چه بازیهایی را نمیتوان جلوی دیگران بازی کرد !؟

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Henry Tomasino

کاربر سایت
Sep 3, 2010
331
نام
محمد
واقعا شما به خاطر این چیزا میخواین بازی کنین !؟
خب چرا راحت نمیرید چورن tv ؟!:thinking:

آیکیو جان اون شوخی بود. چورن(به قول خودت) دانلود کردن که راحت تر از ps خریدنه تا یه مشت سافتچورن ببینی:|

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
یه بهونه ای جور کن ببر توی اتاق :d درکت می کنم خیلی بد هست :d فقط ظهر ها موقعی که همه توی اتاق خوابند می تونی بازی کنی...
خود من هم یکی دوروز دیگه کامپیوترم که دقیقا جلوی در اتاقم هست، یعنی والدین بخواند برند تویاتاق بغلی از جلوی اتاق من و دید به سوی کامپیوتر رد میشند:d

حالا یه بهونه جور کردم بکشم به سمت دیوار با خیال راحت The Witcher و ... بازی کنم :d

احتمالا 2 بود، من سر نسخه ی دوم خیلی راحت بودم چون کامم طوری بود که کسی نمی دید و تا کسی میومد سری » alt+tab :d یا اسکپ یا به بهونه دستشویی الکی میرفتم :d :))

د اخه چند بار برم دستشویی !!!1:d یه دموی 3 دقیقه ایه !!!!!!!!!! چه قد لفطش بدم :))

---------- نوشته در 10:18 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:17 PM ارسال شده بود ----------

آیکیو جان اون شوخی بود. چورن(به قول خودت) دانلود کردن که راحت تر از ps خریدنه تا یه مشت سافتچورن ببینی:|

اقا این سافت چورن و چورن چیه :d اصطلاحات کمر به پایینه :)) یا چیز دیگه ایه :d

T7T

کاربر سایت
Sep 26, 2010
703
سریال !!!!! :)) چه خاله هایی داشتی تو :d چه حسی داشتی اون موقع ؟ جلو اون همه خاله ؟!:d

خودم نفهمیدم چی گفتم از دهنم پرسید :D توقع داشتی جلوی 7 تا دختر و 3 تا بچه و 3 تا خاله تو این خونه بزرگراهمون چی بگم فکر کن تلویزیون 52 اینج اونم با کیفیت قشنگش چی میگفتم میگفتم این بازیه دوست دارم ؟:D

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
خودم نفهمیدم چی گفتم از دهنم پرسید :D توقع داشتی جلوی 7 تا دختر و 3 تا بچه و 3 تا خاله تو این خونه بزرگراهمون چی بگم فکر کن تلویزیون 52 اینج اونم با کیفیت قشنگش چی میگفتم میگفتم این بازیه دوست دارم ؟:D

میگفتی خارجیا خرن ، نمیفهمن دیگه ! بی فرهنگن !!! لعنت به اینا :)) سریال دیگه چیه !!!!!!!!!! =)) نکنه اونا هم باور کردن سریاله :))

christmas

کاربر سایت
Jan 31, 2013
364
نام
Dream
شانس نباشه سونیک هم بازی کنین به مشکل میخورین
:d
من هر وقت کسی پیشمه سیمز هم بازی میکنم یاد احساساتش میوفته یا هوس بچه میکنن یا make love
بدبختی اینجاست گوش به حرفشونم نمیدی خودشون دست به کار میشن :|
تخت خواب رو باید بفروشم :d

MorteM

کاربر سایت
Jun 3, 2012
33
20 سالم شده هنوز امنیت ندارم :d

چند روز پیش tomb rider جدیدو نصب کردم همون اولش که لارا از بالا میوفته پایین و میله میره تو بغلش همین که لارا اونجوری جیغ زد بابام از اونور داد زد مرتیکه چه غلطی داری میکنی هیچی دیگه بعدش اومد پیشم توجیحش کردم :))

از اون به بعد بازی رو با هدست ادامه دادم

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
شانس نباشه سونیک هم بازی کنین به مشکل میخورین
:d
من هر وقت کسی پیشمه سیمز هم بازی میکنم یاد احساساتش میوفته یا هوس بچه میکنن یا make love
بدبختی اینجاست گوش به حرفشونم نمیدی خودشون دست به کار میشن :|
تخت خواب رو باید بفروشم :d

=))=))=)) اونم اگه بفروشی رو زمنی انجام میدن =))

20 سالم شده هنوز امنیت ندارم :d

چند روز پیش tomb rider جدیدو نصب کردم همون اولش که لارا از بالا میوفته پایین و میله میره تو بغلش همین که لارا اونجوری جیغ زد بابام از اونور داد زد مرتیکه چه غلطی داری میکنی هیچی دیگه بعدش اومد پیشم توجیحش کردم :))

از اون به بعد بازی رو با هدست ادامه دادم

خوب جیغش خیلی بدجوره . :)) الان دارم صحنه داد زدن پردت رو تصور میکنم :)) واقعا مرتیکه داری چه غلطی میکنی پای اون Pc لعنتی . وایستا بیام =)) خدایی عجبحرف توپی زد بابات . ببین دیگه عجب جنسی داری تو که بابات تا تهت رو خونده . میدونه چیکاره ای =))=))

havan

کاربر سایت
Feb 11, 2012
415
بازیهای ترسناکی چون سایلنت هیل و رزیدنت اویل،... رو روز نمیزنم چون داداش کوچیکم میادو میشینه و نگاه می‌کنه

به نظر من که این جور بازیها واسه کودکان مناسب نیست.

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
داشتم bayonetta بازی می‌کردم از شانس گند ما مادربزرگم هم همون موقع اومد خونمون بعد یکی‌ از باس فایت هاش بود داشتم با مامانم صحبت می‌کردم دیدم مامان بزرگم داره میگه اه اه این چیه دیگه ( حالا اونم خیلی‌ مذهبی ) بعد که رومو برگردوندم دیدم بانو بایو یه تیر زد خورد وسط سیستم مجسمه بعد ترکید !!!
یه ساعت داشت ارشادم میکرد:d

gintoki91

کاربر سایت
Sep 26, 2011
411
من که خیالم نیست ، همه جور بازی ای بازی کردم ، کسی چیزی نگفته

فقط یه خاطره بود گفتم بگم ، خودم ترکیدم از خنده
فامیلمون از کانادا اومده بود ،دخترش اومد سراغ کامپیوتر ، تازه رفته بود بازی سیمس 2 خریده بود ، اون اولش که بازی اومد بالا دخترا داشتن میرقصیدن ، یدفه دیدم پرید مانیتور رو بغل کرد که کسی نبینه چی شده =))یعنی من این حرکت رو دیدم زدم زیر خنده همونجا :))، ولی نزدیک بود مانیتورم سره این حرکت به .... بره( هیچ مشکلی بازی نداشتا ، نمیدونم چرا اینطوری کرد :))) حدود 15 سالش بود اون موقع

شاهزاده دَستان

کاربر سایت
Sep 18, 2011
538
آخرین سوتی بزرگی که دادمو یادمه توی مهمونی بودیم داشتیم Farcry 3 بازی میکردیم با پسرداییم روی لپتاپم بعد همه یهو ساکت شدن پسر داییم پرسید **fu یعنی چی؟! منم که توی بازی فرو رفته بودم و حواسم به دور و اطرافم نبود براش ترجمش کردم :d
بعد یهو به خودم اومدم دیدم همه دارن خودشونو میزنن به اون راه که مثلا ما نشنیدیم =))

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
حالا شما که راحتین من دوستم دیسک رد دد باکس آرتش عکس یک زنه لباسشم مشکلی نداره می خواستیم بزاریم تو دستگاه بازی کنیم خواهرش داشت رد می شد همون باکس آرت رو دیسکو دید اومد شکوندش جلوی من:| الان دیگه اینترنتم نمی زارن بره اگه بره هم باید در اتاقش باز باشه:|
حالا اون با این وضعیت مافیا 2 رو تمام مجله هاشو گرفته=))=))

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر