پیشنهاد و تست هاست,همراه مشکلات و راهکار در جیلبریک PS4

ایا از هک در فریمور 9 راضی هستین؟

• بله

رای‌ها: 151 90.4%
  • خیر

رای‌ها: 16 9.6%

• مجموع رای دهنده‌ها
    167

mehdimehdi

کاربر سایت
Nov 10, 2010
45
سلام به دوست گل
یکی اون برنامه orbis toolbox رو باید بعد از فعالسازیش تو ایتمهاش دقت کنید یکی اون پی لود ToDex که تو برخی از هاستها هست که اینم باید حواستون بهش باشه که اگر اشتباه کنید تمام سیوها رو میزنه نابود میکنه
در صورت پاک شدنم راهی نداره
تو جواب سوال دومت هم درست متوجه نمیشم,یعنی میخوای بازی بگیری به مشکلی خوردی!
ببین فرمت fpkg یعنی همون فیک دامپ شده از بازیهای اصلی که همه سایتهای داخلی یا خارجی واسه دانلود کنسولهای هکی و قابل اکسپلویت میزارن.
سلام ممنون از پاسخگویی تان الان هیچ راهی نداره برگردانم سیوها را از temp یا جای دیگه یعنی کلا حذف شده در مورد سوال دومم منظورم بازی نصب شده fpkg هست الان میخواهم آپدیت کنم بازی رو فقط آپدیتش را از کجا بگیرم آیا برنامه هست مثل patch installer که برای بازیهای fpkg هم آپدیت بگیریم و نصب کنیم

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,583
سلام ممنون از پاسخگویی تان الان هیچ راهی نداره برگردانم سیوها را از temp یا جای دیگه یعنی کلا حذف شده در مورد سوال دومم منظورم بازی نصب شده fpkg هست الان میخواهم آپدیت کنم بازی رو فقط آپدیتش را از کجا بگیرم آیا برنامه هست مثل patch installer که برای بازیهای fpkg هم آپدیت بگیریم و نصب کنیم
سلام
خواهش میکنم
خیر اگر پاک شده سیوهاتون راهی نیست واسه بازگشت اگر از سطح سایتم بخوای بگردی و سیو پیدا کنی پردردسره چون یکسری مشکلات و قوانین خودش رو داره و هم اینکه معمولا سیوها بصورت صد درصد مراحلشون تکمیله که دیگه واسه شما که از قبل تا حدودی بازی رو جلو اوردی و میخوای همون حول و حوش باشه اون سیو اصلا نمیشه پیدا کنی.
خدمتت توضیح دادم fpkg رو معمولا سایتای داخلی و خارجی که با اکسپلویت ps4 و کنسولای هکی هستن رو میزارن
واسه اپدیتم سعی کن و ترجیحا از همون اپدیتایی استفاده کن که همون سایتها کنار بازیها واسه دانلود گذاشتن چون هم کم دردسرتره هم معمولا بروز با اخرین اپدیت بازیهای هکی گذاشته میشن.

آخرین ویرایش:

Arioman

کاربر سایت
Feb 3, 2016
9
نام
آرمان
سلام خدمت همه دوستان ، امیدوارم این مشکلم رو جای درستی مطرح کرده باشم

دوستان من حدود 8 ماه از نسخه 7.02 و جیلبریک اون استفاده میکردم ، کمی اذیت میکرد سر ارور مموری و اینکه باید بارها تست میکردی و اوایل خوب جواب میداد ، اما چند وقتی هست که هر بار میخواستم جیلبریک کنم در اون مرحله ای که پیغام های موفقیت آمیز میخواد بیاد و کدها درون مرورگر لود میشه اصولا پس از یک صدای دیلینگ دستگاه یکدفعه هنگ میکرد و خاموش میشد ( اصولا بعد از موفقیت جیلبریک چند پیام کشویی با صدا کنار صفحه میاد و میره و این سر اولی قطع میشد )

خلاصه دیدم بدجوری داره دستگاه هنگ و خاموش میشه ، به فریمور 7.55 اپدیت کردم و سعی کردم با GoldHen یا میرا نسخه های مختلف از 1.1 تا 2.1 جیلبریکش کنم ولی وضعیت بدتر شده و همچنان درست بعد از اینکه مراحل رو با موفقیت طی کرده موقعی که میخوام مرورگر رو ببندم دستگاه هنگ و خاموش میشه ، یا اینکه jailbreak fail میده و من از مرورگر خارج میشم و بعدش میخوام دستگاه رو ریستارت یا رست مود کنم همین هنگی پیش میاد

تمام اعمال Clear cache و History و انواع هاست ها رو هم تست کردم

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

• Like
Reactions: khasanoor4

jaferpour

کاربر سایت
Jun 13, 2021
202
سلام خدمت همه دوستان ، امیدوارم این مشکلم رو جای درستی مطرح کرده باشم

دوستان من حدود 8 ماه از نسخه 7.02 و جیلبریک اون استفاده میکردم ، کمی اذیت میکرد سر ارور مموری و اینکه باید بارها تست میکردی و اوایل خوب جواب میداد ، اما چند وقتی هست که هر بار میخواستم جیلبریک کنم در اون مرحله ای که پیغام های موفقیت آمیز میخواد بیاد و کدها درون مرورگر لود میشه اصولا پس از یک صدای دیلینگ دستگاه یکدفعه هنگ میکرد و خاموش میشد ( اصولا بعد از موفقیت جیلبریک چند پیام کشویی با صدا کنار صفحه میاد و میره و این سر اولی قطع میشد )

خلاصه دیدم بدجوری داره دستگاه هنگ و خاموش میشه ، به فریمور 7.55 اپدیت کردم و سعی کردم با GoldHen یا میرا نسخه های مختلف از 1.1 تا 2.1 جیلبریکش کنم ولی وضعیت بدتر شده و همچنان درست بعد از اینکه مراحل رو با موفقیت طی کرده موقعی که میخوام مرورگر رو ببندم دستگاه هنگ و خاموش میشه ، یا اینکه jailbreak fail میده و من از مرورگر خارج میشم و بعدش میخوام دستگاه رو ریستارت یا رست مود کنم همین هنگی پیش میاد

تمام اعمال Clear cache و History و انواع هاست ها رو هم تست کردم

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
چرا آپدیت به 9.00 نمیکنید؟ خیلی بهتر هستش

Arioman

کاربر سایت
Feb 3, 2016
9
نام
آرمان
چرا آپدیت به 9.00 نمیکنید؟ خیلی بهتر هستش
اتفاقا الان دل رو زدم به دریا ، کلا رفتم به safe mode و پلی رو به تنظیمات کارخانه بازگرداندم

بعدشم فریمور 9.00 رو نصب کردم ، فلش رو هم اماده کردم ، فقط چیزی که هست چرا در سایت karo اینهمه گزینه برای جیلبریک 9.00 گذاشته ؟؟

از 9.00 gold تا 9.00N و 9.00 NA و 9.00 GoldHEN

تازه من امتحانی 9.00 Gold رو انتخاب کردم داخلش اون بالا دوباره سه تا گزینه هست : GoldHEN V2b | GoldHEN V2b2 | GoldHEN V2.1.2

چرا اینهمه گزینه هست ؟؟ کدومش رو انتخاب کنم بهتره ؟ چرا اینقدر گزینه گذاشته مگه اصولا اخرین گزینه نباید بی نقص ترین و بی باگ ترین باشه ؟

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,583
اتفاقا الان دل رو زدم به دریا ، کلا رفتم به safe mode و پلی رو به تنظیمات کارخانه بازگرداندم

بعدشم فریمور 9.00 رو نصب کردم ، فلش رو هم اماده کردم ، فقط چیزی که هست چرا در سایت karo اینهمه گزینه برای جیلبریک 9.00 گذاشته ؟؟

از 9.00 gold تا 9.00N و 9.00 NA و 9.00 GoldHEN

تازه من امتحانی 9.00 Gold رو انتخاب کردم داخلش اون بالا دوباره سه تا گزینه هست : GoldHEN V2b | GoldHEN V2b2 | GoldHEN V2.1.2

چرا اینهمه گزینه هست ؟؟ کدومش رو انتخاب کنم بهتره ؟ چرا اینقدر گزینه گذاشته مگه اصولا اخرین گزینه نباید بی نقص ترین و بی باگ ترین باشه ؟
دوست عزیز راجب این موضوع هاست کارو و تنوعش تو ایتم ها واسه کاربرا توضیح دادم تو پستای قبل,این موضوع واسه کسانی هست که مثل خودت مثلا تو همون فریمورهای قبل موندن و نمیدونم چی بگم راجبش که اگر مشکل دارن هم باز احساس میکنن رو همون حالت بمونن بهتره خب مام به شخصه احترام میزاریم و اتفاقا کارو هم به همین دلیل اون ایتم هاش رو واسه فریمورهای قبل باز گذاشته که باعث شلوغی هاستهاش شده و اینو میشه گفت واسه کسانی که تازه بخوان از هاستش استفاده کنن باعث سردرگمی میشه که قبلا بهش اشاره هم داشتم و البته اینایی که گفتی هر کدوم کارایی خودش رو دارن که در عین حال فرقی ام ندارن و همشون به درستی کار میکنن(فریمور 9 به جرات کمترین ایراد رو داره,در هاست و هر گونه باگ,غیره..درصد مشکلاتش رو به صفره)

آخرین ویرایش:

mehdimehdi

کاربر سایت
Nov 10, 2010
45
با سلام خدمت آقا رضا بعد از اینکه همه سیوهام پاک شده الان تایتل آیدی که تو orbis نشان میده با آیدی بازی تو آپولو و محل ذخیره savedata که تومسیرUser --> home --> click folder --> save data --> game id --> save files هست فرق میکنه الان چکار باید بکنم آیدی که orbis نشان میده درست هست اما چرا سیودیتا با یک آیدی دیگه داره ذخیره میشه قبلا اینجوری نبود بعداز اینکه همه سیوها پاک شدند اینجوری شده ممنون میشم راهنمایی فرمایید و اینکه کلا با چه برنامه ایی مثل orbis میشه آیدی بازی را دید چون این orbis toolbox که هروقت ریست مود میکنم مشکل پیدا میکنه و تا حالا نتوانستم درست اجراش کنم

آخرین ویرایش:

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,583
با سلام خدمت آقا رضا بعد از اینکه همه سیوهام پاک شده الان تایتل آیدی که تو orbis نشان میده با آیدی بازی تو آپولو و محل ذخیره savedata که تومسیرUser --> home --> click folder --> save data --> game id --> save files هست فرق میکنه الان چکار باید بکنم آیدی که orbis نشان میده درست هست اما چرا سیودیتا با یک آیدی دیگه داره ذخیره میشه قبلا اینجوری نبود بعداز اینکه همه سیوها پاک شدند اینجوری شده ممنون میشم راهنمایی فرمایید
سلام
رفیق چه مشکلاتی هم میاد سراغ شما!!
چون دقیقا نمیدونم چه کارهایی قبلا انجام دادی چیزی که به ذهنم میرسه اینه:
orbis رو پاک کن و ببین اگر سیو دیتا احیانا داشت اونم پاکش کن و اخرین ورژن رو دوباره بنصب,ی بازی که میدونی زیاد جلو نیومدی منظورم از لحاظ مراحل و سیو هست,کلا پاکش کن دقت کن سیوم اگر داشتی ازش اونم پاک کن و دوباره بنصب بزار بازی کن تا حدی جلو بیا یا ممکنه همون اولش سیو کنه بعد برو باز ببین همین جریانه!!؟
شاید به تعویض یوزرت هم ربط داشته باشه بنابراین ترجیحا سعی کن از همون یوزری که قبلا استفاده داشتی از همونجا بازی و برنامه هاتو نصب و استفاده کنی.

آخرین ویرایش:

mehdimehdi

کاربر سایت
Nov 10, 2010
45
سلام
رفیق چه مشکلاتی هم میاد سراغ شما!!
چون دقیقا نمیدونم چه کارهایی قبلا انجام دادی چیزی که به ذهنم میرسه اینه:
orbis رو پاک کن و ببین اگر سیو دیتا احیانا داشت اونم پاکش کن و اخرین ورژن رو دوباره بنصب,ی بازی که میدونی زیاد جلو نیومدی منظورم از لحاظ مراحل و سیو هست,کلا پاکش کن دقت کن سیوم اگر داشتی ازش اونم پاک کن و دوباره بنصب بزار بازی کن تا حدی جلو بیا یا ممکنه همون اولش سیو کنه بعد برو باز ببین همین جریانه!!؟
شاید به تعویض یوزرت هم ربط داشته باشه بنابراین ترجیحا سعی کن از همون یوزری که قبلا استفاده داشتی از همونجا بازی و برنامه هاتو نصب و استفاده کنی.
سلام ممنون از پاسخگویی تان اولا از کجا orbis را کامل پاک کنم و اینکه منظورتان بازیها را کلا پاک کنم چون 110 تا بازی هست دوست عزیز و روی همان یوزر اصلی هستم که همه بازیها را نصب کردم اگر منظور سیوها را پاک کنم از داخل فولدر سیو دیتا پاک کنم سیوها را دیگه

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,583
سلام ممنون از پاسخگویی تان اولا از کجا orbis را پاک کنم منظورتان بازیها را کلا پاک کنم چون 110 تا بازی هست دوست عزیز و روی همان یوزر اصلی هستم که همه بازیها را نصب کردم اگر منظور سیوها را پاک کنم از داخل فولدر سیو دیتا پاک کنم سیوها را دیگه
مهدی جان
دقت کن لطفا
orbis رو از همون صفحه اصلی کنسولت پاک کن دیگه دوست گل,من نگفتم همه بازیاتو(110 تا بازی) رو پاک کن عرض کردم فقط یک بازیرو اونم انتخاب کن ببین کدوم رو کمتر جلو اومدی و سیو مربوط به همون بازی ام از قسمت ستینگ محل سیو بازیها پاک کن و احیانا اگر برنامه orbis اونجا هم سیو ازش دیدی پاکش کن,تا کاملا حذف بشه و بعد بقیه ماجرا.

آخرین ویرایش:

Ehsan0913

عضو جدید
Feb 24, 2022
1
سلام. دوستان من از ۷.۵۵ فرار کردم به ۹ . اصلا باورم نشد با اولین بار جیلبریک شد . مثل ۵.۰۵ میمونه . اونایی که ۷.۰۲ یا ۷.۵۵ هستن اصلا شک نکنن برن رو ۹ حالشو ببرن . فوقش یدونه فلش رو میزاری برای اینکار . البته تجربه من این بود که اول با یه فلش خوب کار نکرد و ریست میشد ولی فلشو عوض کردم درست شد .با سایت کارو هم نتونستم کش کنم ولی با alazif کش کرد و دیگه اتصال به اینترنت هم نمیخواد .

اپدیت هاست کارو مطابق با Added latest ChendoChap Exploit Fixes and Sleirsgoevy WebKit

بهمراه اضافه شدن and Fan-threshold payload and MiraLoder (port 9021) link Hosts:

ادرس هاست :
http://karo218.ir

View attachment 237237
این اپدیت و چیزی که اضاف شده کاربردش چیه

• Like
Reactions: khasanoor4

mehdimehdi

کاربر سایت
Nov 10, 2010
45
مهدی جان
دقت کن لطفا
orbis رو از همون صفحه اصلی کنسولت پاک کن دیگه دوست گل,من نگفتم همه بازیاتو(110 تا بازی) رو پاک کن عرض کردم فقط یک بازیرو اونم انتخاب کن ببین کدوم رو کمتر جلو اومدی و سیو مربوط به همون بازی ام از قسمت ستینگ محل سیو بازیها پاک کن و احیانا اگر برنامه orbis اونجا هم سیو ازش دیدی پاکش کن,تا کاملا حذف بشه و بعد بقیه ماجرا.
با سلام آقا رضا دو تا بازی را پاک کردم دوباره دانلود کردم و نصب کردم بازم تو سیودیتا در آیدی دیگه همان بازی مثلاdeath stranding من آیدی cusa12607 که اروپاست را دانلود و نصب کردم اما تو سیو دیتا تو فولدر cusa11260 آمریکا همان بازی ایجاد شده برای far cry 6 هم همین حالت بود الان چکار کنم Rebuild Database Saved Data Management انجام بدهم یا نه اگر انجام بدهم مشکلی برای دیتا بازیها پیش نمیاد یا اینکه به همین منوال ادامه بدهم چون تو آیدی دیگه سیو میکنه بهرحال من که همه سیوهای این 6 سالم پرید ممنون میشم راهنمایی فرمایید در ضمن orbis toolbox بعد از ریستارت نیست که حذف کنم باید از داخل فولدرش حذف کنم اگر میشه از کجا حذف کنم در ضمن راهنمایی نفرمودید با چه برنامه ایی آیدی بازیها را ببینم اگر بهترینش همین orbis هست لطفا روشی که تو ریست مود کرش نشود را بگویید با تشکر

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,583
با سلام آقا رضا دو تا بازی را پاک کردم دوباره دانلود کردم و نصب کردم بازم تو سیودیتا در آیدی دیگه همان بازی مثلاdeath stranding من آیدی cusa12607 که اروپاست را دانلود و نصب کردم اما تو سیو دیتا تو فولدر cusa11260 آمریکا همان بازی ایجاد شده برای far cry 6 هم همین حالت بود الان چکار کنم Rebuild Database Saved Data Management انجام بدهم یا نه اگر انجام بدهم مشکلی برای دیتا بازیها پیش نمیاد یا اینکه به همین منوال ادامه بدهم چون تو آیدی دیگه سیو میکنه بهرحال من که همه سیوهای این 6 سالم پرید ممنون میشم راهنمایی فرمایید در ضمن orbis toolbox بعد از ریستارت نیست که حذف کنم باید از داخل فولدرش حذف کنم اگر میشه از کجا حذف کنم در ضمن راهنمایی نفرمودید با چه برنامه ایی آیدی بازیها را ببینم اگر بهترینش همین orbis هست لطفا روشی که تو ریست مود کرش نشود را بگویید با تشکر
سلام دوست عزیز
دیروز من ی اشتباه کردم
و برنامه orbis رو با برنامه دیگه (َApollo save)قاطی کردم,ببین عزیز
برنامه orbis فعلا تو رست مود مشکل داره و از فریمور 7 تا الان که 9 اکسپلویت داده به همین شکل بوده و باید از سوییتش استفاده کنی که پیشنهاد نمیکنم.
صد در صد از Apollo save استفاده کن و امتحان کن ببین ایدی بازیهات و سیوها اونجا باید به احتمال زیاد هماهنگ باشن و فقط از برنامه orbis بابت دیدن ایدی بازیهات استفاده کن اونم زمانیکه مثلا ی بازی دانلود کردی و اونجایی که ازش بازیرو گرفتی یا ایدی رو نزده یا فراموش کردی.
حالا واسه پاک کردنشم دستگاه رو ریستارت کن باز دوباره مراحل جیلبریک رو برو و اینبار وارد فایل منیجر بشو از اونجا به پوشه دیتا برو و فولدر orbis رو که محتویات سیو و دیتا ازش ایجاد شده رو کلا حذفش کن و تمام.
اگر آیدی بازی و در برنامه Apollo save اون بازیت ایدیش یکی باشه اصلا نیاز به Rebuild Database نیست و همه چیز اوکیه...درضمن واسه Rebuild Database شما که 110 تا بازی داری مشکله و احتمالش زیاده که بعد از زدن Rebuild Database و پرش ایکونهات همه این بازیهات از لحاظ ظرفیتی که اشغال کردن در هاردت بهم بریزه و چون زیادم هست درست کردنش مشکله
من خودم بکاپ از دیتابیس گرفتم ولی تا حالا مشکلی نداشتم که بخوام Rebuild Database بزنم که بعدش از همون بکاپ دیتابیسم بخوام استفاده کنم تا نتیجش رو بگم,از بابت برگشت ایکونهای بازی قطعا مطمعنم ولی از بابت نشون دادن ظرفیت صحیح هر بازی و همینطور ایتمهای مختلف از جمله delete که الان با فشار دادن رو هر گیم داری رو مطمعن نیستم که گفتم اموزش داره ولی واسه شما که الان زیاد بهش وارد نیستی سخت میشه.

سلام دوست عزیز
دیروز من ی اشتباه کردم
و برنامه orbis رو با برنامه دیگه (َApollo save)قاطی کردم,ببین عزیز
برنامه orbis فعلا تو ریست مود مشکل داره و از فریمور 7 تا الان که 9 اکسپلویت داده به همین شکل بوده و باید از سوییتش استفاده کنی که پیشنهاد نمیکنم.
صد در صد از Apollo save استفاده کن و امتحان کن ببین ایدی بازیهات و سیوها اونجا باید به احتمال زیاد هماهنگ باشن و فقط از برنامه orbis بابت دیدن ایدی بازیهات استفاده کن اونم زمانیکه مثلا ی بازی دانلود کردی و اونجایی که ازش بازیرو گرفتی یا ایدی رو نزده یا فراموش کردی.
حالا واسه پاک کردنشم دستگاه رو ریستارت کن باز دوباره مراحل جیلبریک رو برو و اینبار وارد فایل منیجر بشو از اونجا به پوشه دیتا برو و فولدر orbis رو که محتویات سیو و دیتا ازش ایجاد شده رو کلا حذفش کن و تمام.
اگر آیدی بازی و در برنامه Apollo save اون بازیت ایدیش یکی باشه اصلا نیاز به Rebuild Database نیست و همه چیز اوکیه...درضمن واسه Rebuild Database شما که 110 تا بازی داری مشکله و احتمالش زیاده که بعد از زدن Rebuild Database و پرش ایکونهات همه این بازیهات از لحاظ ظرفیتی که اشغال کردن در هاردت بهم بریزه و چون زیادم هست درست کردنش مشکله
من خودم بکاپ از دیتابیس گرفتم ولی تا حالا مشکلی نداشتم که بخوام Rebuild Database بزنم که بعدش از همون بکاپ دیتابیسم بخوام استفاده کنم تا نتیجش رو بگم,از بابت برگشت ایکونهای بازی قطعا مطمعنم ولی از بابت نشون دادن ظرفیت صحیح هر بازی و همینطور ایتمهای مختلف از جمله delete که الان با فشار دادن رو هر گیم داری رو مطمعن نیستم که گفتم اموزش داره ولی واسه شما که الان زیاد بهش وارد نیستی سخت میشه.
ی چیز دیگم که هست
اگر pc دم دستته و ایدی یا همون TITLE_IDبازیها واست مهمه یا از جایی که میگیری این TITLE_ID بازیارو نمیزنه که بعیده ولی حالا به هر عنوان اگرم نزدن یا دسترسی نداشتی واسه دونستن نوع ورژن و مشخصات TITLE_ID میتونی از برنامه PS4PKGViewer استفاده کنی.

Top 20 NEW PS4 & PS5 Games of 2022​

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر