کدهای خطا در XBox 360 و دلایل بروز آن ها

m4m4li

کاربر سایت
Feb 1, 2011
168
باید کد اشکال رو بیاری. نوشته اول همین تایپیک رو بخون، قشنگ توضیح داده که چی هستند.
بعدش کدش رو بذار اینجا که بیشتر راهنماییت کنیم

آقا هومن الان پست اول رو کامل و با دقت خوندم گرفتم که منظورتون چی هستش...
با تشکر

آخرین ویرایش:

castlevania

کاربر سایت
Oct 18, 2006
966
نام
yousef
هومن جان اگه میشه به سوال ما هم جواب بده.ممنون:x

سلام. کنسولم یه ماه پیش ارور e74 داد. با روش x-clamp که روش انجام دادم درست شد. الان بعد از یه ماه دوباره این ارور رو داد. بازش کردم درستش کردم حالا که دوباره روشنش میکنم ارور E73 میده. وقتی کابل تصویر رو از کنسول میکشم بیرون دیگه چراغ قزمز روشن نمیشه ولی وقتی این کابلو به کنسول میزنم دوباره چراغ قرمز روشن میشه و همون ارور E73 ....
الان یعنی اشکال از ورودی hdmi کنسول هست؟! تو یکی از فروم ها هم دیدم میگفتن ارور E73 بخاطر اشکال پاور کنسول هست.(داخلش) . تو نت هم نتونستم روشی پیدا کنم. اگه کسی بلده خواهشا کمک کنه.

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278
آقا هومن الان پست اول رو کامل و با دقت خوندم گرفتم که منظورتون چی هستش...
با تشکر

البته تا کد رو نگی نمیتونم دقیقا بگم که چی هست ولی اینطوری که تعریف میکنی احتمالا کد 0002 و یا 0003 هستش.

هومن جان اگه میشه به سوال ما هم جواب بده.ممنون:x

لطفا امتحان کن که آیا با یک کابل معمولی تلویزیون هم این اتفاق براش میفته یا نه. اشکال E73 خطای عمومی سخت افزاری هستش، یعنی یک قطعه ای کار نمیکنه و متاسفانه خیلی خطای کلی ای هستش، چون آدم نمیدونه که دقیقا چی خراب شده. مثلا خیلی جاها نوشته که چیپ شبکه خراب هستش و با تعویض بشه، که من زیاد بهش اعتقاد ندارم.
من هفته پیش یک دستگاه اینطوری داشتم که با روشن کردن یک چراغش روشن میشد و روی تلویزیون E73 مینوشت. بازش کردم و با حرارت سشوار صنعتی روی چیپ SouthBridge و GPU و بعدش XClamp و همینطور هم SouthBridge Clamp قشنگ راه افتاد و هنوز هم داره کار میکنه.

castlevania

کاربر سایت
Oct 18, 2006
966
نام
yousef
آره با کابل دیگه هم این ارور رو میده. مشکل اینجاست که سشوار صنعتی ندارم و تو شهرمون هم جایی پیدا نکردم. با وسیله ی دیگه ای نمیشه انجامش داد؟ مثلا روی گرافیک رو با فویل آلمنیومی بپوشونیم و با فندک اتمی حرارتش بدیم؟:d منظورتون از SouthBridge همونی هست که یه دایره سفیده و روش نوشته x360 ؟! اونوچطوری x-clamp کردید؟!
ممنون میشم راهنمایی کنید.:x

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278
نه با اون کارها نمیشه و بدتر دستگاهت رو خراب میکنی. یک تکه آلومینیوم نازک (حدود 1 میلی متر) بردار و 4 طرفش رو سوراخ کن و با پیچ شماره 2 روی همونی که گفتی سفت کن. البته باید یک تکه کوچک از Hear Sink رو ببری که جا بشه.

اینجا هم با عکس قشنگ نشون داده

baba shah

کاربر سایت
Nov 6, 2010
886
نام
یاشار
دوستان من xbox 3 چراغ شده بعضی موقع ها میاد بعضی موقع ها اولش فقط میاد وبعتد گیر میکنه؟کمک کمکمکمکمکمکمکمکمکمکمکمکمک مکمکمکمکمکمکمکمکمکمکمکمکم کمکمکمکمکمکمکمکمکمکمک
اکس اوقات هم 3 چراغ چشمک میزه؟
یک جای خوب بگید برم تعمیر کنم.

آخرین ویرایش:

BLACK.HAWK

کاربر سایت
Apr 7, 2008
6,504
نام
علی
بچه ها من امروز دستگاه رو روشن کردم یک چراغ قرمز میده تمام کابل ها و مموری رو جدا کردم و دوباره زدم ولی باز
اینجوریه.مشکل چیه؟

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278
بچه ها من امروز دستگاه رو روشن کردم یک چراغ قرمز میده تمام کابل ها و مموری رو جدا کردم و دوباره زدم ولی باز
اینجوریه.مشکل چیه؟

یعنی E74 میده؟ با توجه به آموزش اول همین تایپیک کدش رو دربیارید و بگید که بیشتر بشه بهتون کمک کرد.

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,021
نام
اسماعیل
سلام دوستان ببخشید Xbox من 2چراغه شده وقتی دکمه Eject+اون دکمه دایره ای کوچیک کنار memory unit Bرومیزنم 1چراغ میشه یه بار دیگه هم میزنم 4 چاغه میشه و وقتی دستگاه رو روشن میکنم یه صدای بلندی از فن ها میاد که 4ثانیه طول میکشه چراغ آداپتور سبز میشه ولی بعد از اون 4ثانیه چراغ نارنجی میشه وفن ها ازکار میفتند ولی هیچ اروری نشون نمیده تو TV اصلا هیچی نشون نمیده(بردش لانچ) به نظر شما دوستان مشکل از چیه؟

DRIVER

کاربر سایت
Sep 6, 2006
569
نام
مهیار
سلام من امروز کنسولم دوباره بعد از 9 ماه سه چراغ داد
X-Clamp روش انجام شده اروری هم که میده 0102 هست حالا من خودم می تونم کاری کنم یا نه باید حتما بدم بیرون؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر