bhdab

عضو جدید
Feb 9, 2024
2
سلام دوستان خوبین
من تقریبا چن سال پیش یه بازی داشتم بر اساس تعادل بود بازی . توپای مشکی بودن بهم میچسبوندی تعادل یه پل رو نگه میداشتی مثلا . خودشم برا پلتفرم پی سی بود. تم تایره داشت کلا و یه مود ملایم داشت هنگام بازی کردن
اسمشو هرچی میکنم یادم نمیاد میتونین بهم بگین اسمش چیه لطفا ؟؟

Natural Killer

ناظم انجمن
Jan 10, 2015
2,736
سلام دوستان خوبین
من تقریبا چن سال پیش یه بازی داشتم بر اساس تعادل بود بازی . توپای مشکی بودن بهم میچسبوندی تعادل یه پل رو نگه میداشتی مثلا . خودشم برا پلتفرم پی سی بود. تم تایره داشت کلا و یه مود ملایم داشت هنگام بازی کردن
اسمشو هرچی میکنم یادم نمیاد میتونین بهم بگین اسمش چیه لطفا ؟؟
world of goo

• Like
Reactions: pouria.sh

jalal86

عضو جدید
Feb 11, 2024
1
سلام یه بازی نسبتا قدیمی داشتم که لوگوش یک قطب نمای زرد رنگ بود و داستانش ین جوری بود که پنج نفر داخل یک کشتی خراب شده به یک جزیره می سند و کم کم جزیره رو آباد می کنند
سوم شخصه
باید خونه بساز تا ادم بخر و وسطای بازی درمانگاه درست می کنی
بازیش تلسکوپ و دانشگاه دستگاه نساجی و معدن داشت
لطفا جواب بدید

Mehdamad

عضو جدید
Feb 12, 2024
2
سلام دوستان
بنده دنبال یه بازی موبایلی میگردم که حدودا 4-5 سال پیش بازی میکردیم
بازیش اینجوری بود که بازیکن با یه کاراکتر مرد یا زن تو یه روستا در شکل قرون وسطا ظاهر میشد بعد تو اون روستا بعد کمی گشتن از اسلحه فروشیه یه شمشیر دریافت میکردی که با اون به کشتن هیولا ها میرفتی
یادمه در درجه اول هیولاهای بازی یه سری پروانه بودن بعد از پروانه ها و یه سری لول آپ درخت های کوچک رو میتونستی شکار کنی بعد درختهای کوچک درختان بزرگ بعد اونها هم از اونجا به یه قسمت دیگه میرفتی و میتونستی گرگ ها رو شکار کنی بعد از اونها و لول اپ و... گابلین هایی کع بهت سنگ پرت میکردن بعد از شکار گابلین ها باید از یه پل مانند رد میشدی و اون ور پل یه قبرستان بود که ارواحی داشت که میتونستن ظاهر و غیب بشن و..
تازه بعد شکار هرکدوم این موجود ها یچی برات دراپ میکرد مثلا درختا برات چوب گرگ ها خز کابیلن ها سر گابلین پروانه ها یچی روح ها یچی و...
که با فروختن این آیتم ها به فروشگاه روستا پول میگرفتی که باهاش میتونستی شمشیر پتک تیرکمان زره و... بخری
در خلال گیم هم یا ماموریت های که بهت میداد بعد اون ها یه ایتم یا یه جادو میگرفتی مثلا یه ماموریت داشت که توش یه هشت پای غول پیکر رو باید میزدی که بعد از مرگ هشت پا بهت یه پتک قدرتمند میداد

کسی این بازی رو با این مشخصات میشناسه ؟!؟

Mehdamad

عضو جدید
Feb 12, 2024
2
بنده دنبال یه بازی موبایلی میگردم که حدودا 4-5 سال پیش بازی میکردیم
بازیش اینجوری بود که بازیکن با یه کاراکتر مرد یا زن تو یه روستا در شکل قرون وسطا ظاهر میشد بعد تو اون روستا بعد کمی گشتن از اسلحه فروشیه یه شمشیر دریافت میکردی که با اون به کشتن هیولا ها میرفتی
یادمه در درجه اول هیولاهای بازی یه سری پروانه بودن بعد از پروانه ها و یه سری لول آپ درخت های کوچک رو میتونستی شکار کنی بعد درختهای کوچک درختان بزرگ بعد اونها هم از اونجا به یه قسمت دیگه میرفتی و میتونستی گرگ ها رو شکار کنی بعد از اونها و لول اپ و... گابلین هایی کع بهت سنگ پرت میکردن بعد از شکار گابلین ها باید از یه پل مانند رد میشدی و اون ور پل یه قبرستان بود که ارواحی داشت که میتونستن ظاهر و غیب بشن و..
تازه بعد شکار هرکدوم این موجود ها یچی برات دراپ میکرد مثلا درختا برات چوب گرگ ها خز کابیلن ها سر گابلین پروانه ها یچی روح ها یچی و...
که با فروختن این آیتم ها به فروشگاه روستا پول میگرفتی که باهاش میتونستی شمشیر پتک تیرکمان زره و... بخری
در خلال گیم هم یا ماموریت های که بهت میداد بعد اون ها یه ایتم یا یه جادو میگرفتی مثلا یه ماموریت داشت که توش یه هشت پای غول پیکر رو باید میزدی که بعد از مرگ هشت پا بهت یه پتک قدرتمند میداد

کسی این بازی رو با این مشخصات میشناسه ؟!؟

CptCengo

عضو جدید
Feb 2, 2024
2
سلام بچه ها من دنبال یه بازی میگردم که 7 8 سال پیش بازی کردم بازی اینطوری بود که از دیوار میتونستی بری بالا به میتونسی ادما رو بخوری و بهشون تبدیل بشی و بعد به شخصیت خودت تبدیل بشی بازیش خیلی باحال بود اگه کسی اسمشو میدونه لطف میکنه بهم بگه ممنون
اسم این بازی Prototype ئه، دو نسخه هست.
پروتوتایپ ۱، و پروتوتایپ ۲.

• Like
Reactions: pouria.sh

amirhosin..

عضو جدید
Feb 27, 2024
1
یه بازی بود یه چیزی مثل رباط بود که پایینش یه تیغهی چرخان داشت که باید حریفاشو با این میزد و داخل آسمون با هم میجنگیدن اگه کسی هست بگه

MEHRADOF

عضو جدید
Feb 28, 2024
4
سلام دوستان من دنبال ۲ تا بازی میگردم :
اولی یه بازی بود که سه تا کاراکتر داشت و اونها با یه سری موجودات کوچیک میجنگیدن . بازی به صورت سوم شخص بود و نمای دوربین از بالا بود . قیافه کاراکترها رو بخوام بگم ، یکیشون کله‌اش کدوتنبل بود ، یکیشون شبح بود ، یکیشون یه شیطان قرمز رنگ با شنل بنفش بود .

بازی دوم ، یه بازی به سبک تیر اندازی سوم شخص و سه بعدی بود که ما با موجودات فضایی میجنگیدیم . وقتی هم میخواستیم برگردیم به پایگاه ضد عفونی مون میکردن . واقعا همینقدر یادم میاد .

MEHRADOF

عضو جدید
Feb 28, 2024
4
خواهش می کنم
سلامت باشید🙏💐🌷

world of goo
سلام و ارادت لطفا یه کمک به من هم بدید
یه بازی بود که سه تا کاراکتر داشت و اونها با یه سری موجودات کوچیک میجنگیدن . بازی به صورت سوم شخص بود و نمای دوربین از بالا بود . قیافه کاراکترها رو بخوام بگم ، یکیشون کله‌اش کدوتنبل بود ، یکیشون شبح بود ، یکیشون یه شیطان قرمز رنگ با شنل بنفش بود .

scorpion1400

عضو جدید
Mar 2, 2024
3
سلام دوستان
دنبال یه بازی خیلی قدیمی میگردم
اسمش رو نمی‌دونم ولی چند مرحله اول رو به خوبی یادمه
اول شخص بود
داخل به جایی شبیه موزه مانند هستید .
بعدش وارد یه اتاق میشید و یه دستگاهی رو می‌بینید که یه چیزی مثل جایگاه کف دست روش قرار داره .
شما دستتون رو میزارید روش و دریچه قفل میشه .
بعد از دقایقی زمین شروع به نابودی می‌کنه .
موجودات افسانه ای حمله میکنن
تا اونجایی که یادم میاد یکی از این موجودات شیردال بود .(نصف عقاب نصف شیر )
بعد وارد یه زیرزمین میشدی و دیگه یادم نمیاد .
بازی حدود سال ۲۰۰۰ تا ۲۰۱۰ باید باشه احتمالا من ۵یا۶ ساله بودم که داشتم بازی میکردم خیلی رو مخمه که چه جوری تموم میشه .
اگه کسی اسمش رو می‌دونه لطف می‌کنه به من هم بگه
ممنون

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید
سلام دوستان
دنبال یه بازی خیلی قدیمی میگردم
اسمش رو نمی‌دونم ولی چند مرحله اول رو به خوبی یادمه
اول شخص بود
داخل به جایی شبیه موزه مانند هستید .
بعدش وارد یه اتاق میشید و یه دستگاهی رو می‌بینید که یه چیزی مثل جایگاه کف دست روش قرار داره .
شما دستتون رو میزارید روش و دریچه قفل میشه .
بعد از دقایقی زمین شروع به نابودی می‌کنه .
موجودات افسانه ای حمله میکنن
تا اونجایی که یادم میاد یکی از این موجودات شیردال بود .(نصف عقاب نصف شیر )
بعد وارد یه زیرزمین میشدی و دیگه یادم نمیاد .
بازی حدود سال ۲۰۰۰ تا ۲۰۱۰ باید باشه احتمالا من ۵یا۶ ساله بودم که داشتم بازی میکردم خیلی رو مخمه که چه جوری تموم میشه .
اگه کسی اسمش رو می‌دونه لطف می‌کنه به من هم بگه
ممنون
Legendary

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر