کدهای خطا در XBox 360 و دلایل بروز آن ها

• Thread starter Thread starter Console
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
حالا بحث رو منحرف نکنیم ولی یکی از دوستانم گفتش که بهتره ردش کنی بره و یکی از این جدید ها بگیری اخه مال من 3 ساله داره کار می کنه اونم کار(برده!)

سلام آقا یک چیز جالب دیشب xbox دورست شد و دوساعت باهاش بازی کردم البته تا الان دیگه جرات نکردم روشنش کنم چون گند میشه تو اعصابم به نظرتون قضیه چیه چرا هی درست خراب میشه

اقا من تست کردم بازم خراب شده میگم این آقا میثم که گفتین میشه user را بگید تا من باهاش صحبت کنم

كسي جواب مارو نميده ؟؟

منم همین مشکل رو دارم یعنی کنسولم بتازگی E73 میده... یک راه حل موقت هست که برای حدود یک هفته شاید از این ارور در امان باشی...البته بگم که من مسئولیتش رو قبول نمیکنم ، ولی برای خودم این روش بصورت موقت جواب داده.

یک چیزی مثل پیچگوشتی کوچیک بذار لای دو تا فن پشت کنسول که جلوی حرکتشون رو بگیره بعد کنسول رو روشن کن.... بعد از حدود 3-5 دقیقه بجای 1 چراغ ، 2 تا چراغ سمت چپ روشن میشه... سریع کابل برق کنسول رو بکش و فن ها رو آزاد کن.... بعد از چند ثانیه کنسول رو روشن کن ، حالا باید درست شده باشه.

احتمالا بعد از یک هفته دوباره همین ارور E73 رو دریافت میکنی...:((

کسی اگه راه حل طولانی مدت برای این مشکل داره لطفا منم راهنمایی بکنه...

سلام

کنسول من Error E 74 یا همون 1022 رو میده...
می خواستم ببینم اگه کابل AV رو عوض کنم مشکل حل میشه یا اینکه کنسول و بدم برای تعمیر؟

نظر دوستان چیه؟

ممنون

دوستان تا الان کسی از جاسپر اعلام خرابی شنیده؟
من 2 هفتس که پرمیومم 3 چراغ شده و نمیخوام هم درستش کنم چون نزدیکه 4 سال کار کرد
فکر نمیکنم فایده ای داشته باشه تعمیر کردنش
فقط میخوام ببینم به این جاسپرها اطمینانه کامل هست؟

من همین امروز کنسولم رو خریدم از یکی از بچه های فروم
دیم هاردش پر هست فرمتش کردم بعد که تموم شد هیچ مشکلی نداشت همه چیز عادی بود
اما خاموش کردم بعد دوباری که خواستم روشن کنم هیچی بالا نمیاد
فقط یک چراغ سبز روی دسته و یکی هم روی کنسول روشنه
کمک

پرمیوم جاسپر 60 گیگ

جاسپر کسی از بچه های سایت تا حالا سه چراغه نشده!

اما اگه یه جاسپر بخری و کولینگ هم روش انجام بدی میتونی با خیال راحت راحت بازی کنی

بچه ها من دستگام ارور e74 رو میده . قبل از اینکه این ارور رو هم بده ، یه سری از نقاط صفحه سیاه بود یعنی تصویرش کامل نبود ویه سری جاهاش سیاه شده بود . چی کارش کنم ؟

رضا جون فعلا خرابی در این فروم نداشته.در کل جاسپر خیلی بهتر هست و میشه بهش اعتماد کرد.
بچه ها من دستگام ارور e74 رو میده . قبل از اینکه این ارور رو هم بده ، یه سری از نقاط صفحه سیاه بود یعنی تصویرش کامل نبود ویه سری جاهاش سیاه شده بود . چی کارش کنم ؟
شما توی چند تا تاپیک یک پست رو تکرار میکنید؟جوابتون رو در مشکلات کنسول 360 دادم.

دوستان من به مشکل بر خوردم.
من وقتی Gears 2 رو آنلاین بازی میکنم دستگاه بعد از 4 دقیقه خاموش و روشن میشه. وقتی هم که کابل اینترنت رو از 360 میکشم بیرون باز هم خاموش روشن میشه.
یک بار هم ارور e65 داد وقتی gears 2 تو دستگاه بود که با خاموش روشن کردن مشکل حل شد.
من به صورت آفلاین 3 ساعت بازی کردم خاموش روشن نشد.
چی کار کنم؟
برد کنسولم هم جاسپر هست

Back