpg
    1.3 MB · مشاهده: 15

amirubdua1

عضو جدید
Jul 30, 2023
4
دوستان گل سلام

پیداش کردمممممممممممممم یسسسسس اسمش unia and burned villag بود وای چقد دنبالش گشتم .اگ خواستین بازی کنید خیلی قشنگه

someone41148

عضو جدید
Mar 29, 2024
3
سلام
یه بازی هست که الان ۲ سال شده که دنبالش میگردم تا جایی که یادمه باید از یه کریستالی دفاع میکردی بعد خودت کاری نمیکردی فقطبا گیتار اهنگ میزدی بعد با اون اهنگ ها میشد نیرو بگیری نیرو ها دنبالت میومدن باید مواظب بودی که نمیرن صفحه بازی از بالا بود میشد ارتقا داد و نیروی جدید گرفت اول اسمم b بود همین.. دو ساله

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,820
سلام
یه بازی هست که الان ۲ سال شده که دنبالش میگردم تا جایی که یادمه باید از یه کریستالی دفاع میکردی بعد خودت کاری نمیکردی فقطبا گیتار اهنگ میزدی بعد با اون اهنگ ها میشد نیرو بگیری نیرو ها دنبالت میومدن باید مواظب بودی که نمیرن صفحه بازی از بالا بود میشد ارتقا داد و نیروی جدید گرفت اول اسمم b بود همین.. دو ساله
درود
Brutal Legend

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر