چه بازیهایی را نمیتوان جلوی دیگران بازی کرد !؟

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

ke$ha

کاربر سایت
May 29, 2011
961
نام
kesha
من که خیالم نیست ، همه جور بازی ای بازی کردم ، کسی چیزی نگفته

فقط یه خاطره بود گفتم بگم ، خودم ترکیدم از خنده
فامیلمون از کانادا اومده بود ،دخترش اومد سراغ کامپیوتر ، تازه رفته بود بازی سیمس 2 خریده بود ، اون اولش که بازی اومد بالا دخترا داشتن میرقصیدن ، یدفه دیدم پرید مانیتور رو بغل کرد که کسی نبینه چی شده =))یعنی من این حرکت رو دیدم زدم زیر خنده همونجا :))، ولی نزدیک بود مانیتورم سره این حرکت به .... بره( هیچ مشکلی بازی نداشتا ، نمیدونم چرا اینطوری کرد :))) حدود 15 سالش بود اون موقع

بابا دمش گرم , یعنی انقد مذهبی بود !؟:-/
یکی از خاله های منم کانادا هستش, سه سال پیش اومدن خونمون, دختر خالم بعد از سلام و احوال پرسی رفت لباساشو عوض کنه !
با شرت اومد بیرون !!!:d
مادرم که این صحنه رو دید با داد و هوار بردش تو اتاق یه سری لباس مناسب بش بده !:d

شما هم اصن نگاه نکردین ؟؟؟
yahoo_4.gif
yahoo_24.gif

چی رو نگا کنم داداش میگم دختر خالمه !
yahoo_7.gif
yahoo_4.gif
از یه پوست و خونیم...
دختر همسایه که نیست !:d

آخرین ویرایش:

uncharted12

کاربر سایت
Nov 3, 2011
19
بسی شاد شدیم از این سوتی های شما :d

من زیاد سوتی ندادم

اون صحنه معروف h r رو تو تنهایی رفتیم :d

این بازی la noire این جسداش :| یه پتویی لحافی چیزی هم نمیندازن روشون همینطور بدون کاور باید بررسیشون کنی :d

---------- نوشته در 12:55 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:48 AM ارسال شده بود ----------

یکی از خاله های منم کانادا هستش, سه سال پیش اومدن خونمون, دختر خالم بعد از سلام و احوال پرسی رفت لباساشو عوض کنه !
مادرم که این صحنه رو دید با داد و هوار بردش تو اتاق یه سری لباس مناسب بش بده !:d

شما هم اصن نگاه نکردین ؟؟؟:d=))

M_E_T

کاربر سایت
Mar 9, 2012
147
من هم سر gowI هم gowII وهم gowIII ماجرا داشتم.....
اون اولا که ps2 گرفته بودم دوستام بهم گفتن gow خیلی بازیه توپیه ولی 2ش صحنه داره .منم رفتم 1ش رو گرفتم به فروشنده هم کلی تایید کردم که حتما 1 باشه. خلاصه گرفتم و رفتم خونه منم اون تلویزین نداشتم تو اتاقم
ps2 به تلویزیون تو پذیرایی وصل بود. خلاصه شروع به بازی کردم جلوی بابام تا این که به صحنه موعود رسید منم یه هو حول کردم تلویرینو خاموش کردم ما چه فایده.....بعدشم ببام کلی نصیتم کرد و به خوبی تموم از بیخ کوشم گذشت....

چند وقت بعد gow2 رو گرفتم با این خیال که 2ش صحنه ندهره و اون یکش بود اما بازم همون اولای بازی جلوی صحنه ای که نباید میومد اومد منم حول کردم و دیدم بابام داره از پشت سرم رد میشه منم خودمو به نفهمی اما دوباره بابام شروع کرد به نصیحت ولی یکم جدی تر منم که ....

gow3 هم رو که کلا تو کلوپ بازی کردم و تو کلوپ صحنه های حماسی افریدم با gow ....:d
max payne3 هم همون جاهای ناجورش مامانم یه هو اومد تو اتاق اما خوشبختانه چیزی لو نرفت...

Rhodes

کاربر سایت
Mar 29, 2009
704
نام
محمد صادق
من اولین لارب که سوتی دادم بر میگرده به قدیما ! 10 سالم بود و عاشق duke nukem : time to kill ... روی ps1
اگه بازی کرده باشید میدونید این بازی در چه حدی بود زمان خودش....
منم وسط جلو همه در حال کشتن غول آخر که یهو رفت رو دمو..................... شانس که نداریم :| یه مشت عکسی رد شد.... سریع زدم start و گذشت....
ندیدم چی شد... از سیو قبل باز اوردم تنهایی و دوباره غول اخر رو به فنا دادم و از دوباره فیلم رو دیدم........

هنوز افتخار بازی مکس پین 3 رو نداشتم............
یه بازی هم که نزدیک بود سوتی بدم و صدا بلند بود هیتمن جدید توی مرحله چیزش بود.......... صدا کم بود... در وردودی که باز شد یهو صدا و موزیک منفجر میشه..... و الی اخر.........

یه بازی هم که بد ضایع بود و سوتی دادم جز یه تیکش : plaYb*y : the mansion ....
مثل سیمز یود....... ولی باید مجله میساختی هر ماه میدادی بیرون...........
توی بازی هیچ سوتی ندادم... ولی کاور بازی ته کمد قایم شده بود.در حدی که دیگه خودمم یادم نبود.... عید شد و موقع خونه تکونی... یهو پیدا شد... گفتن این چیه ؟ گفتم کاورش اشتباهیه... یه بازی دیگه توش بوده.... جلد ننداشت اینو داد خط نیفته.........:)

آخرین ویرایش:

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین

چی رو نگا کنم داداش میگم دختر خالمه !:-/:d از یه پوست و خونیم...

یعنی چی بالاخره ؟! یعنی خیره شدی در حد اینکه چشات از حدقه داشت در میومد :d یا اینکه کلا سرت و انداختی پایین :d یا اینکه ایرادی نداره و از یه پوست و خونین :))

uncharted12

کاربر سایت
Nov 3, 2011
19
من اولین لارب که سوتی دادم بر میگرده به قدیما ! 10 سالم بود و عاشق duke nukem : time to kill ... روی ps1
اگه بازی کرده باشید میدونید این بازی در چه حدی بود زمان خودش....
منم وسط جلو همه در حال کشتن غول آخر که یهو رفت رو دمو..................... شانس که نداریم :| یه مشت عکسی رد شد.... سریع زدم start و گذشت....
ندیدم چی شد... از سیو قبل باز اوردم تنهایی و دوباره غول اخر رو به فنا دادم و از دوباره فیلم رو دیدم........

هنوز افتخار بازی مکس پین 3 رو نداشتم............
یه بازی هم که نزدیک بود سوتی بدم و صدا بلند بود هیتمن جدید توی مرحله چیزش بود.......... صدا کم بود... در وردودی که باز شد یهو صدا و موزیک منفجر میشه..... و الی اخر.........

یه بازی هم که بد ضایع بود و سوتی دادم جز یه تیکش : plaYb*y : the mansion ....
مثل سیمز یود....... ولی باید مجله میساختی هر ماه میدادی بیرون...........
توی بازی هیچ سوتی ندادم... ولی کاور بازی ته کمد قایم شده بود.در حدی که دیگه خودمم یادم نبود.... عید شد و موقع خونه تکونی... یهو پیدا شد... گفتن این چیه ؟ گفتم کاورش اشتباهیه... یه بازی دیگه توش بوده.... جلد ننداشت اینو داد خط نیفته.........:)

duke nuckem نسخه جدیدش هم ازاینا داره :d

---------- نوشته در 01:20 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:18 AM ارسال شده بود ----------

چی رو نگا کنم داداش میگم دختر خالمه !:-/:d از یه پوست و خونیم...

پس چطوری فهمیدین که با چیز اومده بود /.؟؟

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
والا سر GOW III‏ داشتیم میرفتیم اون اتاق معروف :D
که همه زل زدن بهم! منم نمیدونستم چه صحنه ای در انتظارمه :D
اما خب بدون اینکه به روی خودم بیارم , مرحله رو رفتم =))
خانواده هم چیزی نگفتن ! :|

---------- نوشته در 01:47 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:38 AM ارسال شده بود ----------

آهان راستی ! :D
چند وقت پیش که Ni No Kuni‏ رو گرفتم و خوشحال اومدم خونه !
بعد بچه ها خونه پرسیدن , مهدی حالا اسم بازی چیه ! :|
آقا مارو میگی همچین خندم گرفته بودا =))

mehran96

کاربر سایت
Feb 26, 2013
60
دوستان این قضیه مربوط به بازی نیست ولی خب جالبه گفتم تعریف کنم:
یک دوست دیوثی دارم یه مدت رفته بود از این گوشی چینیا گرفته بود که قابلیت تغییر صدای مردو به زن داره.یک روز قرار بود برم خونشون یک 10 دقیقه دیر کردم بهم زنگ زد تا ببینه کجام گوشیه لامصبشم رو صدای زنونه بود حالا شانس ما این 1100 ما هم هر چی نداشته باشه صدای بلندگوش عالمو برمیداره صداشم تا تهش زیاد بود که یهو دوست زنگ زد.
بابامم کنارم بود که دوستم با صدای بلند گفت(با اون صدای تیز زنانه):بیا خونمون دیگه هیچکی نیست همه رفتن
صدای اسپیکر گوشیم تا ته زیاد بود طوری که تو تموم اتاق یک صدای dolby digita 6.1 ایجاد کرد
یکهو دیدم چشمای بابام گرد شد
بابام)x
من:|
دوستم:d
گوشی چینی>:)

yonestm

کاربر سایت
Dec 13, 2010
4,927
نام
U-N-3-S
والله خدا رو شکر ما حرفه ای هستیم تو این کارا مارو گیر نمیارن :D

البته بوده شک کنند ولی خوب بنده حرفه ایم ....

شاید چون کمی مذهبیم شک نموکونن :D

---------- نوشته در 02:08 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:05 AM ارسال شده بود ----------

شما هم اصن نگاه نکردین ؟؟؟:d=))

چی رو نگا کنم داداش میگم دختر خالمه !
:-/:d
از یه پوست و خونیم...
دختر همسایه که نیست !

این حاجی به ابادانی میگه زکی ( خودم ابادانیم )

khansharafdar

کاربر سایت
Aug 17, 2010
43
نام
مهدی
واقعا سوتی های زیبایی بود خیلی شاد شدم برای بعضی هاشم کلی خندیدم... خدا رو شکر خودم از وقتی یادم میاد خونواده گیر زیادی تو این مسائل بهم ندادن و حتی اولین فیلمهای زبان اصلی بابام برام خرید و خودم هم برای استقلال مندی تو خونه خیلی تلاش کردم و تونستم یه اتاف بالا پشتبونمون واسه خودم درست کنم( اگه عمری موند عکساشو میزارم) و دیگه با خیال بس آسوده بازی میکنم( همین آسودگی باعث شد 2سال تو دانشگاه عقب بیافتم) ...

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,469
نام
نیما
Witcher 2 رو عمرا بشه جلوی دیگران بازی کرد :| اصن یه وعضی :|

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!
متاسفم واسه خودم وجامعه اي كه توش زندگي ميكنم!
اين مسائل جزء پيش پا افتاده ترين مسائليه كه تو غرب حل شده!
وقتي درجه سني بازي +18 هست پس بايد انتظار هرگونه صحنه ناجور اعم از خشونت زياد حرفاي ناجور و ..... رو داشت!
خانواده بايد قبول كنه!
همينه ديگه!همه چي اينجا يواشكي پيش ميره كه وضعمون الان اينه!
همش زير آبي!همش مخفي كاري!همش دروغ!)x

mohammadl021

کاربر سایت
May 26, 2011
2,763
نام
محمد امین
متاسفم واسه خودم وجامعه اي كه توش زندگي ميكنم!
اين مسائل جزء پيش پا افتاده ترين مسائليه كه تو غرب حل شده!
وقتي درجه سني بازي +18 هست پس بايد انتظار هرگونه صحنه ناجور اعم از خشونت زياد حرفاي ناجور و ..... رو داشت!
خانواده بايد قبول كنه!
همينه ديگه!همه چي اينجا يواشكي پيش ميره كه وضعمون الان اينه!
همش زير آبي!همش مخفي كاري!همش دروغ!)x

داش نیما اونوقت تو خارج یکی بیوفته رو اون یکی ( تو خارج ) جزء مسائل پیش پا افتاده تو خارج ؟ :d

---------------------------------------

واقعا مگه مکس پین 3 صحنه داره؟؟؟ من 2 بار بازی تموم کردم هیچی نداشت چرا جو میدید بچه ها رو میترسونید:d

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر