پیشنهاد و تست هاست,همراه مشکلات و راهکار در جیلبریک PS4

ایا از هک در فریمور 9 راضی هستین؟

• بله

رای‌ها: 153 90.5%
  • خیر

رای‌ها: 16 9.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    169

ir.boy

کاربر سایت
Feb 6, 2021
99
مراحل اپدیت و بروزرسانی PS4

به عقیده خودم بازم مقداری حوصله و صبر کنید بهتره اما اگر هر شخص به هر نحو دوست داره اپدیت کنه کنسولش رو به فریمور بالاتر یا همین 9
View attachment 236379

اول به ادرس زیر برن(نیاز به ثبت نام برای سایر فریمورها)
DKS - PS4 Official Firmwares

این لینکم برا محیط اصلی اپدیت در کنسول زمانیکه دستگاه بصورت روشن و اماده بکاره که اموزشش رو هم گذاشتم.(انجام مراحل 1 تا 3)
http://dus01.ps4.update.playstation...923e6d210399f236177e332843e2754/PS4UPDATE.PUP

این لینک مستقیم فریمور 9.00 از (Recovery)
http://dus01.ps4.update.playstation...74420f041cb5845aae85928751ccd0e/PS4UPDATE.PUP

1)از لینک های بالا بسته به نوع فریمور مورد نظری که میخواین رو دانلود بزنید و بعد
یک فلش با فرمت FAT32 آماده کنید. در فلش ابتدا یک فولدر با نام PS4 سپس درون آن یک فولدر با نام UPDATE ایجاد کنید (حتما تمامی کلمات به صورت بزرگ باشند). حال فایل آپدیت که اسمش PS4UPDATE.PUP می باشد را در این پوشه یعنی آدرس PS4/UPDATE قرار دهید.

۲) به کنسول خود مراجعه کنید. اتصال به اینترنت را بر روی کنسول خود به صورت کامل قطع کنید. هم چنین، تیک گزینه های مربوط به دریافت خودکار آپدیت ها را قطع کنید تا بعدا برای شما مشکل نشود.

۳) حال فلش را به دستگاه خود متصل کنید. به آدرس Settins => System Software Update بروید. سیستم به صورت اتومات فایل آپدیت بر روی فلش را شناسایی کرده و نصب می کند.

4)پیشنهاد خودم نصب از روی ریکاوری هست که اگر خدایی نکرده برق قطع شد یا اتفاق دیگه ای افتاد ی موقع احیانا منجر به بریک یا صدمه به کنسولتون نشه و حتما نباید هیچ دیسک بازی داخل کنسول تو حین انجام اپدیت باشه.

موفق باشید.
رضا جان ریکاوری بزنم یا از همون اپدیت کنسول برم؟
بعد اون فایل 400 خورده ای رو بگیرم دیگه درسته؟

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,619
رضا جان ریکاوری بزنم یا از همون اپدیت کنسول برم؟
بعد اون فایل 400 خورده ای رو بگیرم دیگه درسته؟
اره عزیز همون که 467 مگابایت رو بگیر,دیگه این به خودت بستگی داره ولی من خودم قبلا واسه اپدیت 7.51 به 7.55 دستگاه خودم رو از رو ریکاوری رفتم,بلدی دیگه!؟(دگمه پاور رو بگیر چن ثانیه تا محیط ریکاوری میاد بالا بعد دسته رو با کابلش به دستگاه بزن دگمه هوم رو بزن برو به قسمت update system و از اونجا فلش رو که قبلا تو پست بالا توضیحاتش رو گفتم و وصلش کردی به کنسولت اپدیت رو پیدا میکنه و تمام.)
اگر تمایلی به اینکارم نداشتی از همون محیط اصلی هم میتونی بزنی.

ir.boy

کاربر سایت
Feb 6, 2021
99
اره عزیز همون که 467 مگابایت رو بگیر,دیگه این به خودت بستگی داره ولی من خودم قبلا واسه اپدیت 7.51 به 7.55 دستگاه خودم رو از رو ریکاوری رفتم,بلدی دیگه!؟(دگمه پاور رو بگیر چن ثانیه تا محیط ریکاوری میاد بالا بعد دسته رو با کابلش به دستگاه بزن دگمه هوم رو بزن برو به قسمت update system و از اونجا فلش رو که قبلا تو پست بالا توضیحاتش رو گفتم و وصلش کردی به کنسولت اپدیت رو پیدا میکنه و تمام.)
اگر تمایلی به اینکارم نداشتی از همون محیط اصلی هم میتونی بزنی.
شما انگار ps3 هم داری یادم میاد قبلا اینطوری میگفتن واسه امنیت اپدیت ps3 بود که از ریکاوری میزدن,اقا دمت گرم بابت توضیحات.

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,619
شما انگار ps3 هم داری یادم میاد قبلا اینطوری میگفتن واسه امنیت اپدیت ps3 بود که از ریکاوری میزدن,اقا دمت گرم بابت توضیحات.
قربانت عزیز,دقیقا من از اون موقع تا الان عادت کردم دیگه,البته گفتم فرقی ام نداره چون عادت کردم و به خاطر امنیتش,رو ps3 هم به همین شکل بود از رو دو محیط میتونی اپدیت کنسولت رو انجام بدی.

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,619
View attachment 236397
تو سی ثانیه به راحتی جیلبریک شد
ولی این وسط یه فلش قربانی میشه
فقط من یه جا خوندم نوشته بود اگه موقع خاموش کردن دستگاه فلش وصل نباشه دستگاه مشکل پیدا میکنه حقیقته؟
به به خب خیلی ام عالی,فقط من خودم هنوز نزدم ولی فکر کنم اینجوری که میگن کسانی که دارن انجام میدن,هر فلشی رو جواب نمیده واسه بعضیام فلش هاشون رو مرخص کرده که صحت اینو نمیدونم به نظرم ی مقدار صبر کنی تو هاستها بزودی فیکس میشه و اگرم مشکلی باشه راه حل میاد و بزودی رفع میشه مهم پایداریش هست که کاملا اوکیه.

واسه 7.5x که اولش اومده بود بازی و فایل pkg هم نصب نمیشد که به مرور و چن روز بلافاصله ردیفش کردن.

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,619
سلام

رضا جان روی ۷/۵۵ بهتره بمونیم به نظرت ؟
بک پورت میدن برای این ورژن؟
سلام نه دیگه عزیزم
با خیال راحت اپدیت میزنی
فقط ی ریزه صبر کن تا قشنگ به مرز امادگی برسه به قول معروف رله که شد بعد با کله واقعا باید رها شد از 7.5x

• Like
Reactions: Unkn0w and milin3m

milin3m

کاربر سایت
May 25, 2008
134
علت اینکه میگه فلش تون burn میشه ودیگه نمیتونی. استفادع کنید چیه؟
یعنی این فلش با اون فایل دیکه برای پلی فور میمونه همیشه؟ یا کلا میسوزه میره اشغالی؟

• Like
Reactions: rezagoli

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,619
علت اینکه میگه فلش تون burn میشه ودیگه نمیتونی. استفادع کنید چیه؟
یعنی این فلش با اون فایل دیکه برای پلی فور میمونه همیشه؟ یا کلا میسوزه میره اشغالی؟
من چون انجامش ندادم الان بصورت کامل نمیتونم تایید کنم به هر حال تو ساعات اولیه انتشاره این هک و طبیعی هست که مشکلاتی داشته باشه که برطرفم میشه و فقط باید ی کوچولو صبر داشته باشیم ولی همونطور که گفتم میگن فلش میسوزه.

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,983
نام
MR.1199
ویدیو اموزش از مراحل هک فریمور 9:)

View attachment 236401

ادرس هاست ال ازیف برای فریمور 5 تا 9
Exploit Host by Al Azif

لینک برنامه Payload Sender V0.2
Release Payload Sender V0.2 · HIASQ/Payload-Sender

لینک فایل bin گلدهن 2 برای فریمورهای 5 تا 7.xx
GitHub - GoldHEN/GoldHEN: PS4 Homebrew Enabler
آقا خوش خبر باشی :D واقعا دل همه ـمون رو شاد کردی تو این شرایط فعلی :x
من هم تست میکنم حتما خبرش رو میدم.

Amir h0ss3in

کاربر سایت
Oct 30, 2021
168
نام
امیر حسین
سلام
برای ۹.۰۰ حتما باید پیلود رو از پیسی به کنسول انتقال بدیم یا با گذشت زمان از طریق هاست مثل ۵.۰۵ میشه جیلبریک رو انجام داد؟

• Like
Reactions: mobile1199

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر