کدام کنسول نسل جدید؟

کدام کنسول را انتخاب می کنید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    433

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
داداش شما جک نگو من که بهش نمیگم halo kiler همه میگن در مورد شور حسینی هم باید
بگم تیکه باحالی بود ایول :biggrin1: موفق باشی دوست عزیز :love:

آريا جان اخه مگه ميشه جواب نداد اگه من جواب ندم حداقلش اينكه شما جواب بدين تا من سرد بشم اخه خداوكيلي ببين چه پستهايي دادن كه جواب ندادنش باعث ميشه 10 سال از عمر من كم بشه . اگه خواستي پاك كن ولي من ميزارم . در ضمن اريا جان پست من هم بي منبع نيست .
چند روز هست دارم پستها را ميخونم ولي نخواستم پست بدم ولي الان ديگه نتونستم جلوي خودم رو بگيرم . اين تاپيك هم اگه اينطوري پيش بره به تاريخ مي پيونده .
منم بايد پست بدم چراكه چندتا مورد جالب ديدم كه عبارتند از

1 : halo kiler ...............؟!!
جواب : دوست عزيز به اين حرفت خيلي مطمعن هستي نه ؟ واقعا ميدوني با چه بازي بزرگي داريد شوخي ميكنيد نه ؟!
فكر كردي مايكروسافت مثل بقيه هست كه بياد كلا بازيش را رو كنه ؟لابد فكر كنم گرافيكش پسند نكردي ؟
به همين راحتي تونسشتي قبول كني كه مايكروسافت داره اين همه سرمايه گذاري رو اين بازي ميكنه و شما هم اسم halo kiler روش گذاشتي نه؟!

بايد به شما بگم چند ماه ديگه از اين حرفتون پشيمون ميشين .
گوشه اي از سرمايه گذاري مايكروسافت روي يك بازي gears of war بود كه ديديد چي شد تبديل به يكي از بهترين بازي ها بيادماندني ترين بازي ها پر فروشترين بازي ها شد و همه براي اومدن شماره 2 اين بازي دارن نانو ثانيه شماري ميكنن!!
حالا مايكروسافت مطمعن باش بزرگترين و پر سرمايه ترين بازيش halo3 هست كه اومدنش ميتونه يه طوفان بسيار بزرگ ايجاد كنه . فكر كنم halo2 يادته كه تو اولين روزش چه فروشي كرد كه بايد حتي تو تاريخ سينما هم مينوشتن چه برسه به بازي .
حالا بگذريم دوست دارم چند ماه ديگه همراه با من دوباره بياي تو اين سايت كه باهم صحبت كنيم كه ببنيم كي راست ميگفته .

2: شوخي كردن با بازي بزرگ massefect

جواب : احسنت بابا واقعا خيلي خوشم اومد اين بازي تو اولين نمايش خود تبديل به ابر بازي شد و مثل killzone شما دمو و تريلر هاي كاملا الكي نشون نميده و هر تريلري از از بازي massefect ديدي واقعي بوده .و منم ميدونم كه شما اصلا تريلر از اين بازي نديدين كه دارين با اين بازي شوخي ميكنيد .
كافي فقط يك بار يه تريلر از بازي massefect ببيني كه به قدرت يه بازي ايمان بياري چراكه حركات و احساس در اين بازي به طور باور نكردني بالا هست . يعني از راه رفتن موجودات و انسان ها و حتي ناراحت شدن و شادي در صورت موجودات و انسان ها فوق العاده طبيعي هست حتي بازي بزرگ crysis هم نميتونه از اين نظر به گرد پاش برسه چيزي هست كه تعصب نياز نداره و واقعيت اينگونه هست !
يكي از شعارهاي اين بازي اين هست : mssefect يك بازي كشف شده از بازي هاي كشف نشده !

3: وقتي بازي هايي مثل gow3 و mgs و lair باشه ...............كسي دنبال gears of war نميره .

جواب : خنده خنده خنده . آره فرمايشتون خيلي قابل قبول هست چرا كه بيشتر از 3 ميليون نفر رفتن دنبال gears of war !! كسي نميره دنبال اين بازي ولي نميدونم اين 3 ميليون نفر از كجا پيداشون شد نكنه شما هم ميخوايي بگين همه از رو تبليغات بزرگ رفتن طرف اين بازي ؟:-"
ژاپن هم يادت نره با اين كه از اين سبك بازي زياد در ژاپن طرفدار نداره ولي تو اولين روز عرضه در اين كشور سريعترين فروش را كرد . فكر كنم ديگه كافي تا اينجا .

4 : بازي alanwake يادت رقته !!!!!!!!؟ واقعا چطور تونستي اين بازي بزرگ را فراموش كني ؟!
فقط alanwake = عظيم........................................بزرگ.....................كبير .........................شگفت انگيز..............باورنكردني......................گرافيك................داستان........و يك رويا............

وحید

کاربر سایت
May 6, 2006
22
نام
وحید
فقط 360با بازی های مثل :GOW2: MASS EFFECT:ALENWAKE: TOOHUMAN:FROZA2:PGR4:DEADRISING:LOSTPLANET:BLUE DRAGON:NINJA GAIDEN2: GOW2 :HALO3:UNREAL 3
خیلی ممنونgartallجان خوب جوابشو دادی:biggrin1: :biggrin1: :biggrin1: :biggrin1:

arash_13

کاربر سایت
Sep 28, 2005
250
واقعا چه حوصله ای دارید!
تو اولين روز عرضه در اين كشور سريعترين فروش را كرد . فكر كنم ديگه كافي تا اينجا .
البته نسبت به بقیه بازیهای 360 !
تا اونجا که یادم میاد GoW تو هفته اول حدودا 32 هزار نسخه فروخت و تونست بیاد تو بین ده بازی پرفروش (که همینم خودش موفقیتی برای GoW بود) ولی بازی اول hack//G.U. Vol. 3 بود با 136 هزار نسخه که اختلاف کاملا مشخصه!

rasoolharry

کاربر سایت
Jun 16, 2006
368
نام
M.R
آريا جان اخه مگه ميشه جواب نداد اگه من جواب ندم حداقلش اينكه شما جواب بدين تا من سرد بشم اخه خداوكيلي ببين چه پستهايي دادن كه جواب ندادنش باعث ميشه 10 سال از عمر من كم بشه . اگه خواستي پاك كن ولي من ميزارم . در ضمن اريا جان پست من هم بي منبع نيست .
چند روز هست دارم پستها را ميخونم ولي نخواستم پست بدم ولي الان ديگه نتونستم جلوي خودم رو بگيرم . اين تاپيك هم اگه اينطوري پيش بره به تاريخ مي پيونده .
منم بايد پست بدم چراكه چندتا مورد جالب ديدم كه عبارتند از

1 : halo kiler ...............؟!!
جواب : دوست عزيز به اين حرفت خيلي مطمعن هستي نه ؟ واقعا ميدوني با چه بازي بزرگي داريد شوخي ميكنيد نه ؟!
فكر كردي مايكروسافت مثل بقيه هست كه بياد كلا بازيش را رو كنه ؟لابد فكر كنم گرافيكش پسند نكردي ؟
به همين راحتي تونسشتي قبول كني كه مايكروسافت داره اين همه سرمايه گذاري رو اين بازي ميكنه و شما هم اسم halo kiler روش گذاشتي نه؟!3
بايد به شما بگم چند ماه ديگه از اين حرفتون پشيمون ميشين .
گوشه اي از سرمايه گذاري مايكروسافت روي يك بازي gears of war بود كه ديديد چي شد تبديل به يكي از بهترين بازي ها بيادماندني ترين بازي ها پر فروشترين بازي ها شد و همه براي اومدن شماره 2 اين بازي دارن نانو ثانيه شماري ميكنن!!
حالا مايكروسافت مطمعن باش بزرگترين و پر سرمايه ترين بازيش halo3 هست كه اومدنش ميتونه يه طوفان بسيار بزرگ ايجاد كنه . فكر كنم halo2 يادته كه تو اولين روزش چه فروشي كرد كه بايد حتي تو تاريخ سينما هم مينوشتن چه برسه به بازي .
حالا بگذريم دوست دارم چند ماه ديگه همراه با من دوباره بياي تو اين سايت كه باهم صحبت كنيم كه ببنيم كي راست ميگفته .

2: شوخي كردن با بازي بزرگ massefect

جواب : احسنت بابا واقعا خيلي خوشم اومد اين بازي تو اولين نمايش خود تبديل به ابر بازي شد و مثل killzone شما دمو و تريلر هاي كاملا الكي نشون نميده و هر تريلري از از بازي massefect ديدي واقعي بوده .و منم ميدونم كه شما اصلا تريلر از اين بازي نديدين كه دارين با اين بازي شوخي ميكنيد .
كافي فقط يك بار يه تريلر از بازي massefect ببيني كه به قدرت يه بازي ايمان بياري چراكه حركات و احساس در اين بازي به طور باور نكردني بالا هست . يعني از راه رفتن موجودات و انسان ها و حتي ناراحت شدن و شادي در صورت موجودات و انسان ها فوق العاده طبيعي هست حتي بازي بزرگ crysis هم نميتونه از اين نظر به گرد پاش برسه چيزي هست كه تعصب نياز نداره و واقعيت اينگونه هست !
يكي از شعارهاي اين بازي اين هست : mssefect يك بازي كشف شده از بازي هاي كشف نشده !

3: وقتي بازي هايي مثل gow3 و mgs و lair باشه ...............كسي دنبال gears of war نميره .

جواب : خنده خنده خنده . آره فرمايشتون خيلي قابل قبول هست چرا كه بيشتر از 3 ميليون نفر رفتن دنبال gears of war !! كسي نميره دنبال اين بازي ولي نميدونم اين 3 ميليون نفر از كجا پيداشون شد نكنه شما هم ميخوايي بگين همه از رو تبليغات بزرگ رفتن طرف اين بازي ؟:-"
ژاپن هم يادت نره با اين كه از اين سبك بازي زياد در ژاپن طرفدار نداره ولي تو اولين روز عرضه در اين كشور سريعترين فروش را كرد . فكر كنم ديگه كافي تا اينجا .

4 : بازي alanwake يادت رقته !!!!!!!!؟ واقعا چطور تونستي اين بازي بزرگ را فراموش كني ؟!
فقط alanwake = عظيم........................................بزرگ.....................كبير .........................شگفت انگيز..............باورنكردني......................گرافيك................داستان........و يك رويا............

با سلام
واقعا هر کاری کردم که جوابی به این حرفهات ندم نتونستم آخه تعصبم حدی داره .................
این همه مدیران محترم میان و میگن در پستهاتون طرف مقابل را مسخره نکنید بعد شما ....
1- بازی rf را به تمسخر گرفتی و گفتی که halo killer نیست حرفت تا حدودی درست هست چرا
فقط به این دلیل که در انتشار این بازی عجله کردن و گرافیک آن چیز دلخواه نشد .
ضمنا اون موقع که xbox یک بازی درست و حسابی هم نداشت هالو تونست یه اسمی واسه خودش در کنه وگر نه یک بازی first person معمولی هست .
2- برام خنده داره که میای از قدرت و زیبایی بازی gears of war حرف میزنی اونم بازی که فقط وفقط وفقط وفقط به خاطر تبلیغات اون همه امتیاز گرفت . الان که دارم این حرف را میزنم کلی تحقیق کردم و با چشمای خودم دیدم که خیلی از سایت ها امتیاز هایی که به دو بازی gow و crysis دادن اختلاف آنچنانی ندارن در صورتی که خودت خیلی بهتر از من میدونی که gow در مقابل
crysis در حد پشمک هم نیست پشمک هم واسش زیاده این کاملا واضح است که مایکروسافت جانتون به سایت ها پول زیادی داده که به این بازی امتیازهای بالا بدهند وسایتها هم از خدا خواسته .حالا نیا بگو اصلا gow بازی کردی؟
تو کلوپ دوستم بازی کردم و خیلی هم جلو رفتم میخواستم ببینم که این همه از این بازی تعریف میکنن چیه حیف اون همه پول که تلف کردم فقط یه کم گیم پلی اون خوبه وگرنه گرافیک که حرفشم نزن محیط بازی تا پنج متری شخصیت اصلی همرنگشه و دور دست رو یه هاله ای از مه پوشانده فقط به این دلیل که افت فریم پیدا نکنه این بازی بزرگ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
3- این دیگه خیلی خنده داره که mass effect را با crysis مقایسه میکنی !!!. خودم تریلرشو نگاه کردم اصلا اون چیزی نیست که ازش داری حرف میزنی بازی که AA نداره این قدر ارزش تعریف نداره

نتیجه : درسته خیلی از ماها 360 داریم و اینو باید قبول کنیم که 360 برای ایرانیهای قشر متوسط
بهترین کنسول است فقط به این دلیل که کپی خور شده و بازی هاش ارزان است نه چیز دیگر .
خواهشا مایکرو را از نظر بازی سازی با سونی مقایسه نکنید خودتان بهتر میدانید که سونی از لحاظ بازی سازی چند سرو وگردن نه تنها از مایکرو بلکه از خیلی شرکتهای بازی ساز دیگر بالاتر است این را من نمیگم بازی های متعدد و شاهکاری که تا الان ساخته یا ناشر بوده نشون میده برای نمونه
god of war - jack and daxter - ratchet and clank - siren - ico - shadow of the colusses - g t
genji - kill zone - medi evil - twisted metal - rule of rose - syfon filter - و بازی های نسل جدید که عبارت اند از : heavenly sword - lair - gow3 - siren3 - white knigt story - war hawk - monster kingdom - gt hd - motor storm - formula one - genji 2 - eight days - resistance fall of man (halo killer) - get away - و............................................................
خدا وکیلی اگه مایکروسافت 5 سال دیگه تونست یک بازی با گرافیک - داستان - روند - موسیقی -
نو آوری و ابهت جلوه های بصری بازی های ico و shadow of the colusses بزنه من نامردم اگه دیگه
سونی بازی کنم . بعد گیم اسپات مثلا مرجع میاد به این بازی s of the colusses میده 8/7 بعد به gears of war میده 9/6 خنده خنده خنده خنده خنده خنده خنده و..........................
واقعا که شما اصلا آدم تعصبی نیستید !!!!!!!!!!!!!!!!!! فقط سونی یک اشتباه کرد که اینجوری مایکروسافت دُ م در آورد . سونی ps3 را فدایه بلو ری کرد و دیرتر به بازار فرستاد و نتیجه اش اینه که بازی مثل gears of war وقتی به بازار میاد که هیچ بازی از بازی های سونی نیست که تو سرش بزنه .
راستی دقت کردید که هیچ کدام از شخصیتهای بازیهای پر گرافیکه مایکرو سافت حتی یک جز از متعلقاتشون دینامیک نیست مثلا توی gears of war - halo - mass effect - alanwake - نه لباسشون تکان میخوره توی بازی نه موهاشون و نه چیز دیگری حتما میدونی که چقدر از قدرت کارت را میگیره . حالا برو بازی های سونی رو خودت نگاه کن .
ضمنا این هم باید بگم که مایکرو در زمینه کپی برداری ید طولایی داره مثلا همین بازی blue dragon که تقلید کاملا تابلویی از کارتون فوق محبوب naruto است که همه شخصیت های بازی یک اژدهای درونی دارند . در بازی lost odyssey هم چیزی که از همون اول به چشم میاد شباهت فوق العاده شخصیت اصلی بازی با شخصیت اصلی بازی shadow of the colusses است انگار رفتن همون را برداشتن و تو بازی LO گذاشتن تنها فرقش اینه که موهای جلوش اومده پایین .

خدا حافظ

James Bond 007

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,373
ضمنا اون موقع که xbox یک بازی درست و حسابی هم نداشت هالو تونست یه اسمی واسه خودش در کنه وگر نه یک بازی first person معمولی هست .

!!!!!!!!!!!!!!!

- برام خنده داره که میای از قدرت و زیبایی بازی gears of war حرف میزنی اونم بازی که فقط وفقط وفقط وفقط به خاطر تبلیغات اون همه امتیاز گرفت .

!!!!!!!!!!!!!! شما Gears of War بازی کردی اصلا؟؟ (زیر آواتارت که می تونه اینجور نشون بده) یه دمو از بازی Resistance رو دیدی؟؟ دیدی از نظر گرافیک و Gameplay و حتی راه رفتن شخصیت چه فرق بزرگی دارن!!!؟؟؟ شخصیت resistance انگار منتظره مرحله تموم شه زودتر بره دستشویی!!! یکی از این حرکات cover گرفتن و اینا توی این بازی نیست!؟!!

الان که دارم این حرف را میزنم کلی تحقیق کردم و با چشمای خودم دیدم که خیلی از سایت ها امتیاز هایی که به دو بازی gow و crysis دادن اختلاف آنچنانی ندارن

منبع!؟

در صورتی که خودت خیلی بهتر از من میدونی که gow در مقابل
crysis در حد پشمک هم نیست پشمک هم واسش زیاده این کاملا واضح است که مایکروسافت جانتون به سایت ها پول زیادی داده که به این بازی امتیازهای بالا بدهند وسایتها هم از خدا خواسته .

ای بابا!!! مگه سایتها محتاج دوقرون پول MS هستن تا به بازی امتیاز بدن؟ !!! یا اصلا مگه MS محتاج امتیاز سایتهاس که بهشون پول بده بهش امتیاز بدن!!!؟

خب چرا Sony به سایتها پول نداد تا به Launch Title معروفش یه امتیاز بالا مثل Gow بدن !؟ پول نداشت؟ یا رقابت سالم داشت می کرد؟

اگه این حرف شما رو رئیس GS بشنوه چی میـــشه!!

حالا نیا بگو اصلا gow بازی کردی؟

اصلا GOW بازی کردی؟ چون اگه بازی می کردی می فهمیدی چه شاهکاریه!!

محیط بازی تا پنج متری شخصیت اصلی همرنگشه و دور دست رو یه هاله ای از مه پوشانده فقط به این دلیل که افت فریم پیدا نکنه این بازی بزرگ

این حرف شما یک تعصبی هست حتی بزرگتر از اون تعصبی که من به Mass Effect دارم و نمی دونم چی بگم شاید اون 360ی که شما روش gow بازی می کردین کارت گرافیکش رو ورداشته بودن یا.......واقعا چیزی نمی شه گفت!!

3- این دیگه خیلی خنده داره که mass effect را با crysis مقایسه میکنی !!!. خودم تریلرشو نگاه کردم اصلا اون چیزی نیست که ازش داری حرف میزنی بازی که AA نداره این قدر ارزش تعریف نداره

خب شما ذوق بازی Rpg نداری و این بازی رو درک نمی کنی لطفا چیزی در موردش نگو حداقل پاشو برو سه تا بازی Jade Empire و SWKOTOR 1 و SWKOTOR 2 رو روی PC بازی کن که 3 تاشون بازی Rpg سال 2002 و 2003 و 2005 شدن تا بفهمی این بازی بزرگ در چه سطحی قرار داره و مطمئنم بهترین بازی RPG سال 2007 هم همین بازی میشه!

فقط به این دلیل که کپی خور شده و بازی هاش ارزان است نه چیز دیگر .

چرا یه چیز دیگه ای هم هست عزیزم: بازیهاش در مقابل بازیهای PS3 باحال ترن، بیشترن، بهترن!!

نمونه
god of war - jack and daxter - ratchet and clank - siren - ico - shadow of the colusses - g t
genji - kill zone - medi evil - twisted metal - rule of rose - syfon filter -

خب اینا که مال نسل قبل بودن منم بازیشون کردم و قبول دارم باحال هستن!

resistance fall of man (halo killer)

جک می گی؟ killzone تریلر هاش گند زدن مقامش رو دادین به Resistance ؟

: heavenly sword - lair - gow3 - siren3 - white knigt story - war hawk - monster kingdom - gt hd - motor storm - formula one - genji 2 - eight days - resistance fall of man (halo killer) - get away - و................................................ ............

خب اوناییش که اومدن داستش چیزی نشدن تا ببینیم در آینده چی میشه!!!

بعد گیم اسپات مثلا مرجع میاد به این بازی s of the colusses میده 8/7 بعد به gears of war میده 9/6 خنده خنده خنده خنده خنده خنده خنده و..........................

عزیزم اون یه بازی هست در یک سبک دیگه اینم یه بازی در یه سبک دیگه شما نمی تونین با هم مقایسشون کنید مثل اینه که بیاین بگین چرا Sims 2 امتیاز 8/9 گرفت ولی resistance امتیاز 8/6 اصلا هیچ ربطی به هم ندارن!

مثلا توی gears of war - halo - mass effect - alanwake - نه لباسشون تکان میخوره توی بازی نه موهاشون و نه چیز دیگری حتما میدونی که چقدر از قدرت کارت را میگیره .

پس GRAW2 بازی نکردی عزیزم؟ بازی انحصاری هم همین Gears of War هم درست بازی نکردی!! bullet Witch چی ؟

ضمنا این هم باید بگم که مایکرو در زمینه کپی برداری ید طولایی داره مثلا همین بازی blue dragon که تقلید کاملا تابلویی از کارتون فوق محبوب naruto است

:eek:
بازی Blue Dragon رو می دونی کی ساخته؟؟؟؟؟؟؟ پدر final Fantasy که همون ساکاگوچی خودمون باشه که از Square جدا شده و رفته شرکت خودش رو زده و الان تحت حمایت MS داره بازیهایی در سبک FF واسه 360 می زنه پس وقتی نمی دونی سازنده ی بازی چه فرد بزرگیه بهتره چیزی نگی!

در بازی lost odyssey هم چیزی که از همون اول به چشم میاد شباهت فوق العاده شخصیت اصلی بازی با شخصیت اصلی بازی shadow of the colusses است انگار رفتن همون را برداشتن

ای خدا یعنی می خوای به ساکاگوچی پدر Final Fantasy که یکی از بزرگترین بازیهای جهان هست تهمت کپی کردن از بازیهای دیگه بدی!

واقعا که شما اصلا آدم تعصبی نیستید !!!!!!!!!!!!!!!!!!

عزیزم من یه موقع واسه PS2 سرو دست میشکوندم ولی حالا چیکار کنم دیگه همه چی برعکس شده! اصلا هم تعصب ندارم اگر PS3 چیز درست حسابی بود مطمئن باش الان این چیزا رو نمی گفتم الان!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر