کدهای خطا در XBox 360 و دلایل بروز آن ها

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,833
نام
رضا
دوستان من به مشکل بر خوردم.
من وقتی Gears 2 رو آنلاین بازی میکنم دستگاه بعد از 4 دقیقه خاموش و روشن میشه. وقتی هم که کابل اینترنت رو از 360 میکشم بیرون باز هم خاموش روشن میشه.
یک بار هم ارور e65 داد وقتی gears 2 تو دستگاه بود که با خاموش روشن کردن مشکل حل شد.
من به صورت آفلاین 3 ساعت بازی کردم خاموش روشن نشد.
چی کار کنم؟
برد کنسولم هم جاسپر هست

لطفا سوالتون رو در چند تایپیک مختلف نپرسید!
کنسول شما دچار مشکل نشده..! ولی استفاده شما ناصحیح است! (جوابتون رو دراون تایپیک دادم)

worrior

کاربر سایت
Sep 14, 2008
7
e74

سلام اقا اين دستگاه ما از ديروز بعضي بازي ها رو كه بازي ميكردي يهو صفحه شطرنجي ميشد بعد e74 داد با يه چراغ قرمز واسه تعميرش چقدر طول ميكشه
يه ساله گرفتمش falcon

poyasadr

کاربر سایت
Jun 15, 2007
25
نام
poya
سلام اقا اين دستگاه ما از ديروز بعضي بازي ها رو كه بازي ميكردي يهو صفحه شطرنجي ميشد بعد e74 داد با يه چراغ قرمز واسه تعميرش چقدر طول ميكشه
يه ساله گرفتمش falcon
برا من هم این جور شود الان ولی بعد چند دقیقه درست شد.
از چی بوده؟

soheil_black

عضو جدید
Sep 27, 2006
124
نام
Soheil
اقا من یه elite jasper دارم همین الا ن نداشتم بازی میکردم که یه دفعه برق قطع و وصل شد کنسول سه چراغ داد بعد از برق کشیدم دوباره زدم به برق دیگه سه چراغ نداد مشکلی واسه کنسولم پیش نمیاد؟:((

ameri_amir

کاربر سایت
Jul 22, 2009
115
نام
امیر
اقا من یه elite jasper دارم همین الا ن نداشتم بازی میکردم که یه دفعه برق قطع و وصل شد کنسول سه چراغ داد بعد از برق کشیدم دوباره زدم به برق دیگه سه چراغ نداد مشکلی واسه کنسولم پیش نمیاد؟:((

نه دوست عزیز . مشکلی پیش نمیاد ... اون سه چراغ به خاطره نوسان برق بوده ...
فقط سعی کن یه محافظ برق بزاری براش که مقداری امنیت داشته باشه کنسولت...نگران نباش . چیزی نیست ...;)

worrior

کاربر سایت
Sep 14, 2008
7
e74

چي شد ؟ ممكنه از كابلش باشه ؟ بعد كيسشو كه مشكل داره چند ميخرن بدون هارد ؟ اگر تعميرش كنم بهتره يا قطعات ديگرشو نگه دارم يه جاسپر اركيد بگيرم ؟ جاسپر هم خراب ميشه يا نه؟:confused::(

FC Barcelona

کاربر سایت
Nov 3, 2008
929
نام
مصطفی
برا من هم این جور شود الان ولی بعد چند دقیقه درست شد.
از چی بوده؟

يه ساله گرفتمش falcon

میتونم بگم سکته ناقص زده.

منم یه بار این جور شد و بعد از 1 ماه سه چراغه کلی داد!

alibala

کاربر سایت
Jul 27, 2008
59
نام
علیرضا
درود بر دوستان گل
چند وقته وسط بازي چراغ سبز شماره يك كنسولم خاموش ميشه شماره 2 روشن ميشه و لي دسته همون يك روشنه چند دقيقه بعد دوباره يك روشن ميشه
آيا مشكلي پيش اومده؟
ممنون از پاسخ اساتيد فن

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل
بچه ها من به یک مشکل بر خوردم دستگاهم یکدفه ارور e65 داد چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Bad DVD flash/ dead flash chip-DMA
این خطا در منابع درباره مشکلات فرمور درایو بیشتر بحث شده و معمولاً در هنگام بد فلش شدن
درایو در موقع کپی خور کردن کنسول رخ میدهد.

الان نمیدونم هیچ ارتباط دقیقی بین این دو موضوع جزء خطاهایی تصادفی در فرمور این کد خطا رو برای شما تعریف کنم.

آیا همچنان این کد خطا ظاهر میشه و یا فقط یک بار اتفاقی رخ داد.؟

بعد یک سوال رو فقط در یک تاپیک مطرح کنید که بهترین جواب رو بگیرید، تکرار این سوال که امروز ارسال کردید پاک شد

babak9

کاربر سایت
Nov 10, 2007
219
نام
babak
Bad DVD flash/ dead flash chip-DMA
این خطا در منابع درباره مشکلات فرمور درایو بیشتر بحث شده و معمولاً در هنگام بد فلش شدن
درایو در موقع کپی خور کردن کنسول رخ میدهد.

الان نمیدونم هیچ ارتباط دقیقی بین این دو موضوع جزء خطاهایی تصادفی در فرمور این کد خطا رو برای شما تعریف کنم.

آیا همچنان این کد خطا ظاهر میشه و یا فقط یک بار اتفاقی رخ داد.؟

بعد یک سوال رو فقط در یک تاپیک مطرح کنید که بهترین جواب رو بگیرید، تکرار این سوال که امروز ارسال کردید پاک شد
نه اقا خلیل دائم کنسول این پیغام رو می ده راهی واسه حلش هست؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر