کدهای خطا در XBox 360 و دلایل بروز آن ها

ebitalebi

کاربر سایت
Dec 21, 2009
2
سلام من تازه 2 هفته است که یک الیت گرفتم هیچوقت هم بیشتر از 3 ساعت باهاش بازی نکردم همیشه هم جایی گذاشتمش که تقریبا خنک بوده. دیروز وقتی دستگاه رو روشن کردم 3 چراغ قرمز شروع به چشمک زدن کرد. خیلی ترسیدم و سریع دستگاه رو خاموش کردم. بعد از 1 دقیقه که روشن کردم دستگاه هیچ مشکلی نداشت و به راحتی 3 ساعت بازی کردم. البته دفعه اول به خاطر تنبلی به جای کلید power کلید eject رو زدم که 3 چراغ داد ولی بعدش با دسته روشن کردم. میخواستم بدونم که آیا این مشکل جدی است یا نه. لطفا کمک کنید.

joykiller360

کاربر سایت
Jun 26, 2009
525
نام
میثم صیام
بجه ها من دادم یه نفر برام E74 رو درست کرد.
می خوام بدونم این دیگه دستگاه میشه؟؟؟؟
چقدر تا مرگ فاصله داره؟؟؟؟

همه چیز بستگی به شانس و اینکه چه قدر از کنسول استفاده میکنید و کار تعمیرکار و اینکه دفعه چندوم هست درست کردید.
البته بیشتر جاها 3 چراغ رو یه ضمانت میکنن

سلام من تازه 2 هفته است که یک الیت گرفتم هیچوقت هم بیشتر از 3 ساعت باهاش بازی نکردم همیشه هم جایی گذاشتمش که تقریبا خنک بوده. دیروز وقتی دستگاه رو روشن کردم 3 چراغ قرمز شروع به چشمک زدن کرد. خیلی ترسیدم و سریع دستگاه رو خاموش کردم. بعد از 1 دقیقه که روشن کردم دستگاه هیچ مشکلی نداشت و به راحتی 3 ساعت بازی کردم. البته دفعه اول به خاطر تنبلی به جای کلید power کلید eject رو زدم که 3 چراغ داد ولی بعدش با دسته روشن کردم. میخواستم بدونم که آیا این مشکل جدی است یا نه. لطفا کمک کنید.

منم xbox360 قبلیم انجوری میشد و وقتی یه خاموش روشن میکردم و یا با محل اتصال سیم برق با دستگاه ور میرفتم درست میشد.
جای نگرانی نیست.

Last edited by a moderator:

ebitalebi

کاربر سایت
Dec 21, 2009
2
همه چیز بستگی به شانس و اینکه چه قدر از کنسول استفاده میکنید و کار تعمیرکار و اینکه دفعه چندوم هست درست کردید.
البته بیشتر جاها 3 چراغ رو یه ضمانت میکنن

منم xbox360 قبلیم انجوری میشد و وقتی یه خاموش روشن میکردم و یا با محل اتصال سیم برق با دستگاه ور میرفتم درست میشد.
جای نگرانی نیست.

ممنون از پاسختون

BLACK.HAWK

کاربر سایت
Apr 7, 2008
6,504
نام
علی
بچه ها من ایکس باکسم ارور E74 رو داده بود دادم درستش کردن ولی وقتی کابل HDMI رو وصل کردم که بازی کنم پیغام گفت که پشتیبانی نمی شود.قبل از این ارور خوب و راحت بازی می کردم و مشکلی نداشتم.به تعمیرکار که گفتم گفت ایراد از کابله!
شما چی می گید؟؟؟
اخه قبلا مشکلی نداشت ولی حالا.....
ممنون جواب بدید.:smile:

T@ntaL 73

کاربر سایت
Apr 10, 2008
952
نام
امید
بچه ها من این 23 صفحه رو گشتم E64 ندیدم.من دچار این ارور شدم هرچند با یه بار خاموش روشن کردن درست شد ولی چشم ترسیدD: خلیل جان مشکلی که نیست؟
نمیدونم من چرا ارور های نادر میدم؟
E64,0110,...

a9326

کاربر سایت
Mar 4, 2008
130
نام
li@
براي ما ارور 0110 داد ، زنگ اقا ميثم زدم گفت درست نميشه ......
حالا كسي ديگه ميشناسيد ؟؟
اصلا ارزش درست كردن داره‌؟؟؟؟

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
براي ما ارور 0110 داد ، زنگ اقا ميثم زدم گفت درست نميشه ......
حالا كسي ديگه ميشناسيد ؟؟
اصلا ارزش درست كردن داره‌؟؟؟؟

از اون خطاهای ناجور هستش....که مربوط به RAM میشه معمولاً
اگر چیپ RAM خراب شده باشه دیگه حتی با Reflow و یا Reball قابل تعمیر نیست.

احتمال درست شدن اون الان بسیار کم هستش...شاید با سشوار صنعتی برای مدتی احیا بشه، ولی تضمینی توش نیست.

این مشکل رو میتوانستید پیشگیری کنید از روز اول، اون هم فقط با دو سه هزار تومن و کمی دستکاری در کنسول...ولی دیگه کار از کار گذشته

a9326

کاربر سایت
Mar 4, 2008
130
نام
li@
این مشکل رو میتوانستید پیشگیری کنید از روز اول، اون هم فقط با دو سه هزار تومن و کمی دستکاری در کنسول...ولی دیگه کار از کار گذشته
هم 12 ولت كرده بودم هم sm فقط يكي گذاشتن هت سينك اضافه مونده بود كه كاشكي اونم انجام داده بودم .....:((

dearamir

کاربر سایت
Jun 8, 2008
17
سلام ایکس باکس من 3 چراغ شده ارورش 0102 هست اگه میشه یکی کامل بمن بگه میشه خودم مشکلو حل کنم اگه نمیشه یه آدرس تو تهران(مطمئن)بمن برای تعمیر بده ممنون

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278
من یه دستگاهی سه چراغ میداد، دو دفعه سشوار کشیدم (به فاصله حدود 10 ساعت) و بعدش X-Clampاش کردم، الان که روشنش میکنم یه چراغ میده با E73 و بعد از چند ثانیه هم دو چراغ. هنوز میشه کاریش کرد؟

topol.mopol

کاربر سایت
Jun 12, 2008
53
نام
سجاد
چرا آخه چرا؟

آقا من ايكس باكسمو روشن كردم با HDMI به تلويزيون HD كه جديد گرفته بودم براي اولين بار ميخوساتم با HDMI بازي كنم....بعد 45 دقيقه بازي كردن يهو گير كرد صفحه بعد خاموش كه كردم اون مارك 360 كه ميخاست بياد بالا دوباره صفحه گير كرد بعد خاموششكه كردم 3چراغ داد ارور E79 f,n فك كنم حالا بايد چيكار كتم من هارد هم ندارم ايكسباكسم هم فالكون هست آركيده حالا يايد چيكار كنم بايد بدم به تعمير كار يا اوراق شده كمكم كنيد تورو به خدا؟

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
درود
امروز تصمیم گرفتم بعد 2سال کنسولو باز کنم و گردوخاک توشو تمیز کنم و روی رمهاش سینک بزارم.
کلی هم خاک گرفته بود !
روی رمها خمیر زدم و سینکو گذاشتم و کنسولو بستم و روشن کردم تا از بازی فیض ببرم که چشمم خورد... به 3تا چراغ قرمز و ارور 0110 !! هلپ می ! :( :((
رفتم سینکو از رمها برداشتم بازم افاقه ای نکرد !!
صفحات تاپیکو خوندم که یه روش داده بودید با اسم penny fix و دیدم بعضی از دوستان هم گفتن دیگه درست نمیشه !!
حالا میگید چیکار کنم ؟! کنسولم فالکن هست و از اولش 12v و SD کردمش. هیچ مشکلی هم تابه حال نداشته.

MaysaM

کاربر سایت
Oct 4, 2007
494
نام
ميثم قرباني
من xclamp کردم دستگاه که روشن میکنم اول سه چراغ روشن میشه بعد دو چراغ ارور 0012 میده

سلام
بد xclamp کردی و یه اتصالی روی برد بوجود آووردی.
باز کن و دوباره ببند.

درود
امروز تصمیم گرفتم بعد 2سال کنسولو باز کنم و گردوخاک توشو تمیز کنم و روی رمهاش سینک بزارم.
کلی هم خاک گرفته بود !
روی رمها خمیر زدم و سینکو گذاشتم و کنسولو بستم و روشن کردم تا از بازی فیض ببرم که چشمم خورد... به 3تا چراغ قرمز و ارور 0110 !! هلپ می ! :( :((
رفتم سینکو از رمها برداشتم بازم افاقه ای نکرد !!
صفحات تاپیکو خوندم که یه روش داده بودید با اسم penny fix و دیدم بعضی از دوستان هم گفتن دیگه درست نمیشه !!
حالا میگید چیکار کنم ؟! کنسولم فالکن هست و از اولش 12v و SD کردمش. هیچ مشکلی هم تابه حال نداشته.

شما earth بدنت باعث شده یکی از رمهات و یا چیپ جنوبیت بسوزه.گاهی اوقات هم ممکنه چند تا چیپ پشت سر هم و سریالی سوخته باشن.
وقتت رو تلف نکن.
هزینه تعمیرش بالاست و چون کنسولت فالکونه ارزش نداره.
متاسفم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر