پیشنهاد و تست هاست,همراه مشکلات و راهکار در جیلبریک PS4

ایا از هک در فریمور 9 راضی هستین؟

• بله

رای‌ها: 153 90.5%
  • خیر

رای‌ها: 16 9.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    169

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,619
ویدیو مراحل کامل اپدیت و جیلبریک در فریمور 9.این ویدیو به جرات کامله و اگر تمام مراحل رو به درستی طبق این ویدیو برید موفق به جیلبریک کنسولتون میشید.
مطابق با توضیحات و لینکهای صفحه 38 همین تاپیک.

آخرین ویرایش:

King Erfan

کاربر سایت
Jun 28, 2014
58
اقا دوتا سوال
یکی اینکه هک پلی 4 انجام بدیم دستگاه دچار مشکلاتی مثل ری استارت خود به خود هنگ و لگ نمیشه؟
سوال دوم: اگ هک کردیم بعدا میتونیم برگردیم به حالت بدون هک بدون اینکه از سمت سونی بن بشیم؟

• Like
Reactions: mobile1199

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,619
اقا دوتا سوال
مشکلات هک پلی 4 چیه؟ مثلا ری استارت شدن خود به خود یا هنگی و اینا داره؟
سوال دومم این که اگه الان من مثلا هکش کردم به فریمور 9 بعدا میتونم بدون اینکه بن بشم از هک درش بیارم؟
در مورد سوال اول در حین بازی خیر مشکلی نداره,اما تو انجام مراحل اکسپلویت ممکنه کرنل پینک یا هنگ کنه دستگاه که بستگی به مقدار پایداری در اکسپلویت اون فریموری داره که رو کنسولته و طبیعی هست.
بله راحت میتونی باز از کپی خور دربیاری و استفاده کنی بصورت انلاین.

آخرین ویرایش:

ir.boy

کاربر سایت
Feb 6, 2021
99
فریمورت 9 هست اگر اشتباه نکنم
اون فایل img رو بزن تو usb , بعد متصل کن به دستگاهت
برنامه های مختلفی که تو پستای قبل از جمله برنامه payload sender واسه pc رو که گذاشتیم دانلودکن یا اپ موبایلم اندرویدی هم داره
از نت مشترک استفاده کن رو ps4 و pc بصورت شیرینگ
هاست ال ازیف رو کش کن و مراحل اکسپلویت و binloader رو بزن.
ای پی کنسولت رو از طریق ستینگ کنسولت تو قسمت wifi چک کن که معمولا با 192.168.1 اینطورا شروع میشه
برو به pc یا اپ موبایلت برنامه sender رو باز کن تو قسمت پورت ip که تو قسمت ستینگ دستگاه بود و برداشتی رو وارد کن تو قسمت پورتم مقدار رو یا رو 9020 یا 9021 بزار ,گلدهن فایل bin رو دانلود کن و به برنامه معرفی کن در اخرم send کن و تمام.
اگرم سخته وایسا شب میزنم اینجا اطلاع میدم یا اموزش کاملتری میزارم.
خداییش دمت گرم از بابت اینهمه توضیح الان رفتم اونور تو تاپیک اخرین اخبار به اوون بزرگی زده شده اموزش کامل فریمور 9 طرف زده بازم اموزش کامل میزارید:D8->

Arshiixx

کاربر سایت
Apr 5, 2016
1,163

اقا من با این اوکی کردمش !
فقط اینکه کلا نمیدونم چجوری از goldhen باید استفاده کنم و کدوم یک از این کارارو باید هر بار انجام بدم؟!

• Like
Reactions: rezagoli

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,619

اقا من با این اوکی کردمش !
فقط اینکه کلا نمیدونم چجوری از goldhen باید استفاده کنم و کدوم یک از این کارارو باید هر بار انجام بدم؟!
پیش نیازت رو از همین لینک یوتیوب یا صفحه 38 همین تاپیک تو قسمت اپدیت فریمور و مراحل اکسپلویت فریمور 9 دانلود کن و مراحل رو دقیقا طبق ویدیو پیش ببر.
از نت همراه یا مودم خونگی...ترجیحا نت همراه استفاده کن,کنسول رو با pc شیرینگ کن و فلش رو حتما با فایل img اسپکتر با برنامه ای که گذاشته(win32 disk imager) رو فلش رایت کن,فلش رو به کنسول بزن و بقیه مواردم بارها توضیحش رو دادم.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: airblue

Arshiixx

کاربر سایت
Apr 5, 2016
1,163
پیش نیازت رو از همین لینک یوتیوب یا صفحه 38 همین تاپیک تو قسمت اپدیت فریمور و مراحل اکسپلویت فریمور 9 دانلود کن و مراحل رو دقیقا طبق ویدیو پیش ببر.
photo_2021-12-13_21-38-02.jpg

تا اینجاشو اوکی کردم
فقط میگم الان مثلا خاموش روشن کردم ، همه چی پریده بود ، باید هر سری اینکارارو تکرار کنم ؟
بعد اینکه یه ویدیو یا چیزی دارید که کلا کار باهاشو یاد بده ؟ چجوری بازی رو بگیرم ، از کجا و چجوری بریزم و اینجور چیزا ؟ چون بار اولمه و کلا نمیدونم چی به چیه

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,619
View attachment 236449

تا اینجاشو اوکی کردم
فقط میگم الان مثلا خاموش روشن کردم ، همه چی پریده بود ، باید هر سری اینکارارو تکرار کنم ؟
بعد اینکه یه ویدیو یا چیزی دارید که کلا کار باهاشو یاد بده ؟ چجوری بازی رو بگیرم ، از کجا و چجوری بریزم و اینجور چیزا ؟ چون بار اولمه و کلا نمیدونم چی به چیه
اون رفیقمون گفته باز وارد هاست مجدد بشو تا اوکی بشه.
یااا خداااا
رفیق باید بازیارو مثلا از دانلودها بصورت fpkg دانلود کنی بعد یه هارد یا فلش با ظرفیت بالا رو با فرمت exfat در pc تبدیل کنی و بعد تو محیط دیباگ ستینگ وارد بشی و از اونجا بازی مورد نظرت رو از طریق install pkg نصب کنی.

دوست عزیز فقط بازیارو بصورت pkg تو روت اصلی هارد یا فلشی که با فرمت exfat زدی بریز و به کنسول بزن تا بشناسه.

آخرین ویرایش:

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,619
رضا جان هنوز مشخص نشده چرا باید از فلش استفاده کنیم؟
خیلی ریسکیه کنسول من نزدیک بود به خاطرش هاردش بسوزه
متاسفانه فعلا راهی نداره
فعلا تمام هاستها از طریق binloader و اینجکت پی لود هن انجام میدن مراحل اکسپلویت رو در فریمور 9 ولی به احتمال زیاد به اینصورت نمیمونه و درست میشه فقط باید ی مقدار تحمل کرد.

• Like
Reactions: Unkn0w and airblue

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر