کدهای خطا در XBox 360 و دلایل بروز آن ها

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
سلام من امروز کنسولم دوباره بعد از 9 ماه سه چراغ داد
X-Clamp روش انجام شده اروری هم که میده 0102 هست حالا من خودم می تونم کاری کنم یا نه باید حتما بدم بیرون؟

تنها کاری که شما اگر دستگاه بلوئر در خانه نداری میتونی انجام بدی اینه که دستگاه رو باز کنی فیش مربوط به فنها رو از روی مادر برد جدا کن دستگاه رو روشن کن بزار خوب رادیاتور یا هیتسینک cpuوgpuداغ بشن دستگاه رو بحال خودش رها کن تا موقعی که دو تا چراغ جلو دستگاه شروع به چشمک زدن بکنه اونوقت دستگاه رو از برق بکش بزار خوب هیتسینکها خنک بشن دوباره دستگاه رو روشن کن اگر درست شد که خوش شانسی و گرنه ببر یه کسی که دستگاه بلوئر داره یا تعمیر کار به مدت 10تا15دقیقه روی cpuوgpuهوای گرم با درجه حرارت بالا بگیره فقط حواست باشه خازنهای دور cpuوgpuنپره یعنی سعی کن دسته بلوئر رو با یه فاصله خواصی از این دو تا چیپ نگهداری.
در ضمن سعی کن این دوتا xمانندهای نگهداره این چیپها رو حتما پشت این دوتا پردازشگر ببندی یعنی دستگاه رو به حالت کارخونه ایی که اول بسته بودن برگردون وحتما از یه دونه هیتسینکهای جدید cpuاستفاده کن منظورم اینه:
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=8667&page=133
پستم رو بخون.

DRIVER

کاربر سایت
Sep 6, 2006
569
نام
مهیار
ممنون رفیق دستت درد نکنه
این کاری که گفتی رو انجام میدم اگه شد که مطمئنا نمیشه که هیچ
اگرم نشد دیگه قیدشو میزنم ارزششو نداره
فقط این کار بدترش نمی کنه؟ یادم خیلی وقت پیش یه عکس دیدم که کاملا اب شده بود دور cpu

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
در کمال نا باوری کار کرد یه 3 4 ساعت باهاش بازی کردم چیزیش نشد :d

ممنون

بهتره به عرض شما ودوستان دیگه برسونم ارور0102یکی از بهترین واسونترین ارور از لحاظ تعمیری هست وارور 74یکی از بدترین ارورها که واقعا سخت تعمیر میشه دوست عزیز این راهی که به شما پیشنهاد کردم وکنسولتون درست شد تا حالا چندین مورد خودم تونستم بدون اینکه مادر برد دستگاه بره زیر بلوئر درست شده و دیگه نمیخواد به چیپ دستگاه حرارت بدید مگر در مواقع ضروری ویه چیز مهمی که باید بهتون بگم اینه که اگر هیتسینک cpuشما عوض نشه وبه هیتسینکهای سری فالکون تبدیل نشه یقین بدونید در اینده حالا دور یا نزدیک چون تابستون هم توی راهه وهوا داره گرمتر میشه دستگاه شما دوباره این ارور رو خواهد داد مگر اینکه هیتسینک جدید cpuرو حتما رو ش نصب کنید.
منظورم این نوع هیتسینکه:
xbox-360-cpu-heatsink-v2.jpg

DRIVER

کاربر سایت
Sep 6, 2006
569
نام
مهیار
بهتره به عرض شما ودوستان دیگه برسونم ارور0102یکی از بهترین واسونترین ارور از لحاظ تعمیری هست وارور 74یکی از بدترین ارورها که واقعا سخت تعمیر میشه دوست عزیز این راهی که به شما پیشنهاد کردم وکنسولتون درست شد تا حالا چندین مورد خودم تونستم بدون اینکه مادر برد دستگاه بره زیر بلوئر درست شده و دیگه نمیخواد به چیپ دستگاه حرارت بدید مگر در مواقع ضروری ویه چیز مهمی که باید بهتون بگم اینه که اگر هیتسینک cpuشما عوض نشه وبه هیتسینکهای سری فالکون تبدیل نشه یقین بدونید در اینده حالا دور یا نزدیک چون تابستون هم توی راهه وهوا داره گرمتر میشه دستگاه شما دوباره این ارور رو خواهد داد مگر اینکه هیتسینک جدید cpuرو حتما رو ش نصب کنید.
منظورم این نوع هیتسینکه:
[

تویه امام خمینی گیر میاد؟

اگه اشتباه نکنم گفتی شما خودت تعمیر کاری داری از این ها؟

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
تویه امام خمینی گیر میاد؟

اگه اشتباه نکنم گفتی شما خودت تعمیر کاری داری از این ها؟

من خودم شهرستان زندگی میکنم وخودم از اونجاهایی که کنسول اسقات میکنن میخرم ببین کجای تهران کنسول خراب میخرن وقطعات یدکیشو میفروشن برو همون جا وهیتسینک رو تهیه کن.

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,021
نام
اسماعیل
سلام اگه من یکی ازاین هیتسینکهای جدید بگیرم ممکنه بازم دستگاهم ارور چراغ های قرمز روبده(بردلانچ)؟

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278
South Bridge چی هست این ؟ :ی

امکان داره از کابل AV باشه ؟ (البته تصویر داده !! که error رو دیدم !!! )

اخه سالم بود من بعد از 3 ماه از جعبه در اوردم !!

اونم یه چیپ دیگه روی مادربردت هستش، اگر دستگاهت فالکون به بالا هستش، میتونه از چیپ HANA هم باشه.

فکر نمیکنم از کابل باشه، با همه اینا یه کابل دیگه رو امتحان کن.

khers

کاربر سایت
Apr 18, 2008
90
نام
Sadra
اونم یه چیپ دیگه روی مادربردت هستش، اگر دستگاهت فالکون به بالا هستش، میتونه از چیپ HANA هم باشه.

فکر نمیکنم از کابل باشه، با همه اینا یه کابل دیگه رو امتحان کن.

اخه من خودم با کابل HDMI بازی میکردم اوکی بود ...

ولی دادم به دوستم اون کابل معمولی رو زده بهش این error اومده !!

حالا درست کردنش اصلا امکان داره یا نه ؟

هزینش حدود چقدر هست ؟ در حالت های مختلف ؟ :)

مرسی از راهنماییتون :-*

khers

کاربر سایت
Apr 18, 2008
90
نام
Sadra
اخه من خودم با کابل HDMI بازی میکردم اوکی بود ...

ولی دادم به دوستم اون کابل معمولی رو زده بهش این error اومده !!

حالا درست کردنش اصلا امکان داره یا نه ؟

هزینش حدود چقدر هست ؟ در حالت های مختلف ؟ :)

مرسی از راهنماییتون :-*

????????????????????????????????????????????????

:-w

Ajdar-002

کاربر سایت
Oct 22, 2010
667
سلام.
من تازه هارد خریدم.وصلش کردم به دستگاه بعدش ارورE 68داد.خودم میدونم مشکلش چیه.باید چیکار کنم که مشکل رفع بشه؟در ضمن میخوام باهارد بازی کنم پس نگید که هاردو در بیار:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر