پیشنهاد و تست هاست,همراه مشکلات و راهکار در جیلبریک PS4

ایا از هک در فریمور 9 راضی هستین؟

• بله

رای‌ها: 151 90.4%
  • خیر

رای‌ها: 16 9.6%

• مجموع رای دهنده‌ها
    167

Arioman

کاربر سایت
Feb 3, 2016
9
نام
آرمان
دوست عزیز راجب این موضوع هاست کارو و تنوعش تو ایتم ها واسه کاربرا توضیح دادم تو پستای قبل,این موضوع واسه کسانی هست که مثل خودت مثلا تو همون فریمورهای قبل موندن و نمیدونم چی بگم راجبش که اگر مشکل دارن هم باز احساس میکنن رو همون حالت بمونن بهتره خب مام به شخصه احترام میزاریم و اتفاقا کارو هم به همین دلیل اون ایتم هاش رو واسه فریمورهای قبل باز گذاشته که باعث شلوغی هاستهاش شده و اینو میشه گفت واسه کسانی که تازه بخوان از هاستش استفاده کنن باعث سردرگمی میشه که قبلا بهش اشاره هم داشتم و البته اینایی که گفتی هر کدوم کارایی خودش رو دارن که در عین حال فرقی ام ندارن و همشون به درستی کار میکنن(فریمور 9 به جرات کمترین ایراد رو داره,در هاست و هر گونه باگ,غیره..درصد مشکلاتش رو به صفره)
سلام آقا رضا ، من از خود هاست خارجی که در پست آموزش جیلبریک 9.00 همین تالار داده شده بود استفاده کردم که یه گزینه بیشتر نداشت 9.00 Gold

خوشبختانه مشکل ریستارت و خاموش شدن دستگاه تا این چند باری که تست کردم و چند روزه نداشتم دیگه و خیلی فوق العاده تر اینکه دیگه هی مجبور نیستم ارور کمبود مموری رو بزنم بارها و همون بار اول بعد از وارد کردن یو اس بی هک میشه

فقط چند سوال داشتم ممنون میشم راهنمایی کنید :

من فکر میکردم نسخه های گلدهن یه مزیتی که دارن اینه که دستگاه رو اگه به Rest mode ببری نیازی نیست وقتی دوباره روشن میکنی مراحل هک رو مجدد انجام بدی ولی به نظر میرسه اشتباه میکردم و حتی اگه به رست مد هم بری باید از نو هک کنی درسته ؟؟؟

نکته دوم در مورد دو گزینه ftp و bin loader هست در GOLDHEN ، این گزینه ها چی هست و فعال کردنش مزیت خاصی داره ؟

saeedonly

کاربر سایت
Nov 22, 2012
1,074
سلام آقا رضا ، من از خود هاست خارجی که در پست آموزش جیلبریک 9.00 همین تالار داده شده بود استفاده کردم که یه گزینه بیشتر نداشت 9.00 Gold

خوشبختانه مشکل ریستارت و خاموش شدن دستگاه تا این چند باری که تست کردم و چند روزه نداشتم دیگه و خیلی فوق العاده تر اینکه دیگه هی مجبور نیستم ارور کمبود مموری رو بزنم بارها و همون بار اول بعد از وارد کردن یو اس بی هک میشه

من فکر میکردم نسخه های گلدهن یه مزیتی که دارن اینه که دستگاه رو اگه به Rest mode ببری نیازی نیست وقتی دوباره روشن میکنی مراحل هک رو مجدد انجام بدی ولی به نظر میرسه اشتباه میکردم و حتی اگه به رست مد هم بری باید از نو هک کنی درسته ؟؟؟

نکته دوم در مورد دو گزینه ftp و bin loader هست در GOLDHEN ، این گزینه ها چی هست و فعال کردنش مزیت خاصی داره ؟
رست مود باید برین تو تنظیماتش keep application suspended رو بزنین دیگه دوباره روشن کردین نیاز به هک نداره.

mehdimehdi

کاربر سایت
Nov 10, 2010
45
سلام دوست عزیز
دیروز من ی اشتباه کردم
و برنامه orbis رو با برنامه دیگه (َApollo save)قاطی کردم,ببین عزیز
برنامه orbis فعلا تو رست مود مشکل داره و از فریمور 7 تا الان که 9 اکسپلویت داده به همین شکل بوده و باید از سوییتش استفاده کنی که پیشنهاد نمیکنم.
صد در صد از Apollo save استفاده کن و امتحان کن ببین ایدی بازیهات و سیوها اونجا باید به احتمال زیاد هماهنگ باشن و فقط از برنامه orbis بابت دیدن ایدی بازیهات استفاده کن اونم زمانیکه مثلا ی بازی دانلود کردی و اونجایی که ازش بازیرو گرفتی یا ایدی رو نزده یا فراموش کردی.
حالا واسه پاک کردنشم دستگاه رو ریستارت کن باز دوباره مراحل جیلبریک رو برو و اینبار وارد فایل منیجر بشو از اونجا به پوشه دیتا برو و فولدر orbis رو که محتویات سیو و دیتا ازش ایجاد شده رو کلا حذفش کن و تمام.
اگر آیدی بازی و در برنامه Apollo save اون بازیت ایدیش یکی باشه اصلا نیاز به Rebuild Database نیست و همه چیز اوکیه...درضمن واسه Rebuild Database شما که 110 تا بازی داری مشکله و احتمالش زیاده که بعد از زدن Rebuild Database و پرش ایکونهات همه این بازیهات از لحاظ ظرفیتی که اشغال کردن در هاردت بهم بریزه و چون زیادم هست درست کردنش مشکله
من خودم بکاپ از دیتابیس گرفتم ولی تا حالا مشکلی نداشتم که بخوام Rebuild Database بزنم که بعدش از همون بکاپ دیتابیسم بخوام استفاده کنم تا نتیجش رو بگم,از بابت برگشت ایکونهای بازی قطعا مطمعنم ولی از بابت نشون دادن ظرفیت صحیح هر بازی و همینطور ایتمهای مختلف از جمله delete که الان با فشار دادن رو هر گیم داری رو مطمعن نیستم که گفتم اموزش داره ولی واسه شما که الان زیاد بهش وارد نیستی سخت میشه.
با سلام خدمت آقا رضای گل دوست عزیز تو برنامه apollo هم مثل فولدر سیودیتا آیدی را نشان میده که با آیدی بازی فرق داره جالبه همه بازیها فرق ندارند بعضی هافرق دارن که نمی دانم چکار کنم میشه روشی که orbis suite را روی کنسول نصب کنم بگویید چون به آیدی بازیها نیاز دارم و ظاهرا فقط همین orbis toolbox آیدی را در 9.00 نشان میده در کنسول

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,583

سلام
خب فریمور 9 لااقل من که تا الان به هیچ وجه نه هنگ و خاموشی داشتم و نه ارور مموری البته تو برخی اوقات شاید چن مرتبه ارور مموری بگیری ولی اصلا قابل مقایسه با اون که تو فریمورهای 6 , 7 دیدی یا شنیدی نیست.

بله یکی از قابلیتهای گلدهن بردن ps4 به شکل کاملا بی نقص به سیستم رست مود هست که البته باید از قبل تو قسمت Power Save Settings این Features Available in Rest Mode رو فعال کنی تا به درستی واست کار کنه و اگر مراحل جیلبریک رو انجام بدی و دستگاه رو تو حالت رست مود بزاری و مجدد روشن کنی دیگه احتیاجی به تکرار دوباره مراحل جیلبریک نخواهی داشت.

گزینه FTP در گلدهن با تیک زدن باکسش شما میتونی از قابلیت تبادل اطلاعات از ps4 به pc با استفاده از برنامه های FileZilla یا FlashFXP به ویرایش,شخصی سازی کنسولت با استفاده از دسترسی به روت دستگاه بپردازی و نظارت داشته باشی.

گزینه bin loader که از سابق رو هاستها بود و تو برخی از هاستها هنوزم هست ولی برای سهولت کاربر این گزینه قرار داده شده تا شما قادر باشی با زدن تیک باکس و فعالسازیش از pc با استفاده برنامه های Payload Sender براحتی بتونی انواع پی لودها رو به کنسولت send کنی.

با سلام خدمت آقا رضای گل دوست عزیز تو برنامه apollo هم مثل فولدر سیودیتا آیدی را نشان میده که با آیدی بازی فرق داره جالبه همه بازیها فرق ندارند بعضی هافرق دارن که نمی دانم چکار کنم میشه روشی که orbis suite را روی کنسول نصب کنم بگویید چون به آیدی بازیها نیاز دارم و ظاهرا فقط همین orbis toolbox آیدی را در 9.00 نشان میده در کنسول
سلام به دوست عزیز
بیین رفیق گل
اگر خرابی باشه باید تو همه بازیات شده باشه که میگی فقط تو بعضی بازیات اینطوریه!!!معمولا تو اینطور مشکلات به این شکل نمیشه اظهار نظر کرد و باید از نزدیک دیده شه,به کسی نشون بدی و مشکلت رو بگی تا بلکه بتونه به درستی راهنمایی و کمکت کنه.
اون برنامه orbis راحت ترینش همون استفاده از پی لودشه که تو هاستهام هست ولی متاسفانه همونطور که گفتم مشکلاتی داره که باید صبر کنیم ببینیم سازنده درستش میکنه یا نه.
فعالسازی orbis suite دردسر داره و بیخیالش شو.
عرض کردم برای دونستن ورژن و TITLE_ID از pc , با استفاده برنامه PS4PKGViewer براحتی میتونی اطلاعات لازمت رو بگیری.

سلام
یه سئوال داشتم
چون همه چیز هک رو میدونی گفتم ازت بپرسم ;););)

دوستم کلوپ داره و 4 تا دستگاهشو جیلبریک کرده

میشه این 4 تا رو بهم لن کرد
بدون نت و بازی های مولتی رو بازی کرد با سوچر و ...
اموزش یا لینکی هست تا از گام اول تا اخر یاد بدند

ممنون

سلام از این اموزش استفاده کن​

لن پارتی یعنی از طریق شبکه لوکال شما به دو طریق میتونی بازی کنی روش اول:انلاین از شبکه psnکه برای اورجیناله,روش دوم لن هست که شبکه بین ۲ تا کنسول هست(چهار تا و اینکه با سوچر و ... رو باید تست کنی) و بازی های که قابلیت لوکال دارن امکان داره مثل کالاف کلد وار

How To Play Lan Games Online On A Jailbroken PS4 Over LAN With Hamachi​

آنلاین بازی کردن در کنسول کپی خور با برنامه لن پارتی Hamachi

اموزش و توضیحات MODDED WARFARE در هاست کارو راجب نحوه عملکرد هرکدوم از پی لودها

آخرین ویرایش:

FOX VS XOF

کاربر سایت
Feb 26, 2022
169
سلام من میخوام به خاطر بک پورت های نه چندان خوب بازی هایی مثل اساسین والهالا و سایبرپانک و ... از ۵.۰۵ به ۹ بیام ولی موقع نصب فریمور ارور (SU-42118-6) رو میده.هم توی safe mode امتحان کردم هم از طریق ستینگ و منوی ps4 ولی این ارور رو میده موقع نصب.آیا مشکل نرم افزاریه یا سخت افزاری؟ثانیا شما پیشنهاد میکنید به ۹ آپدیت کنم یا خیر؟

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,583
سلام من میخوام به خاطر بک پورت های نه چندان خوب بازی هایی مثل اساسین والهالا و سایبرپانک و ... از ۵.۰۵ به ۹ بیام ولی موقع نصب فریمور ارور (SU-42118-6) رو میده.هم توی safe mode امتحان کردم هم از طریق ستینگ و منوی ps4 ولی این ارور رو میده موقع نصب.آیا مشکل نرم افزاریه یا سخت افزاری؟ثانیا شما پیشنهاد میکنید به ۹ آپدیت کنم یا خیر؟
سلام
فریمور 5 که مشکلی نداره!
ولی از این جهت همونطور که گفتی اگر بخوای از شر بکپورت رها شی و حجم اضافه بابت دانلودم صرف نکنی میتونی اپدیت کنی به فریمور 9
در مورد فریمور 9 هم تو خلاصه کلام چون خودم ی زمان رو 5.05 دستگاه داشتم باید بگم عالیه حتی از فریمور 5 هم از نظر من تو شرایط فعلی بهتره حالا این انتخابش در اخر باز به خودت برمیگرده که بخوای اپدیت کنی یا نه چون ممکنه تو اینده هر اتفاقی بیوفته بعد پیش خودت نگی ای کاش اپدیت نمیکردم و باعثش فلانی شد.
در مورد اپدیتم حتما تو روت فلش با فرمت fat 32 ی پوشه به اسم PS4 ایجاد میکنی و داخلش ی پوشه به اسم UPDATE و در اخر داخل همین پوشه UPDATE فایل مربوط به فریموری که میخوای بهش اپدیت کنی رو با اسم PS4UPDATE.PUP دقیقا با همین حروف که اشاره داشتم رو میندازی و انجام میدی.

b.boys

کاربر سایت
Mar 14, 2021
45
سلام
فریمور 5 که مشکلی نداره!
ولی از این جهت همونطور که گفتی اگر بخوای از شر بکپورت رها شی و حجم اضافه بابت دانلودم صرف نکنی میتونی اپدیت کنی به فریمور 9
در مورد فریمور 9 هم تو خلاصه کلام چون خودم ی زمان رو 5.05 دستگاه داشتم باید بگم عالیه حتی از فریمور 5 هم از نظر من تو شرایط فعلی بهتره حالا این انتخابش در اخر باز به خودت برمیگرده که بخوای اپدیت کنی یا نه چون ممکنه تو اینده هر اتفاقی بیوفته بعد پیش خودت نگی ای کاش اپدیت نمیکردم و باعثش فلانی شد.
در مورد اپدیتم حتما تو روت فلش با فرمت fat 32 ی پوشه به اسم PS4 ایجاد میکنی و داخلش ی پوشه به اسم UPDATE و در اخر داخل همین پوشه UPDATE فایل مربوط به فریموری که میخوای بهش اپدیت کنی رو با اسم PS4UPDATE.PUP دقیقا با همین حروف که اشاره داشتم رو میندازی و انجام میدی.
سلام
ببخشید میپرسم ولی اقا رضا شما خودت اگر هنوز دستگاهت رو 5.05 بود رو اپدیت میکردی به 9؟

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,583
سلام
ببخشید میپرسم ولی اقا رضا شما خودت اگر هنوز دستگاهت رو 5.05 بود رو اپدیت میکردی به 9؟
سلام دوست عزیز
خب ی مقدار واسه انتخابش تردیده چون فریمور 5 در عین حال از لحاظ نرم افزاری کامله یعنی منظورم بیشتر برنامه ها باهاش سازگاری دارن و جوابه,در حالیکه فریمور 9 هنوز باز ی مقدار باید کامل تر بشه ولی از بابت مراحل اکسپلویت(حالا اگر اون usb و فلش رو جز عیب فریمور 9 در مقایسه با فریمور 5 حساب نکنیم)بازی,بک پورت و غیره...همینطور اون مشکل عجیبی که من تو سیو در فریمور 5 داشتم که بعضی از بازیا دچار هنگ میشد و سیو بازی corrupted میشد , مجبور بودی از اول بازی کنی این مشکل رو اصلا نداره دیگه فریمور 9 و این خیلی خووبه.

آخرین ویرایش:

jaferpour

کاربر سایت
Jun 13, 2021
202
سلام همسایتی ها.
در مورد هارد اکسترنال من به خود کنسول وصل کردم و مجبور شدم بازی قبلی رو پاک کنم بعد با خود پلی استیشن فرمت کردم و به PC وصل کردم و باز فرمت کردم و بعد اون فایل ini رو مجددا ادیت کردم و به PS وصل کردم.فکر کنم راه دیگه نداره با بازی های قبلیتون که تو هارد اکسترناله باید خداحافظی کنید.

• Like
Reactions: khasanoor4

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,595
سلام همسایتی ها.
در مورد هارد اکسترنال من به خود کنسول وصل کردم و مجبور شدم بازی قبلی رو پاک کنم بعد با خود پلی استیشن فرمت کردم و به PC وصل کردم و باز فرمت کردم و بعد اون فایل ini رو مجددا ادیت کردم و به PS وصل کردم.فکر کنم راه دیگه نداره با بازی های قبلیتون که تو هارد اکسترناله باید خداحافظی کنید.
آقا داری اشتباه میزنی ها.اگر منظورت استفاده از هارد اکسترنال و انتقال بازی ها با app2usb هستش ، بزنی هارد رو به pc محتویات رو نشون میده.یک فولدر ps4 داره که فایل ini مورد نظر شما توش هست و فولدر هایی با نام cusaxxxx هستن که محتویات بازی هستن و به راحتی با نصب به pc میاد.

FOX VS XOF

کاربر سایت
Feb 26, 2022
169
سلام
فریمور 5 که مشکلی نداره!
همین مراحلی که شما فرمودی انجام دادم و حروف بزرگ رو هم رعایت کردم ولی متاسفانه باز اون ارور پیش میاد.دستگاه آپدیت رو میشناسه و مراحل آماده سازی رو انجام میده

20220302_180039.jpg

20220302_180102.jpg

ولی بعد از اینکه ریستارت شد که نصب بشه این ارور پیش میاد
20220302_180344.jpg
20220302_180359.jpg
امکان داره مربوط به ایراد سخت افزاری باشه؟چون یکی دو سالی میشه همیشه موقع روشن کردن کنسول اولش چند ثانیه صدای تق تق میده(البته موقع نصب بازی ها و dlc و تم و سیو بازی ها هیچ ایرادی نداره).یا مربوط به ایراد نرم افزاری میشه؟

• Like
Reactions: khasanoor4

jaferpour

کاربر سایت
Jun 13, 2021
202
آقا داری اشتباه میزنی ها.اگر منظورت استفاده از هارد اکسترنال و انتقال بازی ها با app2usb هستش ، بزنی هارد رو به pc محتویات رو نشون میده.یک فولدر ps4 داره که فایل ini مورد نظر شما توش هست و فولدر هایی با نام cusaxxxx هستن که محتویات بازی هستن و به راحتی با نصب به pc میاد.
سلام همسایتی
والا من وصل کردم PC چراغ هارد روشن شد و هارد خر خر صدا میکردولی هارد رو نیاورد.آقا "رضا گلی" هم فرمودن که فرمت هارد تغییر میکنه و قابل شناسایی برای PC نیست دیگه.

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,583
همین مراحلی که شما فرمودی انجام دادم و حروف بزرگ رو هم رعایت کردم ولی متاسفانه باز اون ارور پیش میاد.دستگاه آپدیت رو میشناسه و مراحل آماده سازی رو انجام میده

View attachment 247002

View attachment 247003

View attachment 247005
View attachment 247006
امکان داره مربوط به ایراد سخت افزاری باشه؟چون یکی دو سالی میشه همیشه موقع روشن کردن کنسول اولش چند ثانیه صدای تق تق میده(البته موقع نصب بازی ها و dlc و تم و سیو بازی ها هیچ ایرادی نداره).یا مربوط به ایراد نرم افزاری میشه؟
خب اگر تمام مراحل رو به درستی انجام دادی و کاملا مطمعنی که جایی رو اشتباه نداشتی
راهی که به نظرم میرسه و نیاز به باز شدن و دیدن کنسولو احتمال خرابی سخت افزار رو نداره که ایشال هم مشکلت از سخت افزار نیست و با همین که میگم رفع بشه اینه:
ی هارد 2.5 اینچ یا همون لپ تاپی کاملا اوکی باشه دم دستت اگر داری با هارد کنسولت تعویض کن و مراحل اپدیت رو انجام بده و از این طریق اگر ایراد سخت افزاری نداشته باشه کنسولت حتما مشکلت برطرف خواهد شد.

سلام همسایتی
والا من وصل کردم PC چراغ هارد روشن شد و هارد خر خر صدا میکردولی هارد رو نیاورد.آقا "رضا گلی" هم فرمودن که فرمت هارد تغییر میکنه و قابل شناسایی برای PC نیست دیگه.
دوست گل البته که هارد کنسول و هارد اکسترنالی که بصورت مجزا شما وصل کنی به کنسولت و اختصاص بدی جهت هر گونه انتقال اطلاعات ps4 خودتون بهش اونوقت هارد شما توسط کنسول رمز گذاری میشه و توسط دیگر دستگاه‌ها غیر قابل شناسایی است. پس نمی‌توانید بازی‌ها را به صورت مستقیم روی آن کپی کنید و باید آن‌ها را روی کنسول دانلود کرده یا به صورت دیسک خریداری کنید.
ببین من تو پست قبلم که این مشکلت رو مطرح کردی عرض کردم متوجه میشم که داری چی میگی با این حال چون خودم دلیلی واسه انجام این روش app2usb ندیدم واست اون ادرس رو گذاشتم تا خودت بری و تحقیق کنی راجبش بنابراین بطور قطع نمیتونم بگم که نتیجه اتصال هارد اکسترنال تو انجام مراحل app2usbبه دستگاه و استفاده بعدش در pc به چه صورت میشه و گفتم باید از دوستانی که انجام دادن بپرسی و این عزیزی هم که بهت توضیح داده احتمالا دلایلی داره که میتونه خودش توضیح بده کامل تر بهت اگر قانع نشده باشی.

View attachment 247002

View attachment 247003

View attachment 247005
View attachment 247006

خب اگر تمام مراحل رو به درستی انجام دادی و کاملا مطمعنی که جایی رو اشتباه نداشتی
راهی که به نظرم میرسه و نیاز به باز شدن و دیدن کنسولو احتمال خرابی سخت افزار رو نداره که ایشال هم مشکلت از سخت افزار نیست و با همین که میگم رفع بشه اینه:
ی هارد 2.5 اینچ یا همون لپ تاپی کاملا اوکی باشه دم دستت اگر داری با هارد کنسولت تعویض کن و مراحل اپدیت رو انجام بده و از این طریق اگر ایراد سخت افزاری نداشته باشه کنسولت حتما مشکلت برطرف خواهد شد.
اینم ی ویدیو که داره میگه این ارور (SU-42118-6) با توجه به عکسی که گذاشتی در هنگام اپدیت زمانی بوجود میاد که در بدترین حالت BD-ROM ribbon connection اتصال ریبون BD-ROM بین درایو و مادربرد رو باید چک کنی تا ببینی اسیب دیده یا خیر که اگر اسیب دیده باشه باید تعویض بشه.
و تو بهترین حالتش که عرض کردم اگر ایراد از هارد درایو کنسولت باشه میتونی تعویضش کنی تا مشکلت حل بشه و بتونی اپدیت کنی کنسولت رو.

این ویدیو مشکل رو حل میکنه در حالیکه از نشونه هاش این هست که عملکرد دی وی دی رام هم این اشکال مختل میکنه و اگر بازم از برد و جای دیگه کنسول نباشه با تعویض ریبون و اگر اسیب ندیده باشه با یکبار دراوردن و جازدن دقیق اتصال برقرار میشه و به راحتی مشکل حل خواهد شد.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر