papoo

عضو جدید
Jan 15, 2024
3
با سلام به دوستان اسم یک بازی هواپیمایی تک بعدی یا دو بعدی رو اصلا یادم نمیاد فکر کنم مال سال 2010 بوده اول بازی دموی ساده خود هواپیما رو نشون میده هواپیما از این قدیمی و ملخی هاست بعد انگار خلبان داره با یکی صحبت میکنه ولی زبونش عجیبه شبیه انگلیسی نیست یه چیزی شبیه اکو اگو اگوو بعد بازی شروع میشه یک سری هواپیما مثل میخ و موشک تو صورت هواپیما میفرستن بعد شما باید هم از موشکها جاخالی بدین هم میتونین شلیک کنید و آخر هر مرحله یک باس یا رییس یا قول مرحله داره باس مرحله اول یک چیزی شبیه یه موجود آهنی مارپیچه که تو هوا میچرخه و باید به پایه های اون شلیک کنی تا از بین بره اسمشم عجیب بود molokto و باس مرحله بعدی جالبه یک قطار جنگی با کلی توپ خونه که روی قطار نصبه شروع به زدن شما میکنه شما باید همینطور فقط اون نقاط حساسش یعنی توپ خونه هاش رو یکی یکی بزنی و از کار بندازی و خودت هم باید موشک نخوری و جا خالی بدی تمام بازی در یک فضای رنگی و گرافیک خوب 2 بعدی طراحی شده حجم بازی هم فکر کنم 2 تا 3 گیگ باشه

mmfd

عضو جدید
Jul 5, 2022
11
سلام دوستان وقت بخیر من دنبال بازی هستم که حدودا برای 10 سال پیش هست و شاید هم قبل تر اگر اشتباه نکنم.تو اون بازی ما یک سرباز یا شوالیه بودیم و فضای بازی از داخل یک قلعه شروع می شد و ما قابلیت این رو داشتیم که از شمشیر،تبر و گرز استفاده کنیم و صرفا با ماوس این ابزار عوض می شد و بازی بصورت سوم شخص و مرحله ای ولی خشن نبود و ابتدای بازی فضای تاریک داشت و در مرحله اول یا دوم از کنار میدون فواره ای در وسط قلعه عبور می کردیم و در مرحله ی سوم چیز های شبیه به گوشکوب داخل دیوار ها تعبیه شده بود که از بالا به پایین و چپ به راست و بالعکس می شد البته فکر می کنم دشمنان بازی اسکلت ها یا دیو ها هم بودند ولی مطمئن نیستم و این بازی گرافیک کاملا معمولی داشت و به نظر جزو دسته بازی های کم حجم به حساب می اومد من خودم این بازی رو از داخل یک سی دی که به همراه بازی علاءالدین و چند بازی دیگه بود نصب کرده بودم ولی الان هر چی سرچ می کنم تو اینترنت پیدا نمی شه و بازی هایی مثل پرنسس پرشیا رو پیشنهاد می ده ممنون می شم اگر دوستان اسم بازی رو می دونند راهنمایی کنند.

mani..mm

عضو جدید
Jan 19, 2024
1
سلام من حدود چهار پنج ساله پیش یه بازی میکردم که جنگی تفنکی بود اولش توی یه آسانسور پر از آب بود از آسانسور که خارج میشدیم یه قطاری از روبه روم رد میشد کل بازی تو زیر زمین بزرگ بودیم که همش یه جورایی تونل قطار بود
اینارو ازش یادمه

Ali2477

عضو جدید
Jan 23, 2024
1
سلام. من خیلی وقت هست دارم دنبال یه بازی میگردم
داستان بازی راجع به جنگ جهانی (اول یا دوم یادم نمیاد) بود، فک کنم پرچم شوروی و آمریکا رو خیلی میدیدم توی بازی
اولش اینجوری شروع میشد که شخصیت اصلی داستان داخل یه خونه بود و به شهرش حمله هوایی شد و اون باید راه خروج از خونه رو پیدا میکرد، حتی یادمه یه تیکه روی پشت بوم هم میرفت.
بعدش دیگه بازی میرفت توی جنگ و چاهای مختلف، ولی همه جنگا داخل شهر بود. خیلی هم شلوغ نبود بازی
داخلش یه سری جاهای زیرزمینی میرفت، حتی یادمه چند تا یار داشتی که اگه هرکدوم زخمی میشد باید میرفتی کمکش و میتونستی با کاراکتر اونا هم بازی کنی. داخل بازی از کوکتل مولوتف هم زیاد استفاده میکرد
لطفا اگه کسی میدونه بهم بگه. خیلی دوست دارم پیداش کنم

alirezaav

عضو جدید
Jan 27, 2024
1
سلام دوستان.
دنبال یه بازی شوتر میگردم که سربازاش مثل سربازای عراقی بودن با همون کلاه های مخصوصش.اول بازی هم از یجای خاکی شروع میشه که بغلش سیم خارداره باید از مسیر سر پایینی رو بری که یه پایگاه هست چند تا سرباز رو میکشی بعدش ددتا مسیره یکی سمت چپه یکی راست.اونی ک سمت چپه دقیقا یادمه که یه جاده ای بود که پل بود باید ردش میکردی آخراشم یه پایگاه گنبدی مانند داشت.لطفا کسی بلده بگه هرجا زیرو رو کردم نبود.آیکون بازیشم یه بک گراند مشکی بود روی اونم یه تصویر نشونه گرفتن تفنگ یعنی یه گردی یه خط عمودی صاف وسطش یه خط افقی صاف هم وسطش.ممنون میشم بگید

Leila1481

عضو جدید
Jan 30, 2024
2
سلام و وقت بخیر
من به دنبال یه بازی هستم که حدود ۱۰ سال پیش با سیستم اکس پی بازی کردم.
اول که می‌خواستیم وارد بازی بشیم یه داستان از بازی رو توی چند صفحه نمایش میداد. درواقع درمورد پسری بود که عشقش رو توی پارک دزدیده بودند و اون باید دنبالش میرفت.
این بازی به سبک پلت‌فورم و دو بعدیه
چند فضا مثل جنگل ، فضای باستانی و قلعه داشت و شخصیت بازی درحال پرش و دویدن بود بعد که به آخر بازی می‌رسید یه دروازه انتقال داشت که با رفتن داخل اون به مرحله بعد میرفت
اگر کسی این بازی رو میشناسه لطفا بهم بگه ممنون میشم

abolfazl5826

عضو جدید
Jan 30, 2024
2
سلام بچه ها من یه بازی حدودا 10 سال پیش بازی میکردم اسمشو یادم رفته ولی بازی اینطوری بود که میتونستی به ادمای شهر تبدیل بشی از دیوار بالا میرفت بع چند تا سخصیت داشت مثلا هر ادمی که میخوردی میتونستی شخصیتتو تبدیل کنی به اون لطف میکنید بهم اسمشو بگین خیلی دنبالشم

abolfazl5826

عضو جدید
Jan 30, 2024
2
سلام بچه ها من دنبال یه بازی میگردم که 7 8 سال پیش بازی کردم بازی اینطوری بود که از دیوار میتونستی بری بالا به میتونسی ادما رو بخوری و بهشون تبدیل بشی و بعد به شخصیت خودت تبدیل بشی بازیش خیلی باحال بود اگه کسی اسمشو میدونه لطف میکنه بهم بگه ممنون

mmfd

عضو جدید
Jul 5, 2022
11
سلام و وقت بخیر
من به دنبال یه بازی هستم که حدود ۱۰ سال پیش با سیستم اکس پی بازی کردم.
اول که می‌خواستیم وارد بازی بشیم یه داستان از بازی رو توی چند صفحه نمایش میداد. درواقع درمورد پسری بود که عشقش رو توی پارک دزدیده بودند و اون باید دنبالش میرفت.
این بازی به سبک پلت‌فورم و دو بعدیه
چند فضا مثل جنگل ، فضای باستانی و قلعه داشت و شخصیت بازی درحال پرش و دویدن بود بعد که به آخر بازی می‌رسید یه دروازه انتقال داشت که با رفتن داخل اون به مرحله بعد میرفت
اگر کسی این بازی رو میشناسه لطفا بهم بگه ممنون میشم
سلام وقت شما بخیر بازی مدنظر شما قاعدتا باید bud redhead باشه

victorman

کاربر سایت
Oct 26, 2006
423
نام
فرزاد
سلام. من خیلی وقت هست دارم دنبال یه بازی میگردم
داستان بازی راجع به جنگ جهانی (اول یا دوم یادم نمیاد) بود، فک کنم پرچم شوروی و آمریکا رو خیلی میدیدم توی بازی
اولش اینجوری شروع میشد که شخصیت اصلی داستان داخل یه خونه بود و به شهرش حمله هوایی شد و اون باید راه خروج از خونه رو پیدا میکرد، حتی یادمه یه تیکه روی پشت بوم هم میرفت.
بعدش دیگه بازی میرفت توی جنگ و چاهای مختلف، ولی همه جنگا داخل شهر بود. خیلی هم شلوغ نبود بازی
داخلش یه سری جاهای زیرزمینی میرفت، حتی یادمه چند تا یار داشتی که اگه هرکدوم زخمی میشد باید میرفتی کمکش و میتونستی با کاراکتر اونا هم بازی کنی. داخل بازی از کوکتل مولوتف هم زیاد استفاده میکرد
لطفا اگه کسی میدونه بهم بگه. خیلی دوست دارم پیداش کنم
Freedom Fighters

CptCengo

عضو جدید
Feb 2, 2024
2
با سلام به همه دوستان عزیز.
من قبلا یه گیم سوم شخص توی PS2 بازی میکردم، اولین مرحله اش اینجوری شروع میشد: یه خلبان توی منطقه ی دشمن سقوط میکنه، منطقه برفیه، وقتی کنترل گیم رو بدست میگیریم باید بریم کنار آتیش تا کاراکتر یخ نزنه و نمیره. بعدش دشمنا رو میکشه و اسلحه و تجهیزات گیر میاره تا بیشتر جلو بره و حالا ماموریتش هرچی بود اونو انجام بده. روی دما هم خیلی حساس بود گیم و اگه توی فضای بیرون میموند باید سریع یه منبع گرما پیدا میکردیم تا نمیره.
اسم انگلیسی گیم رو بیزحمت برام بگید خیلی ممنون میشم.
۰۹۳۶۶۴۹۵۱۳۲
با تشکر از عوامل سایت

evilpedram

عضو جدید
Feb 8, 2024
1
سلام من دنبال یه بازی میگردم که خیلی دوستش دارم ولی اسمشو بلد نیستم. اطلاعاتی که دارم اینه که مراحل سخ و اسونی داشت که من فقط یکی از این مراحل رو بازی کردم که اینجوری بود: با یارانت به یک فرودگاه میرویم و شروع میکنیم به کشتن مردم بعد در حیاط انجا نیروی ویژه برای کشتن ما میان وقتی از انها رد میشویم بازی تقریبا تمام میشود و دنبال یارانمان میرویم تا به یک امبولانس میرسیم بعد انجا یارانمان به ما خیانت میکند و به ما شلیک میکنن و فرار میکنن
اگر اسمش رو میدونید بگید
ممنون

• Poker Face
Reactions: GameMasterr

zhiarhaji

عضو جدید
Jul 12, 2023
6
ببخشید من دنبال یه بازی کامپیوتری قدیمی میگردم که قبلا بازی کرده بودم ولی اصلا نمیتونم پیداش کنم بازی اولین شخصیتی که در اختیارمون میزاشت یه معدن چی بود که لباس قرمز پوشیده بود و به عنوان حمله مخصوص کلنگ پرت میکرد بعد شخصیت دومی که میشد انتخاب کرد یه جادوگری بود که آبی پوشیده بود بعد حمله خاصش این بود که انرژی آبی پرت می‌کرد بعد فکر کنم حمله هاشون رو انتخاب هم میتونستیم بکنیم یعنی چندتا حمله خاص داشتن کارکترا. بعد اینا تو هر لول دنبال سه تا کلید بودن تا درو وا کنن برن لول بعدی یه کلید نقره ای یه کلید برنز و یه کلید طلا بعد boss level شون این جوری بود که اون غول سگ جونا میدوییدن این ور اونور باید هم بهشون شلیک میکردی هم ازشون در میرفتی تا بهشون نخوری فکر کنم تیرهاشون هم تموم شد شخصیت‌ها بازی ۲ بعدی بود و گرافیک ساده ای داشت فکر کنم حدود سال ۲۰۱۱ اینا بود که داشتمش
سلام من خودم خیلی دنبال این بازی بودم اسمش Brave Dwarves Back For هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر