کدهای خطا در XBox 360 و دلایل بروز آن ها

• Thread starter Thread starter Console
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
دوستان من به مشکل بر خوردم.
من وقتی Gears 2 رو آنلاین بازی میکنم دستگاه بعد از 4 دقیقه خاموش و روشن میشه. وقتی هم که کابل اینترنت رو از 360 میکشم بیرون باز هم خاموش روشن میشه.
یک بار هم ارور e65 داد وقتی gears 2 تو دستگاه بود که با خاموش روشن کردن مشکل حل شد.
من به صورت آفلاین 3 ساعت بازی کردم خاموش روشن نشد.
چی کار کنم؟
برد کنسولم هم جاسپر هست

لطفا سوالتون رو در چند تایپیک مختلف نپرسید!
کنسول شما دچار مشکل نشده..! ولی استفاده شما ناصحیح است! (جوابتون رو دراون تایپیک دادم)

e74

سلام اقا اين دستگاه ما از ديروز بعضي بازي ها رو كه بازي ميكردي يهو صفحه شطرنجي ميشد بعد e74 داد با يه چراغ قرمز واسه تعميرش چقدر طول ميكشه
يه ساله گرفتمش falcon

سلام اقا اين دستگاه ما از ديروز بعضي بازي ها رو كه بازي ميكردي يهو صفحه شطرنجي ميشد بعد e74 داد با يه چراغ قرمز واسه تعميرش چقدر طول ميكشه
يه ساله گرفتمش falcon
برا من هم این جور شود الان ولی بعد چند دقیقه درست شد.
از چی بوده؟

اقا من یه elite jasper دارم همین الا ن نداشتم بازی میکردم که یه دفعه برق قطع و وصل شد کنسول سه چراغ داد بعد از برق کشیدم دوباره زدم به برق دیگه سه چراغ نداد مشکلی واسه کنسولم پیش نمیاد؟:((

اقا من یه elite jasper دارم همین الا ن نداشتم بازی میکردم که یه دفعه برق قطع و وصل شد کنسول سه چراغ داد بعد از برق کشیدم دوباره زدم به برق دیگه سه چراغ نداد مشکلی واسه کنسولم پیش نمیاد؟:((

نه دوست عزیز . مشکلی پیش نمیاد ... اون سه چراغ به خاطره نوسان برق بوده ...
فقط سعی کن یه محافظ برق بزاری براش که مقداری امنیت داشته باشه کنسولت...نگران نباش . چیزی نیست ...;)

e74

چي شد ؟ ممكنه از كابلش باشه ؟ بعد كيسشو كه مشكل داره چند ميخرن بدون هارد ؟ اگر تعميرش كنم بهتره يا قطعات ديگرشو نگه دارم يه جاسپر اركيد بگيرم ؟ جاسپر هم خراب ميشه يا نه؟:confused::(

برا من هم این جور شود الان ولی بعد چند دقیقه درست شد.
از چی بوده؟

يه ساله گرفتمش falcon

میتونم بگم سکته ناقص زده.

منم یه بار این جور شد و بعد از 1 ماه سه چراغه کلی داد!

درود بر دوستان گل
چند وقته وسط بازي چراغ سبز شماره يك كنسولم خاموش ميشه شماره 2 روشن ميشه و لي دسته همون يك روشنه چند دقيقه بعد دوباره يك روشن ميشه
آيا مشكلي پيش اومده؟
ممنون از پاسخ اساتيد فن

بچه ها من به یک مشکل بر خوردم دستگاهم یکدفه ارور e65 داد چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Bad DVD flash/ dead flash chip-DMA
این خطا در منابع درباره مشکلات فرمور درایو بیشتر بحث شده و معمولاً در هنگام بد فلش شدن
درایو در موقع کپی خور کردن کنسول رخ میدهد.

الان نمیدونم هیچ ارتباط دقیقی بین این دو موضوع جزء خطاهایی تصادفی در فرمور این کد خطا رو برای شما تعریف کنم.

آیا همچنان این کد خطا ظاهر میشه و یا فقط یک بار اتفاقی رخ داد.؟

بعد یک سوال رو فقط در یک تاپیک مطرح کنید که بهترین جواب رو بگیرید، تکرار این سوال که امروز ارسال کردید پاک شد

Bad DVD flash/ dead flash chip-DMA
این خطا در منابع درباره مشکلات فرمور درایو بیشتر بحث شده و معمولاً در هنگام بد فلش شدن
درایو در موقع کپی خور کردن کنسول رخ میدهد.

الان نمیدونم هیچ ارتباط دقیقی بین این دو موضوع جزء خطاهایی تصادفی در فرمور این کد خطا رو برای شما تعریف کنم.

آیا همچنان این کد خطا ظاهر میشه و یا فقط یک بار اتفاقی رخ داد.؟

بعد یک سوال رو فقط در یک تاپیک مطرح کنید که بهترین جواب رو بگیرید، تکرار این سوال که امروز ارسال کردید پاک شد
نه اقا خلیل دائم کنسول این پیغام رو می ده راهی واسه حلش هست؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or