کدهای خطا در XBox 360 و دلایل بروز آن ها

liyona

کاربر سایت
Nov 27, 2006
337
من يک هيلو اديشن دارم با مادر برد زفير
امروز 3 چراغ شد با کد 0020
موقع بازی سالم بود
خاموش کردم 2 ساعت بعد که روشن کردم 3 چراغ شد
می شه کاريش کرد؟

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278
کد 0020 از اون اشکالهای دوپهلو هستش، یعنی بعضی وقتها یه قطعه ای خراب شده و باید تعویض بشه و بعضی وقتها با یک Reflow و X-Clamp درست میشه.
به نظر من اول با Reflow و X-Clamp شروع کن و بعدش اگر درست نشد دنبال قطعه خراب بگرد.

• Like
Reactions: liyona

Boss Hunter

کاربر سایت
Nov 8, 2008
1,246
نام
محسن
اميدی هست که درست بشه ؟
و اگه درست بشه معمولاً چقدر کار می کنه
ارزش تعمير داره يا يه جديد بخرم
مرسی
آره امیدتو از دست نده
اون دیگه بستگی داره، کم کار نمیکنه
ارزش داره تعمیر بشه یا حد اقل تست کنی و دنبالش رو بگیری

• Like
Reactions: liyona

Boss Hunter

کاربر سایت
Nov 8, 2008
1,246
نام
محسن
کسی میدونه مشکل ارور e75 چیه یا جای مطمئنی معرفی کنه برای تعمیر
این خطا تا اونجایی که من میدونم مشکلش خطای 1023 است و البته اگه اشتباه میکنم بگین ولی تقریبا مطمئنم،در کل.
1023 DVD درایو وصل نیست.آن را برای Boot شدن وصل کنید. و یا درست فلش نشدن درایو.

esfang bob

کاربر سایت
Jun 20, 2011
9
help !!!!

سلام.
امروز xbox من سه چراغه شد (در حالت افقی چراغ بالا سمت راست خاموش بود)
ترسیدم !!!!!
خاموش و بعد روشن کردم سالم بالا اومد و یک ساعت بازی کردم هنوز مشکلی نداشته (الآن 2 یا 3 ساعت بعد از حادثه ) می خواستم بدونم آیا مشکلی من رو تهدید می که یا نه !!!!! اصلا سالمه یا نه !!!!
:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o

RaPBoY

کاربر سایت
Mar 14, 2008
312
نام
رامتین
دستگاه ارور 0110 میده یکبار روشن شد صفحه شطرنجی شد بعد گیر کرد دوباره 3 چراغ داد قابل تعمیره یا دوباره تعمیر شه دو روز دیگه خراب میشه؟

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278
دستگاه ارور 0110 میده یکبار روشن شد صفحه شطرنجی شد بعد گیر کرد دوباره 3 چراغ داد قابل تعمیره یا دوباره تعمیر شه دو روز دیگه خراب میشه؟

دوباره خراب شدنش بستگی به تعمیرکارش داره ولی با حرارت دادن درست میشه.

abipc

کاربر سایت
Dec 16, 2009
27
سلام من درایور lite on را بازکرده و dvd key را خارج کردم بعد از آن ن FW پاک کردم FWجدید بریزم ولی چراخ power چشمک میزند و دیگر driver را نمی شناسد مشکل کجاست ؟ ( لطفا سریع پاسخ دهید)

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278
سلام
من وقتی کنسول روشن میکنم ارور 2 چراغ قرمز میاد.
مشکل چیه؟؟
امیدی به درست شدنش هست؟؟

دوچراغ خیلی راحت درست میشه. علتش هم گرم شدن بیش از اندازه کنسول هستش، بعضی وقتها هم کنترلر گرمای CPU خراب میشه که باید یک تکه از مادربرد رو تراشید. سعی کنید کد خطا را بگیرید که بیشتر بشه بهتون کمک کرد.

xbox-lover

کاربر سایت
Dec 26, 2007
20
نام
هادي
دوچراغ خیلی راحت درست میشه. علتش هم گرم شدن بیش از اندازه کنسول هستش، بعضی وقتها هم کنترلر گرمای CPU خراب میشه که باید یک تکه از مادربرد رو تراشید. سعی کنید کد خطا را بگیرید که بیشتر بشه بهتون کمک کرد.
خیلی ممنون که شما جواب دادید.
معمولا بعد از 10 دقیقه بازی کردن این ارور میاد و کنسول فریز میشه. یعنی قسمت 1 و 3 چراغ قرمز چشمک میزنه.
بعد از حدو یک ساعت که کنسول خنک میشه دوباره درست میشه ولی دوباره بعد ار چند دقیقه بازی کردن همین ارور میاد.
حالا من چه کار کنم؟کنسول درست میشه؟

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278
خیلی ممنون که شما جواب دادید.
معمولا بعد از 10 دقیقه بازی کردن این ارور میاد و کنسول فریز میشه. یعنی قسمت 1 و 3 چراغ قرمز چشمک میزنه.
بعد از حدو یک ساعت که کنسول خنک میشه دوباره درست میشه ولی دوباره بعد ار چند دقیقه بازی کردن همین ارور میاد.
حالا من چه کار کنم؟کنسول درست میشه؟

پس اون مسئله چیپ کنترلر خراب منتفی هستش. کنسولتون رو اگر میتونید باز کنید و با یک جاروبرقی تمیز کنید. فن کنسول رو هم با یک دستمال قشنگ تمیز کنید.

من فراموش کردم که بپرسم دستگاه شما X-Clamp شده یا نه.

اگر تمیز کردن کمکی نکرد باید X-Clamp کنید و خمیر سیلیکون روی CPU و GPU رو عوض کنید. ولی همونطوری که گفتم این اشکال یکی از راحتترین اشکالها هستش که برطرف میشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر