کدام کنسول نسل جدید؟

کدام کنسول را انتخاب می کنید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    433

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
در مورد 90 درصد افرادی که بازیهای کپی میخرن این مقوله صادقه ... چندبار شده شما بازی بخرید که فقط واسه امتحان کردن بازی باشه !! ( خودمم مستثنی نیستم )

...

من تا حالا نشده بازي بگيرم كه واسه ي امتحان كردن باشه!
بازي رو با تحقيق ميگيرم و تا اخرشم ميرم.
----------------------------------
اقا سياوش حق با شماست.ولي وقتي توي ايران يه نمايندگي درستو حسابي از مايكروسافت يا ... نيست چه ميشه كرد؟
من با بلو ري و قيمتش اصلا مشكلي ندارم(چند تا پست بالاترم گفتم).اگه mgs4 بياد من 100% اگه ps3 كپي خورم نشده باشه اوريجينالشو ميگيرم.فعلا بحثم سره اينه كه ايا براي يه بازي مثل گنجي ارزش داره ما 70 تومن پول خرج كنيم؟
اين بلو ري گذاشتن سوني به نظره من كه كاره مفيديه.يادمه وقتي ps2 هم اومده بود همه با اين dvd مشكل داشتن ولي الان باب شده.ولي به اينكه چرا 360 از فرمت dvd استفاده ميكنه هم نميشه ايراد گرفت;) .
موفق باشي

آخرین ویرایش:

Capcom

کاربر سایت
Sep 23, 2005
459
نام
Nima
اون که بازی کپی مصرف میکنه (ماها) دزدی غیر مستقیم میکنیم خب دست خودمون هم نیست دست ما که نیست قانون کپی رایت ولی اونی که از دیوار بالا میره دزدی مستقیم میکنه فرقش تو تفاوتشه!!

امین این خودتی؟؟!!
چقدر فکر کردی به این نتیجه رسیدی؟؟!!
از وقتی رفتی دانشگاه مغزت کار می کنه...!!

در هر صورت میشه اسمش رو گذاشت دزدی یا نه؟؟!!
دزدی دزدیه چه می خواد مستقیم باشه چه غیر مستقیم...مهم نیتش هست....!!

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
خوب اینکه معلومه همه ما مفت خور های دزد و پستی بیش نیستیم!اونی هم که از دیوار مردم بالا میره،واسه تفریح بالا نمیره،به پول احتیاج داره!پس این توجیه که چون ما نمیتونیم واسه هر بازی 40-50 تومن پول بدیم توضیح کاملا مزخرفیه!چون دزد که شاخ و دم نداره!نه تنها اونایی که تو این سایتن عضون،بلکه هر کسی که تا حالا رفته از مغازه سر کوچش فیلم یا بازی یا گفته آقا رو یه سیدی MP3 های جدید بزن،اونا هم همه دزدن و مفت خورن!
نتیجه = سیاوش اصلا تو ایران نیست و مفت خور نبوده
؟!!
دارن بصورت غیرقانونی از این امکانات استفاده میکنن، من، شما و بقیه دوستان![/
QUOTE]
بعدشم من نمیدونم چرا هی گیر میدین به تعویض DVD،بابا به خدا کسی نمیمیره اگه پاشه نهایتا 5-6 متر تکون بخوره DVD رو عوض کنه،در واقع اگه dev بتونهیه بازی حجیم رو خیلی زیبا جادار مطمئن!بزنه رو چنتا DVD مشکلی نیست،مشکل اینجاست که این کار خیلی هم اونطوری که فکر میکنین نیست،که یه مقدار زیادی فایل باشه،بعد اینا رو به چند دسته 8 گیگی تقسیم کنی!بعد هر کدوم رو بزنی رو DVD!ولی اگه این کار لطمه ای به بازی وارد نکنه،خیلیم سخت نیست هر یه ساعت پاشی یه چند قدم را بری!(آریا نیای دوباره اون مثال معروفتو بزنی!چون بازی RPG که بخواد اونطوری کار کنی،جز همون دسته از Multi-DVD های ناموفقه!)
من خودم BD رو به خاطر فیلماش دوست دارم،و دارم میگم اگه BD فرمت غالب(نه قالب!)بشه(که شانسش هم کم نیست) و تو اگه بتونی با 600 دلار یه دستگاهی داشته باشی که هم BD Player باشه،هم بشه باهاش بازی کرد(کاری به ایران ندارم که فرمت غالب کی باب میشه اینجا)خیلی هم به صرفه است(فقط و فقط در صورتی که این سونی یه ریموت خوشگل واسه این بخش player کنسولش بده!وگرنه دو زار نمی ارزه!)
چند مورد:
1.اونایی که معتقدن مثلا عقل کارمندای مایکروسافت حتما اونقدری کار میکرده که لزم ندیدن یه دیسک جادار تر بذارن واسه بازیاشون،پس بقیه هم میتونن بگن مثلا عقل سونی هم حتما میرسیده که اگه PS3 و BD رو باهم بدن به ملت،باعث موفقیت جفتشون میشه!پس دیگه این توجیه مسخره که حتما فلانی به اونجای کار هم فکر کرده رو بیخیال شین!چون توجیه مسخره ایه!
2.شما ها از کجا میدونین که اگه G.O.W طولانی تر بود حتما بیشتر حا میگرفت؟!
3واینقدر حاساس نکنین که هی بهتون توهین میشه!چون بعضی چیزا توهین نیست،واقعیته!ولی چون کار چندانی هم از دستمون بر نمیاد ادامش میدیم و سعی میکنیم به خودمون بقبولونیم که ما پول نداریم و چیکار کنیم و اینا!و این اشتباهه!اگه واقعا فکر میکنی وقتی بهت میگن دزد بهت توهین میشه،خیلی ساده:نه بازی کن،نه فیلم ببین،نه آهنگ گوش کن!،اون بدخبت گدایی که تو خیابون گوشه میدون(البته میدون گوشه نداره!)نشسته و نمیدونه چیکار کنه،پول نداره،پس نمیتونه بره عذای گرونقیمت بخوره!مگر اینکه یه راه مخفی پیدا کنه به جایی که غذاهای آماده اونجا باشه!(مث همون کاری که همه ی ما داریم میکنیم)

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,805
نام
امین
امین این خودتی؟؟!!
چقدر فکر کردی به این نتیجه رسیدی؟؟!!
از وقتی رفتی دانشگاه مغزت کار می کنه...!!

در هر صورت میشه اسمش رو گذاشت دزدی یا نه؟؟!!
دزدی دزدیه چه می خواد مستقیم باشه چه غیر مستقیم...مهم نیتش هست....!!

اره منم:biggrin1:
خب ما این وسط باید چیکار کنیم؟؟ کاری که عماد میگه میکنی؟؟

3واینقدر حاساس نکنین که هی بهتون توهین میشه!چون بعضی چیزا توهین نیست،واقعیته!ولی چون کار چندانی هم از دستمون بر نمیاد ادامش میدیم و سعی میکنیم به خودمون بقبولونیم که ما پول نداریم و چیکار کنیم و اینا!و این اشتباهه!اگه واقعا فکر میکنی وقتی بهت میگن دزد بهت توهین میشه،خیلی ساده:نه بازی کن،نه فیلم ببین،نه آهنگ گوش کن!،اون بدخبت گدایی که تو خیابون گوشه میدون(البته میدون گوشه نداره!)نشسته و نمیدونه چیکار کنه،پول نداره،پس نمیتونه بره عذای گرونقیمت بخوره!مگر اینکه یه راه مخفی پیدا کنه به جایی که غذاهای آماده اونجا باشه!(مث همون کاری که همه ی ما داریم میکنیم)

عماد خودت حاضری نه بازی کنی نه فیلم ببینی نه اهنگ گوش کنی؟؟

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
نه ولی کاملا از ته قلبم قبول دارم که دزد و مفت خوری بیشن یستم،اونو واسه اونایی که گفتم با حرف سیاوش احساس کردن دارن به خودشون و 2-3 هزار نفر بقیه توهین میشه!وقتی کسی فکر میکنه دزد خطاب دادنش یه جور توهینه،پس باید دزدی نکنه،پس اگه قراره دزدی نکنه،و پول هم نداره که محصول ارجینال و لایسنس دار بگیره،باید همون کاری رو بکنه که گفتم!مثال اون گداهه کاملا روشن بود!
هر چند اینم درست نیست ادم با یه من دزدم گفتن آدم خودشو راحت کنه!ولی حداقل اینو میدونم اگه فردا بیان بگن شما به جرم خریدن این همه محصول غیر قانونی جریمه شدی یا باید بری زندون یا هر چیزی،شاید تو ظاهر هزار تا دلیل الکی بیارم!ولی حداقل خودم میدونم که حق با اونه!هر چند این امتیازی محسوب نمیشه!چون در هر صورت ما دزدیم و هیچ جوری نمیشه دزدی رو توجیه کرد!شما تعداد فیلما و بازیا و موزیکاتونو حساب کنین!بعد برین ببینین واسه هر کدوم چقدر باید جریمه بدین،بعد ببینین از نظر قانونی در حد یه Serial Killer حساب میشین یا نه:biggrin1:

zxc0012004

Da Spirit of Eternity - مدیر سابق
Loyal Member
Sep 30, 2005
1,289
نام
احمد
سلام

اول از همه باید بگم که با سیاوش موافقم، خیلی هم موافقم ... ;)

خوب:

نوشته شده توسط osos:
پس یعنی هر کی از DVD حمایت کنه داره از کپی غیر قانونی استفاده میکنه

بله
البته در ایران و کشورهای همانند، مه به کپی رایت احترامی نمی زارن
و در نتیجه از n تا چیز محروم میشن. بچه ها بالا به چیزایی که ما ازش محرومیم اشاره کردن و من لازم نیست اشاره کنم

در نتیجه خود شما هم یکی از همونایی
با توجه به پست خودت که همین پایین برات نقل قول می کنم

در هر حال اگه کپی خور بشه من که 100% میخرم . اگه نشه بدرد لای جرز دیوار .....میخوره . نه PS3 هر کنسولی که هک نشه ..

البته من و بقیه هم جزء همین دسته ایم
چرا ؟؟؟
چون از اول به مفت خوری عادت کردیم
چرا ؟؟؟
چون فقط مخمون برا این کار می کنه که چطوری یه سوراخی چیزی پیدا کنیم و از دست قانون فرار کنیم.
برا همین هم هست که پیشرفت نمی کنیم

چرا که وقتی ما به قانون کپی رایت دیگران اهمیت ندیم، اونا اصلاً به کل وجود ما اهمیت نمی دن

برا همینه که توی لیست کشورهای هیچ نرم افزار درست و حسابیی، هیچ اسنی از ایران نیست ...
برا همینه که الان نورتون 2007 رو نداریم
چرا
چون عادت کردیم که بدزدیم
حالا جالبشم اینه که خودمون هم عرضه ی این دزدی و ... رو نداریم و فقط بلدیم حرف اضافی بزنیم
وایستیم و چشممون به دست چند تا هکر روسی و چینی و ... باشه تا ببینیم چه طنابی تو چاه آویزون می کنن تا ما ازش بریم پایین

و در انتها بگم که خود منم متاسفانه یکی از همین افراد فوق الذکر هستم ...

اره . شما هم اصلا قضاوت نکردی

سیاوش قضاوت نکرد
فقط مثل راننده ای که می دونه توی تصادف مقصره، خیلی ساده به این امر اعتراف کرد، کاری که از نظر من نیاز به یه فکر باز داره ...

منظور شما اینکه اون حجم رو با یه سری اراجیف وقت گیر پر کنن . ولا اگه این کار رو بکنن که خوبه .ولی دارن هر بار 13 گیگ از بازی رو زبان و زیرنویس پر میکنن

اون Content ها از نظر شما اراجیفه
چون از بازی و فقط بکش بکششو می دونی و بس
جالبه خیلی ها تا آخر یه بازی میرن و هیچ چی ازش نمی فهمن
فقط می کشن و می کشن
همین
نه می دونه چی بود
نه می دونه چی شد
نه می دونه چی می خواد بشه ؟؟؟

فک می کنی RPG چرا تو کشور ما طرفدار نداره ؟؟؟
علت اینه که توی RPG نیاز داری که بازی رو بفمی و برا همین نیاز به زبان سطح بالا داری
و ملت نمی تونن بفهمن که چی می خواد ازشون ؟؟؟
برا همین می گن RPG آشغاله و ...
البته یسری هم هستن که بسیار با سوادن و این سبک به سلیقه شون نمی خوره ... که خوب بحث اون جداست

برا همینه که Content های اضافی از نظر شما اراجیفه
چون این رو هم مثل بازی درک نمی کنی و بدلیل اینکه ایتجا دیگه کنترل بکش بکش دستت نیست ازش بدت میادش

ولی خیلی ها با این Content ها حال می کنن

در ضمن کی گفته که 13 گیگ زبان عیب داره
من یکی از دوستام هست که خیلی زبان فرانسه رو دوست داره ...
اینقدر با بازی های چند زبونه که توش میشه فرانسه رو انتخاب کرد حال می کنه
حالا فرض کن اگه ما بجای یه صرف کننده ی مفت خور، یه مصرف کننده ای بودیم که بابت محصول پولشو می دادیم اونوقت زبون ما هم می تونست به همین Content اضافه شه و اونو بکنه 15 گیگ
فرض کن ...

عزیزم . داری توند میری. کدام آدم باشعوری اگه وضعیت مالیش خوب باشه میره دنبال بازی کپی بی کیفیت که هم از عمر کنسول گرون قیمتش کم میکنه و هم جورم حساب میشه .

نه جونم
شما اگه بیل گیتس هم می بودی عمراً می رفتی بازی اورجینال بخری
با خودت می گفتی:
الان میرم کپی خور می کنم
بعد بازی بجای 60 تومن می گیرم 10 تومن رو دیسک خوب و تو هر بازی 50 تومن سود می کنم
20 تا بازی رو با دیسک کپی میرم و 1 میلیون سود می کنم
بعد ماکزیممش دستگاهم می سوزه (که نمی سوزه)
بعد از این یک میلیون سود نصفشو یه دستگاه نو باهاش می خرم
با نصف دیگه شم یه جشن می گیرم و توش با بروبکس می خندم به ریش هر چی کپی رایته ...

بازی کپی مال مفت خور ها نیست مال آدم های مثل من کم درآمد هست

:) :) :)

شما رسما به 2 یا 3 هزار نفر از بچه های سایت مستقیم توهین کردی .آقای کاربر فعال

توهین نبود
حقیقت بود ...

چون داره زورکی یه فرمت رو میکنه تو پاچه ملت زمین نمیخوره اره . شما با این اطلاعات اقتصادی باید تو UCLA تدریس کنی. داری حیف میشی.

نه نمی خوره
همون طوری که مایکروسافت زمین نمی خوره ...
در ضمن اون فرمت جدید رو شما ارزشش رو چند سال دیگه احساس خواهی کرد، شک نکن
مهم اون آجر اوله
بقیه ی افراد هنری نمی کن برا آجرهای بعدی ...

در ضمن مگه همین MS کم محصولات بیخودشو کرده تو بقول شما پاچه ی ملت ؟؟؟
نمونه ی کاملش توی ویندوز همین IE
کم آشغاله ؟؟؟
ولی سعی می کنه با انحصاری کردن فرمت خودشو به خورد ملت بده و همچنین حال بقیه رو بگیره
ولی امثال Yahoo و Google و Mozilla و Opera خوب دارن با این غول بیخود مبارزه می کنن
یادمه یه زمانی ایمیل می خواستی Hotmail بود
بعد یاهو اومد رکوردو شکست
بعدشم گوگل زد تو دهن همشون
پیشرفت اینجوری بوجود میادش ...

الان چرا اسم Windows ویندوزه ؟؟؟
یادمه زمانی که مایکروسافت تو Dos دست و پا میزد، Apple تو سیستم عاملش پنجره داشت
سطل آشغال داشت و ... ولی پنجره ها رو برا خودش انحصاری نکرد
ببین چقدر عوضیه این Ms که حتی Double Click رو برا خودش انحصاری کرده ...

یادمه طاهر جان یه زمانی یسری عکس از خط تولید 360 گذاشته بود یه جایی ...

بنابراین در فعالیت های اقتصادی، شرکت ها پی این هستن تا بازارو به سمت خودشون بگردونن

کاهش ارزش پول

خنده م مییگره
کشورهای صادر کننده همیشه دارای پول بی ارزشی هستن
ژاپی رو نگاه کن، چه پول بی ارزشی داره ...

در عوض کشورهایی مثل کویت و ... که فقط مصرف کننده هستن پولشونو نگاه کن
از دلار هم باارزش تره

البته بحث در این مورد پیچیده ست و نیاز به تخصص هایی داره که من ندارمشون پس بی خیال ...

شما اگر دلت خیلی به حال sony و شرکت های فیلم سازی میسوزه برو و تمام بازی ها و فیلمهات رو اورجینال بگیر.

قبلاً گرفته
سیاوش مثلاً Half Life رو اوریجینال داره
حالشم می بره
هر روز یه مد جدید
یه چیز تازه

ولی شما انصافاً چند وقته به Half Life نگاه هم نکردی ؟؟؟ (البته اگه قبلاً بهش نگاه کردی)

--------------------------

نوشته شده توسط m_unknown_r:
والا راز موفقيت كنسول بازيهاش هست نه سخت افزار و نه قيافه و قيمت و ......

محمد رضای عزیز
شما که تو سخت افزار بزرک شدی که دیگه می دونی که حجم یکی از فاکتورهای خیلی مهمه
قبلاً هم یه جایی در موردش توضیح دادم ...

من كه دوست دارم ps3 چيزه خوبي از اب دراد.چون من زماني كه قيمت ps3 افت كنه و به حد معقول برسه تهيش ميكنم

همین الانم PS3 یه مشکل حاد داره
چرا که بنظر من یک فاکتور مهم رو که همانا Shock تو کنترلر باشه نداره، آخه این یعنی چی

--------------------------

پ.ن.1 : من طرفدار SONY و PS نیستم، الانم با توجه به اوضاع هر کی ازم بپرسه می گم 360 بگیر شک هم نکن (البته طرفدار 360 هم نیستم)

پ.ن.2 : یه بیت شعر از مولوی
گوبا ترم ز بلبل و اما ز رشک عام ........../.......... مهر است بر دهانم و افغانم آرزوست
;)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
خوب اینکه معلومه همه ما مفت خور های دزد و پستی بیش نیستیم!اونی هم که از دیوار مردم بالا میره،واسه تفریح بالا نمیره،به پول احتیاج داره!پس این توجیه که چون ما نمیتونیم واسه هر بازی 40-50 تومن پول بدیم توضیح کاملا مزخرفیه!چون دزد که شاخ و دم نداره!نه تنها اونایی که تو این سایتن عضون،بلکه هر کسی که تا حالا رفته از مغازه سر کوچش فیلم یا بازی یا گفته آقا رو یه سیدی MP3 های جدید بزن،اونا هم همه دزدن و مفت خورن!

؟!!
دارن بصورت غیرقانونی از این امکانات استفاده میکنن، من، شما و بقیه دوستان![/
QUOTE]
بعدشم من نمیدونم چرا هی گیر میدین به تعویض DVD،بابا به خدا کسی نمیمیره اگه پاشه نهایتا 5-6 متر تکون بخوره DVD رو عوض کنه،در واقع اگه dev بتونهیه بازی حجیم رو خیلی زیبا جادار مطمئن!بزنه رو چنتا DVD مشکلی نیست،مشکل اینجاست که این کار خیلی هم اونطوری که فکر میکنین نیست،که یه مقدار زیادی فایل باشه،بعد اینا رو به چند دسته 8 گیگی تقسیم کنی!بعد هر کدوم رو بزنی رو DVD!ولی اگه این کار لطمه ای به بازی وارد نکنه،خیلیم سخت نیست هر یه ساعت پاشی یه چند قدم را بری!(آریا نیای دوباره اون مثال معروفتو بزنی!چون بازی RPG که بخواد اونطوری کار کنی،جز همون دسته از Multi-DVD های ناموفقه!)
من خودم BD رو به خاطر فیلماش دوست دارم،و دارم میگم اگه BD فرمت غالب(نه قالب!)بشه(که شانسش هم کم نیست) و تو اگه بتونی با 600 دلار یه دستگاهی داشته باشی که هم BD Player باشه،هم بشه باهاش بازی کرد(کاری به ایران ندارم که فرمت غالب کی باب میشه اینجا)خیلی هم به صرفه است(فقط و فقط در صورتی که این سونی یه ریموت خوشگل واسه این بخش player کنسولش بده!وگرنه دو زار نمی ارزه!)
چند مورد:
1.اونایی که معتقدن مثلا عقل کارمندای مایکروسافت حتما اونقدری کار میکرده که لزم ندیدن یه دیسک جادار تر بذارن واسه بازیاشون،پس بقیه هم میتونن بگن مثلا عقل سونی هم حتما میرسیده که اگه PS3 و BD رو باهم بدن به ملت،باعث موفقیت جفتشون میشه!پس دیگه این توجیه مسخره که حتما فلانی به اونجای کار هم فکر کرده رو بیخیال شین!چون توجیه مسخره ایه!
2.شما ها از کجا میدونین که اگه G.O.W طولانی تر بود حتما بیشتر حا میگرفت؟!

متاسفانه این گردابیه که ما توش فرو رفتیم خلاصه تنها راه نجاتمون فعلاً اینه که get the frak outa this country ... خلاصه منظورم این نبود که احساس کردم بهم توهین شده! اگر یادت باشه تو همون محیط مذکور! خودت اومدی گفتی که بهرحال این حرف که اون بابا زده بود یجورائی درست بود! منم تائید میکنم واقعاً درسته! تنها فرقش اینه که الان این یک اقدام روزمره شده برای ما گرچه درست نیست اما فعلاً راه حلی نیست براش! من میگم که دیگه پررو نشیم! این چیزیه که من میگم :biggrin1:

پ.ن: شانس آوردم تو بودی عماد اگر HamidoOs اینجا بود بخاطر همون یه غلط املائی تاحالا ........ بود

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,805
نام
امین
قبلاً گرفته
سیاوش مثلاً Half Life رو اوریجینال داره
حالشم می بره
هر روز یه مد جدید
یه چیز تازه

ولی شما انصافاً چند وقته به Half Life نگاه هم نکردی ؟؟؟ (البته اگه قبلاً بهش نگاه کردی)

مهم اینه که همیشه اینکار رو بکنیم
دلیل نمیشه 1 بازی (مثال زدم 1 بازی از 1 کی بیشتره) اورجینال بخری دیگه قانون کپی رایت رو رعایت کردی!

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
به نظره من بازي اصل ارزش خريد داره.چرا؟
مثله ادميزاد ميشيني بازي رو روي تمام درجه هاي سختيش بازي ميكني و به پايان ميرسوني.
بعد ميري انلاين بازي ميكني.
توي همين ايرانم ميشه بازي ارجين كرد چون اگه يه بازي رو درست بازي كنيم 2-3 ماهي طول ميكشه تا ازش خسته شيم(بخش انلاينش كه ادامه داره همين كانترو ببينين چند ساله.....)
ولي الان يه مشكله ديگه هم هست.من از وقتي بازي كپي اومده ديگه نديدم كسي بازي اصل بياره.
البته با يه نفر يا 1000 نفر توي ايران بازيه اصل خريدن مشكل حل نميشه.

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
سیاوش حالا اون یه غلط املایی رو اگه بعدا دست به سینه بشینی نمره شو بدم!
امین تو واقعا چرا میری دقیقا به نکته های حساس دقت میکنی بدون توجه به بقیه پست؟!سیاوش بارها گفته که من وضعم از بقیه بهتره،نگفته که من کگاملا وضعم درسته!
ما زندگیمون کاملا در دزدی غرق شده!همین الان که داداشم داره vh1 نگاه میکنه،داره دزدی میکنه!چون کانالی که باید بالاش پول بده رو داره با کلک،مفتکی نگا میکنه! اون فیلمی که میشینی پای کانال های جمهوری اسلامی میبینی،یک مقداریشون دزدیه(نه همشون).
کار دست در این مورد یا اینه که قانونی عمل کنی،یا اصلا استفاده نکنی.
برای بار آخر:این کار ما هیچ توجیهی نداره!ما اینجا یه چیزی مثل Thieves Guild هستیم!

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,805
نام
امین
اون فیلمی که میشینی پای کانال های جمهوری اسلامی میبینی،یک مقداریشون دزدیه(نه همشون).

فکر کنم اونم دزدیه اونا هم میگم وقتی میتونم یه فیلم دی وی دیش رو راحت 1000 تومن بخریم چرا بریم اورجینال بخریم:biggrin1:

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
اقا بحث ار blue ray اينا بهتر پيدا نميشه؟
والا راز موفقيت كنسول بازيهاش هست نه سخت افزار و نه قيافه و قيمت و ......
الان چيزي كه معلومه فغلا ps3 از نظره بازي در حد قابل قبول و ارزشمند براي خريد نيس.بايد وايسيم تا 1 سال ديگه ببينيم چي ميشه.
1 سوال اگه سال ديگه دوباره امتيازه بازيهاي 360 بهتر از سوني بشه بازم مياين ميگين چون 1 سال دير تر اومده؟
اگه جوابتون + باشه پس به اين صورت كلا ميكروسافت 1 سال جلوتره و از كيفيت بازيهاي بهتري برخورداره.ولي اگه - باشه بايد وايساد و صبر كرد.
من كه دوست دارم ps3 چيزه خوبي از اب دراد.چون من زماني كه قيمت ps3 افت كنه و به حد معقول برسه تهيش ميكنم(به شرطي كه 2 تا بازي درست. حسابي داشته باشه و نه اين كه دموهاي pre render و وعده هاي پوچ);)

آي گفتي اتفاقا من خودم هم تو اين فكر بودم . طرفدارهاي ps3 فكر كنم تا پايان اين نسل كنسولها همين يك سال را بهونه ميكنند . اخه ميدوني جلبش چي هست يادم مياد يه زماني يه سري از طرفدارهاي ps3 ميگفتن كه مايكروسافت كنسول خود را زود غرضه كرد و باعث شكستش ميشه !! حالا دارن قضيه را برعكس ميكنن و به نفع خود دارن استفاده ميكنن تا بهانه اي داشته باشه . اي اي اي خدااااا كي اين بهانه ها تموم ميشه . اخه ميدوني جالبترش چي هست تا 4 سال ديگه همين يك سال زود اومدن بهونه ميشه و تا ps3 بخواد بازي هايي در سطح گرافيك xbox360 داشته باشه اونوقت خبر ساخت xbox3 شنيده ميشه . حالا بيا جمعش كن اونوقت هست كه ديگه من از خنده ميميرم و دلم براي بعضي ها ميسوزه . و اونوقت هست كه بايد به كلي از تاريخ ps خداحافظي كرد و قل يه كسي سوني روزي مثل sega مياد كنسول نميزنه و فقط بازي ميسازه و اونهم باراي xbox كه اونوقت من ديگه از خنده ميميرم ولي اين دفعه را ست راستكي ميميرم و بايد بياين سر قبرم . نترسين قبل از اينكه بميميرم ادرس قبرم را ميدم:biggrin1:

خوشبخت باشي اي دوست.

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
سیاوش حالا اون یه غلط املایی رو اگه بعدا دست به سینه بشینی نمره شو بدم!
امین تو واقعا چرا میری دقیقا به نکته های حساس دقت میکنی بدون توجه به بقیه پست؟!سیاوش بارها گفته که من وضعم از بقیه بهتره،نگفته که من کگاملا وضعم درسته!
ما زندگیمون کاملا در دزدی غرق شده!همین الان که داداشم داره vh1 نگاه میکنه،داره دزدی میکنه!چون کانالی که باید بالاش پول بده رو داره با کلک،مفتکی نگا میکنه! اون فیلمی که میشینی پای کانال های جمهوری اسلامی میبینی،یک مقداریشون دزدیه(نه همشون).
کار دست در این مورد یا اینه که قانونی عمل کنی،یا اصلا استفاده نکنی.
برای بار آخر:این کار ما هیچ توجیهی نداره!ما اینجا یه چیزی مثل Thieves Guild هستیم!

من واسه دیدن این یکی جهنمم میرم اینکه چیزی نیست :biggrin1:

پ.ن: راستی ازش بپرس میدونه Hogan Knows Best! رو کی ها نشون میده؟

sepul

کاربر سایت
Apr 26, 2006
132
آقا مثل اينکه بحث خيلی پرت و پلا شده. dvd و bluray چه ربطی به copyright داره ؟ هر نرم افزاری تو خارج copyright داره حالا چه Floppy disk باشه چه Bluray.

بحث سر اينه که سونی داره به زور bluray می ده در حاليکه در کيفيت بازی ها تاثيری نداره (برای 60 امين بار به خاطر حجم کم حافظه، البته ديگه فکر نکنم تکرارش هم فايده داشته باشه)
بازی چند زبانه مسخره هست، چون هر بازی در هر کشور اروپايی با همون زبون مياد.
اگر بخوای فيلم HD ببينی دليل نداره حتما 200$ بيشتر بدی سر کنسول !
اگر واقعا می خوای فيلم ببينی حداقل مايکروسافت اين انتخاب رو به تو داده که درايو HD-DVD جدا بخری.

اگر کاربران هم خيلی دنبال "واقعيات" هستند ، بهتره که چيزهايی که هم اکنون هست رو در نظر داشته باشند، نه چيزهايی که بهشون قول داده شده و پيش خودشون فکر می کنند :
1 - برنده فرمت نسل بعد مشخص نيست (bluray يا HD-DVD) حتی برای همون فيلم ديدن !!! پس تصميم قطعی در مورد اينکه اصلا bluray دو سه سال ديگه حتی در خارج هم پيدا می شه يا نه مسخره هست !
2 - کنسول ps3 دويصدهزار تومن گرونتر هست
3 - بازی های Xbox360 تا به حال هم بسيار بيشتر بوده و هم از نظر کيفيت بهتر
4 - سرويس آنلاين مايکروسافت بهتر هست
5 - کيفيت بازی های bluray هيچ فرقی با Dvd نداره ، فرض کن قيمتش هم يکيه.
6 - xbox360 رو همين الان می تونی بری از مغازه بخری همراه با بازی هاش، ولی ps3 در خارج هم به اين زوديا گير نمياد چه برسه به ايران.

اينها همه چيزهايی هستند که هم اکنون هستند ، حالا هر کی فکر می کنه که ps3 سوپرکامپيوتر هست يا اينکه bluray اين صنعت رو متحول خواهد کرد، يا اينکه تا آخر عمرش می خواد MGS بازی کنه (فقط خدا کنه MGS روی X360 نياد چون اين يکی هم از چنگ سونی خواهد پريد) ، بهتره صبر کنه و اين کنسول رو تهيه کنه زياد هم فکرش رو درگير نکنه
هر کی هم می خواد از حالا شروع کنه با بازی های نسل بعد حال کردن و به حال کردنش ادامه بده بره Xbox360 بخره ! چون اين کنسول از هر نظر به واقعيت نزديکتر بوده و هست. لااقل نگفته که روش می تونين بازی های چهار بعدی بازی کنين !!!

آخرین ویرایش:

!AtMoSpHeRe

کاربر سایت
Nov 19, 2005
2,424
واقا که خیلی حوصله دارید بحث های احد بوقی رو دوباره تکرار کردید !(حالا کاشکی با این بحث ها آدم به هدفش میرسید !)
خوب در اینکه ما دزدیم هیچ شکی نیست...!ولی این دلیل نمیشه که حالا چون دزدی میکنیم (یا نسبت به بودجه ای که داریم خرج میکنیم) باید از نون شبمون بگذریم...!! سیاوش که این حرفها رو میزنه لابد نفس از جای گرم میکشه...من نمیدونم ایشون توی خونش چند تا cd اریجینال هست چند تا کپی,ولی چیزی که مطمعن هستم اینه که...به احتمال 100% یه دونه cd کپی توی توی خونش پیدا میشه ! حالا میخواد اون cd کپی فیلم باشه,موزیک باشه,گیم باشه,نرم افزار باشه...هر چی که باشه اون سی دی کپی هست و غیر فانونی هم محسوب میشه,اونی که توی عمرش یک سی دی کپی تهیه کرده با اونی که 1000 تا تهیه میکنه هیچ فرقی نداره هر دوش جرم حساب میشه و در نهایت اون فرد دزده !
و در اخر آدم به این نتیجه میرسه که اینگونه بحث ها از خودش چرندتر خودشه ! چون واسه ماها هزار و یکی دلیل و مدرک وجود داره که "باید" بریم سی دی اریجینال بخریم (چون غیر از این کار جرمه)...هزار تا هم دلیل منطقی وجود داره که میتونیم این کارو نکنیم و در نهایت راحت زندگی کنیم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر